Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5119) Szl99


Szl99
újonc

Sziasztok!

Szeretnék venni egy komolyabb rc elektromos autót. Teljesen kezdő vagyok a témában, egy 1:8-as, 1:10-es méretűre gondoltam, leginkább a Truggy tetszik, ha lehet 4WD,. Kint szeretném használni aszfalton és erdőben terepen. Jó lenne, ha erős, gyors lenne, megfelelő üzemidővel (bár nyilván viszek tartalék akkut). A legfontosabb lenne, hogy az alkatrész ellátása biztosított legyen. Nézegettem neten mindenfele, de nem találtam olyan boltot Budapest és vonzáskörzetében, ahol bemegyek és az autót is ill. utána a szükséges alkatrészeket is meg tudom venni. Néztem ebayt (és társait), ott is elég hiányosnak láttam az alkatrész utánpótlást. Vagy csak rossz helyen keresgéltem. Nem akarom a gatyámat rákölteni, de olyat sem szeretnék venni, amit utána megbánok (szal jó lennek 50-60e körül, de ha 100 körül van, akkor max. nem eszek egy hétig :) ). Örülnék, ha tudnátok ajánlani megbízható márkát megfelelő alkatrész ellátással, esetleg üzletet, ahol mindent megtalálok, de ha konkrét autót ajánlotok, annak is örülök, ill. bármi tanácsnak, hogy mire figyeljek. De a netes vásárlás elől sem zárkózom el, ha ott mindent megtalálok. köszi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.