Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) Necronom válasza tvamos (#4246) üzenetére


Necronom
senior tag

Mivel ez nem szenzoros szett, igazan semmi jelentosege nincsen a programozasnak
Joszerivel semmit sem lehet allitani, max annyit, hogy elore+fek vagy elore+hatra+fek
Eseteg egy idozites, de igazbol semmit sem er, es meg szoktak rapakolni punch, azaz mekkora erovel induljon meg a holmi...de ezek semmit sem szamitanak igazbol.....
A SET gomb itt arra valo, hogy a tavhoz lehet tanitani...azaz tudja, hogy hol vannak a vegallasok
Atlagban ez ugy tortenik, hogy nyomod a gomb, ugy tartod, majd bekapcsolod, akkor villog
Aztan huzol egy full gaz a tavon, ugy tartod, majd megnyom gomb
full fek, ugy tart, gomb nyom, uresbe a tav es megint gomb
ezzel kesz a setup ( a sorrend esetleg lehet mas) igy tudja a szabi, hogy hol a tavod vegallasai

Vannak szettek amiket akar wifirol vagy USB-rol is lehet programozni, szamgeprol, telorol stb stb..

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4252) tvamos válasza Necronom (#4251) üzenetére


tvamos
nagyúr

A SET gomb itt arra valo, hogy a tavhoz lehet tanitani...azaz tudja, hogy hol vannak a vegallasok
Ez meg van a leiras alapjan.

max annyit, hogy elore+fek vagy elore+hatra+fek
Elsosorban ezt szerettem volna atallitani elore+fek+hatra allasra.

es meg szoktak rapakolni punch, azaz mekkora erovel induljon meg a holmi
Ez is kene, mert nem indul meg rendesen.

Vannak szettek amiket akar wifirol vagy USB-rol is lehet programozni, szamgeprol, telorol stb stb.
Annyit nem szannek ra.

Persze, ha muszaly lesz, akkor megveszem azt a 12 Euros programozot, csak nem akartam megegy ilyen vackot. Ossze fogom keverni oket, mert mar van itthon 3. (Persze, egyik sem jo hozza.)

(#4250) Teréz Atya válasza tvamos (#4249) üzenetére
A Hobbyking / Turnigy semmit sem gyárt. Keress rá, kinek a termékét címkézik át.
Egyelore nem talalom sehol. Annyi fele ilyen bigyusz van...

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4253) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Esti hülyülés (Sajnos a videót nem a legjobb operatőr vette :DDD )
A hpi-be cseréltem olajat puhább lett, viszont a müanyag fogas szervókat zabálja.
Ezekhez lehet kapni valami felújító kit-et, vagy nem szabvány a belsőt fogaskerekek ?

[ Szerkesztve ]

(#4254) Necronom válasza tvamos (#4252) üzenetére


Necronom
senior tag

Ez egy nagyon regi Hobbywing holmi koppintasa (az osszes Turnigy az)
Csak ez a program box jo hozza, ill ha van otthon valami HW boxod ami a nem szenzorozos szettekhez valo, azt meg lehet probalni

ps: a Hobbyking az nem a Hobbywing holmijait masolja, azok teljesen mas gyarto koppintasai, aranylag rosszul sikerultek ....azaz a hibaszazalek sokkal nagyobb

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4255) tvamos válasza Necronom (#4254) üzenetére


tvamos
nagyúr

:( Akkor veszek egyet. :( Semmi barkacsolas...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4256) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Lassan összeáll a sakura d4-em, már csak a kormányszög maxolása van hátra.


Másik 2 alváz awd.

Lassított video
Ez meg vágatlan videó az edzésről: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4257) h_benjamin válasza ADAM1337 (#4256) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

2. link hibás. Eléggé tetszik az a BMW :D

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#4258) ADAM1337 válasza h_benjamin (#4257) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Így már jó a link: [link]

Köszi, melyikre gondolsz ? :D

[ Szerkesztve ]

(#4259) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4258) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem ez a drift majdnem olyan uncsi, mint a trialozás :)

[ Szerkesztve ]

(#4260) ADAM1337 válasza SoulReaver (#4259) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig a trial se könnyű sőt talán az a legnehezebb az összes közül.
A drift is ha már jó a gép és nem a pálya a lényeg, hanem a szinkron autózás lekövetés a buli benne.

(#4261) h_benjamin válasza ADAM1337 (#4258) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Amelyiknek kiáll a feltöltője :D
Bár az egy izom autónak jobban állna. :)

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#4262) ADAM1337 válasza h_benjamin (#4261) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az az enyém. :DDD
Az már csak poénból van rajta gyakorlós kaszni, még kap egy piros verseny szallagot előre(tow strap), meg pár apróságot.
Pont a ferrari kasznival menve nem vettem videót, sikerült megcsinálni hogy egy az egyben cserélhető a 2 kaszni.

(#4263) h_benjamin válasza ADAM1337 (#4262) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Mennyi pénzbe van bent a kocsi?
Valamit majd lehet akarok on is csak még nem tudom hogy on-road vagy off-roadot akarok :D
Ferrari kaszni azért jobb :D

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#4264) Necronom


Necronom
senior tag

szerintem nalunk a trial is es a drift is inkabb szubkultura, mintsem igazi modellezes
persze ne ertsetek felre, masutt ezek komoly sportagai a modellezesnek
itthon amugy manapsag nagyon szetszort a modellezes
a leggyakoribb amit meg modellezesnek hivnek, az az, amikor egyvalaki a kertben vagy a foutcan jatszik tili-tolit, amig a baratja videozik....ez sacc/kb a 60%-a a teljes magyar modellezesnek
a kisebb, de megis eleg nagyletszamu csoport idehaza azok, akik mar kisebb nagyobb csapatokba verodve jatszanak, ok mar inkabb a hobbymodellezok taboraba tartoznak
az igazi hobbymodellesek pedig azok ,akik egyutt haveri tarsasagban kijarnak barmilyen palyara
ilyen itthon a trial, a drift es minden mas is, akik palyara jarnak autozni
a maradek a versenyzos brigad - termeszetesen ez a legkisebb letszamu
ma a versenyzok osszletszama az orszagban nem eri el a 150 fot sajna :(
ez igencsak karcsu ahhoz kepest, ami lehetne, dehat ezvan

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4265) SoulReaver válasza Necronom (#4264) üzenetére


SoulReaver
veterán

Mi már vagyunk 5en akikkel versenyzünk, de nincs pályánk. Meg két egyforma auto sincs.

(#4266) ADAM1337 válasza Necronom (#4264) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Eddigi közösségek közül a trial volt a legbefogadóbb lazább társaság.
Mi is drift-nél haveri csoportokba járunk ki, de ugye ez szönyeg only és csak hétvége.

A drift versenyzésről lehet kimaradok max hobbyzok mivel ott is már van videó bíró hajhászás és társai. :DDD :W

(#4263) h_benjamin: A sakura d4 rwd ?
25 az alváz üresen
6k a yokomo yd2 lengőkar
4k a modosított spur és pinion.
1k az alu kormány összekötő ami csapágyas.
2k az alu kerékagy.

Ez az alváz ára.
A többi dolog ami van még a drifthez
Brainergy aksik 11k körül van darabja
futaba 3pv táv 35k
slideogy gyro 7k
tsky 60a szabályzó és goolrc 4300kv motor + progi kártya kb 11k
ds racing ff zero mark 2 rwd-001 drift gumi 5k /szett (ebből van 2 fajta)

Meg még sok sok apróság, felni gumik stbstb.

Meg vettem egy slide-os kormányt de azt nem szereltem még bele illetve nem is fogom szerintem.

Összességébe már majdnem egy mst rmx áránál járhatok.

[ Szerkesztve ]

(#4267) h_benjamin válasza ADAM1337 (#4266) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Azt a rohadt az úgy szép bakker. :O :DD

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#4268) Necronom válasza SoulReaver (#4265) üzenetére


Necronom
senior tag

Az sosem baj, ha nincsenek egyforma autok
a palya meg elobb utobb eloterbe fog kerulni szerintem...ha egyutt maradtok akkor biztosan

ADAM1337
Mert meg nem voltal nalunk :P oks, mi nem trialozunk, nem driftelunk de minden mast igen :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4269) ADAM1337 válasza h_benjamin (#4267) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És ez még egy baromi olcsó verzió.
Most lesz szabályzó és motor csere szenzorosra.
Az kb 20-30k lesz.

(#4268) Necronom: Tervezem, hogy kinézek.
Offroad gyakorlás is van ugye nem csak verseny ?

[ Szerkesztve ]

(#4270) tvamos válasza ADAM1337 (#4266) üzenetére


tvamos
nagyúr

Voltam itt kint driftesekkel, (ugy 4 eve,) eloszor baratsagosnak tuntek, mondtak, hogy menjek veluk, tetszett nekik az atalakitott TC6.1-em, de szerencsere nem mentem veluk. Egy masik srac is kint volt, es veletlen osszeutkozott az egyik sraccal... majdnem meglincseltek. Elpasszoltam a mult heten a TC-t, mert nem hasznaltam. :(((

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4271) ADAM1337 válasza tvamos (#4270) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nincs ilyen lincselés semmi lehet rossz passzban lévőt fogtál ki.

(#4272) Necronom válasza ADAM1337 (#4269) üzenetére


Necronom
senior tag

Persze, hogy van...van szabadezes, meg a szunetekben is barmikor lehet menni, de vannak olyan kategoriak, ahol nagyon kezdok mennek, hidd el az is jo, csak meg kell izlelni :)

tvamos
kar, hogy eladtad a 6.1, nagyon jo versenygep az a mai napig
amugy ilyen dolog tobb helyen is elofordul, ahol van valami tet....a pilotak morcosak, idegesek kicsit a verseny heveben...
viszont a KCSD-n az emelvenyen meg egy hangos szo se nincs :) sosem volt, nalunk ez maskepp mukodik...
tobben, akik a KCSD utan atmennek masik sorozatra, pl az MB-re (Magyar Bajnoksag) meglepodve tapasztaljak, hogy ott biza sokszor van szovaltas a versenyzok kozott...hat ez van
mi maskepp vagyunk nevelve :K

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4273) ADAM1337 válasza Necronom (#4272) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Most éppen csapágyat keresek 5x10x3-mat müanyag porvédőset sehol se találok mo-n ez létezik ? :O

(#4274) tvamos válasza Necronom (#4272) üzenetére


tvamos
nagyúr

En is merges lennek, ha a 6-8 szazezres kocsimat megutne valaki...

Sajnaltam eladni nagyon a TC6.1-et, de van egy Tamiya TT01, TA01 is. Ezek mar annyira le vannak nyuzva, hogy senki nem ad erte semmit, es azokat sem hasznalom. Ha nem kene valami tartsa a body alatt a kerekeket, hogy szepen alljon, kidobhatnam azokat is... egyszeruen lusta vagyok elmenni barhova nyektetni oket.

Az Inferno most szet van kapva, mert nem tetszett. Kapott kapott egy uj ESC-et, az uj motor melle, es majd vlamikor kap egy combos szervot, de nem tudom meg, hogy az milyen legyen.
Remelem, oszre kesz lesz, es lehet vele csapatni, mert ezzel csak kimegyek a fuves-kavicsos partoldalra, es lehet vele nagyokat ugratni.

Ha van valami javaslatotok, milyen szervot vegyek bele, az esetleg jol esne! (Ma volt fizetes...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4275) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4273) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tuti van. Csapágyboltban kérdezted már?

(#4276) ADAM1337 válasza SoulReaver (#4275) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Voltam is porvédő nélküli van csak rozsdamentes.
Majd berendelem rcmartról.

(#4277) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4276) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem eddig a csapágyboltosok mindig felcsapták a katalógust, ami kb 4-5 cm vastag és mindig volt, amit kértem. Még a Losiba is peremes 8x14x4 -es csapágy is. Gumis vagy fém porvédős.

Ezért lepett meg.

(#4278) Necronom válasza tvamos (#4274) üzenetére


Necronom
senior tag

kormanyszervonak legalabb egy 9-13kg-os kell
jomagam mindenhova mar a PowerHD szervoit hasznalom, nem adom alabb
szerintem hosszu tavon megeri az arat, megbizhato, sosem purcant meg egysem ebbol

viszont nem ertem az osszefuggest a motor es a szabi kozott :)
ha a motor okes, akkor a szabi egy piszok gyenge eresztes hozza kepest
ha viszont a szabi szolgal alapnak, mint olcso holmi, akkor ez a motor kar bele..pazarlas

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4279) ADAM1337 válasza SoulReaver (#4277) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ahol voltam skf forgalmazó rávágta hogy porvédősbe nem lesz csak 4mm-es (5x10x3 van benne tehát létező cucc ebay-en tonna számra van fél dollárért, műanyag porvédős)

Bár a teflonos szett nem is drága, lehet az lesz megrendelem bele.

[ Szerkesztve ]

(#4280) tvamos válasza Necronom (#4278) üzenetére


tvamos
nagyúr

A motort kaptam, jobb ESC-re meg most nem futotta. Remélem, majd ki tudom cserélni egy USB linkes, vagy valami RF-es darabra egyszer. (Mondjuk volt benne eddig is ESC, csak nagyon rángatott, ez talán nem fog.)
Most egy Graupner szervo van benne, nem rossz, csak gyenge ide. Sajnos. Azt viszont nem tudom, van-e komolyabb elônye az olyan szervonak, ami 2S-rôl direktben megy. Nagyon tetszenek ezek.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4281) huszi.gyb


huszi.gyb
senior tag

Sziasztok!

Régóta van otthon egy Tamiya Falcon elfekvőben, amelynek a felújítására (használóssá tételére) rávettem magam.

Eléggé gány állapotban van, látszik, hogy "használták", és alkatrész híjján megoldották okosban. Csomó törött lengőkar, féltengely van a dobozában, és a csatlakozási pontok is repedtek.

Tudtok némi segítséget adni abban, hol érdemes alkatrész után nézni?
Ebay-en a postaköltség miatt kb horror minden, máshol pedig egyáltalán nem találtam.

Viszont találtam 3D nyomtatáshoz modellt, ezzel kapcsolatban van tapasztalatotok?

Apró lista, ami biztosan kéne:

Meghajtás tárcsa (ez nem drága, kérdés, hogy mennyire bírja, a gyári műanyag volt.)
Akku (legkisebb gond :) )
Ellenállás 7W 3 pin 2x0,3Ohm (ezt akár meg is oldom, de ha lehetne gyárit szerezni...)
Hátsó lengőkar (na ez ahogy néztem fogyó eszköz, és ritka)
Hajtás burkolat (a sárka védőkeret összes tartófüle le van törve)

Nem szeretnék gányolni, de ez az autó szép már sosem lesz. A lényeg az lenne, hogy használhatóvá tegyem.

Köszi előre is mindenkinek a segítséget.

www.dongosofor.hu

(#4282) Necronom válasza tvamos (#4280) üzenetére


Necronom
senior tag

Semmi elonye nincs a HV szervonak
tobbsegeben robbanosokban hasznaljak, ahol nincs BEC lehetoseg, ill. kulon BEC kellene hozza, igy az feleslegesse valik....
1:5, 1:8 robbanosban hasznaljak inkabb...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4283) Necronom válasza huszi.gyb (#4281) üzenetére


Necronom
senior tag

Nem akarlak elszomoritani, de ez csak penzkidobas....
Ha hasznalni akarod, es PONT ezt. akkor nezz utana egy komplett autonak itthon a forumokon
De semmi ertelme.....ugy egyebkent ez egy hasznalhatatlan auto, mint az osszes ilyen Tamiya buggy, aminek merev hatso tengelye van....ezek ujkorukban is max szepek voltak, hasznalni nagyon max csak jatszani addig, amig el nem torik valami....es ez nagyon gyorsan bekovetkezik...

Ha arra van, hogy elvezd azt, hogy vadaszol hozza alkatrace es probalod eletre lehelni es ez okozza az oromet, akkor hajra! :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4284) huszi.gyb válasza Necronom (#4283) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

A merev hátsó tengely mit jelent?
Lehet, hogy hülye vagyok, de ez nekem nem tűnik annak. Hátul van egy-egy lengőkar a kerekeknél, és csillapítás is.

RC autókhoz nem értek, de a Suzuki Ignis merev hídjához képest nagyon más megoldás. :D

Igazándiból felújítani nem akarom, játszani így is lehet vele, csak a gányolásokat minimális pénzből normálisra alakítani, és használni.

Törni ez is tört, látszik, hogy használva volt.

Otthonról dobok fel képeket. Akkuval együtt 20-ast szánok a mókára, többet biztosan nem. Reszelgetni szívesen reszelgetem... :D

www.dongosofor.hu

(#4285) Necronom válasza huszi.gyb (#4284) üzenetére


Necronom
senior tag

Nem azt irtam, hogy ez is merev tengelyes, hanem ugyanolyan mintha az lenne..
Ezeknek hosszanti hatso lengokarjai vannak..ill neked melyik verzson van?

De latom felreertettel, nem leszolom...csak ezek nem arra valoak 20-30 evesen hogy hasznaljuk oket
Egyebkent nekem is volt, polcdisz gyanant...
Azt irtam, hogy ebbe kar barmennyi penzt belefeccolni, hiszen semmi jatekelmenyt nem fog adni....
De sok sikert kivanok az epiteshez :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4286) huszi.gyb válasza Necronom (#4285) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Tudom, hogy nem leszólni akartad. Inkább köszönöm a segítséget, én nem igazán értek hozzá. Sajnos az enyém poldísznek nagyon le van élve, de szÍvesen bütykölgetem. Ugratni nem akarok vele, csak úgy mászkálni fel-alá...

Nekem a sárga verzió van.

[ Szerkesztve ]

www.dongosofor.hu

(#4287) Necronom válasza huszi.gyb (#4286) üzenetére


Necronom
senior tag

No a sarga az meg az eredeti verzson ...ezzel nem is igazan lehet ugratni, a sebessege sem teszi lehetove..
Igazbol fel ala menni jo vele, ujkoraban tenyleg szep volt, mint az osszes Tamiya kemenykasznis verzio
Dehat no....ha szansz ra 20 ezret akkor inkabb nem jobban megerne egy olyan valami, amit hasznalni is tudsz? :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4288) deri81


deri81
újonc

Sziasztok!
Segítséget kérnék. Abszolút kezdő vagyok még az RC világában. Egy Wltoys 12428 -at szeretnék felpöckolni brushless - re. Fém difi, fém kardán és még néhány fém alkatrész már meg van. (Szigorúan hobbi célra, nem tervezek versenyezni.)
Ezeket néztem ki.

-GoolRc S3650 4300KV BL motor + 60A ESC + program card combo

-JX PDI-HV2545MG 25g metal Gear digital high voltage servo vagy
-MG996R metal Gear servo + multifunction alu servo bracket stand for MG996R, MG996R

-TG3 2.4GHz 3ch adó + vevő egység.
Ezeknek az ára 18e Ft-ra jön ki.

Ezek bele építhetők ebbe a kocsiba és működnek egymással?
Szükség van még valamire, vagy csak ennyit kell cserélni?
Vagy, ha ezek nem jók és tud valaki ajánlani hozzá való alkatrészt, ami kipróbált és működő, örülnék neki.
Köszi a segítséget.

(#4289) SoulReaver válasza deri81 (#4288) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kár költeni rá.....

(#4290) deri81 válasza SoulReaver (#4289) üzenetére


deri81
újonc

Hali SoulReaver!
Olvastam itt a hozzaszólásokat hétvégén (próbáltam okositani magam) és láttam, hogy Neked is van egy ilyen verdád tuningolva. Tudom, hogy nem éri meg, de megszerettem és jó bütykolni. Meg csak kb +, - 20e-et tudok költeni rá,ami egy belépő szintre édes - kevés. Tudnál tanácsot adni, hogy Te mit tuningoltál és hogyan? Köszi!

(#4291) üszök válasza deri81 (#4290) üzenetére


üszök
őstag

Én nem költenék rá egy petákot sem. Újkorában is egy ipari hulladék. Atomjaira fog hullani a bl cucctól,és kezelhetetlen is lesz. 20 ért tudok adni autót belépő szintet, MHZ távval kompletten jó állapotban.

Ez Huszinak is szól. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4292) SoulReaver válasza deri81 (#4290) üzenetére


SoulReaver
veterán

Már nincs meg szerencsére :D

Egy irányíthatatlan szar... Én is eleinte áltattam magam, hogy bütykölgetem meg stb, aztán inkább vettem egy vrx swordot, alias ftx carnage 1:10... Ez is egy fos, de jobb sokkal. Nem régen meg 1:8 Losi truggy-t, ami egy állat :D Ezek után teljes mellszélességgel mondom, hogy NE PAZAROLD RÁ A PÉNZED!!!! :D

(#4293) deri81 válasza SoulReaver (#4292) üzenetére


deri81
újonc

SG modell - ben egy FTX Outlaw BL - t ajanlottak, de most kicsit sok a 90 papír. Az már bőven elég lenne csapatni, de csak ez a kis játék(12428) van per pillanat. November óta használom(nyúzom) és csak a kardánt, első difi fogaskerekeket kellett cserélni, az irányítása számomra egész tűrhető, bár más autóval nem tudom összehasonlítani.

(#4294) Necronom válasza deri81 (#4293) üzenetére


Necronom
senior tag

ha jot akarsz magadnak - amint mar tobben is irjak - ne kolts ra...
Nincsen semi ertelme! Tedd el a penzt kesobbre, ezt meg add el majd ha meguntad
BL szett az kb par ora alatt meg fogja olni a joszagot....szerintem..

De innentol rad van bizva, ha viszont mar eldontotted, hogy ez kell neked, akkor majd inkabb a tapasztalatokat ird meg, hiszen mindenki megirta, hogy nem szabad vele fogalalkozni...
Ezek arra jok, amire ki lettek talalva...jatszani ..oda van irva 3 eves kortol :P
Tuningolas csak penzkidobas, de az ember mindig a sajat karan tanul :)

Jo butykolest!

ja es az Outlawot sem szabad megvenni....nem csapatos auto, az egy igazbol semmire se jo auto...
trialnak keszult, de arra nem jo, aztan rajottek, hogy jo lesz majd U4RC-nek, de arra keves mint a hangyafing, offroadnak megugysem, mert borul mint az allat

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4295) deri81 válasza Necronom (#4294) üzenetére


deri81
újonc

Akkor használom, míg meg nem hal. Meg néztem a Losi truggyt és TÉNYLEG! Asszem gyűjtögetek. A Losinál mi adhatja meg magát, mit érdemes tartalékba venni?

(#4296) huszi.gyb válasza Necronom (#4287) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Nézegettem más autót is, de 60-80 000Ft-os kategóriában láttam olyat, ami szemre masszívnak tűnt.
Lehet 20 000Ft körül értelmesebbet kapni?

Üszök: Privátban kérnék pár infót, képet :) Köszi

[ Szerkesztve ]

www.dongosofor.hu

(#4297) Necronom válasza huszi.gyb (#4296) üzenetére


Necronom
senior tag

Akar egy Tamiya DF02 is rendekkel jobb valasztas lenne...
Siman lehet szerezni 20 korul...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4298) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok Carrera RC Red Fibre amit kinéztem bohóckodni a gyerekkel. Gyerekkorom óta nem volt dolgom ilyen újabb típusú komolyabb autókkal. Néztem videókat nagyon gyorsak és ami érdekelne hogy lehet épphogy elindulva lassan is menni vele vagy csak ahogy nyomom a gázt egyből mint a rakéta?

(#4299) ADAM1337 válasza Darksiders84 (#4298) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez az a kategória amit senkinek nem ajánlunk.
Sajnos mivel nem javítható első ütközésnél offolod is a gépet.
Lehet finoman menni nyilván beállítás kérdése bár az említett gépet nem ismerem, remélhetőleg pisztolytávos.

(#4300) Darksiders84 válasza ADAM1337 (#4299) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Hu nem szívesen bütykölném inkább csak használni néha és 30 ezernél többet nem áldoznék rá. Pisztolyos irányító nem a konzolos joytick. Plusz tölthető aksit lehet kapni vajon? 70 perces töltés után 15 perc használatot ígér ami nem valami sok mondjuk nem ismerem pl drágább komolyabb autóknál mi a helyzet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.