Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) tvamos válasza motoflug (#5450) üzenetére


tvamos
nagyúr

"Én láttam 1-2 képet különböző FB csoportokban kigyulladt töltőkről"
Nem lattam meg ilyet. Erdekesen hangzik. Ezek ilyen... kinai copy copy-nak a copy-ja toltok az Aliexpress-rol?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5452) motoflug válasza tvamos (#5451) üzenetére


motoflug
őstag

Na az ugye sosem derült ki, sanszos, hogy user error, és túl közel volt a gallyrament akksihoz a töltő is. Viszont ezzel a soft tresor + fireball + lipo táska kombóval én bebiztosítottam magam. ;]

(#5453) jilian


jilian
addikt

Mit tudtok ajánlani egy Rustler 4x4 mellé?

A lányomnak lenne, nagyon tetszik neki az enyém de még tanuló fokozatban is erősnek érzi ha szűkös helyen toljuk neki, és amikor megy vele fél ha véletlenűl neki megy valaminek mert apa mérges akkor....pedig valahogy nem zavar igazán.

Szeretnék neki is valamit venni ami kellőképpen tud néha gyors is lenni de azért javítani is lehessen. Truggy-buggy féle kéne amivel lehet néha vadulni is.

(#5454) tvamos válasza jilian (#5453) üzenetére


tvamos
nagyúr

Megegy ugyan olyan. Ebben az a jo, hogy csak egyhez kell tartalek alkatresz keszletet epiteni.
Esetleg lehet rozsaszin....

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5455) jilian válasza tvamos (#5454) üzenetére


jilian
addikt

...vagy a kistesója... :))

(#5456) tvamos


tvamos
nagyúr

Van itt valaki, aki nyomatja a Phoenix-et? Ha van, akkor milyen hardware-t hasznal hozza?

(#5455) jilian
...vagy a kistesója...

Szerintem ahhoz mas alkatreszek valok... raadasul a kisebb, idegesebb. :)

Vagy, a lanyod jatsszon a kistesojaval? Az is jo!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5457) tvamos válasza HummeRC (#5440) üzenetére


tvamos
nagyúr

Sajnos egyiket sem talalom kitben, ami ossze van rakva, az meg nem annyira erdekel. :(

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5458) HummeRC válasza tvamos (#5457) üzenetére


HummeRC
senior tag

Mind a kettő amit linkeltem, neked kell összerakni. A menüpont nevében is benne van, hogy "Elektromos off road építőkészletek". Nincsenek összerakva gyárilag. A dobozban kb kapsz egy halom alkatrészt öntőkereten, meg hozzá zsák csavart. :)
A 4x4-es összerakási manualja
A 6x6-os összerakási manualja

(#5459) tvamos válasza HummeRC (#5458) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ezt beneztem. Bocs! Es koszonom!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5460) tvamos


tvamos
nagyúr

Osszeraktam a munkahelyi "Mini-Z" kupa automat. Kicsit fura benne a Traxxas receiver, es nincs benne 3. analog csatorna, hogy tudnam rola bizgetni a gyrot-t. Szoval nem lenne rossz egy kisebb vevo. Gondolom ehez kene egy masik ado is...
Azon gondolkodom hogy autohoz van-e valami nem tul draga FASST kompatibilis megoldas, ami esetleg SBUS-os is... Az pici tudna lenni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5461) JoinR válasza tvamos (#5460) üzenetére


JoinR
senior tag

Ilyen kis méretnél gyakran látom, hogy kiszedik a tokból a vevőt, így lehet kicsit spórolni a mérettel.

(#5462) tvamos válasza JoinR (#5461) üzenetére


tvamos
nagyúr

Valószínű az lesz a gyroval is, meg beforrasztom a drótokat, mert nem férnek a csatlakozók. Akkor viszont vennem kell még vevőt. Ezért jutott eszembe, hogy akkor már nem lenne rossz egy több csatornás adó...

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5463) JoolsNOS válasza tvamos (#5462) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Amúgy a gyro mire használható?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5464) tvamos válasza JoolsNOS (#5463) üzenetére


tvamos
nagyúr

Meg nem tudom, nem volt lehetosegem autozni vele. De majd elmondom, ha egy-ket aksit kiautoztam belole.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5465) tvamos válasza JoolsNOS (#5463) üzenetére


tvamos
nagyúr

Elvileg itt mesel rola, hogy miert jo: [link]
En ugy gondoltam, hogy segiteni fog egyenesen menni is, nem csak driftelni. Majd kiderul.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5466) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Csapágyat hol lehet a legolcsóbban venni? 5x10x4mm méretben kellene.

(#5467) SoulReaver válasza motoflug (#5466) üzenetére


SoulReaver
veterán

Csapágyboltban szoktam venni. Általában van nekik minden méret, vagy rendelni tudnak.

(#5468) tvamos válasza motoflug (#5466) üzenetére


tvamos
nagyúr

Legolcsobban szerintem Aliexpress-en, de nagy kerdes, milyen lesz a minosege.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5469) tvamos


tvamos
nagyúr

Most neztem ezt a videot, hogy tisztito sprevel lefujja a komplett alvazat, utana meg szilikon sprevel. Franko ez?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5470) Volkov


Volkov
aktív tag

Több mint egy éve kezdtem el csinálni, ma délelőtt próbakör érett lett a projekt.

A kis 1/24-es Porsche megkapta a led-eket:
[link]

Közel sincs még kész, de látom a végét. :))

Finom hangolni kell még az időzítéseket itt-ott, meg bent még kábel dzsungel van.

Az alap egy Wltoys k989, sinohobby 2in1 vevő, FlySky GT3 táv, egy külön AFHDS ppm vevő, LANE Boys RC led vezérlő, 0603-as ledek.

:)

(#5471) motoflug válasza Volkov (#5470) üzenetére


motoflug
őstag

Jópofa kis cucc lett. Grat hozzá. :)

(#5472) JoinR válasza Volkov (#5470) üzenetére


JoinR
senior tag

Életem első RC-autója pont ilyen volt, és én is idén támasztottam fel. :C
Már nagyon ki volt belezve, így újra kellett gondolni, végül 2 db áttételes N30-as motorral meg egy olcsó szervóval oldottam meg. Mivel egész hosszú az áttétele, de a motor gyenge, ezért a végsebességet el sem éri túl kicsi szobában, kell neki a hosszú egyenes :D
Lefesteni mondjuk még nem sikerült :)

(#5473) maximilian4


maximilian4
addikt

Nem tud valaki értelmes, megbízható eladótól nem leharcolt, karbantartott brushless traxxas slash-t rtr-ben? 2wd, 4wd mindegy, max keret 100k lenne.

Maxi

(#5474) tvamos válasza maximilian4 (#5473) üzenetére


tvamos
nagyúr

Facebookon a Traxxas csoportban probaltad?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5475) maximilian4 válasza tvamos (#5474) üzenetére


maximilian4
addikt

Még nem, de lehet kiírom. Igazából azért kérdeztem itt először, mert hátha valakinek vagy valaki ismerősének van, és az azért csak nagyobb bizalmat enged meg az embernek. :D

Maxi

(#5476) Djuree válasza Volkov (#5470) üzenetére


Djuree
félisten

na ez nagyon tetszik! grat! :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5477) JoolsNOS válasza Volkov (#5470) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Milyen szettet raktál bele?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5478) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!!

A segítségeteket szeretném kérni. :)

A kisfiamnak a hétvégén lesz a születésnapja és ma a MÜLLER-ben láttam két autót akcióban amin elgondolkodtam, hogy megveszem neki.

Dickie toys Monster Flippy - 12.000 Ft [link]
Carrera Watergun 2.0- 18.900 Ft [link]

Most lesz 4 éves és összességében az irányítás miatt én a Watergun mellett döntenék, mert azt talán egyszerűbb. :U :F
Az árengedmény miatt és azért mert át tud fordulni és mindig "talpra esik", tetszene a Monster is.

Szerintetek melyik lenne a jobb választás?
10-20 Ezer között tudnátok ajánlani valamit?

Esetleg erről mi a vélemény?
Carrera RC Turnator Super Flex [link]
Akcióban ez most csak 21.900

Köszönöm előre is! :R :R :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5479) SoulReaver válasza blaca83 (#5478) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szerintem teljesen mind1. Legalább is magamból kiindulva. Örültem, ha kaptam valami mozgó cuccot, pedig régen voltam 4 éves :D

Volt egy vezetékes e30 kabrióm, isten volt... Ezek meg már rádió vezérlésűek...

(#5480) blaca83 válasza SoulReaver (#5479) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi a választ!
Esetleg kicsit bővebben? :B :)

PRO - Kotra?
Melyiket érdemesebb vennem? :U

Esetleg még valakinek valami ötlete ebben az árkategóriában vagy konkrétan ebben a leìrt helyzetben? :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5481) JoolsNOS válasza blaca83 (#5480) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Árban lennének bőven jobbak, csak kína, minimum egy hónap mire ideér.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5482) tvamos válasza JoolsNOS (#5481) üzenetére


tvamos
nagyúr

4 evesnek mit ajanlanal?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5483) JoinR válasza tvamos (#5482) üzenetére


JoinR
senior tag

Szerintem 4 évesnek fölösleges 10k felett bármi, vélhetően nem fog sokáig tartani úgysem :DDD
Regióban van rc kukásautó 6k-ért, azért a legtöbb kisfiú odáig van. :K

(#5484) blaca83


blaca83
őstag

Köszi srácok, akkor marad a "Monster Flippy" kezdésnek...!

A lányom már 7 éves és biztosan mind a ketten fogják majd nyúzni az autót. Meglátjuk mennyire bìrja majd a gyűrődést és ha jól megy nekik már az irányítás akkor max kapnak majd egy komolyabbat. :)

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5485) atok666 válasza JoinR (#5483) üzenetére


atok666
őstag

Hat, sztem siman lehet komolyabb autot is a kezebe adni akar egy negy evesnek is. Tapasztalatom szerint siman tudnak csapatni akar 1:10-es RC-vel is. Nagyon hamar raereznek es tovabb fogja erdekelni mondjuk egy gyorsabb, zuzos 2S monster truck, amivel ugrathat stb. mint egy kukas auto - szerintem. (Sot, a monsterral meg apa is el lesz egy darabig :) )

Atok

(#5486) tvamos válasza atok666 (#5485) üzenetére


tvamos
nagyúr

Probaltad mar?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5487) atok666 válasza tvamos (#5486) üzenetére


atok666
őstag

Marmint? Mire gondolsz?
Amit leirtam az sajat tapasztalat a fiammal.

Ha a kukas autora gondolsz, azt meg nem probaltam :)

Atok

[ Szerkesztve ]

(#5488) Emu


Emu
őstag

Sziasztok!
Korona vírus kicsit beleszólt a tervekbe, sajnos lecsúsztam a múltkor az MN99-ről, így újra itt vagyok. Szóval 25-30e Ft-ig keresek valami járgányt ami elboldogul terepen, nem túl gyors, egy 6 éves gyerkőcnek lenne a születésnapi ajándéka, és egyben első normális rc autója.
Csak új, vagy újszerű jöhet szóba. Nekem ez a hobbi eddig teljesen kimaradt, így szinte bármiről meggyőzhető vagyok :)
Júli 31-ig kellene ideérnie.
Előre is köszönöm!

(#5489) gainwardgs válasza Emu (#5488) üzenetére


gainwardgs
addikt

Wltoys 12427

(#5490) davidd196


davidd196
csendes tag

Sziasztok,

Van egy rc hajóm és úgy néz ki elszállt az egyik motor szabályzója (jamara hf-30). Az lenne a kérdésem, hogy kicserélhetem más típusra? A fordulatszám nem lesz eltérő? Vagy mi a legjobb megoldás?

(#5491) Emu válasza gainwardgs (#5489) üzenetére


Emu
őstag

Köszi, a múltkori ajánlatok után néztem, de sajnos az EUR árfolyam odacsapott az árának, már 40 alatt nem lehet kapni. :(((

(#5492) Biznisz Elek válasza Emu (#5491) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

[link]

Német raktár 66+6USD :)

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#5493) maximilian4 válasza tvamos (#5474) üzenetére


maximilian4
addikt

Na csütörtökön jön a slash 4x4, bl szettel, alu tuning alkatrészekkel, 2 karosszériával (a gyári + egy vadi új proline), 2 kerékszettel, távval, akukkal. Beszámoló coming soon.

Maxi

(#5494) maximilian4 válasza maximilian4 (#5493) üzenetére


maximilian4
addikt

Na reggel megjött a slash 4x4. Elég jó kis cucc, idáigstrapáltam, de nem igazán akart szétesni. 😃
Holnap a gyümölcsösben el kezdem építeni neki a pályát, pán pár hektár föld. Kaptam hozzá sok akksit meg távot is, alkatrészeket, 2 kerékszettet, meg egy kasztnit pluszban. Esetleg nem tudja valaki pontosan milyen típus és mihez való, mert szerintem nem slash-hez.






[ Szerkesztve ]

Maxi

(#5495) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Pont mostanában aktuális itt. :)

Milyen csapatós autót ajánlanátok, amihez van alkatrészellátás?

A Slash 2wd nekem bejön, eleve bírom a 2wd világot. Ezeken kívül milyen cuccok vannak? Keret 100e Ft mindennel.

Köszi :R

(#5496) maximilian4


maximilian4
addikt

Alakul a felújítás. Csavarok egy része kicserélve. Csapágyak kicserélve. Telókban olaj csere, hajtás szétszedve, takarítva, új gyári kasztni ma megérkezett. :)

Maxi

(#5497) maximilian4 válasza motoflug (#5495) üzenetére


maximilian4
addikt

Én nyugodt szívvel ajánlanám. De én még annyira nem értek hozzá. Mondjuk a mostanit darabokra szedtem, összeraktam, alkatrész is nagyon sok van hozzá itthon is, és külföldön is. 3s lipo-val használom, szerintem hobby felhasználásra több mint elég. Jó lenne ha nem lenne ki halva a topik, mert vannak itt veterán felhasználók is.

Maxi

(#5498) tvamos válasza motoflug (#5495) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ha csapatni akarsz, akkor a Traxxas az egyik legjobb valasztas. Szerintem ne is keresgelj tovabb, megerkeztel.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5499) SoulReaver válasza motoflug (#5495) üzenetére


SoulReaver
veterán

Traxxas slash az egyik legjobb erre a célra...

Út közben cserélhetsz rajta ezt-azt...(Acél spur kerék, erősebb telók...(alu). RPM alkatrészek.(ezek sokkal rugalmasabb anyagból vannak). Jobb gumik, vagy komplett kerekek...

Ezekhez alu lengőkar, stb teljesen fölösleges... Csak RPM.

(#5500) tvamos


tvamos
nagyúr

Nagyon szep lett ez a kisauto: [link]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.