Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) Saccco válasza Saccco (#4532) üzenetére


Saccco
nagyúr

Höhö

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4552) SoulReaver válasza Saccco (#4551) üzenetére


SoulReaver
veterán

(#4553) üszök válasza Saccco (#4551) üzenetére


üszök
őstag

Ott a háttérben a Kínai teleszkópok milyenek? Olaj bennük marad ha feltöltöd? Most rendelten belőlük 2 autóra valót.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4554) Saccco válasza üszök (#4553) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem tettem bele olajat, így nem tudom. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4555) ADAM1337 válasza üszök (#4553) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

gagyik, ha az a hsp himoto, egy hulladék. :D

(#4556) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Kis drift edzés: [link]

(#4557) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Egy kis segitsè kellene; LRP S10 Blast TX/MT első lengőkart keresek (külföldi is jöhet!).

#120980

Nagyon köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#4558) üszök válasza FuRiONight (#4557) üzenetére


üszök
őstag

Alkatrész katalógusból kikeresed a cikkszámot beguglizod és tudni fogod hol keresd.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4559) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Akril mivel jön, le úgy hogy nem sértem szét a lexan-t ? (Nem lexan akri csak sima mezei amiben nincs az a maró összetevől, nem nagyon találtam eddig jó tippeket, csak ami homályosítaná mint az állat.)

(#4560) Zé_Mester válasza FuRiONight (#4557) üzenetére


Zé_Mester
őstag

Osztrák oldal, én innen szoktam rendelni : Lindinger

Viszont ha kikeresed a cikkszámot, lehet találsz olcsóbb helyet is ;)

(#4561) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Köszönöm èn is így kerestem. De ti itthon kaptok alkatrèszt, vagy így külföldről rendeltek be?

Úgy gondolom ezt az RC autozàst nem nekem talàltàk ki, pedig el lehet vele szórakozni.

[ Szerkesztve ]

(#4562) üszök válasza FuRiONight (#4557) üzenetére


üszök
őstag

Valamit nem jól csinálsz. Ránézésre a hátsó is ugyan az. És olcsóbb is.

Ja, 2 perc nem volt megtalálni.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4563) ADAM1337 válasza üszök (#4562) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezt a boltot felejtsük el.
Ma bent voltam festékért, és szóltak, hogy van egy féléves rendelésem, de azóta se jött meg nekik.
A hpi jumpshothoz fogaskerék, nem beszélve arról hogy féléve, kb berendeltem rcmartról és 2 hét alatt itt volt.

(#4564) üszök válasza ADAM1337 (#4563) üzenetére


üszök
őstag

Attól még,hogy neked nem intéztek el egy fogaskereket nem biztos,hogy be kell zárni a boltot.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4565) ADAM1337 válasza üszök (#4564) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az allee-ba érdemes bemenned, 2 csaj "én csak eladó vagyok" hozzászólást túl sokszor hallom.
Nem tudom miből él meg ez a bolt, de a hozzáállásuk sajnos mind a 2 boltjukban hasonló.

(#4566) kiskakas


kiskakas
senior tag

udv,

egy ismerosnek kergetek Remo Hobby 1631-et, lehetoleg eu warehouse-bol, valaki latott esetleg vhol? Kinabol tuti nem erne ide szept10 kornyekere es akkora kellene emberemnek. :R

(#4567) apholyon


apholyon
aktív tag

Üdv! Ha valaki szeretne egy RC repülőt, hol érdemes nézelődni, miket érdemes olvasgatni első körben? Nyilván kezdő szinten, de egy picit komolyabb, nem full gagyi érdekelne.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#4568) apholyon válasza apholyon (#4567) üzenetére


apholyon
aktív tag

Illetve fontos kérdés: külön érdemes beszerezni az alkatrészeket és építeni, vagy egyben, készre szerelve megvásárolni? Pro / Contra?

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#4569) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

rcboss-on mst akció van.

Egy FXX-D S-t be is rendeltem próbára, a sakura d4 mellé/helyett.

(#4570) nLali


nLali
senior tag

Sziasztok !

Kérek szépen egy kis segítséget : Az alany egy Wltoys 959-b. Szeretnék gyro-t bele, de azt látom, hogy a servo nálam 5 vezetékes, a gyro-k pedig 3 vezetékesek. Hogyan és milyen gyrot lehetne beépíteni?
Köszömöm előre is.

(#4571) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#4569) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nah úgy fest az mst marad, a sakura d4 elmegy, más nagyon a 2 a front motorra kíváncsi leszek pályán.
Hátra nem kevés súly kellett.

(#4572) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#4571) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Akit esetleg érdekelne az MST FXX-D S drift alváz. [link]

Front motor nem nagyon ajánlott kivitelezés.
Általában 60:40 hátul van a súly (itt gyárilag majdnem fordítva volt) és a motor is, de 36k-ért ajándék volt, sok opciós dolog alapból benne volt, kis hátsó súllyal most 50:50 súly elosztással elég jól autózható.

(#4573) Saccco válasza Saccco (#4551) üzenetére


Saccco
nagyúr

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4574) ADAM1337 válasza Saccco (#4573) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azok a gátlók baromi kemények, tippre a gátlónál fog törni az első lengőkar.
Kicsit átrendeztem az mst felépítését, hogy hátul is legyen súly.
Petg-ből kapott egy aksi tartót.


[ Szerkesztve ]

(#4575) Saccco válasza ADAM1337 (#4574) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem számít. Vagy megerősítem vagy veszek másik gátlót.
Eddig csak a kormány hub tört. 4-et törtem mert gyenge volt. Csináltam erősebbet. Abból egy eltört egy 360-as flip után. A másikat úgy sikerült, hogy nekiment az autó egy betontömbnek, kölcsönadtam.
Most az erősebbtől is erősebb került bele, egyelőre tart. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4576) ADAM1337 válasza Saccco (#4575) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nagyon sok múlik a gátlón, én abból vennék valami jobbat.

(#4577) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Gondolkozom az rc világába való visszakacsintásra, nekem a drift téma jön be. Van most valami bestbuy kezdőknek? :) :R

(#4578) Saccco válasza ADAM1337 (#4576) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van ajánlott példány? Akár árkategóriánként. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#4579) ADAM1337 válasza Saccco (#4578) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sajnos driftre tudom mik a jók.
A slash csoportba láttam, egy videót ahol leejtenek egy slash-t és mutatnak vagy 3 fajta gátlót és ég és föld a gyárihoz képest, talán GPM gátló volt a nagyon jó. (de nem mernék esküdni rá)

motoflug: olcsón sakura d4, de kell rá költeni.
Amúgy egy mst rmx 2.0 a nagyon ajánlott modell.

[ Szerkesztve ]

(#4580) carl18


carl18
addikt

Üdv! Szereztem egy Rc autót 27 mhz-es egy a hibája rövid a hatótáv :S Hol lehet a hiba ha 2 métertől távolabb nem érzékeli? Durván 2 méter ahol még működik ott is akadozva:S

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4581) tvamos válasza motoflug (#4577) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nekem egy TC6-om volt. Az kis ráfordítással parádés jó volt. Használtam vettem, aztán tovább adtam.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4582) üszök válasza carl18 (#4580) üzenetére


üszök
őstag

Távban nézd meg az elemeket. Az mhz érzékeny a merült elemekre. Az antenna gondolom ki van húzva a távon. A vevő antennát is ki kell vezetni a kocsin kívülre.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4583) carl18 válasza üszök (#4582) üzenetére


carl18
addikt

Oké kösz :) Egy 9 voltos elemről megy a távírányító, én is csak az elemre tudok gyanakodni :S
Majd kipróbálom másikkal hátha utána távolabbról is megy.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4584) ADAM1337 válasza tvamos (#4581) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

De a tc6 az túra autó mi köze a drifthez ? :U
Bár attól függ ki mit nevez driftnek.

(#4585) carl18 válasza üszök (#4582) üzenetére


carl18
addikt

Vettem ma új elemet de a helyzet semmi se változott, 1 centivel nem nőtt a hatótáv.
Mivel kéne még esetleg próbálkozni? A kérdés hogy most az autó nem veszi rendesen a jelet vagy a távírányító nem továbbírja rendesen :S

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4586) Petya25 válasza carl18 (#4585) üzenetére


Petya25
addikt

Vegyél normális mai autót, normális távval (2,4GHz) :)
Amúgy nekem is van valahol egy 27 MHz-es F1-es gépem/távom, ott még rendes félantenna van az autón, az ugye nem hiányzik róla, nincs letörve? Meg a tövét is meglesném, hogy nincs-e kábelszakadása az autón belül.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4587) carl18 válasza Petya25 (#4586) üzenetére


carl18
addikt

Ez egy Tescos Lamborghini 1/14-es méretben, már szét szedtem a távírányitott és az Antennát is. Akkor lehetséges a Kábel van megtörve amit antennának használ? Ha azt cserélek valószínűleg javul a helyzet? :)

Még arra gondoltam hogy tovább fejlesztem, kap egy Servot egy ESC-t és egy 370-es motort és ahhoz egy egy vevőt és akkor már is menetkész.
Sajnos így nagyon lassú 6-7 km/h lehet a sebessége de így borzalmas használni. 15-20-at menne már elégedett lennék :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4588) Petya25 válasza carl18 (#4587) üzenetére


Petya25
addikt

Nekem a kocsin fém antenna van, ami bent már dróton megy és 50 méterig simán ment. Egy madzagos antenna, hát.... ez a gyári hozzá? Ha 2 méterig jól működik, akkor az antennávalk van valami, hiszen amúgy minden működik csak a hatótáv nem.
Nem tudom most milyen motor van benne, nekem hasonló és 30-40 km/h-t megy.
Ilyen: [link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4589) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Tamiya R35 sumo power

Ha már új váz, egy kasznit is megérdemel. :)

[ Szerkesztve ]

(#4590) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4589) üzenetére


SoulReaver
veterán

Szép lett a festés.

Led világításban tudnál segíteni? Slashez kerestem led boltokban pici ledmodult, de csak dc12V-os van. Valahogy csinálni szeretnék házilag, mert amit tetszik a slashez, az előre-hátra 12.000ft.... Közben meg pár led, alig 2-300 Ft...

(#4591) ADAM1337 válasza SoulReaver (#4590) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pont ezt a témakört próbálom körbe járni.
ESP 12 modul, wifis, és telefonról vezérelhető megoldást akarok.
Elől 4 led fehér, folyamatos vagy váltakozó világítás hátra meg folyamatos piros 2, másik 2 meg csak fékre.

Nem könnyű ügy.

(#4592) carl18 válasza Petya25 (#4588) üzenetére


carl18
addikt

Még vamamelyik nap darabokra szedtem az autót jól megnézzem mi merre hány méter :)
A gyári motorja egy asszem egy 260-280-as motor lehet, egy ellenállás is be van kötve az alaplap és a motor közé. Tudtommal feszültség korlátozásra való, ha azt kikötném az autó lehetséges többet is menne? :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4593) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4591) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem már az is elég lenne, ha előre meg hátra tudnék tenni ebből a modernebb ledből, olcsón.

(#4594) ADAM1337 válasza SoulReaver (#4593) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

sgmodell-es ledjeim vannak amit a vevőre kötsz. (1300ft az egész szett)
Ha nem kell több tökéletes. [link]

(#4595) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4594) üzenetére


SoulReaver
veterán

A lapos ledre gondoltam, mert annak tudnék csinálni egy tartó konzolt. amit a lökhárítókba rakhatnék.

Ezeket néztem én is már. Mikor a kis gagyi vrx-em volt, arra raktam ilyet, de nem volt valami combos fénye.

[ Szerkesztve ]

(#4596) ADAM1337 válasza SoulReaver (#4595) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát passzolom nekem is csak design, de mi nem megyünk sötétbe ugye.

(#4597) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4596) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nekem sem a vak sötét ellen kell :D De ha már akarok, akkor legyen jó fénye.

(#4598) Petya25 válasza carl18 (#4592) üzenetére


Petya25
addikt

Sajna ezt nem tudom.
Viszont előtúrtam a gépet, 12 éves és az akkut megtöltve ment mint anno. :Y
Azt hittem már tuti kuka, de most jót szórakozunk, a gyerek még nincs 3 sem. :)
A helimmel ugyanígy jártam, elővettem és mintha semmi sem történt volna töltés után repkedtünk.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4599) carl18 válasza Petya25 (#4598) üzenetére


carl18
addikt

Kikötöttem semmi se változott, hát gondolkozok hogy Ebayról vegyek-e pár alkatrész és átalakítsam.
Olcsó van fent szervó, és ESC amihez már csak egy vevő kell. Még érdeklődnék hogy ugyebár van az Motorvezérlés, ez annyi energiát add le amennyit a motor igényel? Egy 260S motor is ugyan úgy el tud írányítani mint a 540 ?

Tegnap szét kaptam az autót 260S van a DC motorra írva, itt csak az a kérdés a motor a gyenge? Vagy az autó elektronikája korlátozza az erejét. De ez majd kiderül ha átépítem, ha a motor nem elég erős akkor cserélem.

Bár 1/14-es a méret, annyiból jó volna ha vennék pár alkatrész azt később át rakhatnám nagyobb autóba is.
De gondolkozok hogy majd jövőre lehet veszek valamit jobbat. Idén meg le leszek ennek a szerelgetésével, tunningolni ezt is fel tudom szerintem. :))

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4600) napoleon2323


napoleon2323
tag

Sziasztok!

Szeretnék picit jobban belemerülni az RC driftelés szépségeibe.

Leginkább kinti (aszfaltos) használat lenne a cél.

Tudom, hogy rengetegen írják, de melyik az a modell, nagyon olcsón, ami jó alternatívát jelent egy kezdőnek. Gondolok itt arra, hogy már cserélhető alkatrészek vannak hozzá (picit a bütykölgetéssel is megismerkednék), illetve valóban olcsó igencsak.

Természetesen a fentiek miatt is, nem ragaszkodok az új dologhoz (tudom így még jobban megkavarom a dolgokat).

Szóval milyen modell vagy márkát kéne keresnem, illetve mire kell figyelnem egy használt modell megvételénél (ha esetleg valamelyikőtöknek van extra akciós, kissé lestrapált eladó autója, szóljon bátran :D )?

Köszönöm előre is a válaszokat, remélem "nem túl tág kérdést" tettem fel.

With every conflict I grow stronger!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.