Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) Necronom válasza tvamos (#5700) üzenetére


Necronom
senior tag

nos erre csak azt tudom, hogy rendben, mert neten vitatkozni nem fogok...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5702) tvamos válasza tvamos (#5700) üzenetére


tvamos
nagyúr

Itt eleg jol korbejarjak ezt az inrunner, outrunner temat: [link]

A wikipedia BLDC temaja egesz jo: [link] Amiket mi hasznalunk, az altalaban a PMSM. Szerintem.

Ahonnan en, mint Villamosmernok nezem, ez az osszes motor alapjaban veve AC motor. A kefes DC motoron (villamdelejes forgony) van egy mechanikus atalakito, ami a DC-t atalakitja, a BLDC-hez meg kell egy elektronika.

(#5701) Necronom válasza tvamos (#5700) üzenetére
"nos erre csak azt tudom, hogy rendben, mert neten vitatkozni nem fogok..."
Ahogy gondolod.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5703) Necronom válasza tvamos (#5702) üzenetére


Necronom
senior tag

nem az inrunner, outrunner temarol beszeltem, hanem az elfogadott roviditesekrol
nezd, szvsz rajtad kivul senki sem nevezi a BL mocit BLDC-nek, hajos versenyeken halottam tobbszor ezt a kifejezest...ha igy erthetobb szamodra
ha ezt felreertetted, akkor sajnalom....ezert (sem) vitazom neten, mert semmi ertelme
most is csak azert irunk, hogy irjunk valamit? vagy van is benne valami, amitol elorebb haladunk es segitunk masokon? szvsz nem...
ennyi

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5704) tvamos válasza Necronom (#5703) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ne vedd sertesnek amit irok, nem tamadni akarlak! Azert irtam, mert segiteni szeretnek az embereknek, hogy helyesen hasznaljak a kifejezeseket. Hajos versenyekre nem jarok, nem is nagyon erdekel. Szakmai szeminariumokra, meg workshoppokra jarok, tobbek kozott BLDC temaban is. Es ez a tanult szakmam is.

Ezt irtad: "a BLDC roviditest a kulso forgoreszes brushless motorokra hasznaljak"
Ha a forgoresz kivul van, outrunner a motor. Ha a forgoresz belul van, inrunner. Lehet kefes motor is inrunner, meg outrunner, attol fuggoen, hogy a forgoresze kivul, vagy belul van, meg a brushless is.

BLDC, BL, EC motor, vagy ECM, mind ugyan azt jelenti. A motorban nincs szekefe, hanem egy elektronika vegzi el ennek a feladatat. (Ez persze kicsit leegyszerusitese a problemanak, mert az elektronika azert sokkal tobbet tesz, mint a kommutator + szenkefe.) Azert is csatoltam a Wikipediat a temaban, mert elolvastam, nagyjabol jol irja a dolgokat.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5705) Necronom válasza tvamos (#5704) üzenetére


Necronom
senior tag

:C

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5706) motoflug válasza JoolsNOS (#5697) üzenetére


motoflug
őstag

Szia!

Van. ZD Racing short course rc autó BG-ről. A vicc benne az, hogy gyakorlatilag egy LRP-ről van szó, amihez van alkatrész bőven (mindenbe az LRP logo van nyomtatva, teljesen LRP az egész jobb távval). Tavaly nyár környékén vettünk kettőt, kaptak rendesen, azért tört rajta ez-az. DE, minden ami eddig tört fent van Thingiverse-n, nylonból utánnyomtattunk alkatrészeket, és kész. :) Illetve azt még fontos megjegyezni, hogy télen tört a legtöbb dolog, ami nyílván az időjárás miatt is van.

Ami gyengusz:

- Törik ez-az,
- Gyenge gyári szervo,
- Gyárilag szinte száraz volt az egyik diffije,
- Csavarok szeretnek kilazulni,
- Gyári lipo.
- A telók műanyag háza.

Ami szerintem jó benne:
- DumboRC távval érkezik,
- BL szett (távról levettük kb. 60-70%-ra)
- LRP/3d nyomtatott alkatrészellátás,
- Elől-hátul stabilizátorok.
- Standard 3.0/2.2 kerékszett.

Nem tudom most mennyi, de kuponnal volt olyan 50 anno RTR-ben. Azóta belecsvartunk még egy 10-est tuti az alkatrészekbe. De megy még, én meg azért nem is sajnálom. :)

(#5707) motoflug válasza Necronom (#5694) üzenetére


motoflug
őstag

Szia,

Nekem nagyon tetszik a Kyosho Outlaw Rampage, mint Trophy Truck. Teljesen scale külső, iszonyat menő rugózás, annyira jó nézni eleve ezeket a videókat, ahogy kirugóznak mindent. :D Arra beruházok majd egyszer, nem is találtam hasonlót abban az ársávban, ami ennyire tetszene.

(#5708) tvamos válasza motoflug (#5706) üzenetére


tvamos
nagyúr

" Illetve azt még fontos megjegyezni, hogy télen tört a legtöbb dolog, ami nyílván az időjárás miatt is van."
Telen vigyazni kell vele sajnos... ridegek a muanyagok.

Mondjuk nekem a Kyosho Infernonak ki tudott szakadni a futomuve... nyaron... power user vagyok. (Csak huzom a gazt, mint a hulye.)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5709) Necronom válasza motoflug (#5707) üzenetére


Necronom
senior tag

Nos nekem nem sok sajat tapasztalat van ezekkel az autokkal, anno volt egyszer egy Kyosho Ultima DB, ez egy Desert Buggy, kedveltem is :)
szvsz a Kyoshoval nagyon nem lehet melleloni, bar eleve nem occoak, sosem voltak azok
Ezekkel a mai autokkal viszont semmi tapasztalatom nincsen...a tortenelemrol tudnek meselni hogy is alakultak ki ezek az autok ;] de sztem az senkit sem erdekel

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5710) HummeRC válasza Necronom (#5709) üzenetére


HummeRC
senior tag

Tévedsz! Engem nagyon is érdekel. Bár nagy részét megéltem, szívesen hallgatnám, más hogyan látta. :)

UI: Ha legközelebb látlak, vendégem vagy bármire, úgyis rég dumáltunk. :)

[ Szerkesztve ]

(#5711) motoflug válasza motoflug (#5706) üzenetére


motoflug
őstag

Na most hétvégén volt az igazi teszt. Kivittük egy olyan helyre, ahol lehetett vele ugratgatni meg versenyezni. Hát, félelmetes volt, amit kibírt. Repkedett rendesen, eltört rajta a lökös, úgy voltam vele, hogy, ha már rendelnem kell hozzá alkatrészt, akkor nézzük meg mit bír. Szeretek bütykölni is, azért van, hogy minél nagyobb legyen a mosoly az arcomon, így egy-két bátrabb reptetést is bevállaltam vele.

Nagyon vicces volt, de konkrétan maradt a lökös,mint egyetlen csereérett/törött cucc, pedig szállt rendesen. :D Azt hiszem, elégedett vásárló vagyok. :D

(#5712) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Sziasztok,
12 éves fiamnak szeretnék komolyabb off road járgányt, ami strapabíró és gyors. Bocsánat a láma fogalmazásért :R
Nézem már az értékelő videót, de addig is:
Ezt a kettőt találtam:
1/ maverick-150200-quantum-mt-flux-1-10-4wd-monster-truck-blue
ehhez még kiegészítők is kellenek, 80 fölé megy az ára
ehhez képest a másik a fele árban:
2/ absima-monstertruck-spirit-kek-1-16-rtr
Megéri a különbség? Mit érez ebből a fiam?
Ha van jobb vételi ajánlat, nagyon megköszönöm. 3 nap múlva lesz a szülinapja, jó élete van, nem tudja mit szeretne. Ez a tippünk, a carrera-t (valami Red Bull-os) zúzza a földúton, de annál komolyabb kellene az örömhöz.
Nagyon köszi előre is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5713) Necronom válasza koncsik (#5712) üzenetére


Necronom
senior tag

http://www.sgmodell.hu/elektromos-automodell/5050-himoto-brontosaurus-110-monster-rtr-24ghz-sarga-kek.html

Ez RTR auto, azaz van minden hozza
Kesobb majd kell egy tolto es plussz akksik hozza
Ha nezted az ertekelos videot, akkor mar tudod, hogy ez az auto, a Meverick ugyanez, csak dragabb

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5714) koncsik válasza Necronom (#5713) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nagyon köszönöm, pont rá akartam keresni. Milyen töltő és plussz aksi javasolt hozzá? :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5715) Necronom válasza koncsik (#5714) üzenetére


Necronom
senior tag

Ezzel a tolto, amit hozzaadnak kb 8 ora toltes
tobbszor is hangsulyoztuk a videoban, hogy arra valo, hogy kiprobald, nem mindennapos hasznalatra

Ez egy aranylag jo es nagyon olcso tolto, mukodik 220V-rol is es 12V-rol is
http://www.sgmodell.hu/toltok-tapegysegek/5725-imax-b6ac-80w-univerzalis-akkumulator-tolto.html
Amire nektek szuksegetek van, azt bosegesen kiszolgalja
1 toltes kb 1 ora, szinte barmilyen akksinak

Ez pedig egy nagyon jo ar/ertekaranyus akksi
http://www.sgmodell.hu/autos-lipo-akkumulatorok/5378-gens-ace-bashing-74v-5500mah-50c-lipo-akkumulator-kemeny-tokozasu.html

A boltban mindenkepp kerdezz ra ezek hasznalatara, el fogjak mondani - ok olyanok :)
Vagy megvarod amig mi is eljutunk odaig a videokkal :D
Hajra!
Ezekkel nem fogsz melleloni
A hozzaadott akksival kb 8-10 perc jatekidod lesz, amit ha plusszban vasarolsz azzal kb 30 perc
De egyszerre NEM IS SZABAD tobbet menni az autoval mint 30 perc, utana 10-15 perc pihi
Mindent kimelsz vele! Az autot, az akksit
De ugye ugyis tolteni kellene utana
Arra figyelj meg, hogy meleg akksit NE tegyel a toltore, szinten pihi neki 10-15 perc, majd csak aztan tolsd fel

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5716) koncsik válasza Necronom (#5715) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Nagyon-nagyon szépen köszönöm a gyors, türelmes és bőséges magyarázatot. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5717) Necronom válasza koncsik (#5716) üzenetére


Necronom
senior tag

Igazan nincs mit :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5718) koncsik válasza Necronom (#5715) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Elmagyarázták, mégegyszer köszi mindent. Ha mégse tetszik holnapután a gyereknek, apuka mindenképpen örül :R :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5719) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Hello,
Átadásra került az Bronti, feltöltöttük a LiPo-t, beapplikáltuk, 5 perc földúton... és sajnos valami történt, a motor forog, de a kék tengely az autó közepén nem forgatja a kerekeket, csak erőlködik? Hibás modellt fogtunk ki vagy valamit rosszul csinálunk, elfelejtettünk valamit? Köszi előre is.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5720) napoleon2323 válasza koncsik (#5719) üzenetére


napoleon2323
tag

Hello! :)

Én ellenőrizném a pinion (közvetlen a motor tengelyén lévő) és a spur fogaskerék állapotát.

With every conflict I grow stronger!

(#5721) JoinR


JoinR
senior tag

Mi értelme itthonról RC-t venni, hogyha 5 perc után elromlik és nem lehet visszavinni? :F

(#5722) koncsik válasza JoinR (#5721) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Most várjuk a bolt előtt, hogy nyisson.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5723) HummeRC válasza koncsik (#5722) üzenetére


HummeRC
senior tag

Boltba visszavinni emiatt? Ha nem kattog rendellenesen, akkor lehet simán csak lelazult a motorfogaskerék. Pici imbuszkulccsal meghúzható. A modellezés nem tartós "játék". Már a teljesítménye miatt sem. Ahogy az igazi autókban, itt is lehetnek lelazulások, kopások és némi karbantartást igényel. Olyannak ajánlom ezt a hobbit, aki nem idegenkedik néha egy kis "csavarhúzózástól". ;)

Ha nem juttok dűlőre, hétvégén összefuthatunk, hogy ránézzek mi a hiba. :K

[ Szerkesztve ]

(#5724) koncsik válasza HummeRC (#5723) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Köszönjük szépen, friss csibeként nem akartam nekiesni, meg a 2 napos autót se tudtam, hogy babrálhatom-e :B A boltban is azt mondták amit Te, meg lett húzva a motortartó 2 csavar, vissza a lelazult fogasok (ahogy írtad), egy vezeték helyére nyomva erősebben. Öröm, bódoccság. :R Ezután bátrabban csavarhúzózunk :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5725) Necronom válasza koncsik (#5724) üzenetére


Necronom
senior tag

Orulok, hogy megoldodott a bibi, abban a boltban hazavitel elott is ki lehet probalni, amit vettel es akkor hamarabb kiderul, hogy a kis kinai elfeledte meghuzni a csavart

JoinR lehet neha erdemesebb lenne kivarni egy kis idot....

mas:

Egy ujabb podcast - nem a sorozat resze, csupan csak egy kis betet - amiben picit hangosan elmelkedunk az SC autokrol :)
https://www.youtube.com/watch?v=5PiOhB-Onpg

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5726) maximilian4


maximilian4
addikt

Nem kell félni a szereléstől. Ha használod úgy is sokat kell babrálni, mert kopnak a dolgok, tönkre mennek, eltörnek. Ez benne van a hobbiban. Én pl ezért vettem slasht. Millió alkatrész van hozzá, még itthon is. Mióta nálam van, már szinte mindent szétszedtem rajta. Szeretek babrálni. Pinion, spur csere, hajtás újrazsírozva, csapágyak újrazsírozva, gpm alucsapágyházak úton, telókban olajcsere, alu hatszögek, traxxas heavy duty lengőkarok. Stb.

Maxi

(#5727) napoleon2323 válasza koncsik (#5724) üzenetére


napoleon2323
tag

Szívesen...

With every conflict I grow stronger!

(#5728) koncsik válasza maximilian4 (#5726) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R itt is találkozunk :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5729) HummeRC válasza koncsik (#5724) üzenetére


HummeRC
senior tag

Örülök, hogy megoldódot. Jó játékot! :)

(#5730) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Köszi mindenkinek, nagy az öröm, nagyon tetszik mindenkinek :R Persze nem kellett volna a fiamat is a boltba vinni, mert már upgrade-elni szeretne :DDD - még csak vizuál tervek vannak, de már kacsingat motor-kerék stb. irányba is

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5731) maximilian4 válasza koncsik (#5728) üzenetére


maximilian4
addikt

Kicsi a világ, kicsi az ország, kicsi a fórum. Nyomassátok ezerrel, azé’ van! :C

Maxi

(#5732) tillatrilla válasza maximilian4 (#5726) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Nagyon mutatós a géped! Nekem kettő buggy--m van,de szívesen autóznék egy ilyennel is. Pontos típust,esetleg linket megosztasz?

Üdv: Attila

(#5733) maximilian4 válasza tillatrilla (#5732) üzenetére


maximilian4
addikt

Nagyon szépen köszönöm! Ha szolnoki vagy nyugodtan kipróbálhatod. :D [link] Egy Traxxas Ford F-150 SVT Raptor, ami egy hátsókerekes traxxas slash ford raptor body-val. A legnagyobb változás a gyárihoz képest, hogy kapott egy sokkal komolyabb motort és szabit. [link] Hozzá lett igazítva a gearing. Kapott pár kisebb tuningot, meg még fog is kapni bőven. Bár tudom hogy sokan nem szertik a slasht, mert túl van hypolva, meg “úgy bármilyen szar autóból lehet jót csinálni ha rákölt az ember egy valag pénz”, de szerintem így ez nem igaz. Nagyon sok autóhoz nincs alkatrészutánpótlás. Mondjon valaki még egy olyan modellt amihez annyi, kifejezetten a modellhez való homogén tuning alkatrész van mint slashez (rpm, proline, hot racing, gpm, tekin, integy, MIP).

Maxi

(#5734) JoolsNOS válasza maximilian4 (#5733) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Én nagyon összkerékpárti vagyok, de az ára miatt hajlok a hátsókerekes slash fele. Menjek bele? Vagy inkább spóroljak a 4x4re?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#5735) maximilian4 válasza JoolsNOS (#5734) üzenetére


maximilian4
addikt

Ezt neked kell tudni. Ez a hatsókerekes is olyan mint a többi, ugyanazokkal a hátrányokkal és előnyükkel a 4wd-vel szemben. Ha inkább szűk, kanyargós helyeken mész, akkor jobb a 4 wd, jóval könnyebb vele manőverezni, ha durvább terepeken mész, sárban. hóban, akkor is jobb a 4wd. Ha kevesebbet akarsz karbantartásra, alkatrészekre költeni, akkor 2 wd, amit amúgy sokkal egyszerűbb is szerelni és még sorolhatnám. Yt-on nagyon sok videó van ahol a 4wd és a 2wd slasht hasonlítják össze. Nekem ezelőtt egy 4wd volt, és tudatosan vettem kétkerekest. Szeretek bütykölni, de azért nincs kedvem túl sokat, a 2wd pedig sokkal egyszerűbb szerkezet. Aki sokat használja a verdát és csak arra gondol, hogy nem kell előre cvd-t venni, már évi szinten azért jópár ezrest/tízezrest tud spórolni. Sajna a MIP-es acél féltengely is ugyanúgy tönkremehet mint a gyári műanyag.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#5736) maximilian4


maximilian4
addikt

Valaki esetleg tud olyan helyen olyan terméket, pontosabban matricát, ami full fekete és méretre, formára tudom vágni? A bódéra lenne, kívülre.

Maxi

(#5737) koncsik válasza koncsik (#5730) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Most 4WD helyett csak 2WD van... de most már szétszedjük majd :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#5738) JoinR válasza maximilian4 (#5736) üzenetére


JoinR
senior tag

Praktiker

(#5739) maximilian4 válasza JoinR (#5738) üzenetére


maximilian4
addikt

Pontosan mit keressek?

Maxi

(#5740) JoinR válasza maximilian4 (#5739) üzenetére


JoinR
senior tag

(#5741) Necronom válasza maximilian4 (#5735) üzenetére


Necronom
senior tag

Nos latjatok itt vannak am nagy kulonbsegek, hogy ki hogy latja a vilagot :)
Mi is az? "Ha inkább szűk, kanyargós helyeken mész, akkor jobb a 4 wd, jóval könnyebb vele manőverezni"
Nos aki ment mar szonyeges palyan SC autoval, vagy 2WD buggyval, azonnal egbe kialt, hogy ez nem igaz! :)
Szonyegen a 2WD auto SOKKAL, rendekkel fordulekonyabb, sokkal konnyebb vele manoverezni, mint 4WD tarsaikkal - nembeszelve arrol, hogy sulya miatt hamarabb eleri a vegsebesseget
Ez nemcsak soznyegre vonatkozik!!! Hanem barhol, ahol el tudsz erni nagyobb tapadast - ezt pedig elso sorban a gummavalasztas tudasa hatarozza meg .....igen ehhez nem kell "versenyzonek" legyel, csak gondolkozni kell

Hiszen ahogy szoktak mondani, van vilag a Windowson tul, van vilag az ajfonon tul es van vilag a TRXen tul is ;]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5742) maximilian4 válasza Necronom (#5741) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem tudom... biztos nagyobb a tapasztalatod mint nekem (és ezt most egyáltalán nem gúnyosan mondom), viszont a 4wd után mondom ezt. Sokkal könnyebb volt irányítani, így nagy általánosságban jobban lehetett vele manőverezni. Persze, fordulékonyabb a 2wd, ha nem állsz vele keresztbe, meg van tapadás, és száraz a terep. Az a baj, hogy te a videóidban is mindent versenyzői szemmel nézel, de az rc modelleseknek hány százaléka versenyző? Nem sok. :)

#5740JoinR

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#5743) Necronom válasza maximilian4 (#5742) üzenetére


Necronom
senior tag

Ma idehaza jo ha 100 versenyzot ossze tudok szamlalni, mindet ismerem
Hobby pilotak is vannak, akik eljarnak palyara autozni, nem hovom oket versenyzonek
Jomagam is hobby pilota vagyok mar, oreg vagyok a versenyzeshez, de imadok autozni es nem, nem versenyzo szemszogbol nezem ezeket :)
gyere el egyszer, hozzad el a gepeidet, meg ha van 2 es 4wd is es probald ki!
senki sem mondta hogy legyel versenyzo :) nem kell ehhez annak lenni
de addig amig nem probalod ki magad, nem tapasztalod meg azt, amit irtam sajat magad, addig ugysem fogod elhinni....szonyegen ES minden jol tapados helyen, ahova jol valasztott gummaval mesz, ott nemhogy gyorsabb a 2WD, de mozgekonyabb, rendekkel fordulekonyabb stb stb
ennek nincsen koze semmifele versenyhez :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5744) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

8 éves kisfiamnak szeretnék egy RC autót amivel terepen is tud játszani. 20 ezer forint alatti áron.
Milyet érdemes venni?
Válaszokat előre köszönöm.

(#5745) tvamos válasza Necronom (#5741) üzenetére


tvamos
nagyúr

"van vilag a TRXen tul is ;]"

Latom, nagyon beallt az agyad a Traxxas fikazasra.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5746) Necronom válasza tvamos (#5745) üzenetére


Necronom
senior tag

nem kell ennyire komolyan venni :)
a windowst is fikazom, megis hasznalom....
de ha itt nem szabad elmondani a velemenyem....haat akkor nincs keresnivalom errefele, nem igaz?
hiszen itt az sem jo, ha valaki szeret versenyezni, mert az fuuuu
itt azt nem is szabad, ugye? :)
pedig a gyerekek mar 4 eves korban versenyeznek, ha autohoz jutnak...
szoval van valami szabaly errefele, hogy vigyazat TRX autokrol ne mondjal velemenyt es akik szeretnek versenyezni, azokat nem latjuk szivesen?

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5747) tvamos válasza Necronom (#5746) üzenetére


tvamos
nagyúr

A multkori Youtubeos szosszenettel raktam ossze, ahol elegge kivesezted, mennyire rosszak a Traxxas autok. Legalabbis az jon le belole.
Szerintem a Traxxas-ossag egy vallas, mint a BMW-sseg. Nem az a lenyege, hogy feltetlenul racionalis dontes egy Traxxas auto. Tobb legendas autot leraktak az asztalra, amikkel a legnagyobb baj, hogy naluk mas a meret skala, mint a tobbi gyartonal. A tobbi mind szubjektiv dolog.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#5748) Necronom válasza tvamos (#5747) üzenetére


Necronom
senior tag

pontosan ezt is hangoztattam a videoban is, hogy ez egy szubjektiv velemeny, nem gyartoi, nem forgalmazoi, hanem az enyem...es nehany versenyzotarsame...es ennyi
egyebkent szerintem is igaz amit irsz, hiszen ilyen az Iphone is, egy imazs valakinek, masnak meg mas
Senki sem irja, hogy nem jo az ajfon, mert azt tudja amire ki van talalva es azt piszok jol teszi
Pont, ahogy a Traxxasok is, ha neked az kell, hogy kamionokat ugralj at hosszaban es aztan egy motorcsonak utan menjel vele a toban, akkor hajra!
lehet ezt eleterzesnek hivni..
DE!
Legyetek kedvesek elfogani egy MASIK allas vagy inkabb nezopontot, amiben ez az auto NEM szerepel, mint lehetoseg....mert masoknak masra kell egy auto, amire a TRX eppen teljeseggel alkalmatlan

Ennyit mondtam a videoban es itt is ezt mondom...
De tenyleg befejezem, mert sokak tenyleg csak azt latjak, hogy jajj itt ez a hulye azt megint csak fikaz
En meg sajnalom, hogy egyesek nem latnak tovabb az orruk hegyenel....

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5749) maximilian4


maximilian4
addikt

Milyen forrasztópákát érdemes vásárolni? Van valamilyen aránylag olcsó, de jól bevállt típus?

Maxi

(#5750) JoinR válasza maximilian4 (#5749) üzenetére


JoinR
senior tag

JCD 8898 nekem bejött, értékelései is jók. Banggoodon van cseh raktárban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.