Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) SoulReaver válasza Necronom (#4350) üzenetére


SoulReaver
veterán

Legutóbb írtad, hogy ti szőnyegen használtátok a vrx-et.

De amúgy ez a nyers tapasztalatom. Biztos kifogtad a hibásat.

(#4352) Necronom válasza SoulReaver (#4351) üzenetére


Necronom
senior tag

22 hibas azert csak nincs :D
igen, hasznaltuk szonyegen is meg mindenhol...aszfalton is VRX autokkal megyunk, azok a rally autok buggy alvazon vannak...
raktam mar jopar videot is...
SCT
2WD Buggy test
8 oras futam 2wd VRX buggykkal
4wd VRX szonyegen
4wd VRX buggyk aszfalton
4wd VRX teszt

szerintem ez joval tobb auto darabra mint 22 :)
az LRP autok mind mind sorra haltak el, sot hogytovabbmenjek, sok LRP autoba VRX aceldifik kerultek
(csak hogy tudja mindenki, mert ugyanaz )
De hogy jot is mondjak: a muanyagok tenyleg jobb minoseguek az LRP autoknal

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4353) Necronom válasza SoulReaver (#4351) üzenetére


Necronom
senior tag

nem tudtam mar szerkeszteni..
szoval ne ertsd felre en orulok, hogy tobbfele autot ki tudsz probalni es erre van lehetoseged, viszont vedd figyelembe az arat az autonak....a nem sokkal dragabb az azert egy renddel tobbet jelent :)
mindig mondom a VRX az egy belepo szintu auto
az LRP pedig semmit sem gyart, az csak matricaz, az auto - ha meg nem jottel volna ra, teljesen ugyanazok egyes elemei, mint a VRX, csak a kinai ezt kimondottan a nemetnek (az LRP-nek csinalja), hozza van csapva az LRP-hez meg egy kis Kyosho tervezes - innen az erosebb muanyag elemek
es el is keszult egy auto, amit batran lehet LRP-nek nevezni

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4354) SoulReaver válasza Necronom (#4352) üzenetére


SoulReaver
veterán

És mi ment akkor tönkre 22 db lrp autónál?

Vrx-et 2x szét szedtem és már is elnyalódtak a műanyag elemeiben a menet. Lrp-nek érezhetően sokkal jobb az anyaga. Ez már jobbá teszi. Elektronikája szar lenne? Ilyen komol.y kis moci van benne. Szervója az ugyan műanyag fogaskerekes, dehát annyi baj legyen... Már úton van a fém.

Másba tényleg nem tudok belekötni.... Fogtam mind2 autót, átnéztem, megvizsgáltam.... 100x jobb az lrp.

A vrx sword 47.000 Ft kefés szettel, stabilizátor nélkül, igénytelen hajtás burkolattal és lágy fing műanyag alkatrészekkel.

Az lrp s10 blast tx2 truggy (csak a pontosság kedvéért) 65.000 Ft, Amiket felsoroltam a vrx-nél, az ebben mind jobb.

22 autó ide vagy oda, lehet reklámozni a vrx-et, de az én tapasztalatom ez. Egyébként én kciseréltem a k7 bl-t a trackstaromra.

(#4355) Necronom válasza SoulReaver (#4354) üzenetére


Necronom
senior tag

nemaz LRP volt 22 hanem VRX autobol legalabb ennyit nyuztunk erdekes modon kulonosebb hibak nelkul
Mint irom nem toresre gondolok, mert amikor eltorod az autot, az a te hibad es nem az autoe, felteve ha nem menet kozben magatol torik el....
Ez gondolom evidens...
Az, hogy 2x szetszedted es mar nem jok a menetek, az sem feltetlen a VRX baja, es mesze nem akarom reklamozni, mert nekem semmi erdekem se nincs ehhez az autohoz
Ha reklamozni szeretnek, akkor a sajat markaimat reklamoznam, amivel megyek, de nem teszem :)
Offroad autoba a stabilizator semmit sem jelent, egy parasztvakitas az egesz...semmire sem jo, persze lehet mondani, hogy marpedig de...ha stabis autoval akarnek menni, akkor veszek merev hatso tengelyeset es kesz.....erdekes modon megsem keszul merev hatso tengelyes offroad versenyre szant auto....miert? mert nem lehet vele pontosan menni...a stabi meg pont ugyanazt szolgalja mint a merev hatso tegely...pl

az ara: en inkabb azt mondanam, hogy most akciozzak az autot, mert a loteri kutya sem vitte el 95 db ezresert, szoval az ararol en ennyit mondanek...ez persze csak M&H teszi meg, hogy batran felaraz valamit csak ugy, mert azt hiszi hogy megteheti...aztan egyszer csak learaz beloel 30 ezret....nem erzel valami bibit ezen? :)
Kezd olyba tunni, mint a rayban napszemcsek, hogy most vedd meg 5899ert, ami amugy 36 ezer lenne....
Haaaat...ize.. :)

Az a motor amit linkeltel, ha az van benne, akkor az egy kalap kaki...mar bocs :) Kifutott motor, es hangyafing teljesitmenyu, mint mondjuk az osszes tobbi LRP motor...a Trackstar egy joval modernebb gyartastechnologival keszult kopi motor....

Remelem nem gond, hogy engem kicsiket sem gyozott meg az LRP auto a VRX-el szemben....
PEACE! :R

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4356) SoulReaver válasza Necronom (#4355) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ebayen is jóval 65 felett vannak ezeknek az árai.

Amúgy nem akarlak én meggyőzni, neked úgy is minden szar... Csak ha lehet, én inkább lrp-t javasolok kezdő autónak. Nem kiábrándítóan gagyi anyag. Még a műanyag spur kereke is jobban bírja a bl-t...

Pár videóból nem derül ki, hogy milyen a vrx. Sword meg egy más tészta. Amikor a jako modelles eladó azt mondja, hogy szőnyegen kell használni, az már jelent valamit... :)

(#4357) Necronom válasza SoulReaver (#4356) üzenetére


Necronom
senior tag

neked úgy is minden szar.
hmm....

Sword meg egy más tészta. Amikor a jako modelles eladó azt mondja, hogy szőnyegen kell használni
Egy monster/truggy autot szonyegen?? Azok valamit szivtak es nem adtak belole....
azt ugye mindenki tudja, hogy szonyegen rendekkel nagyobb a tapadas mint masutt, ezert szonyegen minden auto sokkal nagyobb erohatasoknak van kiteve....kiveve a drift....szerintem az a mas teszta

De okes....ha igy gondolod am ajanld, en nem szeretnek megmondo ember lenni....
byebye! :)

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4358) ADAM1337 válasza tvamos (#4346) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Olyan nyomatékot nem tud kifejteni ekkora súlynál, hogy égessek a kereket.
Igazi autóval burnout-oltál már vagy drifteltél? itt még besúlyozva sincs közel se olyan jó tapadás.

Igen wape-el szokták az e-cigivel megcsinálni látványos de kamu nyilván, meg müanyag kerékkel, bár én annak nem látom az értelmét.

(#4359) Necronom


Necronom
senior tag

KCSD nyít nap Tatabányán a Csónakázó tónál

Ha szereted a távirányítós autómodelleket akkor itt a helyed!
Sok-sok kipróbálható autó minden korosztály számára.
Ha vásárolni szeretnél adunk tanácsot, hogy hol és mit érdemes megvenni. Ha van már autód hozd el és segítünk megfelelően beállítani.
Játsz velünk egész nap! A KCSD versenycsapata ott lesz, és te?
A rendezvény INGYENES!

Facebook meghivo:

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4360) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ezért a szettért mennyit lehetne kérni? Sajnos a távirányító nincs meg. Nem nagyon értek hozzá ezért fordulok hozzátok. :)



Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#4361) Necronom


Necronom
senior tag

Ismét KCSD Nyílt Nap!
Helyszín: Alba Ring autómodell pálya
Megközelítés: https://goo.gl/maps/LkI9o

Ha szereted a távirányítós autókat akkor itt a helyed!
Az egész napos program INGYENES!
Beállhatsz a KCSD versenyzőkkel a pályára, ehhez számodra biztosítunk autómodellt és távírányítót is! Gyere és játsz velünk, versenyezz velünk a KCSD autómodellekkel! Teszteld magad, a leggyorsabbaknak ajándék Kóla és csoki!
Saját autómodellt is lehet hozni!

Versenyzőknek: Éjszakai Derby! A nevezés már nyitva a www.rcportal.hu jelentkezési felületén.
A szokásos kategóriákon kívül lesz BULIFUTAM! a versenyek előtt közvetlen, 1x20 perc!
Indulni lehet bármilyen 1/10-es pályaautóval - itt csak 1 nyertes van! akinek az Éjszakai Derby INGYENES lesz.

Részletek és napi program kesobb...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4362) 4m@15


4m@15
tag

Mi is készítettünk egy-egy videót a második csoporttalálkozó alkalmából. Szép lassan, de egyre többen kezdünk összegyűlni. Sajnos amit a Nekró is mond, illetve többen a csoportból, hogy idehaza parkolómodellezők és polcmodellezők vannak. Pedig azt három alkalom után meg lehet unni, egy pályán sokkal jobb menni, ott lehet gyakorolni az íveket, beállításokat az autón és rádión egyaránt.

Egyik videó

Másik videó

Ráadásul egy ilyen találkozón ötleteket és tippeket is lehet kapni, néha jobb így eszmét cserélni mint kiguglizni a betegségeit az autóknak 😊.

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#4363) Teréz Atya válasza zoli121 (#4360) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

EPS WlToys F939 RTF-et vettem úgy 50 euróért újonnan.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#4364) Necronom válasza 4m@15 (#4362) üzenetére


Necronom
senior tag

Na igy kell ezt :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4365) SoulReaver válasza 4m@15 (#4362) üzenetére


SoulReaver
veterán

Csinálsz nekünk egy hasonló pályát itt Debrecenben?

Itt az a baj, hogy van egy on-road pálya és kész...Off-road, ami sokkal izgalmasabb, az meg nincs...

Lennénk rá páran akik csinálnánk pályát, de nem 10.000Ft.... VAgyunk 30-an a debreceni csoportban, de azon az állandó 5-6 emberen kívül a többi tag nem tudom hova jár csapatni...

Nincs összetartás, nincs motiváció... Marad a park/polc modellezés...

(#4366) 4m@15 válasza SoulReaver (#4365) üzenetére


4m@15
tag

Nem jelenteném ki, hogy az Off-Road izgalmasabb mint az On-Road.

Nem csinálok pályát, de ha kell támogatom anyagilag vagy a munkámmal, ha úgy van. Sajnos autózni kell, hogy autózhassunk. Ezzel jár.

Nincs mér meg a debreceni Off-Road pálya amit pár éve adtak át?

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#4367) SoulReaver válasza 4m@15 (#4366) üzenetére


SoulReaver
veterán

Volt valami pálya a gázvezeték utcán, a salak motor pálya mögött, de akik anno jártak ki, nem sokat foglalkoztak a karbantartással...(Nem mindenki persze) Aztán ledózerolták...

(#4368) tvamos válasza 4m@15 (#4362) üzenetére


tvamos
nagyúr

Traxxas Hungary? Nagyon jo!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4369) zoli121 válasza Teréz Atya (#4363) üzenetére


zoli121
aktív tag

Köszönöm a segítséget :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#4370) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Csak becsúszott egy slash 4x4 :D

(#4371) ADAM1337 válasza SoulReaver (#4370) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez milyen kiadás ?
Valami első genes, és miért van rajta buggy kerék ?

(#4372) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4371) üzenetére


SoulReaver
veterán

Greg Adler kiadás, csak nem volt kasznia és ezt vette rá az előző tulaj. A truggy kerekek meg azért vannak, mert a gyári lekopott és ez jobban tetszett neki. Annyira nem első genes, mert van benne tsm, mobil app.

Én már intéztem hozzá gyári piros felnis sct szettet, meg majd másik teló szettet, mert ezeket csak úgy lehet feszíteni, hogy berakod a gyűrűket.

[ Szerkesztve ]

(#4373) SoulReaver válasza ADAM1337 (#4371) üzenetére


SoulReaver
veterán

Miből gondolod, hogy "valami első genes"?

(#4374) tvamos válasza SoulReaver (#4370) üzenetére


tvamos
nagyúr

:C

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4375) üszök válasza SoulReaver (#4370) üzenetére


üszök
őstag

Az egyik legnagyobb kajfertől vetted ezt az autót. 😀 Jó ha két akksit ment vele.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4376) SoulReaver válasza üszök (#4375) üzenetére


SoulReaver
veterán

hmm, a sitten mennyi kajfer van... :D

De a viccet félre téve. Hogy érted? :)

(#4377) üszök válasza SoulReaver (#4376) üzenetére


üszök
őstag

Bocs. Rosszul fogalmaztam. A helyes szó inkább a nepper. :D

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4378) SoulReaver válasza üszök (#4377) üzenetére


SoulReaver
veterán

A diffiket nem szedtem még szét, de a többi része egy alig használt cucc valóban.

TSM-et kell majd kalibrálnom. kereket cserélni, meg majd alu telókat. Kihagyhatatlan üzlet volt részemről.

(#4379) üszök válasza SoulReaver (#4378) üzenetére


üszök
őstag

TSM minek? meg kell tanulni vezetni. :)) Hát ha 60 nál többet adtál érte akkor nem volt kihagyhatatlan.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4380) SoulReaver válasza üszök (#4379) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tsm majd a hóban jól jön.

60??? :) 2wd-t kapsz annyiért, de egy 4x4 húzósabb. Nem egy leharcolt szarrakás.

[ Szerkesztve ]

(#4381) tvamos válasza Necronom (#4278) üzenetére


tvamos
nagyúr

Amugy te milyen szabalyozot hasznalnal ehez a motorhoz?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4382) Necronom válasza tvamos (#4381) üzenetére


Necronom
senior tag

ize...melyik motorhoz is?
ja kozben meglett :)
SKALAR 8-V2 2300 Sensor-BL-Motor - errol van szo?
es hany cellas akksival akarod hajtani es milyen autoba lesz?

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4383) Necronom


Necronom
senior tag

Mindenkit szerettel várunk holnap, már reggel 9 órától!

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4384) tvamos válasza Necronom (#4382) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, skalar-8 v2.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4385) Ami511 válasza lalipinto (#4050) üzenetére


Ami511
csendes tag

Szia!
olcsón itt: http://www.sgmodell.hu/
Jó itt: modell.hu
András

AMI

(#4386) Necronom válasza tvamos (#4384) üzenetére


Necronom
senior tag

jomagam ehhez egy normal Hobbywing szabit valasztanek
4 cellasbol legalabb 150A (az eredeti HW szabikban nincsen nagyobb, ami 160A-nek van irva az koppintmany es erdekes a max arama :) )

Nem mondom, hogy Hacker szabit valassz mert az mar nagyon draga lenne
Hacker szabi ara kb 700 euro ami ide jo lenne, bar ehhez a motorhoz mindenki ezt ajanlja termeszetesen

HW szabi

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4387) ADAM1337 válasza Necronom (#4383) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kár hogy más dolgom van, de szőnyeges pályára kinézek most már tényleg egyszer. :R

(#4388) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Sziasztok ezt néztem ki 40-ért http://shop.modell.hu/maverick-ion-dt-1-18-desert-truck-modellauto
Kérdésem hogy ezeknek a kifutó modelleknek nem szokott leesni az áruk ha jönnek az újabbak mert ezt a típust már nem sok helyen kapni vagy ez jó ár érte talán már olcsobb is mint kb fél éve?

(#4389) tvamos válasza Necronom (#4386) üzenetére


tvamos
nagyúr

Köszönöm az ajánlást! Ha a mostani nem válik be, akkor ilyenre cserélem.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#4390) Ami511 válasza Darksiders84 (#4388) üzenetére


Ami511
csendes tag

Szia. Mi a célod az autóval. Mire akarod használni és hol akarod használni?

AMI

(#4391) Darksiders84 válasza Ami511 (#4390) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Szia kintre beton aszfalt föld fű nem ugratóztatni csak símán szórakázni mivel nem probáltam még ilyet gyerekkoromban nem voltak még ilyen erős komoly modellek és tudom hogy kintre kicsi ajánlatosabb nagyobbat de szerintem kezdésnek ez is bőven elegendő élmény lesz számomra.

(#4392) üszök válasza Darksiders84 (#4391) üzenetére


üszök
őstag

Kintre 1/10 a minimum. Abból is truggy-Monster,vagy valamelyik nagyobb SCT aminek nagyobb kereke van,és van hasmagassága. Vagy ez,és nem mész fűben. Az ION lakásba való inkább,nekem volt rövid ideig, a fűben alig bírt menni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#4393) Ami511 válasza Darksiders84 (#4391) üzenetére


Ami511
csendes tag

Monstert nem ajánlom mert könyen borul és nem élvezetes a használata. Ugratni sem lehet vele mert magas a súlypontja.

AMI

(#4394) Necronom válasza Darksiders84 (#4391) üzenetére


Necronom
senior tag

Pedig ugy igaz, kintre 1/10-tol kisebb auto nem valo
Ha van epitett palya, akkor az lehet kivetel, de mivel ez nem jon szoba, igy ez van...
De ha mar eldontotted, akkor senki sem fog meggyozni :)

Ami511
Ez messze nem igy van...ponthogy kint a monsterek a legjobbak, nekik van a legjobb kepesseguk a terepre
ugratni is nagyon, de nagyon jol tudnak...es max a tescos jatek monster az, ami konnyen felborul...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4395) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Na jól van köszönöm a tanácsokat meggyőztetek. Lenne egy Maverick Strada MT 1/10 használtan jó állapotú mennyit érne + 5000 aksi töltővel? 40-50 ezer?

(#4396) Necronom válasza Darksiders84 (#4395) üzenetére


Necronom
senior tag

latatlanban? :U

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4397) Darksiders84 válasza Necronom (#4396) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Tényleg mintha új lenne pár hetes.Mégis kb mennyit érhet ha rendesen működik félárban?

(#4398) Necronom válasza Darksiders84 (#4397) üzenetére


Necronom
senior tag

No de mi van az autoban??
Az auto uresen allapottol fuggoen 15-20 ezer
a bentlevosegek 5 ezertol akarmeddig, fuggoen, hogy mi van benne (szabalyzo, motor, szervo)
az akksi hasznaltan szamomra semennyit sem er, senki sem tudja, hogy hanyszor lett toltbe
de legyen 5000 Ft, mar ha az lipo akku - ennek sem tudjuk a tipusat
a tolto meg lehet 500 Ft-rol 100 ezerig....ha a gyari falitoltoje van, akkor az a nulla es az 500 ft kozott

pontos infok nelkul nehez bearazni barmit is

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#4399) Darksiders84 válasza Necronom (#4398) üzenetére


Darksiders84
aktív tag

Gyári az autó nincs átalakítva.

(#4400) Necronom válasza Darksiders84 (#4399) üzenetére


Necronom
senior tag

megprobaltam segiteni....de igy nem jon ossze
kb 48 fele kiszerelesben kaphato

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.