Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) Pikachu24 válasza zarew (#2000) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nekem is van egy ennél nagyobb csónakom 930kv-s drón motor hajtja és ugyan úgy a drónom 5.2-es multistar akkujával megy. Természetesen ez a 10 colos propis megoldás nem megoldás, de nekem elég ha ilyen lassan megy. Szerintem, az akkuval az lesz a bajod hogy túl nehéz és ez egy gyorsabb csónak lenne alapból.

(#2002) Pikachu24 válasza Pikachu24 (#2001) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Megvan 2000Hsz. :)

Képek Régi képek

Majd valamikor lehet lövök még pár jobb minőségű képet is.

Szerintem neked már csak egy szervó fog kelleni és mehet is a móka.

Én az enyémhez ezt vettem

[ Szerkesztve ]

(#2003) tvamos válasza stifi82 (#1997) üzenetére


tvamos
nagyúr

Arra gondoltam, hogy a quadrocopter tavjaval nem lehet kiprobalni az autot? A rudderre rateszed a kormanyt, az elevatorra meg a meghajto motort. Vagy ez a quadrocopter egybe elektronikas?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2004) Pikachu24 válasza tvamos (#2003) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nekem ez egybe shitnek tűnik: [link]

[link]

(#2005) aua


aua
csendes tag

Sziasztok,
"örököltem" két benzines, felsőszárnyas gépet, rádió és szervók nélkül.
Érdekel a modellezés, de teljesen kezdő vagyok, fogalmam sincs pl. milyen adót vegyek, mekkora szervókat szereljek bele? Egyáltalán érdemes, lehetséges átlagos barkácsolási tapasztalattal belevágni? Nagyjából mennyibe kerülne életre kelteni őket?
Köszönöm a válaszokat előre is! :)

(#2006) mefistofeles

Üdv a topic lakóinak!

Tudom, hogy nem pontosan a témába vágó dolog de talán itt is van aki tud segíteni.....
A fiam látott valami TV reklámot amiben egy magazint hirdettek. Darabokból egy T34 harckocsi modellt lehet összerakni. Sehol nem találok semmiféle hivatalos oldalt csak annyit tudok, hogy a beetető első szám 490 Ft (aztán 2000 fölött és azt sem tudom, hány darabban fog megjelenni)
Nem tudtok a dologhoz valami linket? Illetve nincs tapasztalata valakinek, milyenek ezek a modellek, minőségre?
Előre is köszi......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#2007) h_benjamin válasza mefistofeles (#2006) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Ha jól emlékszem volt ilyen régen is tesóm ilyen lexikon szerűséget gyűjtött. Ha jól emlékszem a postán vette.
Úgy hogy szerintem ott kérdezd meg. :)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#2008) Petya25


Petya25
addikt

RC motorcsónak-vb 1. hely
[link]

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#2009) tvamos válasza mefistofeles (#2006) üzenetére


tvamos
nagyúr

En nem vennem meg az ujsagot, ha csak a model kell, inkabb vennek mondjuk egy Revell T34-et. Lehet, hogy olcsobban is josz ki, meg ott tuti azt a minoseget kapod, amit.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2010) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!
Tulajdonosa leszek egy Wltoys A979-es rc autónak.
Mire kell figyelni, mi igényel karbantartást?
Sok videón látom, hogy tökön-babon mennek, porban, sárban, de gondolom nem használ neki.
Tartalék alkatrészekből mit érdemes beszerezni?
Nagyobb akksi miatt a megnövelt üzemidő nem melegíti túl a motort?
Bocs a sok kérdésért. 😜

(#2011) kimista válasza szacsee (#2010) üzenetére


kimista
aktív tag

Ugyanezt vettem én is. Írták a lapján h vmelyik gear kopik, azt vettem meg aksit, de a válasz a kérdésedre engem is érdekelne :)

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#2012) szacsee válasza kimista (#2011) üzenetére


szacsee
nagyúr

Akksira rcg-n azt írják, hogy 2 gyári párhuzamosan kötve, de 10-15 percenként pihi a motor miatt..
Lehet rádobok egy velcro-t és egy 1S-t egy mini kamerának fpv-hez. 😀

(#2013) Saccco válasza mefistofeles (#2006) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kicsit kései a válasz. :D

http://t34-harckocsi.hu/

szerk.: Utánaszámoltam kb.70-75.000 Ft-ra emlékszem. :N
120 lapszámból áll, ha nem fizetsz elő az elején, akkor 4db 9.960 Ft, 30 csomag, 298.000Ft, valamit elszámoltam? Ez bazi sok. :Y

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2014) qqzs válasza szacsee (#2010) üzenetére


qqzs
őstag

En meg ezt :
HT 1/16 2.4G 4WD Buggy Off Road RC Car C604
Ti miert azt? Ja mar emlekszem miert nem azt vettem. a legaljana package included alatt van egy link hog ya fobozban mar mas a karosszeria. Na nekem az nem tetszik fedi a kerekeket is

Szemeztem meg ezekkel is [link] [link]

De mindig mondjak ne bruslessel kezdjunk, de vajon miert? még quadkopterekben is van tanulo mod, itt meg ugy csak foldon gurul :)
Valaki mester felvilagositana az ujoncokat? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2015) szacsee válasza qqzs (#2014) üzenetére


szacsee
nagyúr

1 wltoys
2 1000 kieg van hozzá
3 nem fedi a kereket a kasztni az más tipus
4 50km/h a vége 😀

(#2016) qqzs válasza szacsee (#2015) üzenetére


qqzs
őstag

melyiket vetted?

Eladó: GTS450

(#2017) Saccco válasza qqzs (#2016) üzenetére


Saccco
nagyúr

Beleírta abba a hsz-be, amit megválaszoltál (#2010)...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2018) qqzs válasza Saccco (#2017) üzenetére


qqzs
őstag

abbol van 4 a bangoodon

Eladó: GTS450

(#2019) Saccco válasza qqzs (#2018) üzenetére


Saccco
nagyúr

Banggood app kettőt hoz rá, az egyik a B verzió, ami 70 km/h-val tud menni, viszont 50-et írt, ebből feltételezem, hogy a simát vette, az meg lehet fekete vagy kék. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2020) szacsee válasza qqzs (#2018) üzenetére


szacsee
nagyúr

Mindnek más a típus száma.

Sacco: Igen sima A979 fekete.
B-s verzióig nem jutottam el az akciónál. Láttam, hogy 50$ a kocsi és átnyomtam az egér gombját az asztallapon. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2021) tvamos válasza szacsee (#2020) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hu, meg A-alloy Rim is van hozza... nem semmi...
En meg azt hittem, mekkora kiralysag, hogy az Infernom alu alvazas.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2022) qqzs válasza szacsee (#2020) üzenetére


qqzs
őstag

Na szuper, mostmar kepben vagyok.
Akkor a tiednel van az hogy package changed es egy zoldet vesz ki adobozbol.
Nem ertem akkor csak azt mutatjak hogy feher a doboz?

A B valtozat tenlyeg 70max speed de csak 6 perc a menetido

Amit en vettem ahhoz nincs semmilyen alkatresz? vagy van ami kompatibilis vele? Egyebken tmeg minidg le van ertekelve de most 57USD . Meg nem postaztak, erdemes atcserelni erre?

Tenyleg kell toltogetni a lengescsillapito olajat?
Brushless csak erosebb es hamarabb felborul azert nem ajanljak kezdonek? Lassan nem lehet vele menni? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2023) qqzs


qqzs
őstag

Viszont 47re le lehet pontozni.

Eladó: GTS450

(#2024) szacsee válasza qqzs (#2022) üzenetére


szacsee
nagyúr

Sztem érdemes cserélni. Alkatrész van wltoys-hoz, van upgrade stb.
Brushless nyilván jobb, de oda laikusként fém erőátvitel kellene.
Kitapasztalom ezzel melyik méret ami bejönne és abból veszek brushless-t, vagy ezt upgradelem. ☺

(#2025) qqzs válasza szacsee (#2024) üzenetére


qqzs
őstag

Este elpostaztak.
Az upgradet neztem par dolgot kicserelsz rajta mar ott vagy mint egy bruslesst vettel volna. Gondolom abban sokminden erosebb cucc van alapbol

Eladó: GTS450

(#2026) Saccco


Saccco
nagyúr

Elég kemény, amit a csávó itt összehoz: [RC Modify 20 | 1986 TOYOTA TRUENO AE86 COUPE]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2027) szacsee válasza kimista (#2011) üzenetére


szacsee
nagyúr

Utána olvastam.
Spur után törik a tengely néha.
Mivel toygrade így nincs futómű megtámasztás, ezért cserélik páran a felső lapot fémre.
A difi műanyag, de elvileg a 979-B difi jó bele, aminek a lehajtása fém.
Ami törhet, ha durván használod:
Teló
Telótartó (torony)
Agyak

Alin appal kb minden agy csapággyal, c-tartóval (vagy minek hívják) kb 20$
Lehet rá költeni, de várd meg, hogy a vezetési stílusod hogy bírja.
Tengely, spur, pinion legyen otthon. Szilikon olaj a telóba.
Az agyakba a csapágyat cseréld ki az elején még.

(#2028) kimista válasza szacsee (#2027) üzenetére


kimista
aktív tag

ezt néztem, van benne elég sok minden, mondjuk kb a gép ára, nem tudom h érdemes-e beruházni rá

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#2029) szacsee válasza kimista (#2028) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nem!
50-ért ARR-t kapsz, 80-ért nem upgradelném.
Első futó csapággyal [link]
Hátsó agy csapággyal: [link]
Alu kardán, fém pinion és spur és felső lap: [link]
Torony [link]
2-t rendelsz ( 2 pár), akkor 3,99$ / szet.
Átveszem az egyik szetet, ha gondolod. ☺
Ugyan ennél a forgalmazónál 5$/pár a teló.
Max a difi mehet gallyra aminek meghajtó fogaskereke 1,87$ BG-n. Komplett difi fém lehajtással meg A979-B-hez van és passzol ehhez.
Na ahogy számolom35-40$ max és ugyanott vagy mint a BG-s szettel.
Lengőkart hagynám műanyagból, hogy ha nagyobb ütközés van, akkor ne az alváz törjön. ☺

(#2030) szacsee válasza kimista (#2028) üzenetére


szacsee
nagyúr

Na kicsit még gyúrtam a témát.
Csapágy, difitengely és fogaskereket veszek.
Kintre mehetnek az aluk, de én nem költök többet rá, csak ha törik.
Kezdő normális buggyk 40 körül vannak (rtr) itthon és nem egy liga a wltoys-al.
Kb mint a nihui u807 vs xk 250.
Ha kopteres hasonlattal élnék, akkor a zmr vázas racernek megfelelő autók kitjei valahol 100 fölött kezdődnek.
Kicsi pénz, kicsi tánc....
Indulónak jó lesz. ☺

(#2031) qqzs


qqzs
őstag

Megjott az elso brushed autom 1/16 4wd. Kicsit furcsak hogy lassu tartomanya alig van. Elindulas utan 2mm-t nyomok a gazon es megy ezerrel az a 1-2 mm van a ravaszon amikor meg kis helyen elvezhetoen (lassan megy)
Ez jo ha spec palyan vagyok de haz korul vagy sok ember kozeleben kezelhetetlen.
Ez normalis? lehet tenni valamit ez ugyben?

tavon kormany erejet, kozpontjat, meg gaz kozpontjat tudomszabalyozni, meg kapcsolni a kormany es gaz iranyat

Eladó: GTS450

(#2032) Peaceliker válasza szacsee (#2030) üzenetére


Peaceliker
őstag

Én is úgy gondolom, hogy a wltoys akkor lehet jó, ha soha nem lesz rá költve...mert akkor már olcsóbb egy "igazi modell" még ha belépő kategória is és esélyes hogy jobb is, tuning ide vagy oda a wltoys ban. De költeni meg kell rá, mert igényli sajna. Szóval én nem is szoktam ajánlani, ha kérdik, akkor már inkább egy használt himoto vagy vrx(ftx).
Wl arra lehet jó, hogy próba...tetszik, eladni és venni vmi jobbat, amiben több lesz a játék és kevesebb a rendelgetés.

De ami strapabíró azok a verseny gépek, hiába csak hobbyra kell...sőt a hobby sztem rosszabb, mert nem tervezett pályán megy tervezett ugratóval, hanem ami épp akad. :) De ez is amolyan evolúciós folyamat. :D Az ember ha elkezd kocsikázni és élvezi, eljut oda, hogy legalább közép kategóriás (hpi, traxxas) lesz az összes gép...mert 1 sosem elég :D

"Oh my Goa'uld!"

(#2033) qqzs válasza Peaceliker (#2032) üzenetére


qqzs
őstag

Ezeknek a himoto traxxas autoknak mi a beszerzesi forrasa? csak arak ra lennek kivancsi. Ezt a brushededet amit elobb linkeltem egy egy 1/12 es brushlest azert vettem hogy kiprobaljam de mar az 1/16 tol is megvolt a wow effektus :)

Eladó: GTS450

(#2034) szacsee válasza qqzs (#2033) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lehet hülyeséget írok, de használtan 150-180 fölött látni rc modell aprón.
Újan 5-700$ + gondolom áfa.
Alkatrész meg abban is törik, kopik, csak később.

(#2035) kimista válasza szacsee (#2030) üzenetére


kimista
aktív tag

hát, én egyelőre nem veszek semmit, először jöjjön meg
kb ez az első gépem, szóval azt se tudom h fogom-e élvezni, vagy maradok a levegőben..
ha esetleg bejön és összetöröm, majd megrendelem, nem para ha várok 1 hónapot.
Belinkelnéd ezt a 3 dolgot?

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#2036) szacsee válasza qqzs (#2031) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha nincs gáz trim az gáz.
Esetleg, ha értesz az elektronikához, akkor potival lehet rajta segíteni.
Neten lehet találsz is táv módosításról videót.

Kimista:
Linkek közt ott van a tengely és fogaskerék + felső lap.
Ha nem kell a felső lap, akkor az eladónál keresésben szűkítessz wltoys-ra és van fogaskerék és tengely is.
Csapágy bg-n 3$/szett, ebből 2 fajta kell. Hk-n is ennyi a trackstar + posta, de kínából jön.

(#2037) Peaceliker válasza qqzs (#2033) üzenetére


Peaceliker
őstag

Himoto/hsp/amax/kitudjahogyfutmég :) 40 körül van rtr itthon. 1/10 es a legtöbb, 1 alvázra épülő "több féle" autó. managertoys pl, de tuti másoknál is van.

Traxxas az húzósabb, slash ami nagy favorit 1/10 scct az kefésen kb 70, de használtan vennék inkább, úgy jobban megéri. 1/10 sct amúgy 1/8 buggy méret. Van nekik 1/16 os gépük is, de az olyan 1/12 méret...mert amcsik és nekik ami 1/10 az nálunk legalább 1/8 :D

(#2034) szacsee

Valóban, mindent el lehet törni, csak nem mindegy hogy milyen sűrűn és mekkora terrortól :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2038) tvamos válasza Peaceliker (#2037) üzenetére


tvamos
nagyúr

Nalam az E-Revo a favorit.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2039) Peaceliker válasza tvamos (#2038) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen, sokan odavannak a traxxas cuccaiért :)

"Oh my Goa'uld!"

(#2040) tvamos válasza Peaceliker (#2039) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jo a marketing. De a cuccok se rosszak. A tomitett hajtaslanc eleg jo dolog.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#2041) Peaceliker válasza tvamos (#2040) üzenetére


Peaceliker
őstag

nekem vízállóság nem előny, mert nem megyek nedvesség közelébe sem :) por meg eddig még sosem okozott gondot, ahol tudna, ott minden modell porálló :)
de sokan szeretnek dagonyázni, az tény :D

"Oh my Goa'uld!"

(#2042) qqzs


qqzs
őstag

Megvolt az elso nagyobb mokazas az autoval. Nekem e az elso de minden terepen beton, foldut, 5cm magas nyirt fu megvan a wow effektus. Jon meg egy brushles 1/12 es, hat ha ez wow akkor az milyen lesz :)
Kivancsi lennek ezek utan mikor jon el a katagoria lepes inger :) ezekkel egy darabig elleszek.
Meg ez az 1/16 os is magneskent odavonzotta a jatszoteret ugyhogy ki kellett vonulni a varos szelere hogy lehessen igazan hajtani :)

Lenne kerdes is. Eloszor azt hittem kormany mozgas korlatozva lesz mert a szobaban mar eszrevettem hoyg a kepen lathato helyen utkozik ket alkatresz es a szervo meg huzna a kereket de emiatt nem megy ezert az egesz igy megfeszul hogy szinte elcsavarodik a kocsi eleje. Viszont terepen nem erztem korlatozottnak a kormanyzast de mivel ez az elso kocsim nem tudom eldonteni .
Szerintetek erdemes valmit mokolni vele? A kormanyzas igy is eleg de vajon hasznal ez az alando feszules hasznalat kozben mert ugyebar sokszor tovig van nyomva a kormanyt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2043) Pikachu24 válasza qqzs (#2042) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Ezekhez már normális szénkefés mocik vannak vagy ezek is olyanok mint az olcsó quadok hogy pár óránál nem bírnak többet(a képen elég jónak tűnik)?

(#2044) Peaceliker válasza qqzs (#2042) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ez egész modellszerűnek néz ki, illetve ez már az is :)
Mondjuk az vicces, hogy reklám képeken rozsdásak a csavar fejek :D De ha ennél nem lesz nagyobb baja, ez semmi, csak vicces :)

1/12 es mi lesz? Nekem a váltás mindig úgy jött, hogy valahogy semmi nem fogott meg. Így volt olyan 25 féle autóm 2-3 év alatt :DDD
Aztán most én is visszatértem egy lentebbi kategóriához (HPI) és egy kisebb géphez (1/12 savage xs), mert hiába voltak ott LOSI truggyk (egy villany, egy nitrós), lusta voltam azokat a nagy dögöket kihordani. :) Engem annyira sosem érdekelt, hogy mégmnagyobb meg mégnagyobb. Volt 1/18 agyon tuningolt assom is, imádtam...csak néha elkap, hogy minek ha alig játszom vele és akkor eladok mindent. :W Aztán elkap a kell ez kell az...így jött most nemrég megint savage xs (volt már) és most vmit kell hogy legyen megint egy 2wd gépem valami. :)

Szóval ez így szokott lenni, ritka az amikor KELL hogy feljebb menj...bár olyan érzésem is volt, akkor azért mert meguntam szerelni a hobby gépeket és akkor kezdte el verseny gépeket venni..aztán uncsi lett, hogy nem kell szerelni semmit :D

...mnehéz ez... :DD

közben szerkesztettél akkor megteszem én is:

ha van távon dual rate (epa szinte tuti nincs) akkor abból kéne levenni, mert amikor az ott befeszül az öli a szervót. Úgy kell (általában EPA t beállítani) dual rate et belőni, hogy pont nem érjen hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#2045) qqzs válasza Pikachu24 (#2043) üzenetére


qqzs
őstag

Majd okosabb megmondja en meg osszvissz 30 percet mentem vele ebbol 2x14 perc ket aksi volt nyomtam neki rendesen, eddig jo. Volt betonfalnak menes is meg par egyeb felszisszenos akcio de egyben marad, pedig minden resze munyag.

(#2044) Peaceliker: Nincs dualrate csak kormany ero allito, akkor azon lejjebbveszek viszont nem fog olyan jol reagalni. en valami farigcsalasra gondoltam hogy elferjen a masik alkatresz de gondolom akkor megerosites is kell.
Ezek lesznek a 1/12es brushlessek [link] [link]
De nincs semmilyen megtervezett kategoria lepes csak bangood szulinapban olcsok voltak aztan gondoltam hogy ha mar vartam 10-20 evet hogy vegyek valami normalis RC autot akkor mar veszek harmat ha nem jon be majd eladom :) Mindennel igy vagyok, sokszor araban elmennek ha bangoodrol jon akciosan. Szoval ezek voltak a legolcsobb brushlessek.
Lehet en ujabbak vasarlasa vagy bovitese helyett inkabb probalok valakit beizzitani aztan lehet versenyezni , az mar jobb moka mint egyedul, a gyerek meg hamar megunja :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: GTS450

(#2046) kimista válasza szacsee (#2029) üzenetére


kimista
aktív tag

az enyém már belföldön van :)

Van pár versenydrónom, menő telefonom, atomerős gamer laptopom, kocsim, motorom. Ide ezeket kell írni, nem?

(#2047) szacsee válasza kimista (#2046) üzenetére


szacsee
nagyúr

Enyém is, de nem mozdul. Gyanús. Lehet versenyeznek a holmijainkkal.

Peaceliker: Igen jók a HPI-k, csak 4WD már 100 fölött van, igaz lehet én is hamar elérek ahhoz a határhoz.
Füves, murvás terepen használnám inkább ugratók nélkül. Vettem egy Monster Truck-ot 1/10-es méretben.
VRX-hez van itthon minden, igaz közel sem HPI minőség (gondolom), de kezdésnek megteszi.
Telefonon érdeklődtem az üzletben és meglepő módon nem erőltettek rám semmit sem. Benti autót nem is vettem (pedig elsőre azt akartam).Így került képbe a kinti gép. WLtoys meg max szigszalagozva lesz, vagy PVC csövezve és mehet a drift is idebent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2048) Peaceliker válasza szacsee (#2047) üzenetére


Peaceliker
őstag

Amúgy a vicc, hogy HPI k nem túl jók...illetve eszetlen sok tuning kell, hogy komolyabb gyilkolás esetén nem hulljon szét lépten nyomon :/ újonnan irrálisan drága, de asszem én még 1 autót sem vettem újonnan.

VRX em volt, nem rossz árához képest. Kutyacsont/cvd meg telószár hajlik, azt érdemes tuningolni, többi elég jól bírja benne (buggym vt)

"Oh my Goa'uld!"

(#2049) szacsee válasza Peaceliker (#2048) üzenetére


szacsee
nagyúr

Kösz az infót!
Innentől én is használtat veszek, de az elején nem akartam szívni egy leharcolt géppel rutin nélkül, ha belefutottam volna.
Motor bejáratáson és a csavarok meghúzásán kívül van valami teendő vele az elején?

(#2050) Peaceliker válasza szacsee (#2049) üzenetére


Peaceliker
őstag

motort csak akkor kell járatni ha kefés, de erről is eltérőek a vélemények...meg a bejáratás módjáról is, van aki vízbe merítve teszi.

én ha új ha használt autó, apróra szedéssel és újra összerakással kezdem :D difiben zsírokat nézem van-e elég, cserélem sajátra, esetleg kihézagolom difiket, sok autó igényli.

"Oh my Goa'uld!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.