Hirdetés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- A szovjet és orosz űrhajózás múltja XXIV. rész
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- N€T0X|N: CPU-im eddig
- GoodSpeed: Samsung Galaxy A56 5G
- Klaus Duran: Panelkérdés.
-
LOGOUT
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
PiciDikenz
aktív tag
Helló,
Szeretnék építeni Rpi2-ből egy plex szervert, amin transmission is fut. A plex egy külső tápos usb-s vinyóról kapja a kakaót, ezen kívül semmi nincs a pi-re kötve, hálózat természetesen vezetékes.
Nagyjából sikerült is a telepítés, de a legtöbb filmem esetében, az "ez a szerver nem elég erős a transcode-hoz" üzenet jelenik meg, amit a .js fileok átírásával, és az írási jogosultság elvételével sem tudtam megszüntetni.
Elindulnak azonban az ezer éves DVD-s alacsony bitrátás filmek, amiknél sajnos meg kellett, hogy állapítsam, hogy brutálisan szaggat, pár másodpercet lejátszik, megáll swappel majd megint pár másodperc és így tovább...
Az asztali pc-m wifin csatlakozik a hálózatra, de 300Mbitet lazán tud a router, így azt kizárnám, a pi pedig mint írtam vezetének keresztül van felcsatolva. A plex szervert a belső címmel érem el, nem a plex.tv-n keresztül.
Először gondoltam arra, hogy elfogy a pi ereje, de a procimagok 50%-on sem dolgoznak, a ram meg félig sincs. A hálózati statisztikát kielemezve nem látszik extrém forgalom, ilyen 500-600k/s nagyon maximum az eth0-n, ezért a hálózati limitet sem éri el az eszköz.
A kérdésem az lenne, hogy egyrészt a transcode letiltás kiiktatására valaki tud-e mást a js hacken kívül, illetve, hogy mitől lehet ez a szörnyű bufferfesztivál?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Asztali PC , R5 5500 , RX 6600 , 16GB 3200Mhz , 512GB NVME , 500GB HDD
- Akció! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 1600X / RX 580 8GB / 500GB SSD + 2TB HDD / 16GB RAM
- SOYO M4 Air Mini PC, Intel N95, 16 GB DDR4 RAM, 512 GB SSD
- GMKtec G3 Plus Intel N150 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro , garancia 2027.10.27.-ig
- Eladó kripto bányagép
- Samsung Galaxy Watch 6 40mm, Újszerű, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max
- Vállalom Xianomi Okos kamerák, szoftveres javíttását
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eredeti Lenovo 90W szögleges laptop táp + kerek átalakító egyben eladó
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
wassermann
