Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Gyusz válasza nofi (#850) üzenetére


Gyusz
őstag

Chillstreamben nincs rumble (rezgés) funkció, ha lenne, akkor már valószínűleg lecseréltem volna a jelenlegi gamepadom. Sima X360 kontroller meg nem kell :))

csutkaa

No warez, aki ebben gondolkodik, már úgy is látta :o

(#852) kavicssli


kavicssli
addikt

Na virábolti full verzió rulezz

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#853) Eagle16 válasza kavicssli (#852) üzenetére


Eagle16
addikt

:C :)

Én azt hittem hogy sokkal később jelenik meg.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#854) t1 válasza Eagle16 (#853) üzenetére


t1
addikt

én is :DDD

(#855) csutkaa válasza Gyusz (#851) üzenetére


csutkaa
senior tag

tudom :B csak egy infó volt :R

(#856) Pecc válasza mindbreaker (#848) üzenetére


Pecc
őstag

Én is rumblepad 2 vel nyomtam a demot, de valahogy nem áll rá az analoggal való kormányzásra az ujjam.:( A gáz fék az megy analoggal.
Ebből elöbb utobb kormány lesz:)

[ Szerkesztve ]

(#857) munky válasza Pecc (#856) üzenetére


munky
őstag

Nálatok felismerte a rumblepad2-t?

Mert nálam nem működött. :(

(#858) Gyusz válasza munky (#857) üzenetére


Gyusz
őstag

Konrétan nem tudtam eszközként kiválasztani billenytűzet helyett, de a gombok átdefiniálásával ment rendesen. Csak a beállításokat felejtette el következő indításkor, a hozzárendelések még megvoltak, csak nem működtek, remélem ezt javították. Külön driver a gamepadhoz nem volt fent.

(#859) AdamNorthWes válasza Gyusz (#858) üzenetére


AdamNorthWes
tag

Gyerekek ne már! Pont most akarok venni egy rumble pad 2-t hogy majd mijen jó lesz vele grid-ezni és nem megy vele? De ez lehet csak a demóban van így nem? Szal a teljes gém már jó lesz remélhetőleg?

'Use your brain and you have a good day.' :)

(#860) nofi válasza AdamNorthWes (#859) üzenetére


nofi
őstag

haverom rumblepad 2vel tolta a demot, szal szerintem valami megoldható hiba van a kollégáknál (driver, config, etc)

Xbox GT: nozsolt

(#861) bozsik84


bozsik84
tag

Pár nap kihagyás után újra versenyeztem egy kicsit online...nagyon jó volt, volt egy magyar srác is (Raikkonenn fedőnéven--itt vagy ph-n?), meg egy francia (fjord...ő biztos nincs a ph-n :) ) a többi pancser volt, de szerencsére nem volt sok crash, már igazán megjelenhetne :K

psn id: zsonom

(#862) AdamNorthWes válasza nofi (#860) üzenetére


AdamNorthWes
tag

Uhhh akkor jó megnyugodtam köszi! :) :R

bozsik84: Volna kedved majd ma reggel játszani? Vagy valaki másnak esetleg?

[ Szerkesztve ]

'Use your brain and you have a good day.' :)

(#863) bence007


bence007
tag

Isteni lett a játék!A grafika valami csodaszép!Szvsz év autós játéka.Minden elismerésem a fejlesztőknek! :C

(#864) Eagle16 válasza bence007 (#863) üzenetére


Eagle16
addikt

De még csak május vége van, honnan tudod hogy nem jön majd egy ennél is jobb autós játék? :)

Van benne Subaru is :C

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#865) Pecc válasza AdamNorthWes (#859) üzenetére


Pecc
őstag

Nehogy emiatt ne vedd meg, mert a demoban ez meg az van.
Kiváló gamepad és nem hátrány semmilyen autós game-ben.

(#866) _Toka_


_Toka_
senior tag

Srácok!

Igazán nem értem ezt e gamepad-et az autós játékokhoz dolgot.
Az általatok oly nagyon dicsőített Rumblepad 2-t megnézve a net-en azt látom, hogy olyan 6300-ért osztogatják legolcsóbban. Ugyanitt megnézve egy Logitech Formula Force EX ffb-s kormányt, legolcsóbbnak 9900-at látok. Mondjuk efelett már tizenezerért adják, de legolcsóbban ennyi. Én ez utóbbit vettem 3 éve 13000-ért, és egy cseppet sem bántam meg.

Nos, azért élményben nem 1,5-2 a különbség, higgyétek el! Mondjuk, driftelni a GRID-ben nem kell vele... :DDD De csak azért, mert töredék másodpercek alatt közel 360 fokokat forgatni rajta nem kis játék! :))

(#867) Pecc válasza _Toka_ (#866) üzenetére


Pecc
őstag

Cordlessem van ami 9k:)
Én ugy vagyok vele, ha veszek...vegyek is.
Egy forintot nem adnék az általad emlegetett kormányért, ha kormány akkor egyértelmü G25.
Az ára még húzós nagyon, ezért nincs.
Ha lejjebb megy, lesz.:)
Ez az én nézöpontom, véleményem.
Uff. :R

(#868) bozsik84 válasza AdamNorthWes (#862) üzenetére


bozsik84
tag

Általában este szoktam nyomulni (10-11 után), de nem szoktam sessiont csinálni, az 1 megás netemmel túl sok lenne a lag. Ha valaki csinál este sessiont az bátran tegye közhírré, szerintem szívesen mennénk páran :K

psn id: zsonom

(#869) mindbreaker válasza _Toka_ (#866) üzenetére


mindbreaker
csendes tag

Osztom a véleményed. Aki 9-10k körül venne kontrollert kifejezetten a grid miatt, az inkább egy egyszerűbb kormányt vegyen gamepad helyett. Még ffb nélkül is sokkal élvezetesebb vele.

Amúgy 5-8k körül lehet venni kormányt itt a ph-n.

[ Szerkesztve ]

Dobjátok a padlóla le! De dulván!

(#870) munky


munky
őstag

Irányítástól eltekintve nem rossz.

Elég jól optimalizáltnak tűnik.

Az adatlapomban lévő konfigon 60fps körül megy mident maxra húzva Vista+SP1 alatt.

(#871) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Nah,egész hangulatos játék.
Viszont hihetetlen hogy ugy ahogy DiRT-el sem,ezzel se tudok Logitech Rumblepaddal játszani,mert egy kis mozdításnásnál már teljes kitérésnek veszi az analóg kart. :(((

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#872) Gyusz válasza _Toka_ (#866) üzenetére


Gyusz
őstag

A gamepad nagyon jól jön pl.: konzolátiratoknál, akicójátékoknál is, aki meg autós játékohoz akar kormányt venni, az szerintem inkább minimum egy Logitech MOMO-t nézegessen.

(#873) Zomb€€ válasza Zomb€€ (#871) üzenetére


Zomb€€
őstag

Na ugylátszik mégse. Találtam kompromisszumot,sry :B

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#874) _Toka_


_Toka_
senior tag

Pecc: G25...
Gyusz: Momo...

Nyilván azért említitek - esetenként - csak és kizárólag ezeket a kormányokat, és nem adnátok pénzt másikért, mert természetesen évekig nyúztátok az említett kormányaitokat, csak most a GRID eljövetelének idejére ment éppen tönkre, és használtok emiatt mást, mialatt szapuljátok más javaslatát. Ezesetben értem!

Ha nem ez a helyzet, legalább gondoljatok bele - vagy ne... -, hogy tán mégiscsak több köze van a vezetési élményhez egy olyan esetnek, mikor hasonló alkalmatossággal igyekeztek a virtuális úton tartani a virtuális járművet, mint amikor a saját, valós úton guruló, valós kocsiban ültök.Még akkor is, ha ez nem a világ legprecízebb kormánya, és nem is bőr borítású. Megjegyzem a saját kocsimban sem az...

Részemről befejezve! Akit érdekel, az megérti a mondanivalóját, aki meg csak álmodozni akar jobbnál-jobb kontrollerekről, az álmodozzon tovább!

(#875) Pecc


Pecc
őstag

Én ezt mondom, te meg azt:)
Egyszer fogtam az mm-ben egy ilyen kormányt, mint amit te mondasz, nagyon nem nyerte el a tetszésemet, és ugy vagyok vele ha ilyen minőségű az elérhető, akkor inkább nem is kell. Majd lemegy a rendes kormány ára, akkor egyszerre örülök a kormány adta élménynek és mínőségnek.
Ez az én saját véleményem, de ez már erősen off.
:R

[ Szerkesztve ]

(#876) _Toka_ válasza Pecc (#875) üzenetére


_Toka_
senior tag

Bár azt mondtam, befejeztem ... de ha egyszer Te félreértesz.
Én ezt mondom, te meg azt

Amit én mondok, az arról szól, hogy egy autós játékot mégiscsak jobb - élethűbb - irányítani egy analóg kormánnyal és két analóg pedállal, mint bármi mással. Legyen ez bármennyire ócska, utóbbi meg bármennyire finom tapintású, bársonyos, vagy mittomisén... /most persze bele lehet kötni a bármennyire ócska szavaimba, de arra már tényleg nem "ragadok tollat"/ :D
És ha a kettő között ilyen csekély az árkülönbség, akkor elgondolkoztató lehet a drágább beszerzése, mert élményben hoz annyit. És ez utóbbit évek tapasztalatai alapján írom. Ugyanis én az NFS High Stakes, Colin McRae Rally II. óta kormányt tekergetek - jelzem, a valóságban még korábban -. Mondjuk, az még csak egy joystick-pótlék ffb mentes darab volt, de pl. az NFS Porsche alatt párszor magam szedtem szét, mert "kicsit" viseltes lett az évek alatt. Talán ebből érezhető, hogy tudom, mit beszélek, ha azt mondom, egy autós játék kormánnyal az igazi.
Aztán az már más kérdés, hogy kormány és kormány között is van különbség. De azt már inkább egy kormányokkal foglalkozó topicban kellene megbeszélni. Mondjuk ott velem nem lehet találkozni, mert meg vagyok elégedve az általam ajánlottal, és nem tervezem különb beszerzését.

(#877) Gyusz válasza _Toka_ (#874) üzenetére


Gyusz
őstag

Van Logitech Formula Force GP kományom és használom is, már amelyik játéknál úgy érzem, hogy jobban beválik. Általában NFS Porsche 2000, Test Drive Unlimted, FlatOut 1, GTR 2 és Richard Burns Rally indításakor használom a kormányt. De pl.: NFS ProStreet gamepaddal jobban tetszik, Colin McRae DiRT meg billentyűzettel. A kormány általában igazi szimulátoroknál hozza a megfelelő élményt, persze akad egy-két kivétel. Én csak azt írtam, hogy aki komolyan gondolja az autós játékokat, az vegyen inkább minimum egy MOMO-t, jobban jár vele. A gamepad pedig több játékhoz (játéktípushoz) használható, ezért esetleg érdemesebb azt venni, ha nem vagyunk megszállott sofőrök, ráadásul a GRID esetében megfelelő élményt is nyújt.

Ha pedig elolvastad volna rendesen a hozzászólásainkat, akkor láthattad volna, hogy nem szapultuk a javaslatodat, csak leírtuk a saját véleményünket :U

(#878) Picco válasza Gyusz (#877) üzenetére


Picco
addikt

ugye tisztaban vagy vele h ugyan az az elektronika es mechanika van a momo-ban es a formula forvce gp-ben? :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#879) MaciG


MaciG
addikt

Mégiscsak belecsempésztek a készítők egy Lamborghinit a játékba (és az elejétől elérhető :) ) :C

Imádom ezt a játékot :DDD

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#880) Pecc válasza _Toka_ (#876) üzenetére


Pecc
őstag

Na részemről utolsó az off.

Képes vagyok megérteni, hogy ez a te véleményed, tapasztalatod. Ok, ez a te dolgod.
Amit én leírtam, az meg az enyém. :U
Tudtommal senki nem buzdított senkit arra, hogy CSAK gamepaddal játssza a GRID-et.
És azt sem vetette el senki, hogy kormánnyal rosszabb az élmény.
Csupán saját VÉLEMÉNY volt, az olcsóbb és drággább játékvezérlők terén.

OFF: off :) GRID: on :C
Písz :R

[ Szerkesztve ]

(#881) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Itt a game gépigénye!

Race Driver: GRID System Requirements

Minimum Specifications

* Windows XP/Vista. (If running Windows Vista, SP1 is recommended)
* DirectX 9.0c
* Pentium 4 @ 3.0GHz or Athlon 64 3000+
* 1GB RAM.
* Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1300 or above
* DirectX Compatible Sound Card
* Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
* 12.5 GB Hard Drive Space

Recommended Specifications

* Windows XP/Vista. (If running Windows Vista, SP1 is recommended)
* DirectX 9.0c
* Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+
* 2GB RAM.
* Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950
* Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.
* Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
* 12.5 GB Hard Drive Space

Supported Graphics Cards

ATI Radeon X1300, X1600, X1800, X1900, X1950, HD2600, HD2900, HD3870

NVIDIA Geforce 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8600, 8800, 9800

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc.Laptops)

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#882) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah kipróbáltam..komoly kis game szép graffal:)
Ha lesz időm Archlord meg COD4 melett akkor szétnyomom:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#883) Veg1ta


Veg1ta
tag

Srácok! Engem az érdekelne hogyan szerezhetek csapattársat!? Már az 5. szezont nyomom, van már 600e eurom is... de menüben nem látok semmi olyasmit amivel szerezhetnék egyet. :F

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#884) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hmmm... A Le Mans-i verseny közben lefagy útközben, de mindig máshol. A többi pályával viszont semmi gond, s Le Mans-t lehet skippelni. Furcsa.

I am having fun staying poor.

(#885) munky válasza HDR renderin (#881) üzenetére


munky
őstag

mondjuk bírom az ilyen ajánlott gépigényeket:

"Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+"

Ezek mióta vannak egy szinten :F

Minimum X2 6000-t kellene akkor ajánlania de inkább 6400-at.

vagy ezek :F

"Graphics Card: GeForce 8800 or Radeon X1950"

Ha 8800 GS-t veszem alapul ami a leglassabb 8800 az is sokkal gyorsabb mint egy X1950pro. :W

minimum HD 38X0-et kellene írnia ilyen alapon.

[ Szerkesztve ]

(#886) cbr688 válasza munky (#885) üzenetére


cbr688
senior tag

lehet amd\ati-ra van optimalizálva...:DDD

(#887) munky válasza cbr688 (#886) üzenetére


munky
őstag

:C erre nem is gondoltam. :C :DD

Vagy a szoftver készítők már nem is ismerik azt az oldalt és nem tudják melyik AMD/ATI termék mit tud... :(

(#888) Amur válasza Drizzt (#884) üzenetére


Amur
addikt

nekem nem volt gond,végignyomtam a le mans-i versenyt fagyás nélkül.(konfigom az alaplapomon)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#889) Speed® válasza munky (#885) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Proci elég hülyén van kiírva (a Neon zabálja, lehetne sokkal erősebbet is kiírni..), de a VGAs résznek oka van. nV oldalon a 8800asok alatt nincs olyan kari ami értelmes direktíva lenne. A 8600asok 128bites csodák, a "7es nagyok" meg már shaderben gyengék. Az X1950 36\48 árnyalóval 256biten elegendő a kultúrált sebességhez.

(#890) kdave9


kdave9
tag

A problémám:
a pályán random megjelennek különböző pályaelemek, korlátok, parkoló autók... Néha alig látom tőlük az utat, így játszhatatlan. Azt hittem, csak a demoban ilyen, de a teljesben is előjött. Tud valaki megoldást?

-H-U-N-T-E-R-

(#891) Veg1ta válasza munky (#885) üzenetére


Veg1ta
tag

Miért kellene min 6000+ -ost írni???? Csak szólok, hogy már az 5000+-os is 2,6 ghz! ;-) Gondolom azt Te is tudod, hogy a "@" a húzott értéket jelöli. Soha nem tuningolok így nem tudom, de lehet egy 3800-asból is ki lehet hozni hasonlót.... :F
Mondjuk nálam tökéletesen fut.... a többi nem nagyon hat meg. Főleg meg ha gépigényről van szó.

A fentebbi kérdésem még mindig áll!

[ Szerkesztve ]

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#892) athomi válasza munky (#885) üzenetére


athomi
veterán

Recommended Specifications:

* Windows XP/Vista. (if running Windows Vista SP1 is recommended)
* DirectX 9.0c
* Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+
* 2GB RAM.
* Graphics Card: GeForce 8800 or ATI Radeon HD 3800 series
* Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card.
* Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
* 12.5 GB Hard Drive Space

[ Szerkesztve ]

(#893) Zso2


Zso2
őstag

na megvan a game már kezdem is, a demóval elvoltam egy darabig...
jó ez a játék..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#894) athomi


athomi
veterán

Nekem kicsit furább az irányítás mint a demo-ban. Más tapasztalt hasonlót?

(#895) hahajdu válasza HDR renderin (#881) üzenetére


hahajdu
aktív tag

nahogy már ne legyen gf 9600-al kompatibilis :U demo futott nekem vele

hunpad.com

(#896) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Kíváncsi leszek, hogy hogy fog ez a notebook-omon futni!? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#897) zoli03 válasza hahajdu (#895) üzenetére


zoli03
őstag

Biztos kompatibilis (vagyis remélem mert nekem is olyan van). Majd holnap kiderül :)

(#898) Gyusz válasza Picco (#878) üzenetére


Gyusz
őstag

Ezt konkrétan nem tudtam, de anno egy MOMO-t próbálgatva az nekem valamivel jobban tetszett. Azért köszi az infót :R

A többieknek meg: azért mert a 9600 Gt nem szerepel a listában, attól még simán fut rajta.

[ Szerkesztve ]

(#899) smisa válasza Veg1ta (#883) üzenetére


smisa
őstag

Ez engem is érdekelne :D

(#900) Face8814


Face8814
őstag

Ekkora egy elcseszett, undorító, szar, fostalicska irányítást autós játékban még nem láttam. Hogy a pi***ba lehetett ezt a játékot így elkúrni ......! Grrr :(((
A játék fut mint az álom, a graf gyönyörű, csak ha véletlenül kicsúszok a pályáról, konkrétan nem lehet visszamenni, mert a kocsi segge jár össze vissza. Hogy gondolták ezt a készítők...? A fű, kavicságy = jég?????? :(((
Uninstall!!!!!! :(((

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.