Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Enton válasza cbr688 (#1300) üzenetére


Enton
addikt

Ha nincs analóg kar a gamepadodon akkor ne is várjál különb irányítást mint a billenytűzet!Mert az digit jelet küld mint a bill hogy van nyomva vagy nincs nyomva!Magyarán szólva azzal ugrott az érzékeny gázadás!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1302) cbr688 válasza Enton (#1301) üzenetére


cbr688
senior tag

nem a gázadással van a bajom!hanem fullon be van nyomva a gáz,maxon pörög a kocsi de amint egy picit hozzáérek vmelyik iránygombhoz nem hogy tovább gyorsulna de még lassul is,ami azért egy nagy ívű kanyarban párszor előfordul...

[ Szerkesztve ]

(#1303) Enton válasza cbr688 (#1302) üzenetére


Enton
addikt

Az viszont nem konteroller hiba ez a játékba beépített ficsőr!
Vagyis nálam ugy néz ki hogy nem teljesen gyorsul akármekkorra gázt adok kanyarban!De ez egy kicsit real is mert azért 180-nál egy kanyarban főleg ha hosszú akkor nem gyorsul ugy mint egyenesben!
De drasztikus lassulást nem figyeltem még meg! :))

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1304) Sorrentino


Sorrentino
csendes tag

Sziasztok!

Tud valaki adni egy bevált finomhangolást az irányításhoz?

Steering deadzone:
Steering saturation:
Steering linearity:
Acceleration pedal deadzone:
Acceleration pedal saturation:
Brake pedal deadzone:
Break pedal saturation:

''Az ember nem arra született, hogy legyőzzék!'' (Ernest Hemingway)

(#1305) cbr688 válasza Enton (#1303) üzenetére


cbr688
senior tag

én meg igen momo-val van összehasonlítási alapom,csak 100%-os ffb-vel hamar elfáradok:D,de azért szeretném egy kicsit tovább építgetni a "karrierem" és az vagy bill vagy gamepad,de az egy kicsit zavaró tud lenni,h nagyon nagy ívű hosszú kanyarokban elvesztek kb 3 másodpercet...

(#1306) Zolee11 válasza cbr688 (#1300) üzenetére


Zolee11
senior tag

uhh, megy Gamepad-el is??? nekem a Logitech Cordless Rumlipad2 nem megy, ill. nem tudom hol lehetne beállítani, mert nem találtam erre opciot...
bármit nyomogatok a gamepad-en semmire nem reagál, más játékokban minden oké.

no brain, no problem

(#1307) cbr688 válasza Zolee11 (#1306) üzenetére


cbr688
senior tag

options-controls és ott van h custom 1 és 2 na és ott vmelyikben nyomsz egy ctrl-t és beállíthatod amit szeretnél...enter és a kívánt módosítás...,ajánlom az analog kart...:D

(#1308) Zolee11 válasza cbr688 (#1307) üzenetére


Zolee11
senior tag

dánkesőn, azt hittem az csak a bill.-re vonatkozik, minden ilyen játékot analoggal tolok, legjobb :DDD

no brain, no problem

(#1309) cbr688


cbr688
senior tag

sajnos azt kell h mondjam a menü és az írányítás eléggé konzolos lett...:(

(#1310) hahajdu


hahajdu
aktív tag

Ez a játék fantasztikus lett!!! Tény hogy arcade, de az is kell néha :DDD A Grafikától leesett az állam (főleg a japánban, az esti pályán)..demo nagyon keveset mutat a játékból. Az irányítás kormánnyal jó, a játékmenetz nagyon tetszik! Legjobb (arcade) autós játék amivel valaha játszottam :B

hunpad.com

(#1311) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Bocsánat a tudatlanságomért,de amit kapok zsét azt mire tudom használni és hol? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1312) Viktor77 válasza cbr688 (#1300) üzenetére


Viktor77
titán

Hibás a gamepadod. Nekem dettó ugyanilyen van, és nem tapasztalom az általad említett hibát.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1313) zoli03 válasza cellpeti (#1311) üzenetére


zoli03
őstag

Új autót tudsz belőle venni. Valamelyik versenyre meg kell venned, vagy nem tudsz versenyezni.

(#1314) idiot


idiot
tag

Hát nekem is tetszik. :U
Olyan a graf+törésmodell mint a CMR Dirt-ben csak az irányítás itt sokkal jobb. :) :C

alter

(#1315) cbr688 válasza Viktor77 (#1312) üzenetére


cbr688
senior tag

sőt lehet a gépemmel van baj mert minden amivel játszok elromlik...jaj ne...csak a momo-val az igazi
mire állítottad a gázadást?

(#1316) bOtX


bOtX
aktív tag

hy All!

Olyan problémám lenne, hogy a logitech G25 kormányom alatt a Race Driver GRID nem megy a Force Feadback (nem tudom hogyan kell leírni :D ). Valaki help :F

(#1317) cbr688 válasza bOtX (#1316) üzenetére


cbr688
senior tag

force feed back,amúgy optionsbe keress olyat h vibration\forcefeedback
asszem driving options-be van ott állítsd be on-re és az erősségét,és legyen fent a legújabb driver...

(#1318) smisa


smisa
őstag

Hi mindenkinek!

Nálam 5 pontos a game ! Most tartok a 4 szezonnál de kérdésem lenne:

Lehet befolyásolni az idő múlását vagy számit mennyit tétlenkedik az ember a menüben ?mert az első szezon még 6 verseny most a harmadik már csak 3 volt és jött a La Mans :(

Érdemes felvenni olyan embert aki többet kér a pénzből igaz többet is tud?

virágboltival :B lehet a neten nyomni :F

[ Szerkesztve ]

(#1319) Viktor77 válasza cbr688 (#1315) üzenetére


Viktor77
titán

A 2-es gombra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1320) zoli03 válasza smisa (#1318) üzenetére


zoli03
őstag

Nekem megy neten és nem eredeti.

(#1321) Haart


Haart
addikt

Magyarázza már el nekem valaki hogy a video beállításnál a multisampling az miket takar? Mert még nemjöttem rá. Annyi féle van hogy ihajj. Level1-8, 2-8xmsaa, 8és16xcsaa, 8és16xqcsaa.
Ha valaki tudja hogy melyik mi az szóljon :D

(#1322) Picco válasza zoli03 (#1320) üzenetére


Picco
addikt

ezt ne reklamozd, ez warez!

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#1323) cbr688 válasza Viktor77 (#1312) üzenetére


cbr688
senior tag

sztem a játékkal lesz baj,mert minden alkalommal amikor belépek felajánlja a le mans és sessiont vált:DDD

(#1324) zoli03 válasza Picco (#1322) üzenetére


zoli03
őstag

Nem reklámozom, de ha nem lehet megvenni itthon, akkor mit csináljak. Hetekig nem fogok azért várni.

(#1325) m3tr0


m3tr0
senior tag

hát ez a játék nagyon LOL...a touge egy nagy vicc...le mansban meg éjszaka 3 fpsem van...az mondjuk a vidkari miatt, de ez a játék menet?!?!
meg 20x-or fussak neki egy szaros versenynek? mert a csávó az utolsó körben előz meg a célegyensben...pfff ultra ratyi...hát próbáltam Rx-7 driftet a városi pályán...odalépek és egyből megforog...elindulni nem lehet vele...szal kb. ott van játékélményben meg irányításban mint Pro Street...gagyi..annak meg úgy kell aki 2 óránál tovább szenved vele...bemutatós szmájli :W

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1326) zoli03 válasza m3tr0 (#1325) üzenetére


zoli03
őstag

Meg tudja mondani valaki, hogy hol találom azokat a statisztikákat, amiket töltés közben ír ki? A Colin DiRT-ben is ilyen volt, ott megtaláltam a menüben, de itt nincs ott, ahol a DiRT-ben volt.
Köszi

(#1327) Macei


Macei
tag

Hali mindenkinek
Pls segítsetek a játék fut mint álom 1024*768ban minden közepesen és ugy átlag 40 fps de amenüben az istenért se akar 3fpsnél többel menni!!!
Kicsit idegesítő h a menüben eltöltök kb 2 percet mire lefutom a 10 perces versenyt!
mi lehet a gond??
köszike a helpet;)

(#1328) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok. írjon valaki, ha szeretne mostanság játszani neten:)
Az én felhasználónevem ott ugyanaz

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1329) Veg1ta


Veg1ta
tag

Már nem merek felmenni még1x ma.... 8 sör után egy 4. és egy 5. hely..... persze lehetett volna sokkal jobb is! :D

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1330) dokar


dokar
addikt

műxik a game, 8.6-os catalyst segített :DD

extra - SEXRay

(#1331) Speed® válasza m3tr0 (#1325) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ne sírj, kapcsolj be vezetési segédletet ha billentyűzettel szeretnéd nyomni.
Az egyik legjobb játék az utóbbi időben, csak bénamatyiknak nem jön be :P

(#1332) athomi válasza m3tr0 (#1325) üzenetére


athomi
veterán

Az egy dolog, hogy vmit nem lehet irányítani, az meg egy másik, hogy te nem tudsz vmit irányítani. :P
Driftelni nevetségesen egyszerű, a gépet szarni lehet alázni, csak nem kell görcsösen a gázt nyomni.

[ Szerkesztve ]

(#1333) Macei


Macei
tag

Hali mindenkinek
Pls segítsetek a játék fut mint álom 1024*768ban minden közepesen és ugy átlag 40 fps de amenüben az istenért se akar 3fpsnél többel menni!!!
Kicsit idegesítő h a menüben eltöltök kb 2 percet mire lefutom a 10 perces versenyt!
mi lehet a gond??
köszike a helpet;)

(#1334) Brian_GT válasza m3tr0 (#1325) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nem tudom te akkor hogyan képzeled el az autós játékokat...nekem tökéletesen tetszik, driftelni meg, hogy könnyű hát vagy játsz nagyobb fokozaton vagy próbáld ki, hogy nem csigatempóban driftelsz hanem mint pl igazából tennéd.
Meg, hogy odalépsz és elforog...szerinted egy több száz lóerős kocsinak odalépsz kipörgésgátló minden nélkül mit csinál? Megtapad és 100al indulsz??

Ez a célegyenes dolog meg... talán jobb állapotban van még az ő kocsija mint a tied, vagy jobban ment-jobb íven vette a kanyart és jobban tudott kigyorsítani mint te.
Ilyenekre nem gondolsz???

Nem tom hány éves vagy de az autóvezetéshez kunsztod sincs az tuti... ha meg mégis vmi idősebb fazon vagy akkor inkább nem írtam volna ilyeneket.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1335) Enton válasza Macei (#1333) üzenetére


Enton
addikt

Állíts be minimum grafot butítsd angyon a látványt és ha még minig szaggat a menü akkor valami driverfrissítést néz vidkarihoz!Esetleg zárj be minden olyan progit amit tuti hogy nem használsz játék közben és hasonlók! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1336) Enton


Enton
addikt

Jáccottam egy picikét a singli első mustángos versenyével. A legelső viper-es pálya utáni-n. De ez aztán ám nem könnyű!Sokáig el fogok vele szórakozni hogy kiakasszam rendesen first place-ekkel extreme-n!
De viszont arra rájöttem hogy ez a játék a betanulásról szól, kevés alkalom volt az első 20 restart alatt amikor máshogy ment volna el a mezőny előllem.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1337) dokar válasza Speed® (#1331) üzenetére


dokar
addikt

jaja, hangulatos játék, most az aktuális NFS-t lazán lemossa.

extra - SEXRay

(#1338) Veg1ta válasza dokar (#1337) üzenetére


Veg1ta
tag

Ne legyen igazam, de sztem még a következőt is lemossa! :DDD

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#1339) Macei


Macei
tag

Király megoldódott!!!
aza barátunk segitett akinek éjszaka ment le az fpse a 8.6os catalyst megldotta.
Én nemtm h mi baja van a játékkal semmi gond nincs vele az nfseknek is szokni kell az irányítását és ennek is.
Én normálon tolom billentyüvel ugy h manual váltó meg no braking assist és igy verem őket ;)
Apropó a csapatomnak lehet 1 másik tagja is?? merhogy ugye csapatról van szó ;)

(#1340) cellpeti


cellpeti
veterán

Szép játék,jó játék....lehetne,ha a Codamasters nem ilyen mocsok szar ratyi irányítást tett volna alá!
A Porschéket szerintem igen elrontották. Lomha, nem lehet írányítani :O

Nagyon remélem,hogy a F1-et normálisan megcsinálja majd,ha egyszer megvette a Sony-tól a jogokat!

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#1341) m3tr0 válasza Speed® (#1331) üzenetére


m3tr0
senior tag

najóvan...lehet jönni Lfs-ben meglátjuk ki a bénamatyi... :P
amúgy meg mondtam fps hiány miatt küzdöttem a játékkal de már nem..leszedtem.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1342) m3tr0 válasza Brian_GT (#1334) üzenetére


m3tr0
senior tag

te meg olvassál figyelmesen te birka...nem az a baj,hogy megpörög ha nem az,hogy elindulnék és rohadtul csak 1-esben pörgeti ,ha váltana magától akkor simán lehetne menni...(megoldás: kézi váltó) amúgy a touge nem lenne rossz..tegnap ahopgy gondolkodtam,igazából nem is kéne driftelve menni ,hiszen a tougeból alakult ki régen a drift maga...úgyhogy azt visszavonom... :R

célegyenes..kb 2 mp előnyöm volt és csak a hátsó lökös hiányzott...mind1

én meg írok ilyeneket,mert szerintem lehetne jobb is a játék..igaz amiket eddig láttam azokhoz képest nagyon jó...csak én csalódtam benne...ennyi...ez csak az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#1343) Enton


Enton
addikt

Akinek van kedve az jönön privátba játszani MA 2 előtt indítom a sessiont!

session name: EntonX (ezt csak gondolom mert nem lehet megadni semmit)

pass: prohardver

Kezdő játékmód: aston vs corvet 5körös

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1344) Kleroo válasza Enton (#1343) üzenetére


Kleroo
veterán

Nem talállak:(

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1345) athomi válasza Kleroo (#1344) üzenetére


athomi
veterán

2 előtt indítja, tessék már odafigyelni :P

(#1346) Kleroo válasza athomi (#1345) üzenetére


Kleroo
veterán

hopplá:D
már bezsongtam.:D
akkor addig én indítok egyet, ugyanezzel a jelszóval MOST, kb 10percig várok:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#1347) cecil


cecil
aktív tag

Hali!

Esetleg küldene nekem e-mailben valaki egy savegame-t, mert kb a 40%-nál jártam már, de most amikor indítom a játékot, nem tölti be az állást ua.-t csinálja mint anno a DIRT
"autoload failed" és nem tudom miért....

aki esetleg megszánna egy mentéssel annak privátban elküldöm az e-mail címem...
nincs kedvem megint előlről kezdeni...

Előre is köszi!!!

(#1348) Enton válasza cecil (#1347) üzenetére


Enton
addikt

Ez is azt csinálja???Ne már!!!!!Ez nem lesz jó!
Még szerencse hogy nem csinálom a singlit!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1349) Unbaised-Ben válasza cecil (#1347) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

nanee...nemigaz hogy mért kell ígycsinálni...akkor szerintem azt sajna újrakell kezdened...de szar :O :O :O

(#1350) Enton válasza Enton (#1343) üzenetére


Enton
addikt

Akinek van kedve az jönön privátba játszani A sessiont Elindítottam!2óra 10kor start addig nem is leszek a gép előtt

session name: EntonX (ezt csak gondolom mert nem lehet megadni semmit)

pass: prohardver

Kezdő játékmód: aston vs corvet 5körös

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.