Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ha minden segitséget bekapcsolsz billel egyszerü irányitani és szvsz ugy sem veszt az ember sokat a játékélményböl. Nekem igy minden segitséget bekapcsolva tünik normálisnak az irányitás. Másképp billen csak a prok tudják tolni szerintem.
De én csak a demorol tudok nyilatkozni. Az irányitáson gondolom nem változtattak azota.

(#1102) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

NO!hát részemről elérkezett a GRID uninstallja.... :(((
számomra játszhatatlan...talán felteszem ujra ha lesz hozzá türelmem!! :O
megszokhatatlan számomra maga az autók irányítása és reagálása... :( minden segítség bevan kapcsolva és akkoris....
kész...feladom!!
....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1103) kdave9


kdave9
tag

Eggyel nagyobb lett a garázsom, és jobb a kilátás is

-H-U-N-T-E-R-

(#1104) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

Ki hol tart a carrier-ben?
Én most megyek az Europe csatában!
Csak nincs $-m. :W

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1105) HDR renderin válasza - = Zk = - (#1102) üzenetére


HDR renderin
senior tag

:( :( :F

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#1106) - = Zk = - válasza HDR renderin (#1105) üzenetére


- = Zk = -
félisten

fejet kell hajtanom a játék előtt...
még a 60k euro limitet sem tudom elérni a játék elején:W
:O :O

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1107) nofi válasza Eagle16 (#1097) üzenetére


nofi
őstag

na ezt a blokkos dolgot nem egészen értettem, most már tiszta, köszi! A driver offer-es versenyeknek meg csak a pénz miatt van értelmük ha jól sejtem... Amúgy neked hogy mennek a 24 órásak? Én is vettem az utóbbi 2höz már saját járgányt, de ezek még csak ilyen 200-400k -s kategóriák voltak és legjobb esetben is csak 10. lettem egyszer, amúgy képtelen vagyok ennyit koncentrálni... Gondolom nem árt kacsingatnom a 2 milliós verdák felé, hogy legyen is valami esélyem :)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#1108) athomi válasza - = Zk = - (#1102) üzenetére


athomi
veterán

Nem értem mi nem megy rajta. Egy-két autó kivételével mindegyiket lehet irányítani. Pedig sztem rajtad kívül még sokan játszunk billentyűzettel.

(#1109) AT!


AT!
csendes tag

Nah billentyüvel talán jobban megy mint a kórmánnyal, de akkor is elég xar az iranyitás.
Pedig nagyon réméltem hogy nem tolják el.
Inkább maradok rFactor-nál.

[ Szerkesztve ]

(#1110) Eagle16 válasza nofi (#1107) üzenetére


Eagle16
addikt

A 24 órásak nem nagyon mennek. Kétszer már rá is nyomtam a skipre, mert egyszerűen nem tudok első lenni. (de az első 10-ben sem vagyok benne...)

A Lamborghini végsebessége nagyobb mint a Corvette-é, ezért egyenesekben is lehet tartani az iramot a többiekkel.

Van pár autóm is: USA: 4/16
EU: 4/16
JAP: 3/16

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1111) - = Zk = - válasza athomi (#1108) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
eccerüen lehetetlen számomra....örülök ha az első kanyarban nem csattanok...pedig a piros lámpa felvillanása előtt fékezek...csapkodja a seggét össze vissza kanyarból való kigyorsításkor,majd keresztbe állok a pályán.. :( :O

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1112) Eagle16


Eagle16
addikt

Most itt tartok :C
Szép rendezett :D

Rookie szinten minden versenyen aranyérmet (kupát) szereztem.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1113) Unbaised-Ben válasza - = Zk = - (#1111) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Mivel nyomod?....én PlayStation2-es joystickal és nagyon király vele...pontos és nemkésik :U
a billentyűzettel egy rémálom vele játszani...akárcsak a prostreetnél....lehet bennem van a hiba :( ....elszoktam tőle

(#1114) - = Zk = - válasza Unbaised-Ben (#1113) üzenetére


- = Zk = -
félisten

billel nyomom....
de vannak még itt páran akik billel nyomják...nemértem.amiota NFS létezik én csak azzal játszottam...lehet ez a baj...hozzászoktam ahhoz az irányításmódhoz....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1115) kdave9 válasza Eagle16 (#1110) üzenetére


kdave9
tag

24 órás versenyen csak a saját autóosztályoddal versenyzel, őket kell lenyomni. Ha ott első vagy, akkor mindegy az összesített eredmény, megkapod a pontokat, meg a szponzor pénzt is.
Én a spykert szeretem, gp2-es jól lehet vele kanyarodni fék nélkül is (persze segítségek bekapcsolva)

-H-U-N-T-E-R-

(#1116) Eagle16 válasza kdave9 (#1115) üzenetére


Eagle16
addikt

Azt tudom, de a saját kategóriámon belül is utolsó vagyok :D
Én csak a legfelső segítséget kapcsoltam be. (lehet hogy azért nem sikerül)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1117) Unbaised-Ben válasza Eagle16 (#1112) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Én itt :B
én normál szinten mentem eddig :)
Megszerzett autók:
Europe: 5/16
USA: 5/15
Japan: 2/11

(#1118) ez_meg_emaz válasza - = Zk = - (#1114) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát az tény hogy nfs messze van ettöl :D Bár pro streetben türhetöbb volt az irányitás. Azaz egy picit reálisabb. De itt tényleg kicsit nehezebb. Nekem a demo nem okozott gondot serious nehézségen is elsöre elsö lettem a bmw-vel(bár ott megizzadtam érte de nem volt vészes). A mustang-os verseny persze kicsit más ott azé nehezebb irányitani.

(#1119) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah visszatértem..én nagyon keveset játszok..talán 3-4 verseny ha kész van Storyba de majd azért nyomatom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1120) nofi válasza - = Zk = - (#1114) üzenetére


nofi
őstag

nemhiszem, hogy a billentyűzettel van a probléma, mert én is azzal tolom normal szinten, alapbeállításokkal. Tény, hogy ha kilövök minden segítséget akkor kb elindulni nem tudok mert kipörög...

Xbox GT: nozsolt

(#1121) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát...egykis vallomással tartozom..
nem töröltem a játékot ahogy az előző HSZemben emlitettem...
gondoltam gonoszságbol elállitok ezt-azt..
hát ugy elállitottam az autoim irányitásátíhogy mostmár simán az első 5ben vok :Y :Y
ugyhogy folytatom a harcot énis ;] :R

szerk:a hang csak 5.1ben lehetséges?
:R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1122) foreveryoung


foreveryoung
tag

Sziasztok!!!
Bocsánat, ha volt már a kérdés! Esetleg tudtok, vagy létezik magyarítás a Grid-hez???

foreveryoung

(#1123) - = Zk = - válasza foreveryoung (#1122) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én nemtudok róla...!de nemvolt szó rola még tudtommal...
ugyhogy jó téma :C ...
kerestél valamerre már magyarítást?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1124) foreveryoung válasza - = Zk = - (#1123) üzenetére


foreveryoung
tag

Igen, a Magyaritasok.hu-n, de azt jelzi, hogy elvileg készülöben. Csak viszont a készítő honlapján egy szó sincs róla.

foreveryoung

(#1125) - = Zk = - válasza foreveryoung (#1124) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akk felejtő sztemis....
érzésem szerint 1 évig tuti nem csinálnak neki...bár a TOCA sorozatoknak volt/van magyarítása?
nem lepődnék meg ha a GRID-nek se készítenének.... :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1126) foreveryoung


foreveryoung
tag

2008 év közepén elvártam volna egy multilangot, meg egy DX 10-et!!! Na mindegy, felraktam, beállítottam mindent és kezjünk neki. Bár most éppen be se rudok lépni, mert nem fogadja el a billenytyúzetet. Az előbb a beállításoknál még ment! :Y :Y :Y

foreveryoung

(#1127) - = Zk = - válasza foreveryoung (#1126) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát nézd.jómeglátás,de megcáfolnálak...(nem vitázni szeretnék :R )
úgytudom ez a DX10 még nem az igazi....butított DX9..(lehet tévedek :R )Melyik játék használja ki a DX10et leginkább?Úgytom a Krízis...nah ahoz meg az én gépem is GYENGE(pedig 1280*1024ben fullon 45-50fps,de erősen 35-38),akk meg minek DX10...pláne amilyen VGA csatározások mennek manapság :W
a multilangot viszont énis támogatom.... :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1128) matrix23


matrix23
tag

:Y Büntet ;]

(#1129) Sirandrish válasza foreveryoung (#1126) üzenetére


Sirandrish
legenda

két nap alatt vársz honositást hozzá?
a Másik..minek raknánakl bele magyar nyelvet mikor a magyarok 90%a letölti?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1130) - = Zk = - válasza Sirandrish (#1129) üzenetére


- = Zk = -
félisten

végülis ezis egy meglátás.... :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1131) athomi


athomi
veterán

Kb. annyi értelmét látom ehhez a játékhoz a magyarítást, mint a Cod-hoz.

(#1132) Diocles válasza athomi (#1131) üzenetére


Diocles
aktív tag

A motor magyarul is úgy duruzsol, mint angolul :DDD

(#1133) #97544192


#97544192
törölt tag

Csináltam egy Gameplay videót, amely bemutat egy 24h versenyt. Éjszaka, gyönyörű fények, erre tessék: http://youtube.com/watch?v=D7IyQUXfp9o :)
GRID POWAA! :C

[ Szerkesztve ]

(#1134) - = Zk = - válasza #97544192 (#1133) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
a baj sajna csak az hogy a Tube nem adja vissza azt amit te látsz :F ..
a zene cimét és előadóját lécci :R
am UP a kis vidának :P

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1135) hahajdu válasza - = Zk = - (#1134) üzenetére


hahajdu
aktív tag

ha a youtube-os link mögé még bepittyesztetsz egy '&fmt=18 '-et akkor az javíthat a helyzeten (high quality-ba játsza) :K :K

tehát: http://youtube.com/watch?v=D7IyQUXfp9o&fmt=18

[ Szerkesztve ]

hunpad.com

(#1136) Sirandrish válasza athomi (#1131) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lődd le azt..meg azt...meg amazt:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1137) Sirandrish válasza #97544192 (#1133) üzenetére


Sirandrish
legenda

elég kaki a minőség..de szerencsére tudjuk hogy a game csodaszép:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1138) foreveryoung


foreveryoung
tag

Toltam vagy másfél órát. Teljesem rendben van ez a játék!!! Témyleg nem kell a magyarosítás. Ilyen grafikát nem nagyon láttam még pc-n!!!
Egy gomdom van vele: ha elcseszek egy futamot, nem tudom elölről kezdeni. Vagy csak én nem tudom hogy kell?!

foreveryoung

(#1139) T.Peter válasza #97544192 (#1133) üzenetére


T.Peter
őstag

Én utálok sötétben vezetni, mert mint látható a videóban is, előre kb 20 métert lehet látni. Ilyenkor kell nézni a map-et. Jó a zene :))
Zk: John Dahlback: Blink. A videóban nem az eredeti hallható, valamilyen mixben van.

(#1140) Diocles válasza foreveryoung (#1138) üzenetére


Diocles
aktív tag

Csak ha befutsz a célba. Az előtt menüből simán lehet restartot nyomni, vagy ENTER-rel visszajátszni, ahol F12-vel visszaugorhatsz a játékba.

(#1141) foreveryoung válasza Diocles (#1140) üzenetére


foreveryoung
tag

Köszi, de ha cél előtt escape és a legalsó ablak, akkor feladtam a versenyt. Na majd jobban megnézem.

foreveryoung

(#1142) Diocles válasza T.Peter (#1139) üzenetére


Diocles
aktív tag

Wow, ez alapján a 10 másodperc alapján felismerted a számot?

(#1143) - = Zk = - válasza T.Peter (#1139) üzenetére


- = Zk = -
félisten

:R
már szedem is... :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1144) T.Peter válasza Diocles (#1142) üzenetére


T.Peter
őstag

Hogyne, amúgy 4 perc volt :) , és azért ismerem, mert sokat hallottam ezt a számot, meg hallgattam is, mellesleg ebben a mixben jobb, mint az alap, szerintem. Az aláírásom pedig elárulja, hogy honnan ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#1145) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mekkora fless ezaz F12-es visszapörgetés..... :C :C hehe.....
sőt!!kilóméter számláló is van benne :Y :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1146) Diocles válasza T.Peter (#1144) üzenetére


Diocles
aktív tag

Haha, okok, azt hittem ugyanazt a 10 másodpercet ismételgették az egész video alatt, én hibám :R

[ Szerkesztve ]

(#1147) athomi


athomi
veterán

Elég idegesítő, hogy némely futam alatt bömböl vmi zene.
Kicsit sürjen van Le Mans-i futam, kezdem unni, a többi verseny viszont megunhatatlan. :)

(#1148) nofi


nofi
őstag

Szinte hihetetlen! Végre sikerült class first lennem a 24 óráson :)) Golyóznak is a szemeim, úgyhogy mára szerintem abba is hagyom :P

Xbox GT: nozsolt

(#1149) - = Zk = - válasza nofi (#1148) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én eddig FEAR-eztem,most fogom csak felvenni a bukósisakot ;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#1150) T.Peter válasza Diocles (#1146) üzenetére


T.Peter
őstag

:DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.