Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Eagle16


Eagle16
addikt

Na most csinálok egy privátot, és ha elegen leszünk (4-en minimum) akkor elindítom :D

Jelszó a szokásos. Remélem kibírja pár óráig még :D

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1652) Eagle16 válasza Eagle16 (#1651) üzenetére


Eagle16
addikt

Úgy fél 10-ig most nem leszek, de a szerver még menni fog :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1653) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Tegnap kipróbáltam a demot (egy újszülöttnek minden vicc új :B ) és nagyon tetszik, bár driftelni nem tudok... :DDD

Hihetetlen, hogy az én maradi gépemen is olyan gyönyörű a grafika, hogy nagyon. :C

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1654) kavicssli


kavicssli
addikt

skacok nekem a demo után valahogy nem jött be a telejs..Létezik ilyen? :U :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1655) Kareszovics válasza kavicssli (#1654) üzenetére


Kareszovics
addikt

Majd estére megmondom. ;)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1656) Pecc válasza kavicssli (#1654) üzenetére


Pecc
őstag

Létezik...

(#1657) Eagle16


Eagle16
addikt

No valaki multiba? Vagy mindenki suliban van? :D

(még mindig megy a szerver :D )

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1658) Eagle16 válasza Eagle16 (#1657) üzenetére


Eagle16
addikt

Ha 15:00-ig nem jön még 3 ember, akkor zárom...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1659) Unbaised-Ben válasza Eagle16 (#1658) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

Megpróbálok menni:) :C

(#1660) subaruwrc


subaruwrc
félisten

van egy egész délutánom gridezni mennék privátba :U

(#1661) Eagle16 válasza subaruwrc (#1660) üzenetére


Eagle16
addikt

Még mindig van Eagle18 néven.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1662) kroky3 válasza Eagle16 (#1661) üzenetére


kroky3
tag

Kitartó vagy, na megyek én is. Ha valaki jönni akar próbáljon többször keresni mert már nem mindig látszik. Most utolsó 20. helyen van.

(#1663) trassher


trassher
addikt

Sziasztok
2 nap játék után 2-es J-Speed liszensszel ez jó eredménynek számít?

Redmi Note 7

(#1664) semetka


semetka
őstag

Valakinél jelentkezik az a hiba hogy néha belassul a játék mintha fékeznék, de az fps nem esik le, csak olyan mintha fékeznék.
Meg néha akad egy kicsit, azt se tudom miért van, eddig minden játék simán ment.
Amúgy az fpssem 60-70 közt van.

Valami ötlet?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1665) trassher válasza semetka (#1664) üzenetére


trassher
addikt

Nekem driftnél jön be ha felengedem a gázt egyenesben 100 alatt akkor olyan mintha max payne-t játszanék csak autós játékban :DDD

Redmi Note 7

(#1666) feka007


feka007
nagyúr

Tudja vki miért írja ki nekem indításnál hogy exe hibát észlelt? Már kétszer újratelepítettem, semmi nem történt :W
ja igen, már krekkelve van

[ Szerkesztve ]

(#1667) hahajdu válasza semetka (#1664) üzenetére


hahajdu
aktív tag

nekem is van ilyen belassulás szaggatás nélkül, de nagyon ritka

hunpad.com

(#1668) semetka válasza hahajdu (#1667) üzenetére


semetka
őstag

Igen a belassulás az nálam is ritka, de nem tom miért van.
Remélem tud vki vmi okosat mondani.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#1669) feka007


feka007
nagyúr

Na most megnéztem a demót X360-on, hát el kell szomorítsalak titeket :DDD sokkal szebb boxon. Tűéles textúrák, Pc-s homályával ellentétben tiszta és éles kép, szebb effektek, gyönyörű HDR, az összhatás szinte fotorealisztikus.
hétvégén bevásárlok Gold live-ből három hónapra, aztán nyomom inkább boxon, sokkal jobb

(#1670) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Üdv!
Az jó ha én 5 és 10 millió között nyomom a driftet?
Nem minden pályán sikerül!:(

magyarsrac

(#1671) Diocles válasza [HUN]Dani (#1670) üzenetére


Diocles
aktív tag

Nem, az teljesen szar, azonnal töröld le az egész játékot.

(#1672) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Úgy szeretem az álszerénységet.

Ugye jól rémlik, hogy ki lehet rúgni a társunkat? Felvettel először Seth Brownt, de nem megy túl jól, eddig csak egyszer volt képes 2. lenni, mindig a középmezőnyben végez. Ti kivel játszotok? Van egyáltalán valami biztos kezű sofőrtárs? Vagy úgy már túl könnyen jönne a pénz, és egyik sem megy túl jól?

(#1673) Sanci789


Sanci789
aktív tag

"Üdv!
Az jó ha én 5 és 10 millió között nyomom a driftet?
Nem minden pályán sikerül!:("

"Nem, az teljesen szar, azonnal töröld le az egész játékot."

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

(#1674) trassher


trassher
addikt

Találkoztam 1-2 magyarral a drfit pályán és azt kell mondjam jók vagyunk. :C
[link]

Redmi Note 7

(#1675) Enton válasza feka007 (#1669) üzenetére


Enton
addikt

Erre azért kiváncsi lennék!:D
Elvileg minden konzolos grafik rosszabb a gépesnél!Habár itt majdnem egyidőben jelent meg a két platformra szóval szerintem nem lehet szebb semmivel!De ha van rá valami kép vagy bármi azt szivesen veszem!
Ha tudnál csinálni majd összehasolnít fotókat az is jó lenne, de csak ha van kedved hozzá! :DD

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1676) Brian_GT válasza Enton (#1675) üzenetére


Brian_GT
őstag

Sajnos pont minden konzolos grafika szebb mint a PC-s.
Kivéve persze ami alapban úgy van készítve, hogy pc-re legyen jó pl a Crysis.
De én is láttam élőben a Race Driver Grid-et és sokkal szebb mint pc-n.
És ezzel így van mind a Resident Evil 4-től kezdve számtalan játékkal.
Resi4et én nem bírom játszani pc-n mert ps2s kijátszásom után nem bírok ránézni erre a főrmedvényre itt pc-n mind grafikailag mind irányításilag.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#1677) Macei


Macei
tag

Az online multihoz kell vmi? patch vagy egyéb nyalánkság?
Jönnék:)

(#1678) Enton válasza Macei (#1677) üzenetére


Enton
addikt

Isten igazából csak a teljes game! ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1679) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Na tegnap nekiestem a teljes játéknak és kishíján ideösszeroppantam. :D

Az autók 80% forgolódi, mint pékseggében a lóPH@sz. Nagyon "tetszik" a roncsderbi mód. Már az elején bemondja a "hangosba" a csávó, hogy itt nem számít a tudás, csak üssünk-vágjunk mindent mint a répát. Ezzel ellentétben már 1 kör után 2mp hátrányba vagyok, olyan pro-n veszik a kanyarokat azzal a fostalicska autóval.

Kicsit elszomorodtam bevallom, nagyon nehéznek találom még Basicbe is. :O :B

Éppen ezért ma veszek egy kontrollert, páran írtátok van értelme a pénzt belefeccölni.

Ami viszont nagyon tetszik, hogy nem kell feltétlen elsőnek lenni; végre van értelme a sponsor matricának ezt is nagyon ötletesnek találom. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1680) Macei


Macei
tag

A derby az télleg durva
Volt oan mákom h ugratás közben kaptak majnem seggbe oldalról nah ott megált bennem az ütő. Az h 2 körrel odébb én ütöttem csontldalba vkit az ehhez képest smafuXD

(#1681) gudman1


gudman1
tag

Hali!
Nost raktam fel a játékot,hát finoman szólva is szoknom kell még az irányítást!!
Hol tudom a játék nehézségi szintjeit állítani (ha van ilyen),mert én nem találtam :O
köszi

(#1682) Kareszovics válasza gudman1 (#1681) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az adott verseny előtt minden ilyenirányú opciót felajánl. :)

MOD: az irányítást illetően meg tényleg nagyon finoman fogalmaztál. :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1683) End-ru


End-ru
aktív tag

Aki analóg gémpadot használ, hogy állította be az irányítást. Külön karra a gáz-fék, külön a kormány, vagy együtt? Nekem sehogy se áll kézre, jobban megy a billentyűvel.

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#1684) Jofi81 válasza End-ru (#1683) üzenetére


Jofi81
őstag

Tegnap én is kipróbáltam kontrollerrel, de nagyon nem ment. Billentyűzettel sokkal könnyebb.

(#1685) feka007 válasza Enton (#1675) üzenetére


feka007
nagyúr

Figyelj, megnéztem full grafikán gépen, aztán meg X360-on, és elhiheted, hogy nem kicsit szebb X360-on mint PC-n. :)

(#1686) szpal17


szpal17
őstag

Sziasztok!
Én eddig nem nagyon szerettem az ilyen autós játékokat...de ez....nagyon bejön...a multi része is (bár sok a külföldi kamikaze pilóta) :C :Y
Kis tapasztalat:
Az irányításról annyit h analogos joy-om van és a bal oldali analog a bal,jobb ,a gáz fék pedig gombokon. Így nagyon jó lett az irányítása, billentyűzettel nehézkes.
Jaa..és elég sokat küzdöttem az nvidia vga driverrel(legújabbal) mert néha nem töltötte be a pályát csak fehér vagy más színű képet...régi driverrel jólmegy...8800GTS..hmm.. :F
Jó játékot mindenkinek..lehet multiba összefutunk..csak ne törjetek össze!!! :DD

(#1687) Enton válasza feka007 (#1685) üzenetére


Enton
addikt

Szivesen megnézném. Nincs kedved hétvégén átugrani hozzám az xbox-oddal???
Mostmár nagyon kiváncsi vagyok erre a szebbségre. De komolyan!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1688) Enton válasza End-ru (#1683) üzenetére


Enton
addikt

Bal oldali analóg kar:
fel - gáz
le - fék

Jobb oldali analóg kar:
jobb - jobbra kanyarodás
bal - balra kanyarodás

L1 - kézifék
L2 - hátranézet

Gamepad 1:

speedlink strike 2 corában vettem kb 3000 ft-ért
egész türhető irányatás csak idegesítet hogy az analog karok fele utja nem érzékelt :(
így nem volt teljesen kijátszható a gázadagolás funkció ami legalább 12 külön fázisban ézékelődik a játékban, vibration/forcefeedback funkció inaktív bármit is csináltam.

Gamepad 2:

logitech rumblepad2 7000ft-ért vettem a minapp csak a játék miat
ezzel a gamepaddal teljesen ki van használva minen megmozdulása az analóg karoknak, viszont így a kanyarodás is sokkal érzékenyebb lett és még szokatlan és sokszor megpördülök meg bekacsázok akaratom ellenére. :(
Vibration/forcfeedback funkció végre aktív. ;]

Gamepad 3:

Barátom Tg-40 USB wireless gamepad-ja Xbox style Még a PLUS-ban vette kb 4000 ft-ért.
Itt már az L1 és R1 gombok már ravasz funkciósak és ezzel is lehetett variálni, hogy ezek legyenek a gáz, fék, de ezzel a gamepaddal még nem sikerült normális beállítást találnom.
Vibration/forcefeedback funkció itt is inaktív. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1689) End-ru válasza Enton (#1688) üzenetére


End-ru
aktív tag

Nálam a 2. számú játszik, de képtelen vagyok megszokni, hogy külön kézzel irányítsam a gázt és a kormányt. Persze a rezgés nagyon frankó :)

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#1690) feka007 válasza Enton (#1687) üzenetére


feka007
nagyúr

Inkább te ugorj át hozzám, itt finom a kávé. :D

(#1691) djtopa


djtopa
csendes tag

Sziasztok!

Hogyan lehet a GRID -et kormánnyal játszani. Logitech Formula Force EX -em van. Már a szoftverét is feltettem de a játékban a "Controls" menüben csak két választás van, amik között nincs ott a kormány, csak bill. Segítsetek plíííííííz. :F
Kösz

Csabi

Gigabyte P35 DS3, Core2Duo E6600, 8800GTS 512Mb

(#1692) dany27


dany27
őstag

hi

vmiért miközben játszok vele újra indul a gépem! nem tudjátok mitől lehet?? de csak ennél az egy gamenél! szóval vmi a játéknak nem tetszik. tehát no HW hiba!
Lehet hogy frisebb(ha van egyáltalán) VGA driver megoldaná??

(#1693) dany27 válasza dany27 (#1692) üzenetére


dany27
őstag

nah VGA driverből a legfrisseb van fenn, de most is újraindul :S
Mi lehet a baja :S

(#1694) Amur válasza dany27 (#1693) üzenetére


Amur
addikt

nem melegszik túl? elég zsizsa idő van kinn! nézz egy kis hőfokot.a legfrissebb driver nálad mit jelent?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1695) Amur válasza [HUN]Dani (#1670) üzenetére


Amur
addikt

én örülök 4-500ezernek is driftben! mi a trükköd? én nyomom mint állat aztán kéziféket adagolva berántom a kormányt,ellenkormányzok,ha szerencsém van előbb utobb lesz valami jó ki szorzó és könnyebben jönnek a pontok,de igen szenvedős,inkább sima versenyeket megyek,pedig szeretném én a driftet ha nem lennék tök utolsó mindig! :B

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#1696) trassher válasza Amur (#1695) üzenetére


trassher
addikt

Egyenesben is csapatni kell hogy folyamatosan legyen szorzód. A lényeg hogy minél közelebb legyél a bólyához mikor a kanyarba érsz.

Redmi Note 7

(#1697) Macei


Macei
tag

Én is ien max 600e-et szedek össze ugy h a legtöbb bóójánál perfectet szval max pontszámot kapok.
Egyenesbe meg vagy tulpörgök vagy nem számolja.
Mien kocsival mész??

(#1698) Enton válasza feka007 (#1690) üzenetére


Enton
addikt

Ha kapok és tényleg finom az a kávé akkor megyek!:D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1699) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Előfordult már valakivel, hogy elszállt a mentése? Elég szomorú lettem, mikor a legutóbbi belépésnél az fogadott, hogy nem tudja betölteni a mentést és felajánlotta, hogy csináljak újat. Furcsa volt játék közben, mintha a versenyek után azt írta volna, hogy nem bír menteni, mert corrupted lett a save, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Hát igen, azt hiszem kezdhetem elölről, pedig már mind a három ágon megvolt a 250K plusz egy-egy verseny...
Esetleg ha valakinek lenne ötlete az előző visszaállítására, szívesen venném.

[ Szerkesztve ]

(#1700) Enton válasza feka007 (#1685) üzenetére


Enton
addikt

Ilyesmi élességre gondoltál avagy másabbra:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.