Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Osiris


Osiris
őstag

Sikerült végre egy rendes driftet összehoznom. :C

Replayt is le lehet tölteni innen. :)

[ Szerkesztve ]

(#352) subaruwrc válasza Osiris (#351) üzenetére


subaruwrc
félisten

az kemény :C
van igény ilyen későn egy olyan versenyre ahol nem törnek szarrá? aki ébren van szóljon és rajta.
Keldor igen kicsit bealudtam a kérdéssel de holnap nem nagyon leszek azért gondoltam még ma egy lightos kőrözésre....

[ Szerkesztve ]

(#353) keIdor válasza subaruwrc (#352) üzenetére


keIdor
titán

Ha nem lennék túl 4 óra GTA4-ezésen, akkor mennék.:) De már fáradt vagyok és menni kéne aludni... holnap grillezés, bográcsozás a haverokkal, majd 4 napig ismét munka.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#354) Shoo


Shoo
senior tag

huhh nagyon fasza a demo;) remélem a teljes is ilyen lesz...akkor lehet veszek egy kormányt(a Logitech Momo-ját) hozzá és talán meg is veszem teljeseben...ha ilyen lesz megérdemli ezt a tiszteletet;) majd gyakorlok és én is beszállok a multiba...csak most vizsgáim lesznek...egész szépen megy a gépemen csak a kerékfüstölést nem bírja nagyobb tempónál(driftet még nem próbáltam...lehet gondjaim lesznek)...

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#355) ugux


ugux
tag

sziasztok!
Tud abban valaki segíteni hogy hogyan lehet beállítani a gamepad-ot?? Egy Logitech RumblepadII-m van, de valahogy nem akar vele működni, és menüben sem találtam semmi beállítást.
Lehet hogy ez a game csak bill-el és Kormánnyal megy??
köszi előre is

(#356) ugux válasza horvathkrisz (#329) üzenetére


ugux
tag

neked sikerült már valahogy beállítani a gamepadot?

(#357) szacsee


szacsee
nagyúr

Valaki tolja itt kormánnyal?
Nálam hiába állítom az opcióknál, hogy Driving Force Pro profilt akarom használni, amit elvileg használ is, de a versenybe lépve max a kormány tekerésre reagál.
Custom-ban jó, de valami nem kóser még mindig.
Ki hogy használja kormánnyal?
Linearitás, érzékenység?
Kösz a választ előre is! :R

Skizz: Nyomoroncok ellen is van megoldás, csak résen kell lenni. Nem egyenesben előzni, hanem vagy kanyarban, vagy közvetlen kanyar után, hogy kigyorsításkor legyen annyi előnyöd, hogy a következő kanyarnál ne a kocsidba, hanem a gumifalba fúródjon.
Éjjel mentem én is multiban, a végére mindenki engem akart kilökni.
1 körben elhúztam, majd egy rontottk kanyarnál 3-an megelőztek. 3 kanyarkombinációban visszaelőztem Őket, de az utolsó körben látták, hogy nem tudnak utolérni, ezért 2-en 3-an megfordultak, hogy kicsináljanak..sikerült nekik... :W
Utána a az utolsó elötti kör végén előztem be a megmaradt mezőnyt (fele leamortizálódott), így már nem volt annyi előnyöm, hogy lássák a kör elején, hogy meg kéne fordulni..be is szívták rendesen. :D
Délután, estefele multizik valaki?

[ Szerkesztve ]

(#358) kavicssli válasza Osiris (#351) üzenetére


kavicssli
addikt

Mivel vetted fel? :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#359) _Toka_ válasza szacsee (#357) üzenetére


_Toka_
senior tag

A Controls alatt van egy Force Feedback/Vibration menüpont is. Ide belépve, majd ON-ra állítva az első pontot - nemtom már mi az, és most luta vagyok megnézni - beindul a Feedback.

Remélem, ennyi, ha nem, nemtom...

(#360) _Toka_ válasza ugux (#355) üzenetére


_Toka_
senior tag

Nemtom, nyomsz-e a Controls alatt lévő custom pontban Ctrl-t a beállítás előtt. Alul írja... Ha igen, nemtom, mi lehet a baj.

Szerk.: Figyelmetlen voltam, lehetett volna MOD is... Bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#361) subaruwrc válasza szacsee (#357) üzenetére


subaruwrc
félisten

gurulhatnánk egy kört :K ez a többieknek is szól. jólenne már egy olyan verseny ahol nem zúznak szarrá....

(#362) subaruwrc


subaruwrc
félisten

najó csinálok egy session remélem jöttök. a szűrők europe-touring cars- damage on catch off medium. várlak benneteket. adamsmith-t keressétek. :R
késsz. gyertek gyertek.

[ Szerkesztve ]

(#363) Raymond válasza trassher (#349) üzenetére


Raymond
félisten

Szvsz van. A progi elegge CPU fuggo igy az egymagos kicsit visszafoghat. Probald meg. Nincs nagy latvanybeli kulonbseg a Medium es a High beallitasok kozott a sok postprocess effekt miatt.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#364) Skizz válasza subaruwrc (#362) üzenetére


Skizz
addikt

Tegnap rendesen zúztunk hallod -e. :DDD
Majd ma délután/este fele fennt leszek. Remélem tudsz majd jönni. :R

(#365) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nah most települ a demó, kíváncsi leszek rá :D

(#366) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nah kipróbáltam a notebookomon :)
1440x900 Ultra 4xMSAA átlag 30 FPS :) Meg se rebbent akkor sem mikor a mezőny közepén csináltam egy jó kis balesetet :D

[ Szerkesztve ]

(#367) kiki144


kiki144
csendes tag

Milyen ország lehet az amin kék háttéren 1 földgömb vagy mi van? Mert most kitaláltak 1 új játékot. Verseny közben 2-en ebből az országból keresztbe állnak a pályán h ne lehessen elférni, és azon röhögnek h mindenki nekik megy. Sztem is fergeteges poén. Az első 5-6 emberkével tényleg izgalmas a verseny mert vigyázunk h ne menjünk 1másnak stb. de a mezőny uccsó fele siralmas. 13-14 éves gyerekek. Jah és ha vki látja ezt a nevet h jericho69 akk az én volnék :)

(#368) Skizz


Skizz
addikt

Na, game bug. Frankón indultam, 2. körben már harmadik voltam, aztán előttem kicsúsztak, már második... cél előtt vagy 500 méterre kidob a winbe, se kép se hang. :W

(#369) Skizz válasza Darth_Revan (#366) üzenetére


Skizz
addikt

Milyen notid van? Elég izmos kis gép lehet akkor. Én a HD3850-en még meg sem próbáltam Ultrán, magas AA-val, dehát ezek szerint simán menne.
Szerk.: már látom a logoutodon.

[ Szerkesztve ]

(#370) Osiris válasza kavicssli (#358) üzenetére


Osiris
őstag

Fraps-el, aztán VirtualDub-al, betömörítettem DivX-be.

(#371) Darth_Revan válasza Skizz (#369) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem az a notim van már :)
Amúgy Core 2 Duo 1,67Ghz proci és NVidia Geforce 8800M GTS (512MB DDR3) :) (proci sajnos kicist visszafogja :D )

(#372) Skizz válasza Darth_Revan (#371) üzenetére


Skizz
addikt

Ja, 8800GTS, így már minden világos. :)

(#373) _Toka_


_Toka_
senior tag

szacsee , ugux: Srácok, meg ne írjátok, hogy az volt-e a megoldás!!!
Köszi, hogy azért szántatok rá időt... :R :W

(#374) Skizz


Skizz
addikt

Hogy a fenébe lehet csetelni? Homeot nyomhatom mint a vad barom, semmi sem történik(num. 7). Controllsban pedig nem találtam ehhez kapcsolodó beállítást.

(#375) Enton válasza Skizz (#374) üzenetére


Enton
addikt

csak a lobby-ban meg a race resoultban lehet chat-elni!Ott lehet a home-t nyomogatni!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#376) sityub


sityub
csendes tag

hali!

az lenne a kérdésem, hogy mi lehet az oka, hogy nem tudok a játékkal netre csatlakozni?
az account creationnál hibát ír ki.
mi lehet a probléma, valaki segítsen.

kösz.

(#377) kiki144


kiki144
csendes tag

És az miért lehet h verseny közben megnyomom a home gombot h írjak vmit, még1szer megnyomom és onnantól kezdve már nem tom vezetni a kocsim, mert magától megy 1 nyugodt tempóban. Ez másnál is így van? :F

(#378) athomi válasza Skizz (#374) üzenetére


athomi
veterán

Nekem Home billentyűvel gond nélkül megy.

[ Szerkesztve ]

(#379) Skizz


Skizz
addikt

De nektek külön van a home, mint bill., vagy vmeik num. bill alatt? Mert nálam gondolom a num. 7 jelenléte zavar be... francba.

(#380) T.Peter


T.Peter
őstag

Valaki már próbált a kocsik mögött szélárnyékban menni? Olyan, mintha tényleg lenne szélárnyék. Persze nem basic fokozaton kell nézni, hanem extreme-en, mert ott derül ki, hogy csak könnyítés, vagy tényleg a szélárnyék miatt van, hogy gyorsabb az egyenesben. Valaki már észrevette ezt, vagy felfigyelt rá?
Plusz a nézők szoktak hurrogni, ha valami nem tetszik nekik, például a gumifüstölés, az autó összetörése a falnál, stb, de ezt észre lehetett venni a hangokból, gondolom nem újdonság.

[ Szerkesztve ]

(#381) szacsee válasza _Toka_ (#373) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nálam custom megy a kormány, advanced-ben igaz piszkálni kellett.
FFB nincs, gém-ben win-ben engedélyezve van. :F

(#382) _Toka_ válasza szacsee (#381) üzenetére


_Toka_
senior tag

[link]Itt kell engedélyezni!

[ Szerkesztve ]

(#383) _Toka_ válasza _Toka_ (#382) üzenetére


_Toka_
senior tag

Hülyét kapok..., szal itt kell beállítani, de képként linkelni nem tudtam határidőn belül...
Biztos nem bonyolult... :DDD

(#384) Enton válasza _Toka_ (#383) üzenetére


Enton
addikt

nem bonyolult!csak nem akar működni!habár nekem gamepadom van de nem akar rezegni!:(
Az irányítást be tudtam rá rakni de a rezgés az nem akar jó lenni!
Már a dirt-ben sem tudtam rábírni a rezgésre! :(((

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#385) aya


aya
addikt

A drift-et még nem gyengén kell gyakorolnom. :W
Kicsit más mint az nfs sorozatban, ami nem baj mert van egy kis változatosság.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#386) domesz


domesz
aktív tag

hello!

Ez mitől lehet? menübe nem ilyen, más játékoknál semmi gond
[HIBA]

köszi | bye

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#387) ugux válasza _Toka_ (#373) üzenetére


ugux
tag

Szia!
Bocsi csak most vagyok újra gép előtt. Szóval az a gond, hogy hiába nyomok Ctrl-t nem lehet egyik gamepad gombra sem beállítnai semmit.
USB-s Logitech Rumblepad II. Pro Wvolution Soccert szoktam vele tolni ott imán felismeri a setupba és nincs vele gond.
De itt semmi.
Ötlet?
köszi

(#388) athomi válasza domesz (#386) üzenetére


athomi
veterán

Vmi driverhiba lehet. 8.2-es driver-t próbáld meg.

(#389) domesz válasza athomi (#388) üzenetére


domesz
aktív tag

igazad lett, föltettem és most jo minden :) köszi szépen

domesz felhasználónak 121 pozitív értékelése van a fórumon!

(#390) Pietrosz válasza T.Peter (#292) üzenetére


Pietrosz
addikt

Köszi :)
Igen, ez egy nagy kombó, 30x-os ha jól emlékszem.

(#391) _Toka_ válasza ugux (#387) üzenetére


_Toka_
senior tag

Tehát ctrl-t nyomsz, majd darabonként Enter-t, aztán a megfelelő gamepad gombot a konkrét funkció beállításához, és nem megy? Nos, akkor már tényleg nincs ötletem...

(#392) T.Peter válasza Pietrosz (#390) üzenetére


T.Peter
őstag

Az szép. Nekem a legnagyobb a 26x-os volt. Próbáltam mind a három körön keresztül driftelni, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Az induló egyenesnél, amikor érkezek, hogy a következő körbe lépjek, túl keskeny, és nem tudom megtartani a szorzót Máskor meg azért, mert a kanyarban driftelek, de túl lassan, és nem számolja. Ettől függetlenül nekem nagyon megy, élvezem. Az eddigi legnagyobb pontszámom 6,14 millió volt.

(#393) T.Peter válasza T.Peter (#392) üzenetére


T.Peter
őstag

Pont az előbb döntöttem meg, elsőre. A szorzóm 38-as lesz, és a pontszám 10,3 millió. Egyre jobb. :) Sajna a 3 körös drift nem lett meg, mert a szokásos kanyaromat, ami a célegyenes előtti s kanyar eleje, megint elrontottam. Mindegy, így is szép eredmény. Próbáltál már pro módban, mindent kikapcsolva driftelni?

(#394) Pietrosz válasza T.Peter (#393) üzenetére


Pietrosz
addikt

Alaluksz :)
Igen az egy geci kanyar sajnos. Eddig normal módban mentem csak, szerintem billentyűzettel felesleges tovább nehezíteni a dolgunkat. De megnézem majd proban is. Kezdem 1-2 helyen érezni, hogy ide már kevés a billentyűzet, pl. egyenes részen keresztbe menni huzamosabb ideig nagyon ritkán sikerül :DDD

(#395) ugux válasza _Toka_ (#391) üzenetére


ugux
tag

igen, így van....
egyébként te gamepad-ot használsz, vagy csak tipp??
köszi

(#396) _Toka_ válasza ugux (#395) üzenetére


_Toka_
senior tag

Nem, én kormányt használok, amit ezzel azonos módon kellett beállítani, plusz az alatta lévő Force Feedback / Vibration pont alatt engedélyezni kellett az ffb-t, és megy minden szépen.

Szerk.: Természetesen nincs mit!

[ Szerkesztve ]

(#397) ugux válasza _Toka_ (#396) üzenetére


ugux
tag

no, sikerült, én voltam láma, nem is értem...:)) Pedig már játszom jó pár éve :))
Na köszi a segítséget.

(#398) _Toka_ válasza ugux (#397) üzenetére


_Toka_
senior tag

:R

(#399) Osiris válasza Pietrosz (#394) üzenetére


Osiris
őstag

Én pont azon gondolkozom, hogy a drift billentyűzetről könnyebb lehet. Én kormánnyal próbálom, de ilyen szorzóknak és pontszámoknak amiket itt írtok, a közelébe sem jutok..
:B

(#400) szacsee válasza _Toka_ (#396) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ahol írtad ott van engedélyezve, valamint a win game-controllernél is.
Nálam nem megy..de nem jövök rá miért.
Milyen kormányod van?
Ha logi, akkor megy a progija közben?
Operációs rendszered mi? :R

0626..az msn címed elött...csak nem junius 26-án születtél? :B

Osiris: nekem elsőre csak 100K jött össze, aztán hagytam is a fenébe. :B

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.