Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31951) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!
Be szereztem én is a játékot ingyen.
Valaki segítene a multit hogy tudom elindítani?
Mert szeretnék másokkal is versenyezni.
Igaz gondolom hogy ingyenes és sok lesz a retardált aki le fog zuzni...

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#31952) nemeth989 válasza Kiss70 (#31951) üzenetére


nemeth989
senior tag

Már jó pát éve kilőtték a szervereket. A megoldás TESSÉK

[ Szerkesztve ]

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#31953) Kiss70 válasza nemeth989 (#31952) üzenetére


Kiss70
tag

Az igen...
Pedig a játék multiban lett volna igazán érdekes.

Azért köszönöm a segítséged.
Kellemes Ünnepeket :)

[ Szerkesztve ]

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#31954) kpal válasza Kiss70 (#31953) üzenetére


kpal
veterán

GameRanger-t én is használom és nagyon jó másokkal játszani. Igaz most pár hónapja sajnos nem tudok játszani mivel külföldön vagyok és a technikai háttér otthon maradt még ,de visszatérek a Gridbe. :K

(#31955) }{3@Đ$}{0ot válasza nemeth989 (#31952) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:O :(

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#31956) kpal válasza }{3@Đ$}{0ot (#31955) üzenetére


kpal
veterán

Jo az pedig ;)

(#31957) Enton


Enton
addikt

Egy 3 napja vagyok VGA nélkül, körülbelül 10 éve nem mondhattam el magaról hogy ne tudnék játszani az éppen akkori kedvenc vagy bármi játékkal amivel szeretek/szeretnék.
Hú de megőrültem mikor a GRID kilökött 40+ fps-t a kis i7 HD3000-em és mégiscsak van amivel tudok élvezhetően játszani, méghacsak full low-on is akkor is újdonsülve isteni magasságokba emelkedett a játék a szememben.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#31958) kpal válasza Enton (#31957) üzenetére


kpal
veterán

Van ami miden körülmények közt is megállja a helyét . :K

(#31959) JJános válasza kpal (#31958) üzenetére


JJános
addikt

De jó visszagondolni arra, hogy milyen jó volt. :)))))))))))

2007-05-06 óta itt!

(#31960) kpal válasza JJános (#31959) üzenetére


kpal
veterán

Én most is játszanék csak ,külfödön vagyok 1,5 éve és még nem vettem olyan gépet vagy laptopot amin elfutna , pedig mostanában is játszanak online . Szerintem hamarosan visszatérek ,mert ezt nem lehet megunni ;)

(#31961) Doomgiver válasza JJános (#31959) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Jó tudni rólad! :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31962) kpal válasza Doomgiver (#31961) üzenetére


kpal
veterán

Te szoktál még jatszani ? :)

(#31963) Doomgiver válasza kpal (#31962) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

2016-ban az utolsó részt ( Autosport ) nyomtam de már egyáltalán nem játszok és nem szimulátorozok :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31964) penge edy


penge edy
tag

Látok mostanában 2 magyar srácot játszani Game Rangeren privátban,gondoltam hátha találok tőlük valami üzenetet itt.De sajnos már több mint egy éve senki nem írt .Merre vagytok Gridesek ,mivel toljátok mostanában :F

[ Szerkesztve ]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#31965) kpal válasza penge edy (#31964) üzenetére


kpal
veterán

Én szoktam ritkán játszani ,de ezért ritkán mert magyarba van a gépem én meg külföldön dolgozom és szabin tudok játszani csak ,és itt meg nincs vasam hozzá ,de amint lesz itt én újra tolom ezt is folyamatosan . :K
Anno kb 1 éve sokszor voltak fent sokan Geme Rangeren magyarok és minden nemzetű igaz bizonyos napszakokban .
Anno veled is találkoztam ha jól tudom én pal8800ultra néven vagyok fent. :)

[ Szerkesztve ]

(#31966) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

A "régiekkel" miújság? Zyl, dzsaver stb..

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31967) JJános válasza Doomgiver (#31961) üzenetére


JJános
addikt

Köszi! Már nagyon régen nem jártam itt. Most megvettem a grid1-et újra. Nosztalgia. :)

2007-05-06 óta itt!

(#31968) JJános válasza Doomgiver (#31966) üzenetére


JJános
addikt

dzsavernak most írtam. Amúgy két hete online volt a steamen. Valaki?

2007-05-06 óta itt!

(#31969) kpal válasza JJános (#31968) üzenetére


kpal
veterán

En julisuban leszek otthon Magyarba akkor tudok online lenni GameRageren :K
Nincs most itt kint olyan vasam mèg se laptop amin elfutne :D De az otthoni gèpbe meg vettem tavaly decembrebe egy gtx1070 karit :DD

[ Szerkesztve ]

(#31970) JJános válasza kpal (#31969) üzenetére


JJános
addikt

Örülök, hogy írtál. :) Régi szép zúzások, kilincse előre. :)

2007-05-06 óta itt!

(#31971) csuccso


csuccso
tag

Én is most 8 ev utan ujra feltettem?Gamerangerrel.Szokott lenni szerver.Ha valaki innen akarja még tolni szoljon.

xfire nick: csuccso , LIVE nick: pecsuccso

(#31972) JJános válasza csuccso (#31971) üzenetére


JJános
addikt

Emlékszem rád. Örülök csuccsó! Már csak offline tolom.

2007-05-06 óta itt!

(#31973) kpal válasza csuccso (#31971) üzenetére


kpal
veterán

júliusba otthon leszek akkor tudok játszani én is Gamerangerern játszottam csak mióta kint vagyok nagyon rtikán tudok.

(#31974) JJános válasza kpal (#31973) üzenetére


JJános
addikt

Én sajnos beleléptem a 70-be. Elmúltam 69. De néha gurulok vele egyet. Online már nem. De nosztalgia van.

2007-05-06 óta itt!

(#31975) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Új GRID játék szeptemberben, Fernando Alonso segít a fejlesztôknek [link] [link]. :C :C

/s

(#31976) Doomgiver válasza wjbhbdux (#31975) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Konkrétan az első rész remastered verziója lesz :) Valszeg a 10. évforduló miatt készítik :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#31977) kpal válasza wjbhbdux (#31975) üzenetére


kpal
veterán

Én mikor megláttam a híreket megörültem és volt egy élő beszélgetés a készítőkkel is :)
Ez remélem valóban az elsőnek méltó utódja lehet ,mert ami az első után jöttek azok számomra nem vltak olyan izgalmasak és a fizikájuk rossz volt az első után .

(#31978) JJános válasza kpal (#31977) üzenetére


JJános
addikt

Így van, igazad van. Mennyit, de mennyit toltuk az elsőt. Aztán megjelent a második, és négy napot játszottam vele. Nem volt értelme megvenni sem.

2007-05-06 óta itt!

(#31979) 19ati93


19ati93
senior tag

Meg is jelent. Nagyon emlékeztet az előző két részre, és nekem bejön. :R

(#31980) JJános válasza 19ati93 (#31979) üzenetére


JJános
addikt

De jó. Hát én sajnos tavasszal betöltöm a 70-et. Nagyon már nem autózom.

2007-05-06 óta itt!

(#31981) Danecay válasza JJános (#31980) üzenetére


Danecay
őstag

Isten éltessen!!!!

(#31982) GuruZone válasza Danecay (#31981) üzenetére


GuruZone
őstag

Sziasztok! Mennyi ismerős név!

[Okutama Sprint] csak nektek! :)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#31983) GuruZone


GuruZone
őstag

Erre a lejátszási listára [link] rakok fel még videókat.

A játékról véleményem:

17 ezret nyilvánvalóan nem ért meg.
De remekül visszahozza az emlékeket, a fényeffektek zseniálisak, néhol még a textúrákon is meglepődöm, hogy milyen jók. Rohadt jó driftelés, agresszív ellenfelek. Sajnos a very hard szint alatt másodperceket adsz az AI-nak, így marad a Very Hard szint.

Ha valakivel kitolsz nagyon verseny közben, ő lesz a nemezised és jaj neked ha még egyszer egymás mellé értek, nem fog kegyelmezni. Ez jól el lett találva.

A játék félkész. Összecsapott Multiplayer, kevés pálya.

Kormánnyal szinte élvezhetetlen VOLT, de tegnap feltoltam a force feedback értékeket 150%-ra és most van valami "súlya" az autóknak.

Ezen kívül lejjebb húztam a gameplay fülön az értékeket:
ABS: 4
Traction control: 3
Stability Control: 3

Sajnos a kormány féle nagyon kevés jelzés érkezik, nyilván nem a Gran Tursimo Sporthoz kéne hasonlítanom, mert ugye abban az az etalon.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#31984) 19ati93 válasza GuruZone (#31983) üzenetére


19ati93
senior tag

Igen sajnos az AI nem valami erős még Hardon se, nem tudom miért..

(#31985) JJános válasza GuruZone (#31983) üzenetére


JJános
addikt

Üdv neked. A videói nézem. :)

2007-05-06 óta itt!

(#31986) JJános válasza Danecay (#31981) üzenetére


JJános
addikt

Köszönöm szépen! :) (F1-et szedtem le rfactorra) Na az megy. :Y

2007-05-06 óta itt!

(#31987) 19ati93 válasza JJános (#31986) üzenetére


19ati93
senior tag

rF1 vagy 2? :D
rF1-re van rengeteg komoly F1 mód, egyik kedvenc simem volt anno :) de rF2-re is van rengeteg content főleg a steam workshopban

(#31988) JJános


JJános
addikt

Nah, de jó. Mozdul a topik. Jó autózást! :)

2007-05-06 óta itt!

(#31989) JJános válasza 19ati93 (#31987) üzenetére


JJános
addikt

rf1 sajnos. De ez a McLaren Merci. :Y

2007-05-06 óta itt!

(#31990) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

na halló urak...

én ne vettem volna meg?! ugyan... ;]

konrollerrel IS élvezhető számomra... grafika nagyon patika... igazi érdekesség, hogy az én konfigommal, 1440p minden ultrán és a cpu dolgozik 28%-on, a vga nemegész 3-7%... FPS van bőven... 120-30 fölött folyamatosan...nemértem...

kormánnyal (G25) még nem néztem, de itt az asztalon.... ma lehet rálesek... az eddigi Grid-ek jól mentek G25-tel... remélem ez is fog..

én CDKeys-ről vettem, és egy percig sem bánom... multi része nem rédekel, max ha az itteni Ős-Gridesekkel sikerül egy kalap alá kerülnöm, max akkor.. de az se most van/lesz :K

szerk
nem lesz/kell ennek a 2019-es Gridnek új totyik?! :B

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31991) JJános válasza - = Zk = - (#31990) üzenetére


JJános
addikt

Üdv neked ZK! Nem kell új totyik! :)

2007-05-06 óta itt!

(#31992) Danecay


Danecay
őstag

Az én véleményem amit mivel már egy másik fórumon is megírtam nem fogalmazok újra, tehát:

Próbálom értelmezni ezt a játékot de nem nagyon tudom. Azt írták, hogy elvileg próbálnak visszatérni a gyökerekhez és nekem ebből elsőre az jött le, hogy gyakorlatilag az első résznek csinálnak egy színes, szagos, technikailag modernizált reboot-ot, de inkább már azt kezdem gondolni, hogy a gyökerek alatt, minket játékosokat értenek. Vagy nem játszottam még eleget vele vagy nem tudom, hogy ennek mi köze van az első részhez. Eddig annyi egyezőséget vettem észre, hogy itt is versenyezni kell és, hogy itt is lehet csapattársat szerződtetni, ezt is sokkal bénábban megoldva mint 2008-ban ahol grafikusan amolyan pókháló szerű grafikonon jól látható módon volt megjelenítve, hogy melyik pilótának mely versenysorozat az erőssége és, hogy oszlik meg a többiben, de pl. a csapatmenedzselésnek, szponzorációnak nyoma sincs, csak tolni kell az egymás után fűzött versenyeseményeket és annyi. A grafikai kivitelezéshez hozzájön továbbá, hogy nincs garázsunk ahol lenne pl. némi élet is, eredményeinket is csak menükben, tabellákon követhetjük nyomon mindenféle lemodellezett érmek, kupák, stb. nélkül, legalábbis ez idáig, nem tudom, hogy a kategória teljesítése után ad e majd valamit. Hogy tudjuk haladni nyilván el kell érni az adott esemény célkitűzését ami leginkább egy adott helyezés megszerzésében nyilvánul meg, viszont ha már ennek eleget tudunk tenni jó eséllyel nem jelent problémát a következő versenyhez szükséges autó beszerzése sem. Nem kell foglalkozni holmi szponzorok megszerzésével, képességeinknek való beállításával melyek követelményeinek teljesítése híján vehetünk magunknak a használtautóról (ebay) autót, hogy nekifuthassunk a következő versenynek. Sajnos már nem emlékszem, hogy ezeket lehetett anno fejleszteni tuningolni vagy a versenyen leamortizált verdákat kellett e vagy lehetett e javítani de az is biztos, hogy az aktuális rész esetében erre szükség sincs hiszen bekapcsolt FULL törésmodell mellett nem sérül az autó, nincs kihatással annak vezethetőségére, sebességére, max. a dukkózáson lehet némi sérülést észrevenni pedig próbáltam direkt nem elóvatoskodni a dolgot, hogy lássam mi történik. De legalább a pályaelhagyáséért figyelmeztet a játék. Sajnos nagyon hamar unalomba fordul a dolog. Én a túraautós szériának álltam neki de jó eséllyel ennek a végéig sem jutok el, nemhogy a soron következő további 5 kategóriát végigcsináljam. Sajnálom mert vártam a játékot, vártam valami szórakoztatót még ha inkább árkád is de ez így dög unalom :(

(#31993) JJános válasza Danecay (#31992) üzenetére


JJános
addikt

Megértelek. Ugyanezt éreztem a kettőnél. Nem a játszhatóságra mennek rá. Nosztalgia, de annak sem elég jó. Én már az egyben is nehezen viseltem pár dolgot, csak a közös gurulások voltak igazán jók.

2007-05-06 óta itt!

(#31994) wolfman válasza Danecay (#31992) üzenetére


wolfman
veterán

Tegnap kezdtem el játszani és egyelőre én is elég csalódott vagyok. Az első rész nagy kedvencem volt, ahogy mondod, volt benne csapatmanagement, most viszont itt nem lelem ezt. De akkor ezek szerint tényleg nincs, nem én vagyok a vak. Az irányítás beállítás alól nektek is hiányzik a gázadás linearitásának beállítási lehetősége? A kormányzást megtaláltam, de a gázadást csak egy csúszka jelzi, de tán billentyűvel nem engedi állítani.

Most nem érzem, hogy lenne lelke a játéknak úgy mint az első résznek, ott beszélt hozzánk sokat egy menedzser (vagy ki), most a játék elején egy keveset, aztán viszlát valahol valamikor. Tényleg eléggé félkész érzetem van nekem is. Mintha eljutottak volna a fejlesztésben egy pontra, majd elvonták volna a pénzeket és gyors be kellett fejezni a lényeget jelentő apróságok implementálása előtt.

Valamint ami nagyon szúrja a szememet, hogy nekem a grafika valami iszonyat mosottas. Ha kikapcsolom az élelmosást, akkor javul, de akkor meg mindennek fűrész éle van. Nektek is jelentkezik ez vagy nálam van valami gebasz? Lehet valahogy orvosolni, mert ez így g..ire undorító! Bár amennyire leköt a játék, lehet hamarabb törlöm, minthogy orvosoljak itt bármit is.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#31995) adam320


adam320
senior tag

Szoktatok még játszani egymás ellen? Jó pár éve volt itt egy csapat akikkel toltuk. :)

(#31996) - = Zk = - válasza adam320 (#31995) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő.. én utoljára tizenX éve toltam "csapattal"... az akkori keménymaggal... :C
azt se tudom merre vannak :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31997) adam320 válasza - = Zk = - (#31996) üzenetére


adam320
senior tag

Rád emlékszem :D

(#31998) - = Zk = - válasza adam320 (#31997) üzenetére


- = Zk = -
félisten

őőő.. milyen néven voltál fent.. mert én rád nem annyira :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31999) JJános válasza - = Zk = - (#31998) üzenetére


JJános
addikt

Én jj, jeshua.... :D

2007-05-06 óta itt!

(#32000) adam320 válasza - = Zk = - (#31998) üzenetére


adam320
senior tag

Nem emlékszem már, régen volt

(#32001) kpal válasza - = Zk = - (#31996) üzenetére


kpal
veterán

Itt vagyok!! ;) :DD

(#32002) mcs


mcs
veterán

Mediaban egy tízes az új Grid.
Le is csaptam egyre rögtön. :)

(#32003) 19ati93 válasza mcs (#32002) üzenetére


19ati93
senior tag

4000 ft-ért neten tudsz venni key-t december óta.

(#32004) dargelot


dargelot
senior tag

Sziasztok,

A játék támogatja a kontrollert oly módon, hogy a gázt azonosan adja, mint ahogy húzom a kontrolleren a ravaszt.
Avagy van gáz, nincs gáz elven megy?

Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#32005) 19ati93 válasza dargelot (#32004) üzenetére


19ati93
senior tag

Persze ez alap dolog. Jól játszható controllerrel.

(#32006) dargelot válasza 19ati93 (#32005) üzenetére


dargelot
senior tag

Köszi!

(#32007) Steady74 válasza kpal (#32001) üzenetére


Steady74
addikt

Hát jó sok éve volt, hogy csapattuk együtt. Sajnos a yt-ről törlődtek a videóim, mert évekig nem léptem be a régi fiókomba, sajnálom, mert voltak izgalmas futamok. Üdv a régieknek :R

(#32008) kpal válasza Steady74 (#32007) üzenetére


kpal
veterán

Nekem van fent pár videó YT oldalamon akkoriból . :) :K :R

(#32009) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok,

Hrkgame.com oldalon jelenleg 1600ft az ultimate verzió.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#32010) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A Gamerangeren szoktuk még tolni az Eredeti Gridet.
Néha látok rajtam kívül is magyarokat, de a külföldiek is jófejek. :))
Akinek van kedve az jöjjön, bátran. Akár csak azért ,hogy felidézze a a régi emlékeket.

Alien néha belezavar a dolgokba. Aki régebb óta játszik, az tudja miről beszélek.

[ Szerkesztve ]

(#32011) Vismajor01 válasza 19ati93 (#32005) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem értek egyet, Grid 2019 a "ravasz" első 70%-át teljesen figyelmen kivül hagyja, konkrétan nem csinál semmit.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#32012) Fancy-boy válasza Fancy-boy (#32010) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Annyit még hozzátennék, hogy WIN10-en mostani géppel is rendben működik a játék, tehát ez nem akadály. Annyit hozzátennék, hogy jó verziót kell találni, mert valamelyik DLL hibát dob.
Amit Én használok az flottul megy.
Ha kell segítség, akkor privátban megtaláltok.

(#32013) penge edy


penge edy
tag

Egy kis újság:
Akit érdekel ,annak szólok hogy leggyakrabban este 20 óra után kezdenek nyílni grides szobák .A legtöbben billesek,így hát nem nagyon erőltetik a prototipusokat,,az LMP kocsikat,és az F3 -at.Akik az ilyesmit szeretik azok próbálkozhatnak saját grides szobával,de nem sok értelme van,mert valószínüleg ugyis hamar lelépnének.De ezt leszámítva van néhány nagyon kemény billes játékos ,akik az említett kategóriákat,kocsikat leszámítva a kormányosokkal is felveszik a versenyt.Van négy játékos magyar zászló alatt is napi szinten,bár nem egyszerre.Néha le vannak zárva a szobák,vagy csak barátra van állitva cheaterek miatt.De aki akar játszani az megkér egy játékost hogy jelezzen a hostnak és általában beengedik.Ezen kívül van még egy lehetőség ,facebookon van egy régi grides csoport több mint száz taggal .Általában abból a csoportból is vannak játékosok, és akinek problémája van a játékkal, vagy a csatlakozással ,oda is lehet írni. [link] Akik csak bohóckodni szeretnének ,van egy gyakori host aki derby-t csinál szinte mindenből.Nevet nem írok, egyszerü megtalálni. :))

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#32014) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

na haló all, szólnék az öreg motoroskhoz
nézte vki az új gridet?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32015) Doomgiver válasza - = Zk = - (#32014) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Hello

Nem a legjobb szerintem.. Billentyűzettel nem tűnik bíztatónak az irányítás.
Online a szokásos derby nagyrészt.

Hogy jót is írjak a grafika és a hang top minőség :)

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#32016) - = Zk = - válasza Doomgiver (#32015) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én kontrollerrel vagy G25tel tolom...
alig bírom lerakni.... nekem nagyon bejön. a drift is jól játszható... a Grid 1 billel toltam...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32017) kpal válasza - = Zk = - (#32014) üzenetére


kpal
veterán

Én még nem mert elköltöztem es az a gép anyám lakasaban maradt így valamit venni kell :B

(#32018) - = Zk = - válasza kpal (#32017) üzenetére


- = Zk = -
félisten

natessék ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32019) Fancy-boy válasza - = Zk = - (#32016) üzenetére


Fancy-boy
addikt

"a Grid 1 billel toltam... "

Visszatérhetnél. A Gamerangeren még mindig lehetne tolni.

(#32020) - = Zk = - válasza Fancy-boy (#32019) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen?... össze kéne trombitálni a régi brigádot hozzá..
huu, de nem ma volt :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32021) penge edy


penge edy
tag

Már évek óta megy a trombitálás, de olyan mintha egy másik bolygóról, fényévekre innen kellene meghallaniuk. Általában ha jön is valaki, vagy megpróbál első körben teljes gázzal beléd rohanni, vagy szembefordul veled, mert látja hogy semmi esélye nincs ellened. Aztán ha esetleg ő volt a host, és nem sikerült összetörnie, azonnal abortolja a játékot, nehogy már te legyél az első. Előfordul az ilyesmi, engem nem zavar túlzottan, sőt kihívásnak lehet megélni az ilyen helyzeteket is. De viszont elképzelhető, hogy egyeseknek eltudná venni a kedvét a játéktól. Egyébként egyik grides bajtársunk nemrég csinált egy új világrekordot F3 ban. Persze mindenki elmondhatja, hogy a játékban világrekordja van. Az ő ideje a legjobb Grides kormányosok idejéhez mérten a legjobb, akik csináltak videót róla. A lényeg, hogy bár a hivatalos szerverek megszűntek, aki akart előtte multizni, annak később sem jelent problémát. Van egy 132 tagból álló nemzetközi grides csoport facebookon, ott szoktak jelezni néha ha esemény van. De leggyakrabban csak spontán nyílnak szobák.
Egyébként most is épp race idő van :)) [link]

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#32022) - = Zk = - válasza penge edy (#32021) üzenetére


- = Zk = -
félisten

utoljára Grid 1-gyel toltam online autóst... az ezutáni gridekbe nem nyúltam hozzá... jobb a békesség...persze semmiylen más autósban.
bár akkor azért 5-8-10 fickó igencsak összejött innen naponta, azokban az időkben :C

Raven?... jahátigen :D ... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#32023) kpal válasza Fancy-boy (#32019) üzenetére


kpal
veterán

Én is csak bill :B

#32022 - = Zk = - : Ősszel már lesz időm játszani kb tavaszig, mert annyi itt a meló ahova nősültem hogy munkahely mellett még ugyanannyit melózok ... :DD Csak amit vettem tavaly laptop azon be kell üzemelni a Gamerangert és már elfejetettem hogy kell... :F :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.