Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) L4D1K válasza End-ru (#1850) üzenetére


L4D1K
őstag

Igen :))

Ha át akarod érezni milyen mikor lassító jön, próbáld ki a GTR 2 -t. Ugy tudom a mostani egyik legrealisztikusabb szimulátor.

# ANTAL Tuning #

(#1852) kdave9 válasza Macei (#1849) üzenetére


kdave9
tag

A patchben adtak egy megoldást: ki lehet kapcsolni az ütközést(Collisions: Off), így csak a pályaelemek jelenthetnek akadályt. Így biztos a legjobb győz.
Nehezebb így nyerni, főleg jó ellenfelek ellen, de a verseny nagyon jó így szerintem.

Volt egy igen szoros befutó, elsőtől 1 századdal lemaradva lettem 3. :DD
(12-ből 8 min. Superstar volt)

[ Szerkesztve ]

-H-U-N-T-E-R-

(#1853) athomi


athomi
veterán

Patch felrakása után megmarad a mentésem illetve tudom használni?

(#1854) kdave9 válasza athomi (#1853) üzenetére


kdave9
tag

Persze, minden gond nélkül működik ugyanúgy :))

-H-U-N-T-E-R-

(#1855) L4D1K válasza trassher (#1848) üzenetére


L4D1K
őstag

Megihlettél: [link]
Igaz ezt 25 kör alatt, de a drift kombo a lényeg. A végére egy hiba miatt nem jött össze a 100X -os szorzó, majd máskor :)

És senkinek sem ajánlom a 25 kör feletti driftet, mert komoly csuklo és izület-fájdalmakkal jár, nem beszélve a masszív szédülésről.

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#1856) trassher válasza L4D1K (#1855) üzenetére


trassher
addikt

Drift kinget és legendet hogy lehet beadni? Nekem eddig egy drift king van de nem tom mikor csináltam :)

Redmi Note 7

(#1857) L4D1K válasza trassher (#1856) üzenetére


L4D1K
őstag

Könnyen, pálya szélén minél nagyobb szögben, minél nagyobb sebességgel ( elég a 3. fokozat), és 1-2 perfect zászló érintéssel könnyen megvan. Ha gondolod öszerakok egy fraps moviet h lásd miröl beszélek.

Majd holnap.

[ Szerkesztve ]

# ANTAL Tuning #

(#1858) trassher válasza L4D1K (#1857) üzenetére


trassher
addikt

Értem akkor semmi nagy durranás csak úgy kell tolni mint a valódi driftet. Köszi a választ :R

Redmi Note 7

(#1859) Enton


Enton
addikt

Mondom én nektek való ez a verseny:

Drift verseny

;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1860) Enton


Enton
addikt

Tervezz pályát:

[link]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1861) west


west
őstag

nem nehez ez ajatek 1kicsit?mert alig vagyok elsoo...

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#1862) Macei


Macei
tag

Az létezik h defektet lehet kapni????
A történet az hogy single player F3 az istambul parkon. célegyenes tele volt törmelékkel én éppen az első kocsi szélárnyékában sütkérezem mikor átmegy a törmeléken és ojan szinten megpördült hgy nembirtam kikerülni. Visszanéztem és a törmelék csak a kereket érte és utána a kerékben durva nyolcas volt.

Sztem a játék nem nehéz annak aki precíz versenyzéshez van szokva és nem NFS örült

(#1863) athomi válasza Macei (#1862) üzenetére


athomi
veterán

Én még soha nem találkoztam defektel, pedig sokszor áthajtok a törmelékeken. Sztem csak egyszerűen megdobott a törmelék.

(#1864) Macei válasza athomi (#1863) üzenetére


Macei
tag

Mindenesetre elég furcsa volt :DD

(#1865) L4D1K válasza west (#1861) üzenetére


L4D1K
őstag

Sztem nem :) . De ha nehéznek érzed, minden verseny előtt be tudod állítani a nehézségi szintet, vmint ki-be kapcsolni segítségeket.

# ANTAL Tuning #

(#1866) L4D1K válasza Macei (#1862) üzenetére


L4D1K
őstag

Sztem nincs a defekt kidolgozva a játékban. De ha van akkora mázlid hogy egy nagyobb törmelék szétviszi pl a bal első kereket, akkor az már majdnem olyan mint egy defekt. Ergo retire :))

# ANTAL Tuning #

(#1867) Diocles


Diocles
aktív tag

Két dolog a játék irányításával kapcsolatban.

1.) meg kell tanulni az autót
-tudni kell milyen sebesség illetve milyen mértékű kanyarodás mellett mennyi gázt adhatsz, hogy ne pördülj meg
-milyen mértékben fékezhetsz, hogy ne blokkoljon a kerék
-advanced: hogyan driftelj versenyek közben, ami az éles kanyarok megfigyelésem szerint leggyorsabb módja, ehhez is megfelelően kell adagolni a gázt

Ezek persze feltételezik egy analóg kontroller meglétét. Ez az autóknál hasonló, ha egy autót megtanultál az összes többire könnyen ráérzel.

2.) meg kell tanulni a pályát
-senki sem tudja előre, hogy egy kanyar milyen éles, és ebből következően mekkora sebességgel lehet bevenni, meg kell tehát jegyezni, hogy mely kanyarok előtt mennyivel kell fékezni a megfelelő sebességhez.

Ezt minden pályánál meg kell tanulni. Furcsállom, hogy ilyen reális elvárásokat tartalmazó játéknál nincsen gyakorlás a versenyek előtt, hanem egyből mélyvíz.

A játék eddig általam megfigyelt gyengesége: vannak olyan autók ahol bosszantó késéssel követi csak a kormánymű a kiadott kanyarodási parancsot, így mire elkezdi bevenni a kanyart már az ellenkező irányba kellene mennie. A Porsche 911 pl. ilyen, azt utálom is emiatt.

(#1868) Macei válasza L4D1K (#1866) üzenetére


Macei
tag

hát őőőőő.
nem én kaptam defektet hanem a szélárnyákom, legalábbis az elöttem haladó. én csa neki mentem :DDD

(#1869) Enton válasza Diocles (#1867) üzenetére


Enton
addikt

Magyarán szolva ehhez is segg kell mint a tanuláshoz!:D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1870) Csabahun


Csabahun
senior tag

Skacok működik ebbe a játékba a kormány?(Saitek R440)

(#1871) Csabahun válasza Csabahun (#1870) üzenetére


Csabahun
senior tag

Már megoldottam!!! :DDD

(#1872) bOtX


bOtX
aktív tag

nekem még mindig nem működik a force feedback a Grid ben. Logitech G25-öm van és a legújabb drivere van fent meg az 1.1 es patch. Be is van állítva még az erőssége is a game-ben. :F (meg az is hogy ON)

[ Szerkesztve ]

(#1873) Csabahun válasza bOtX (#1872) üzenetére


Csabahun
senior tag

Controls-nál válaszd a customot,ezután állitsd be a mozgást.
Enter-t nyomj Pl:balra nyilnál és amikor ?-jel jelenik meg tekerd balra a kormányt stb,stb...
Sok sikert!!!!

(#1874) bOtX válasza Csabahun (#1873) üzenetére


bOtX
aktív tag

Nem vagyok hülye. De azért köszi

(#1875) dokar válasza Diocles (#1867) üzenetére


dokar
addikt

én billentyűzetről nyomom, de nincs gondom az irányítással, egyedül a driftnél kicsit bosszantó, hogy csak 100% gázom van, így pöcögtetni, egy 60%-os gázgomb igazán jól jönne. :K

extra - SEXRay

(#1876) trassher válasza dokar (#1875) üzenetére


trassher
addikt

Én is billel tolom. Driftnél meg ne a gázzal hanem a váltóval játsz és akkor már tuti billel is ;)

Redmi Note 7

(#1877) Csabahun válasza bOtX (#1874) üzenetére


Csabahun
senior tag

Bocs!!!Én hülye voltam mert nem igy csináltam ezért gondoltam,hogy neked is ez a baj!!

SRY!

(#1878) szacsee válasza Csabahun (#1877) üzenetére


szacsee
nagyúr

Jó volt délután, csak lépnem kellett.
Kösz a kocsikázást, ha nem láttátok volna a postot. :R
PIAAMiki-t is elrendezték 1-2-szer a gyökerek.
Nünburgringen a sikánnál elöttem ment egy ismeretlen skaccal (csákó mögötte).
Amikor féktávon beérek a sikánba, Miki a fejem felett tetővel lefelé röpül a skac meg utána...szal vannak gyökerek. :DDD

(#1879) Enton válasza horvathkrisz (#1806) üzenetére


Enton
addikt

Kész a RumblePad2 beállítás módosítás.
A következőkre állítottam ahogy kérted:

Balra: analóg balra (bal oldali)
Jobbra: analóg jobbra (szintén a bal oldali)
Gáz: 2
Fék: 1
Pause(menü): 10
Felváltás: 8
Leváltás: 7
Hátranézés:5
Kézifék: 6

plusz

kameraváltás: 4-es gomb

Ha valami nem megy, nem jó, nem műxik, szólj nyugodtan, segítek. :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1880) dokar válasza trassher (#1876) üzenetére


dokar
addikt

ja vazz tényle, felváltok egyet, aztán máris kisebb lesz a nyomaték :K :R
le mans-ban is manuálissal nyomod?

extra - SEXRay

(#1881) Jofi81


Jofi81
őstag

Felrakta már valaki az 1.1-es patch-et?

(#1882) dni válasza Jofi81 (#1881) üzenetére


dni
őstag

A kereső választ ad rá!: 1. 2.

[ Szerkesztve ]

(#1883) Jofi81 válasza dni (#1882) üzenetére


Jofi81
őstag

Köszi! ;)

(#1884) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Tökre idegesítő dolognál tartok most. Single-be nyomom a kampányt. Felbérelek egy japán csókát, mert azt látom jó a skill nála; erre japán pályán nem bírok első lenni, mert letol vaze'. :W

Van ilyen? :O

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1885) Macei válasza Kareszovics (#1884) üzenetére


Macei
tag

van ien!!! :D

Engem a magyar csapattársam nyomott le állandóan ha openwheel-ről volt szó, 10 mp is képes volt adni minimum. A speckója openwheel volt!! :DDD
De minden másban csa dobogós volt

(#1886) dokar válasza Kareszovics (#1884) üzenetére


dokar
addikt

LOL, ez de rossz :DDD

extra - SEXRay

(#1887) Kareszovics válasza dokar (#1886) üzenetére


Kareszovics
addikt

Jó, hogy rossz b+ :DDD Nem a pénzzel van gond, mert az első helyezéssel besöpri a teammate a fullos sponsor-zsetont, hanem kevés a saját a repu + az extra sponsor-race sem unlockolódik. Szóval fákk :W :D Na mindegy, lehet inkább kevesebb zsetont gyűjtök, de kib@szom a picsába. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1888) ESP


ESP
senior tag

A kérdésem a következő:

Elkezdtem a játékot, de szinte alig tudok lépést tartani az ellenfelekkel...
A karrierben kezdéskor van mindíg három verseny és csak gyűjtöm a pénzt? :F
Persze vannak feladatok, de nem egyszerű (logitech Formula F fb.)

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#1889) Macei válasza ESP (#1888) üzenetére


Macei
tag

Jáccál csak nyugottan. Gyüjtöd a pénzt meg a reputation pontot.
Egy idő után már nem a driver offers-be kell versenyezned hanem ami fölötte van.
Ott is ahogy feljöcc egy idő után megkapot a csapattárs lehetőségét.

Nemcsoda h alig birsz lépést tartani a driver offersbe met ha aza elvárása a bonusnak hogy légy ötödik akkor örülhecc ha dobogós leszel

(#1890) trassher válasza dokar (#1880) üzenetére


trassher
addikt

Abból egyet se csináltam meg :) Japán fan vagyok.

Redmi Note 7

(#1891) dokar válasza trassher (#1890) üzenetére


dokar
addikt

pedig le mans az igazi :K őrült sebesség, szédítő tempo. ;]
amúgy én mindegyiket szeretem. a lacettivel és az nsx-el imádok még nagyon menni.

extra - SEXRay

(#1892) trassher válasza dokar (#1891) üzenetére


trassher
addikt

Nekem a drift a kedvencem. Most jogsi után egy ismerős azt mondta levisz pályára hogy kirpóbáljam élőben is. :)

Redmi Note 7

(#1893) Macei válasza trassher (#1892) üzenetére


Macei
tag

Jó neked de ha driftelsz nemárt egy tartalék garnitura gumi :DDD

Sztem is a lemans a legjobb, én legalábbis azt szeretem.

(#1894) trassher válasza Macei (#1893) üzenetére


trassher
addikt

Gumisnál dolgozik szóval azzal nem lesz gond :D
A pályautózást sose szerettem, inkább rally és a japán versenyek.

Redmi Note 7

(#1895) dokar válasza trassher (#1892) üzenetére


dokar
addikt

a drift - mint autósport - amortizálja le leggyorsabban az autót. kiv roncsderbi. :DDD
nekem fwd verdám van, így a legtöbb driftre képtelen vagyok, de azért lehet jó figurákat csinálni. pl széles úton jobbra kanyar előtt 4-ből visszahúzom 2-be, majd gázfröccsel együtt kirúgom a kuplungot a kanyar közepénél. :D ilyenkor megnyújtja az ívet, de amint nyeri vissza fokozatosan a gumi a tapadását úgy áll rá az autó a megfelelő ívre.

extra - SEXRay

(#1896) Kareszovics válasza dokar (#1891) üzenetére


Kareszovics
addikt

Áruljátok már el le mans-nak mi a titka, mert én osztálytól függetlenül mindig utolsó vagyok. :W :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1897) subaruwrc válasza Kareszovics (#1896) üzenetére


subaruwrc
félisten

tolod a gázt mint az állat és sose fékezel :DDD najó azért a 90fokos kanyarokban kicsit :D

(#1898) Kareszovics válasza subaruwrc (#1897) üzenetére


Kareszovics
addikt

Hát én tolhatom neki... :( Kicsit erősebb kanyarba már sereg az autó. :((

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1899) Jofi81 válasza Kareszovics (#1898) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem sem nagyon megy... :( Amíg nem hibázok, addog nincs gond, de elég egy kicsúszás és úgy elhúznak a többiek, hogy sosem érem őket utol. Márpedig ilyen hosszú versenyen nehéz végig hibátlanul vezetni.

(#1900) Amur válasza L4D1K (#1857) üzenetére


Amur
addikt

tanácsaitoknak köszönhetően végre kezdek belejönni a driftbe! az eddigi 4-5százezer helyett 3 milla felett is összecsúszkáltam már:
[link]

nekem az RX-7 jön be rá a legjobban.a többi nagyon tapad,ezt ha meg tudja az ember fogni akkor nagyokat lehet slusszani! :DD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.