Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Sanci789 válasza Zso2 (#1738) üzenetére


Sanci789
aktív tag

1000%-ban 1et értek. Nem értem, hogy mi olyan gáz az irányításon... Én is bill.-el tolom, és szerintem qrva jó lett... :)

(#1752) t1 válasza Enton (#1750) üzenetére


t1
addikt

Ez jó :R

(#1753) Kareszovics válasza Zso2 (#1738) üzenetére


Kareszovics
addikt

Örülj neki, hogy jól megy Neked. :P

Rinyálni meg alkotmányos jogunk. :) No offense! :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1754) Zolee11 válasza Sanci789 (#1751) üzenetére


Zolee11
senior tag

Nyah akkor elmondom, mit rinyálunk. Az ember elvárja, főleg analog irányítás esetében, hogy a kar mozgatásával egyenes arányban kanyarodjon (legalábbis a kerék, mert ugye nagy sebességnél kevésbe hajlandó a jármű is a kerék után menni) a jármű, és ne úgy viselkedjen mitha rángatnád a kormányt.
Billentyűzet esetében pedig szoftveresen kell rásegíteni, hogy a bill lenyomás ne full kanyarvétetlt jelentsen azonnal, hanem fokozatosan adott kanyarban lassabban egy erősebb kanyarban gyorsabban reagáljon.
A játék e követelményeknek nem felel meg! Valószinűleg programhiba az oka, mert úgy vettem észre nem mindig csinálja, azaz nem pont ugyanúgy rángat.
Ha játszottál már szimulátorral, akkor érzed te is miről beszélek, ha nem, akkor csak nfs és társai, annak meg ne is tárgyaljuk, hogy mennyi köze van egy valódi jármű mozgásdinamikájához..

no brain, no problem

(#1755) Macei válasza Zolee11 (#1754) üzenetére


Macei
tag

Nemtom h miket lehet állítani de van oan játék ahol ennek a kiküszöbölésére csináltak oat hogy non-linearity tehát ha elfordítod a kormány akkor mennyire legyen arányos az elfordulás. Nézd meg hátha találsz ehhez hasonló beállítást vhol vahy illesztőn vagy játékon belül.
Igy viszont jogos a rinya;P Ennek aza megoldása hogy az érzéenységet kényelmesen minimálra veszed és ugy szokod meg.
Aki tud jobat az irja meg :DD

Yah még annyi hogy:
Billnél attol is függ mennyre forgatja el hogy mien gyorsan mész.

(#1756) macy


macy
addikt

(#1757) Eagle16 válasza macy (#1756) üzenetére


Eagle16
addikt

188mb? :Y

Remélem a privát szerveres részt kijavították :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#1758) Enton válasza Eagle16 (#1757) üzenetére


Enton
addikt

Sok változást nem tapasztaltam! :(
Multi private-nál ugyanugy 20 látható szoba van!:(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1759) athomi válasza Zolee11 (#1754) üzenetére


athomi
veterán

amúgy igazad van, de egy szóval sem mondta senki, hogy ez szimulátor :)

(#1760) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Ez a patch csak a DVD-s verzióhoz jó!!! :Y A letöltött Direct2Drive-hoz pár napon belül, a Steam és a Metaboli-s verzióhoz pedig pár órán belül jön a patch!

(#1761) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Javított dolgok :) :

Network bug fixes
• When viewing in spectator mode – wheels should now turn correctly.
• Session searching now functions correctly when there are lots of full sessions (PC and PS3).
• Track and route options no longer change when host gets back to lobby in private/LAN.
• Race results are now correct if a host migration occurs at the end of the race.
• Other player’s progress/positions are now correctly updated when you enter the race results screen.
• Several NaN (brown screen) related fixes.
• Fixed a problem whereby it was only possible to upload one world record ghost to each track (PC and PS3)

Network - general
• Race to race lobby timer is now 15 seconds
• A timer has been added showing how long the session has been up and running is shown on the tickertape after joining a session.
• Changes to what is displayed in lobby when a player has kick votes.
o The player who has been voted for can see this fact and the number of votes they have received.
o Players who have voted to kick someone can see who they voted for but cannot see the number of votes.
o Players who have not voted do not see anything.
• Added ability to get the next page of sessions in private session results (PC and PS3)
• Banned sessions no longer appear in private session list.
• Reverse gear is now disabled for the first two seconds of a network race to stop players reversing off the start line.
• Added ability to change collision types in all sessions (not enabled in Demolition Derby).
o Forward Only (this is the normal behaviour for Ranked/Unranked)
o On (Collisions are always on)
o Off (Always off).
• Numerous anti griefing checks to turn off collisions when players are griefing.
• Fix for distance shown in distance online stat.
• A warning message is now shown the first time you enter system link.
• In non-drift races, the race results screen shows the fastest lap that each player achieved in that race.
• When a player retires or terminally damages in race, a message telling all players of this fact is sent to the chat system so displayed in the overlay in game.
• Cars become semi-transparent when collisions are turned off due to griefing.
• Improvements to prediction system to reduce effects of lag when players are close by
• Fix for occasional excessive smoke coming from other players in network mode
• Fix for exploit where a player could upload an incorrect lap time
• PS3 & PC – fix for a problem where private sessions would not show up in search unless you searched for public sessions first

Game - general
• Xbox 360 achievement fix.
• Several optimisations and performance improvements.
• It is now possible to look left and right while in bonnet camera.
• Fix for a hang when selecting a gear outside the gears available on the vehicle (this was possible with H-Shifter)
• Fix for cars very occasionally flying into the air when hitting kerbs.
• Fixes for custom action maps
• Track rendering optimisations.
• Brown screen problem no longer awards achievements or causes glowing white cars.
• Fix for airborne achievement – now awarded even if car flips upside down during jump
• Fixed frame rate stalls and stuttering on Xbox 360.

PC Specific Changes
General
• Added support for Xinput wheel and Logitech Rumblepad 2, including default action map configurations.
• Adding ability to use H-pattern shifter in custom configuration by allowing configuration of gears 1 to 6 and reverse. Same for boost.
• Fix for missing Force feedback on Vista.
• Added the ability to override the controller type, so that if the game fails to auto-detect it, users can specify it themselves.
o Symptoms of the game failing to detect the appropriate controller type are:
On a pad, handling is too twitchy, appears to steer “lock-to-lock”.
On a wheel, the input lags and the linearity slider doesn’t appear to have an effect.
o To override controller type, find the hardware_settings_config.xml that is generated when the game is run (should be in My Documents\Codemasters\GRID\hardwaresettings) and change the line that reads <input device_type="auto" /> to either <input device_type="pad” /> or <input device_type="wheel" /> as appropriate for your controller.
• Changing microcode optimisation level for NVIDIA 7xxx series graphics cards to reduce a pause when using each shader for the first time.
• Adding support for triple head displays.
• Graphical corruption fix when using multiple GPU’s.
• Network chat text made less obtrusive.
• Numerous on-going compatibility fixes.
• Improvements to shadows for certain resolutions/aspect ratios.
• Profiles are now flushed to disk when they are written to reduce the chance of them being corrupted if the PC dies.

(#1762) Macei válasza Sanci789 (#1761) üzenetére


Macei
tag

Vmi számunkra fontos dolgot javitottak? Németes vok:(

(#1763) Roderic


Roderic
tag

Sziasztok!!
van egy felfedezésem: már a játék vége fele járok és márcsak pár verseny van!!
elkezdtem hülyéskedni verseny közben és poénból megnyomtam a DELETE vagy a PAGE DOWN gombot. Ilyenkor oldalról nézi az autót- kb 250km/h - 310km/h -nál nyomjátok be féket ugyhogy ne is engedjétek el-amig meg nem áll az autó!! és közben nézzétek meg a tárcsafékeket hogy mitörténik!!!
én azt mondom éremes kipróbálni!!
ez a gyártó kitett magáért!! :R :R :R :R :R :R

"No pain, No gain"

(#1764) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

"Codemasters mára virradóra kiadta a Race Driver: Grid 1.1-es PC-s frissítését. A javítás kizárólag a boltban vásárolt verzióval használható.

A Direct2Drive, Metaboli és Steam verziók tulajainak egyelőre még várniuk kell, ők más úton kapják majd a frissítéseket. Az 1.1-es javítással a játék immáron támogatja a Xinput Wheel és a Logitech Rumblepad 2 irányítókat, segítségével Vista alatt nem tűnik el többé a Force Feedback, ezen kívül finomít még a sokat kritizált irányításon, és a nehézkesen működő kontroller felismerőn is. A patch mérete 188 MB, az alsó linkről tölthető."

Meg lehet már vásárolni ezt a játékot boltban?
Van ehhez egyáltalán CD-kulcs? :F

[ Szerkesztve ]

(#1765) [HUN]Dani válasza horvathkrisz (#1764) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Én még nem nagyon láttam! :(
A CD-kulcsot a játékhoz gondolod avagy a patchhez?

magyarsrac

(#1766) horvathkrisz válasza [HUN]Dani (#1765) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem, arra lennék kíváncsi, hogy ha vesz valaki ebből eredetit, ahhoz van-e cdkulcs.
Vagy boldog-boldogtalan tolhatja ingyér' neten? :F

(#1767) Enton válasza horvathkrisz (#1764) üzenetére


Enton
addikt

Valamiféle azonosítót tartalmaz a game de igazából szinte feleslegesen!
Itthon még "fordítás" miatt csuszik a megjelenén várhatóan julius eleje lesz. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1768) horvathkrisz válasza Enton (#1767) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Nem igazán értem, miféle azonosítóra gondolsz.
A fordításban meg mi tart ennyi ideig? 2 hónap egy menüt lefordítani? :F

[ Szerkesztve ]

(#1769) Macei


Macei
tag

Sztem nem lesz semmien key-ezés a multit illetően mert a codemastersekben sohasem volt

(#1770) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Na, felraktam az 1.1-es peccset:

Rumblepad II-t valóban támogatja, csak átállítani nem lehet és nem az analóggal szeretnék gázt adni, ellenben ha Custom-ra teszem, akkor meg a menüt nem lehet szabályozni kontrollerről. :W
1.0 verzió nócédékrekkje működik az 1.1-es peccsel, de kifagy a játék ha verseny közben úgy döntesz hogy kilépsz a garázsba, szóval mindenki csak saját felelősségére tegye fel.

Röviden ennyi. ;)

Jó éjt mindenkinek!

(#1771) dni válasza Enton (#1767) üzenetére


dni
őstag

A PS3-as verzióra is vonatkozik a magyarosítás? Bár az sosem rettentett el, ha valami angolul van, de addig talán az ára is csökken valamennyit.

(#1772) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Üdv!

Ma sikerélményem volt a játékban nem is kevés. :D

Eddig 3 autó van ami fullosan elnyerte a tetszésem:

- Az alap Ford Mustang
- FJ1000
- Lacetti (hét ez tényleg naon fasza lett :C )
- Nissan Skyline

(bocsi ha rosszul írtam le a kocsik nevét :B )

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1773) zoli03 válasza Kareszovics (#1772) üzenetére


zoli03
őstag

Most mentem online Le Mans-i versenyt, kb háromnegyed óra volt, 216 km-t tudtam menni. Sikerült megnyernem. Mondom most biztos kapok egy csomó pontot, erre adott 4 pontot. El sem hiszem :O

(#1774) Kareszovics válasza zoli03 (#1773) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én online nem is foglalkozok ilyen játékokkal, mert csak elősegítek valami szív és érrendszeri betegséget. :O

Bár most hogy kezd vastagon több lenni a della, egyre jobb a játék. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#1775) athomi válasza Kareszovics (#1772) üzenetére


athomi
veterán

A Lacetti tényleg komoly! :C

(#1776) kroky3


kroky3
tag

Kijavították session keresést, már nincs vége a "táblánál" tovább lehet menni a keresésben. Csak az eredivel működik! Az irányítás szerintem nem javult. Az ai lassabb lett a kanyarokban, de ugyanolyan hülye maradt.Egyelőre ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1777) Sam8888 válasza Macei (#1755) üzenetére


Sam8888
tag

Lehet állítani rajta, de szinte semmit nem ér... Ha a lehető legfinomabbra állítom akkoris rángatja bármit csinálok. Nekem meg nem Joy-om van, hanem kormányom, szóval azzal is rossz... :(

(#1778) Sam8888 válasza Roderic (#1763) üzenetére


Sam8888
tag

Ilyen effekt már a Viper Racingben(1998!!!) is volt, tehát nem újdonság!

(#1779) Száni


Száni
tag

Sziasztok!
Aki MOMO kormánnyal nyomja a GRID-et, az megosztaná velem a beállításait? Egyszerűen nem tudom belőni a kormányt. Minden más jó, csak a kormány érzékenysége nem. Olyan érzésem van, mintha a csúszkán az 5%-os lépték túl durva lenne a finomhangoláshoz.
Előre is köszi! (jut eszembe: a legújabb logi driver van fent)
Üdv.: G.

[ Szerkesztve ]

Ha akarom megvakarom a karom, mert olyanom van amilyenem, na persze nincsen japán jenem és angol nejem sincsen.

(#1780) Sam8888


Sam8888
tag

Feltettem az 1.1-es patchet és az irányítás most 1000x jobb, de még mindig nem tökéletes... Jólesz ez kb majd a 10. peccsnél. :DDD

Száni

Tedd fel az 1.1-es patchet, az némileg javít rajta...

[ Szerkesztve ]

(#1781) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Nah skacok, akkor mi lesz ezzel a hamaci-s dologgal? Jó lenne már 1ütt zúzni. :D

(#1782) Macei válasza Sanci789 (#1781) üzenetére


Macei
tag

ez jó ötlet :DD

(#1783) macy válasza Roderic (#1763) üzenetére


macy
addikt

Ez már a GP4-ben is benne volt, pedig az 2003-as játék.

(#1784) Enton


Enton
addikt

A rumblepad 2-es beállítás vagyis javítás elég jó lett de így viszont már tudok mellé beállítani egy másik kontrollert. Már csak azt kéne megoldani hogy verseny közben lehessen váltani a profilok közt, tehát hogy ne kelljen kimenni a főmenübe!:(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1785) horvathkrisz válasza Enton (#1784) üzenetére


horvathkrisz
addikt

engem az zavar, hogy analóggal kell gázt adni, pedig jó lenne ha lehetne a 2-es gombbal (PS2-nél ugye ez az "X") :W

:F :F hamacsi holnap? :F :F

(#1786) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Sziasztok!

Létrehoztam egy Hamachi szervert.
A programot innen tudjátok letölteni.

név: GRID_PH!
jelszó: Prohardver!

Csatlakozzatok!

[ Szerkesztve ]

(#1787) Enton válasza horvathkrisz (#1785) üzenetére


Enton
addikt

Ha kell meg tudom neked oldani hogy az legyen!
Mond meg pontosan melyik gombra mi kell és én átállítom neked arra! :R

Most állítgattam át az enyémet is mert ez a gyári egy kaki beállítás! Hogy kézifékezzek, a drift-ben a jobb kezemmel a 3-as számmal ellátot gombbal miközben még kanyarodni és korrigálni is kell a jobb oldali analógkarral!Szerintem ezt nagyon nem gondolták végig! :W

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1788) Sanci789 válasza horvathkrisz (#1786) üzenetére


Sanci789
aktív tag

Uhh, annyira rég használtam már hamachit... :F Bent vagyok a szobában, de most akkor mivan? :D Hogyan tovább? :DDD Hogy is tudunk játszani? :DD

[ Szerkesztve ]

(#1789) macy válasza Sanci789 (#1788) üzenetére


macy
addikt

Elindítod a játékot és keresed a lan szervert.

(#1790) L4D1K válasza macy (#1789) üzenetére


L4D1K
őstag

Ha nem gond jönnék én is 1-2 körre. 1.1 patch szügséges hogy lássam a szervert, vagy anélkül is menni fog?

# ANTAL Tuning #

(#1791) horvathkrisz válasza L4D1K (#1790) üzenetére


horvathkrisz
addikt

na már vagyunk páran. :DD
az eltérő verziókra kíváncsi leszek...

(#1792) Macei válasza horvathkrisz (#1791) üzenetére


Macei
tag

vhogy szolni kéne egymásnak hgy Na most megyünk mert elég érdekes lesz igy

(#1793) Zso2


Zso2
őstag

megyek én is ha vagytok még..

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#1794) L4D1K válasza Zso2 (#1793) üzenetére


L4D1K
őstag

Én vagyok. Sztem vagy fix időpont, vagy ventrilo/teamspeak kéne.

Az úgy mennyire okaj, ha föltettem az 1.1 es patchet, de visszamásoltam az 1.0 exe-t. Nekem csak olyan verziom van :U

# ANTAL Tuning #

(#1795) Zso2 válasza L4D1K (#1794) üzenetére


Zso2
őstag

nem találtam servert, de 2-en nem igazán jó a buli

Adelante ALONSO - Forza Ferrari | BF3-- satazso | Intel Core + Windows = Jaguar, behúzott kézifékkel.

(#1796) Macei válasza L4D1K (#1794) üzenetére


Macei
tag

Irták lejjebb hogy versenyből menübe ugrás fagyaszt de egyébként semmi gond.

(#1797) L4D1K válasza Zso2 (#1795) üzenetére


L4D1K
őstag

nem is csináltam :)

na én most csinálok egyet, elvileg ha vkinek ujabb verzio van meg, az régivel még müködhet..

ha nem jó irjatok---

# ANTAL Tuning #

(#1798) Macei válasza L4D1K (#1797) üzenetére


Macei
tag

1.0ás vok és még egy darab szerót sem láttam szval kell az 1.1
kb fél óra mire lejön :O

A teamspeakhez meg kéne egy "szerver masina" ahova bármikor fel lehet lépni nem?

[ Szerkesztve ]

(#1799) L4D1K


L4D1K
őstag

winfos tűzfalat lőjem le? lehet az kavar be

# ANTAL Tuning #

(#1800) L4D1K


L4D1K
őstag

milenne ha online felcsatlakoznánk vkinek a szerverére...csak azt kell megbeszélni hogy meikre

# ANTAL Tuning #

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.