Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) snecy


snecy
senior tag

Hozzászólás, vagy multival kapcsolatos kérdések előtt olvasd el az összefoglalót!

[ Módosította: 7 ]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#2) .:Kristian:. válasza snecy (#1) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Kíváncsi leszek rá :) képek alapján jó

(#3) snecy válasza .:Kristian:. (#2) üzenetére


snecy
senior tag

Én is. Főleg, mert a 2. és 3. rész a sok beépített szériának köszönhetően elég addiktív volt, sokáig elvoltam velük.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#4) Gyusz


Gyusz
őstag

Én az első résszel játszottam többet, habár a többi részt is kipróbáltam, de igazán sohasem kötött le a sorozat. Talán majd ez, és remélem jobban lesz optimalizálva, mint a DiRT.

(#5) snecy válasza Gyusz (#4) üzenetére


snecy
senior tag

Na ez jó kérdés. Főleg úgy hogy itt akár 20 autó is elindul egyidejűleg :)
Dirt-nél 6 rallikrossz autóval már diavetítés..

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#6) joshua7 válasza snecy (#5) üzenetére


joshua7
veterán

Csak jó proci kell oda. ;)

Semper Fi

(#7) T.Peter


T.Peter
őstag

Új képek, infó: Átnevezés Átnevezés
Az átnevezés végülis mindegy, kérdés, hogy minek?
Biztos megvan rá az okuk, például egy játékmód miatt. A képek elképesztőek, főleg a második linken az utolsó kép(persze hozzáteszi, hogy target renderekről lehet szó, de akkor is gyönyörű).

(#8) Mr. Green


Mr. Green
tag

Én szurkolok nekik, meg már régóta fáj a fogam egy jó kis autóversenyes játékra ;] , merthát a mostaniak nem túl megnyerőek (főleg a nemrég kijött idióta nfs pro street, komolyan mondom ezt merték törésnek nevezni?, szánalmas). A Toca sorozattal én is jól elvoltam szerintem máig is az egyik legjobb autóversenyes játék.

(#9) T.Peter


T.Peter
őstag

Azt már lehet tudni, hogy miről fog szólni? Mit kell csinálni, stb. Persze, versenyezni, de azon kívül, lehet-e már valamit tudni arról, hogy például mivel akarják izgalmassá tenni a játékmenetet? A bevezetőből(1. hsz.) úgy néz ki, hogy olyan lesz, mint a nfs(Mondjuk a ps-nél, és az előzőeknél is már csak jobb lehet).

(#10) baguvixww


baguvixww
csendes tag

Sziaszok! ez a játék nem fog kijönni ps2-re? :O

[ Szerkesztve ]

(#11) T.Peter válasza baguvixww (#10) üzenetére


T.Peter
őstag

A feljebb lévő linken is még csak a ps3, és az xbox360 van kiírva. Pc-re gondolom kiadják. Ps2-re szerintem biztos, hogy nem, vagy majd később valami átszerkesztettet.

(#12) Casanova*


Casanova*
veterán

szasztok! toca race driver 3 játékba a jostickot nemtom beállítani. teljesen kész vagyok már! bal a gáz,hátra a jobb. összevissza! nemtom rendesen beállítani!!! pedig tudom mi micsoda! mi lehet a gond??? leírná valaki a jostick beállításokat! angolul!! mert angolul van az istenverte TOKA! előre is köszönöm! :R

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#13) Gyusz válasza Casanova* (#12) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem inkább itt kérdezd meg.

(#14) Casanova* válasza Gyusz (#13) üzenetére


Casanova*
veterán

ott is hiába kérdezem meg!! több napja nemtok játszani toca 3-al. :O

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#15) MaciG


MaciG
addikt

Ma leltem rá erre az infóra :) Jó cucnak ígérkeik, bár reméllem nem lesz olyan xarúl optimalizálva mint a Dirt.

Azért is nagyon várom ezt a gamet, mert a Toca (nagy kedvencem mind 3 rész) és GTR (ez ennyira nekem nem jön be) sorozaton kívűl nincs jó autószim a piacon :(

BANZAII

(#16) snecy válasza MaciG (#15) üzenetére


snecy
senior tag

Vannak azért, ott van például a Richard Burns Rally, Life for Speed vagy az rFactor, hogy mást ne említsek. A TOCA mindigis valamiféle könnyed kikapcsolódásra volt jó, a szimulációtól azért messze van :)

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#17) T.Peter


T.Peter
őstag

Újabb infók, és egy trailer. A videó nagyon jól néz ki, kár, hogy nem így fog kinézni majd a játék, csak majdnem, remélhetőleg (target render a videó, ha jól mondom, vagy jól tudom. Ha nem, valaki javítson ki kérem).

[ Szerkesztve ]

(#18) T.Peter


T.Peter
őstag

Hivatalos oldal. Kijött egy új trailer. Gamestar. E szerint a videó már tartalmaz ingame jeleneteket is. A grafika nagyon szép, a Neon engine teszi a dolgát. Amint az a videóból is kiderül, sok fajta játékmód lesz.

(#19) Gyusz válasza T.Peter (#18) üzenetére


Gyusz
őstag

Ütős a videó, remélem a vezetési élmény is rendben lesz.

(#20) T.Peter válasza Gyusz (#19) üzenetére


T.Peter
őstag

Remélem nem veszi át a dirt irányítását, vagy finomítanak rajta, mert ez a kocsit ráncigáló vezetési stílus elég érdekes. Szimulátorosíthatnák legalább az irányítást.

(#21) T.Peter


T.Peter
őstag

Új képek. Újabb képek. Utóbbinál nem vagyok néhány képnél biztos abban, hogy rajz, mert nagyon nem tűnik annak. Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#22) Gyusz válasza T.Peter (#21) üzenetére


Gyusz
őstag

Még az első csomagban, abból is leginkább a második kép valóban a játékból lehet. A másik gyűjteményről már nem nagyon hinném el. Egyébként szépek, akár ingame, akár nem.

(#23) T.Peter


T.Peter
őstag

Ingame jelenetek.

[ Szerkesztve ]

(#24) Gyusz válasza T.Peter (#23) üzenetére


Gyusz
őstag

Le sem tagadhatná, hogy a Neon motort használja. Egyébként jónak tűnik.

(#25) T.Peter válasza T.Peter (#23) üzenetére


T.Peter
őstag

Gyönyörű. Nem tudok mit mondani rá, a dirt motorja nagyon szép, sokat kihoztak még belőle. A füst jobb lett, bár lehet, hogy csak azért mondom, mert itt nagyobb mennyiségben van indulásnál, mint a dirtben. A videókban konzollal irányították a kocsikat, remélem nem átportolni fogják pc-re, mert nem tenne jót az irányításnak. A visszajátszás nagyon hangulatos szerintem, mert a túraautós versenynél azok a kameranézetek, ahol a pálya széléről veszik a kocsikat, olyan, mint a tv-ben. Nagyon jó. A drift-ben kételkedem, így elsőre nekem megint nem a valós drifteléshez közeli irányíthatóság látszódik. (Az nfs ps-nél csak jobb lehet, mert az ottani valami szánalmas volt, ráadásul az EA égeti magát, mert ott vannak a videók, amiben ott istenítik magukat, hogy ők támogatják az amerikai driftversenyeket, és a pilótákkal(?? nem vagyok biztos benne) együtt dolgozzák ki a driftelést. Röhejes.) Mindesetre ezek a videók most meggyőztek engem, és az nfs mostantól számomra nem létezik, mert a Grid-del szemben még említeni sem lehet (magánvélemény).

(#26) T.Peter


T.Peter
őstag

(#27) Gyusz válasza T.Peter (#26) üzenetére


Gyusz
őstag

Ez a videó csak még tovább fokozza az elvárásaimat, a grafika egész egyszerűen fantasztikus.

(#28) T.Peter válasza Gyusz (#27) üzenetére


T.Peter
őstag

A videó a legutolsó tralierből összevágott jeleneteket tartalmazza, de már azok is ingame képek, szóval szerintem nincs mit hozzáfűzni, egyszerűen csak nézni kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Arbiter


Arbiter
tag

van vmi konkrét megjelenési dátum?

(#30) Arbiter


Arbiter
tag

kiváncsi vagyok mennyit tudnak fejleszteni a dirt motorján.

(#31) T.Peter válasza Arbiter (#30) üzenetére


T.Peter
őstag

Pontos nincs, de nyárra írják. Amúgy ha végignézed az utolsó pár linket, láthatod, hogy mennyit fejlesztettek. Eleget ahhoz, hogy megint nézzek egy nagyot a monitor előtt. :)

(#32) Arbiter válasza T.Peter (#31) üzenetére


Arbiter
tag

hát igen.durva lesz nagyon.
remélem a gépigény már nem annyira :DD

(#33) T.Peter válasza Arbiter (#32) üzenetére


T.Peter
őstag

:D Az már egy másik része a látványnak, mert ahogy anno a dirt a konfigomon elment fullon 4xaa, 16xaf-fel, és a japán keresztbemenős, 8-as pályán (fogalmam nincs mi a szakszerű megnevezése) még akadt is, már előre tudom, hogy amennyivel jobban optimalizált talán, annyival szebben is néz ki, úgyhogy remélem az aa-t nem kell mellőznöm (főleg a beállításokat lejjebb vennem).

(#34) szatocs


szatocs
őstag

Remélem jó lesz benne a FFB, rFactorban nagyon hiányzik egy városi mod:) Tetszene egy akármilyen városi pálya, hogy meglássam, mennyire használható ott akármilyen autó. Meg a krúzolás is hiányzik:)

=== Szatocs ===

(#35) Gyusz


Gyusz
őstag

(#36) T.Peter válasza Gyusz (#35) üzenetére


T.Peter
őstag

A videóban pc-s ingame jelenetek láthatóak.

(#37) Gyusz válasza T.Peter (#36) üzenetére


Gyusz
őstag

Ettől még Developer Diary 2 a videó címe. Egyébként meg nem mondja, hogy PC verzióból lennének a jelenetek, vagy csak én nem hallom?

(#38) T.Peter válasza Gyusz (#37) üzenetére


T.Peter
őstag

Itt írják. Amúgy nekem foggalmam sincs, hogy mit mond a videóban, mert nem értem, hogy mit ejt ki a száján, plusz angolul sem tudok kellőképpen.

(#39) T.Peter


T.Peter
őstag

Elvilleg hivatalos autólista
Nekem annyira nem tetszik a lista, de ami számomra a legkedvesebb, az a celica, annak nagyon örülök. A lexusra (mint a másik legjobb márka a toyota mellett :) ) meg kiváncsi leszek, mert ebből (toyota 1991-2000 lexus) nem nagyon lehet rájönni, hogy mit akartak leírni.

[ Szerkesztve ]

(#40) CJ3


CJ3
senior tag

Én is várom már sztem is nagyon jó játéknak igérkezik,csak ne csússzon a megjelenés :D

Crypto

(#41) MaciG válasza T.Peter (#39) üzenetére


MaciG
addikt

És hol a lamborghini??? :O :O :O

BANZAII

(#42) T.Peter válasza MaciG (#41) üzenetére


T.Peter
őstag

Sehol. Ezekben a kategóriákban nincs, de ha valamilyen másikba beletennék, szerintem azzal csak elszúrnák az egészet, nem kell nekem nfs-es borzalom. Mondjuk már a Paganit sem kéne erőltetni (mindez persze csak az én véleményem, nekem alapban az összes szuper-luxus autó nem kéne semmilyen autós játékba, sokkal élvezetesebb hasonlítani a virtuális kocsikat a valóshoz).

(#43) MaciG válasza T.Peter (#42) üzenetére


MaciG
addikt

Már nem azé, de a Ferrari F430 GT és a porshek mellé simán beleférne :K
Nekem se kell NFS borzalom, de attól ,mert az NFS-be elég hülyén viselkedik ,attól itt még lehetne élvezetesen autózni vele ;)

Biztos a fejesztők nem szeretik a lambokat, mert én még 1 toca-ban se láttam :))

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#44) T.Peter válasza MaciG (#43) üzenetére


T.Peter
őstag

Igazad van, Koenigsegg, Saleen, stb mellett simán elférne.
Nem is tudok mást írni, ezek mellé valóban betehették volna, és ha valaki lamboval akarná döntögetni a sebességrekordokat, most nem teheti meg.

(#45) T.Peter


T.Peter
őstag

Újabb videó.

(#46) Gyusz válasza T.Peter (#45) üzenetére


Gyusz
őstag

Jól láttam, hogy egy játékon belüli visszajátszást láthattunk? Továbbra is tetszetős, nehéz lesz a megjelenést kivárni.

(#47) T.Peter válasza Gyusz (#46) üzenetére


T.Peter
őstag

Jól láttad, visszajátszás volt. Nekem most ez a videó nem jött be, számomra unalmas volt nézni, hogyan megy a mustanggal. A múltkori bmw-s sokkal jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#48) T.Peter válasza Gyusz (#46) üzenetére


T.Peter
őstag

A kamerabeállítások sem voltak a legjobbak, a bmw-sben sokkal tv-sebb volt. Viszont a grafika elképesztő. Amik szerintem a legjobbak, azok a fények, árnyékok, és a kocsik kidolgozottsága. A Codemasters nagyon belehúzott. Jön majd még az operation flashpoint 2 is, arra is csak rá kell nézni (remélem a belső tartalom is olyan lesz, mint ahogy kinéz). Ezt a Neon engine-t nagyon összerakták, most már csak az optimalizálására kéne több időt, és energiát fektetni.

[ Szerkesztve ]

(#49) MaciG válasza T.Peter (#45) üzenetére


MaciG
addikt

Nagyon állat garfikája lesz :Y Csak fusson a gépemen. :C

Reméllem az irányítás az marad a jól megszokott "toca"-s, ami azért jó, mert nem feltétlen kell hozzá kormány hanem elég a gamepad is :K

Én pl. a GTR-el is játszottam volna ,meg a Race07-el is, de gamepaddal egyszerűen nem tudtam irányítani. :(

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#50) T.Peter válasza MaciG (#49) üzenetére


T.Peter
őstag

A grafikán kívül, ami még nagyon érdekel, hogy változott-e, az a törés.
Az irányítás a toca race driver 3-ban is arcade volt, a dirt-ben is az. Én azért jobban örültem volna, ha szimulátorosítják a gridet, nekem sokkal élvezetesebb lenne úgy (a szimulátoros irányítás a legjobb szerintem). Persze így is teljesen jó lesz, a dirt-nek az irányítása is elfogadható. Azért nem tudtad rendesen irányítani gamepaddal a gtr-t meg a race07-et, mert szimulátorok (persze határok között) (aztán lehet, hogy nem ez az ok). Ezért is olyan jók.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.