Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Új tapasztalat a Hamachi szeróról (legalábbis nekem új):

1 szeró 15 jelentkezőt bír el!

Utána azt írja ki, h megtelt! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25003) drr


drr
őstag

Tisztelt kollégák!

Tegnap este majdnem 11-ig szenvedtünk Steve-vel, de nem jutottunk egyről a kettőre a Hamachi beállításával. Másoknak is komoly problémát okoz a program bekonfigurálása, már-már "Mission: Impossible"-nek hiszik, ezért úgy döntöttem, elkészítem a megígért leírást képekkel illusztrálva.

A Hamachi konfigurálása lépésről lépésre:

1. Mi a programból a 2.0.3.115-ös verziót használjuk!

2. A programon belül semmit nem kell piszkálni, egyedül a frissítéseket kell kikapcsolni!

3. A konfiguráláshoz a Vezérlőpultban keressétek ki a Hálózati és megosztási központot. Itt látszik, hogy a Hamachi hálózata Nyilvánosra van állítva, telepítéskor ha kérdez a Windows, ezt a típust válasszátok a 3 közül.
Jobb oldalon válasszátok ezek után az Adapterbeállítások módosítását!

4. Ezután megnyílik egy ablak, ahol megjelennek az aktív hálózati kapcsolatok. Nekem csak kettő van, de van akinek pl hat! Nyomjuk meg az ALT gombot, ennek hatására megjelenik a Menüsor. Ott válasszuk a Speciális menüt, majd a legördülő menüből a Speciális beállításokat!

5. A megjelenő ablakban ki kell egérrel jelölni a Hamachi kapcsolatát, és a jobb oldalon lévő nyilat nyomkodva legfelülre kell mozgatni.

Ha felülre került, leokézzuk! Erre azért van szükség, hogy az elsődleges kapcsolat a Hamachié legyen!

6. Okézás után újra azt az ablakot fogjuk látni, ahol a hálózati kapcsolataink vannak. Jobb gombbal kattintsunk a Hamachi kapcsolatára és válasszuk a Tulajdonságok pontot, az lesz a legalsó!

7. A megjelenő ablakban ellenőrizzük le, hogy a képen látható dolgok vannak-e kipipálva. Ez az alapbeállítás, ha szükséges, korrigáljuk!
Jelöljük ki a képen látható sort, majd nyomjunk a Tulajdonságok gombra!

8. A megjelenő ablakot a képen látható módon állítsuk be, majd nyomjuk meg a Speciális gombot. Ennek hatására megjelenik egy újabb ablak, amit szintén a képen látható módon állítsunk be!
Alapesetben az Alapértelmezett átjárókban van egy megadott érték: 5.0.0.1. Ha miután a kép szerint a metrikát 10-re állítottuk és ezek után elmegy a net, akkor az átjárót törölni kell!

Ezek után szükséges egy újraindítás és működnie kell.
Nálam így minden rendben van, ezeket a beállításokat egy korábban általam linkelt videó alapján csináltam meg.
Előfordulhat, hogy a sikeres működés érdekében a játék ideje alatt le kell tiltani a tűzfalat!

Ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#25004) dugojancsi válasza dzsavermadar (#25002) üzenetére


dugojancsi
tag

nekem ma ez "a nap képe" :D

(#25005) intercooler válasza drr (#25003) üzenetére


intercooler
őstag

Szép munka :C :C :R

(#25006) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

sziasztok!

Van szeró kb. 12 : 15-ig! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25007) penge edy


penge edy
tag

Sziasztok
van egy uj szeró hamán ,szerver neve DEXTRON jelszó : grid .Nemlát minket valamiért pedig minden a videó ,és zolee utmutatása szerint van kalibrálva . Ma ott fogok játszani ,hátha lessz valami javulás. :(((

Gameranger (Tensin) , Steam (penge edy)

(#25008) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nocsak, a gameranger kiszállt a játékból? :U

(#25004) dugojancsi
jóóó :C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25009) drr válasza drr (#25003) üzenetére


drr
őstag

Újabb tapasztalat: XP alatt is tökéletesen megy minden, de a win tűzfalat ki kell iktatni.
Steve-nek épp imént csináltuk meg, laggmentes, minden zsír. :C

(#25010) GNKING válasza drr (#25009) üzenetére


GNKING
tag

Jönnék én is gurulni. Kellene a szoba adatai amit használtok!!!

Köszi. GNKING

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25011) Syrius XIX válasza GNKING (#25010) üzenetére


Syrius XIX
addikt

17 óra körül készítek szerót. kiírom, ha kész! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25012) GNKING válasza Syrius XIX (#25006) üzenetére


GNKING
tag

Köszi. :K :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25013) Syrius XIX válasza GNKING (#25012) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Syrius-XIX

grid

:K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25014) Syrius XIX válasza Syrius XIX (#25013) üzenetére


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! aki esetleg úgy gondolja, jöjjön :))ni! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25015) GNKING válasza Syrius XIX (#25014) üzenetére


GNKING
tag

Mennék ha elfogadnád a csatlakozási kérelmemet a hálózatodhoz!!! :F :Y :O

Normális vagyok a hangok is megmondták!

(#25016) drr válasza Syrius XIX (#25014) üzenetére


drr
őstag

Nem látok szerót... :Y :F :W

(#25017) drr válasza drr (#25016) üzenetére


drr
őstag

Már OK :C

(#25018) Jim74


Jim74
nagyúr

Lehet, hogy majd újra kell csatlakozási kérelmet küldenem, mert várható egy Win reinstall.... 3D-ben szétesik a kép... Crysis2-nél, F1 2010-nél főleg. GRID-nél ritkán de előfordul, Assassin's Creed Brotherhoodban még csak egyszer jött elő.... :F
Elvileg nem hardverhiba, mert a Furmark simán fut hibátlanul... :U

(#25019) Syrius XIX válasza Jim74 (#25018) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ok, akkor törlöm a mostanit! ;)

Mostantól Tunngle-n vagyok, mert senki nem jött Hamachira! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25020) Jim74 válasza Syrius XIX (#25019) üzenetére


Jim74
nagyúr

Még ne töröld!!!! :)
Nem tudom, mikor szánom rá magam a reinstallra...

(#25022) Syrius XIX válasza Jim74 (#25020) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Már +történt :(((, de np. mert ha újrajelentkezel, úgyis Lfogadom! ;)

Mielőtt reinstallálsz ne felejtsd L törölni a Hamachi szeródaT4 :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25023) #49533440 válasza Syrius XIX (#25022) üzenetére


#49533440
törölt tag

légyszives engem is törölj! majd újra csatlakozom. :R

(#25024) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Valaki esetleg 1 kis :))ásra?

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25025) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hamachi szerót készítettem! :R

Tudom hülyén hangzik, de nézzétek már meg pls. h ott vagyok-e! :F THX! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25026) Jim74 válasza Syrius XIX (#25025) üzenetére


Jim74
nagyúr

Újraküldtem a reget :B

(#25028) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Az biztos, h készítek szerót 18 : 30-kor! :R

De rátok bízom a döntést, h Tunngle, vagy Hamachi!

Hová jönnétek szívesebben? :F

Írjatok pls! :K

Jim: Hamachi esetén mindenféleképpen elfogadom! ;)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25029) benjemin1994 válasza Syrius XIX (#25028) üzenetére


benjemin1994
tag

Szia én mennék hamachiba

(#25030) Syrius XIX válasza benjemin1994 (#25029) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Mivel egyedül te írtál, az lesz! ;)
Már csinálom is!

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25031) benjemin1994 válasza Syrius XIX (#25030) üzenetére


benjemin1994
tag

ok

még nem látok szerót

[ Szerkesztve ]

(#25032) drr válasza Syrius XIX (#25028) üzenetére


drr
őstag

Mennék én is Hamachira!

(#25033) - = Zk = - válasza dzsavermadar (#25027) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jóó :C:C

Urak, akkor a GameRanger megszűnt, mint szerókészítési lehetőség?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25034) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Amióta nincs online, azóta ennyien még nem is voltunk:

+ Edy most jött!

:C

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25035) benjemin1994 válasza Syrius XIX (#25034) üzenetére


benjemin1994
tag

Zsír volt ma!! Kössz a :)) ulást

(#25036) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Jó volt! THX ALL! Már naon régen nem voltunk 8-an! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25037) Syrius XIX válasza - = Zk = - (#25033) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem szűnt meg, én mindennap megnézem, mizu GR-N, de egyenlőre még nem javult a helyzet! Borzalmasan laggol! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25038) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#25037) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Jó volt a mai is, :C de lag itt is volt bőven sajnos. :W

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25039) drr válasza Syrius XIX (#25036) üzenetére


drr
őstag

Jó bizony!

[/

dzsaver, a lagg amiatt volt, mert Zyl töltött felfelé keményen :K

[ Szerkesztve ]

(#25040) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

"Lányok, ezt nézzétek!"

Tegnapi naphoz! :C :C :C :DD :DD :DD

:))

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25041) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#25042) ben1957


ben1957
csendes tag

Ez egy különösen jó krónika volt dzsavemadar :C

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#25043) Jim74 válasza dzsavermadar (#25041) üzenetére


Jim74
nagyúr

Már megint miről maradtam le :O

(#25044) benjemin1994 válasza dzsavermadar (#25041) üzenetére


benjemin1994
tag

Cool volt!! :R

(#25045) benjemin1994


benjemin1994
tag

Valaki most gurulni nem akar?

(#25046) drr válasza benjemin1994 (#25045) üzenetére


drr
őstag

Én szabad vagyok egy ideig még...
X, Hama belőve :K

[ Szerkesztve ]

(#25047) benjemin1994


benjemin1994
tag

Van szeró gyertek. Mi már játszunk zolee val :K

(#25048) ben1957


ben1957
csendes tag

Sajna éjszakára megyek gájázni :W

Örökké akarok élni.Eddig sikerült :)

(#25049) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Hamachi szeró van! :K Aki úgy gondolja, jöjjön :))ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#25050) benjemin1994 válasza Syrius XIX (#25049) üzenetére


benjemin1994
tag

Már hárman nyomjuk

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.