Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) volvoguy válasza Enton (#4000) üzenetére


volvoguy
addikt

nane! pedig még én nem találtam benne havas pályát (gondolom svéd rally) - igaz még nem toltam ki teljesen

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#4002) Papi74


Papi74
aktív tag

Mikor lesz party :F a héten jó lenne összehozni egyett :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4003) Gery8503


Gery8503
csendes tag

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget.

De lenne egy újabb kérdésem. Mért dob le állandóan a játék. Csomószor kiírja hogy a leválasztott a szerverről. Mit csináljak elég zavaró? Másnál is ilyen?

Papi74: ha lehet én is esetleg jönnék, persze függ attól hogy mikor lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4004) Papi74 válasza Gery8503 (#4003) üzenetére


Papi74
aktív tag

Szerintem hétvégére kéne összehozni,mert akkor többen ráérnek 4-5 ember jó lenne minimum.Hétvégén ha ráérsz nyugodtan gyere 1.1 patch-el nyomjuk :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4005) smisa válasza Papi74 (#4004) üzenetére


smisa
őstag

szombaton én is benne lennék egy versenyben, viszont 1.1 patch-t érdemes fgeltenni nekem még 1.0 van és komoly online ranggal

(#4006) Enton válasza smisa (#4005) üzenetére


Enton
addikt

A rang változatlanul megmarad akármilyen javítást használsz, mivel azt a serverek a felhasználónevek alapján tárolják.
Szép is lenne minden egyes reinstall után kezdhetnéd előről a rangsor lépegetést. :((

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4007) Papi74 válasza smisa (#4005) üzenetére


Papi74
aktív tag

Akkor legyen szombaton,de kéne még jelentkezö és valakinek szerót is kéne csinálni :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4008) yan25 válasza Papi74 (#4007) üzenetére


yan25
csendes tag

Szombat? Az nekem jo + a vasárnap is :)) én tuti h. megyek. :DD

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4009) Papi74 válasza yan25 (#4008) üzenetére


Papi74
aktív tag

Akkor már hárman vagyunk,smisa,yan25,Papi74

még legalább 3-4 emberke jöhetne :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4010) Carpio


Carpio
tag

Valaki árulja el, hogyan kell beállítani a Driving options-t, hogy billentyűzettel játszható legyen a játék!
Please :O

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#4011) Papi74 válasza Carpio (#4010) üzenetére


Papi74
aktív tag

Magyaritásal könnyeben boldogulnál szerintem :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4012) Papi74 válasza Carpio (#4010) üzenetére


Papi74
aktív tag

1,fömenü
2,beállitások
3,vezetési beállitások
4,vezérlö eszközök

ha ez megvan,márcsak hozzá kel rendelni azt a gombot amit kiválasztasz :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4013) Carpio válasza Papi74 (#4012) üzenetére


Carpio
tag

Ajjaj, rosszul fogalmaztam.
Tudok versenyezni bill.-vel, csak az autót nem tudom normálisan irányítani, kb. mint gólyaf*s a levegőben. :DDD
Erre kellene nekem valamilyen megoldás!!

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#4014) kdave9 válasza Carpio (#4013) üzenetére


kdave9
tag

Nekem így van beállítva

-H-U-N-T-E-R-

(#4015) Papi74 válasza kdave9 (#4014) üzenetére


Papi74
aktív tag

Ez a beállitás nekem is tökéletesen müködik :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4016) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Van aki Vista X64 alatt meg tudta oldani az FF problémát?
Volt róla szó október magasságában, amit meg is csináltam a registry-ben de valamit elronthattam mert továbbra sincs FF. :F

Miért érzem úgy hogy a GRID-et jobb bill.-el játszani? :B Köze lehet a jelenségnek ehhez az arcade műfajhoz?

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#4017) Enton válasza Beowulf_78 (#4016) üzenetére


Enton
addikt

Inkább tartom ezért felelősnek a Vista-t és a hozzá való x64-es driveket, minsem azért mert arcade lenne a game. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4018) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Szoktátok tolni így ph-n belül, mert most raktam fel újra a gémet, csak mint tudjuk elég szar ez a lökdősödök rendszer.

(#4019) Kommy válasza Beowulf_78 (#4016) üzenetére


Kommy
veterán

Mire gondolsz mint FF probléma? én nem vettem észre semmi gondot az ff-el játék alatt Vista 64bit Business és Logitech Driving force pro-val.

(#4020) levill


levill
tag

Hi all,
Felraktam tegnap a játékot, és olyan kérdésem lenne hogy melyik patchet érdemes felrakni?
Meg hogy billel vagy gamepadal jobb irányitani?
Ha lesz esetleg szerver majd szóljatok és megyek énis:)

(#4021) yan25 válasza levill (#4020) üzenetére


yan25
csendes tag

hi levill Szerintem az 1.1-es patchet rakd fel én is azzal tolom föleg a szero végett ahogy "fentebb"smisa leirta.

billel vagy gamepadal ??? hmm.... ez csak rajtad múlik h.melyikkel érzed jobban a kocsit én probáltam kormánnyal és joy-al pffffff....maradok a bill-nél :D

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4022) yan25


yan25
csendes tag

Valakinek nincs kedve szerot csinálni??? Mostmár sztem lennénk 1 páran...
Csinálhatnék én is de eléggé gáz a mobilnetem (edge,és csak igazán picit laggolok :B )
szóval ha megszakadok nem fogjátok név alapján +találni mert "átruházódik"a szeró másra. hmmm.....valaki??? :)) :R

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4023) levill válasza yan25 (#4021) üzenetére


levill
tag

Ok, köszi, most jött le telepitem is. Esetleg lesz a napokban party?

(#4024) yan25 válasza levill (#4023) üzenetére


yan25
csendes tag

eddig úgy volt h. ma lessz,de még semmi jelét lem látom a "készülődésnek" :(

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4025) levill válasza yan25 (#4024) üzenetére


levill
tag

Akkor én csinálok egyet és majd hátha jönnek:)
Akkor 1.1-es patch,
név: Levijoe
pass: grid

mod: kész van jöhettek.

[ Szerkesztve ]

(#4026) yan25 válasza levill (#4025) üzenetére


yan25
csendes tag

esküszöm nem látom pedig 1.1-es patch van fenn :W

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4027) levill válasza yan25 (#4026) üzenetére


levill
tag

:O Megprobálsz te csinálni egyet?

(#4028) yan25 válasza levill (#4027) üzenetére


yan25
csendes tag

ok! nick Sgt-yanika
jelszo grid

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4029) levill válasza yan25 (#4028) üzenetére


levill
tag

Nem látom:( Csak egy NiCemoo nevü sessiont talál.

(#4030) yan25 válasza levill (#4029) üzenetére


yan25
csendes tag

az gáz szerintem halasszuk holnapra és lessz 1 egész napunk arra hogy, megbeszéljük, kitárgyaljuk, teszteljük,és buzdítsuk a kolegákat h.jöjjenek ők is......
vagy vegyük fel egymást msn-re (pesze aki csak jönni akar) és csinálunk 1 jo nagy konferenciát. :)) szeintem.....

am. egészen idáig ment a szeró

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4031) Kommy


Kommy
veterán

Énis benne lennék az o-line gameben , de eddig összvissz kb 2-szer játszottam multit vele, de sok aki direkt kilök. AMúgy az előbb énis nézegettem de nem láttalak titeket. Igaz nem tudom melyik patch van fent, de gondolom mindegyik fent van steam miatt.

(#4032) Papi74


Papi74
aktív tag

Akkor nem maradtam le semmiröl ;]

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4033) Beowulf_78 válasza Kommy (#4019) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Ha dobsz nekem msn címet, vagy telcsi számot akkor rádcsörgök, hátha tudsz segíteni.. :R
Annyi az FF probléma hogy nem működik. :U A kormány működik, csak az FF nem. De ha nálad működik az FF, akkor nálam is fog ha elmondod mit és hogy csináltál. :K

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#4034) motormouse válasza yan25 (#4030) üzenetére


motormouse
aktív tag

Sziasztok!
Már egy ideje nézegetem ezt a fórumot némi hasznos tanács fejében, bár az én gondomra nem találtam megoldást...... végülis lényegtelen nálam minden jól fut és működik. Benne lennék egy o-line játékban! mondjuk nekem asszem patch2 is fent van, de akárhányszor néztem h lesz game én nem láttam a szerverek közt :F . Ha gondolja vki vegyen fel msn-re
sick@vipmail.hu

(#4035) Papi74


Papi74
aktív tag

19:00-20:00-ig csinálok szerót

nick:papi34

jelszó:grid

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4036) yan25 válasza Papi74 (#4035) üzenetére


yan25
csendes tag

papi elfelejtetted odairni hogy 1.2. -es pacht használunk :DD

jaaaa és gyertek minél többen :C :C :DD

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4037) Kommy válasza Papi74 (#4035) üzenetére


Kommy
veterán

írjátok le nekem legyetek szívseke, hogy hogy tudok csatlakozni a szerverhez.

(#4038) Papi74 válasza Kommy (#4037) üzenetére


Papi74
aktív tag

Megkeresed a személyesnél a nick-et,beirod a jelszót és kész.Kár hogy csak ketten voltunk jó volt :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4039) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Sikerült megoldanom Vista X64 alatt az FF-et! :K :C
Így csináltam:

However, if a user follows the following procedure, the force feedback should work in the game as it is now:

1. Plug in the wheel, and leave it plugged in through the whole procedure.
2. Uninstall the Logitech Gaming Software
3. Run ClrCalib. Version must be 5.03.110 or more recent. Otherwise it won't work.
4. Install latest Logitech Gaming Software (5.02). Follow the install without ever cancelling out.
5. Start and play the game. Axes will now be Y for accelerator, and Rz for brake. Force feedback should work.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#4040) Sztanik válasza Papi74 (#4038) üzenetére


Sztanik
tag

Kár hogy csak most keveredtem gép elé.
Mentem volna Én is.

Viszont a héten valamelyik hét közbeni napon 20 óra után haverokkal leszünk 4-en 5-en.
Majd jelzem aznap délután itt.
Aki tud jöhet innen is.

Robi

(#4041) Kommy válasza Papi74 (#4038) üzenetére


Kommy
veterán

Yan25: próbált segíteni amikor játszottatok, de sajnos nem láttam a szervert :O
egy kérdés eredetivel játszotok?

(#4042) JColee


JColee
őstag

ma is kaptam egy enyhe idegrohamot a multi miatt :(
annyi a sok f*szkalap a rajtnál nem fékez, csak beleszáll az előtte haladóba
olyan is volt nem egyszer h sikerült meglépnem a rajtnál és ekkor meg visszafele megy a gyerek a pályán és belém jön :W
csak saját felelősségre menjetek online

[ Szerkesztve ]

(#4043) Papi74 válasza Kommy (#4041) üzenetére


Papi74
aktív tag

Nekem megvan az eredeti és a virágbolti változat is,egyébként én 1.1-es patch-el nyomtam yan25-nek 1.2-es volt fent :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4044) Piero89 válasza JColee (#4042) üzenetére


Piero89
aktív tag

Sok olyan ember játszik, aki csak azért van, hogy másokat idegesítsen sajnos.Lehet nagyon jókat is játszani online,csak tudni kell jó szervert találni.

Egyébként észrevettem,hogy mind1 melyik hazának a fia az illető, tökéletesen megy a másik anyázása angolul...mégiscsak világnyelv :DDD

(#4045) Beowulf_78 válasza Piero89 (#4044) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem régóta játszom online a GRID-del, de mérhetetlenül idegesít 1-2 ember engem is...ilyen szembejövős kis öcsökkel nem taklálkoztam még hála a jó istennek, de olyan sokszor volt hogyha egymás mellett megyünk akkor nekem jön, és kicsit meglök, csak annyira hogy gumifalnak, vagy bármi egyéb tereptárgyba csapódjak. :( :( A cheaterekről nem is beszélve. :W Megölik az Online játékot minden műfajban a cheaterek..mikor fogják ezt felfogni a készítők? Crysis Wars szerverek 98%-ban ki van kapcsolva a punkbuster védelem. Nem is értem mire jó ez, ha a 20-30 főböl 1-2 cheater van, akik egyből le is vannak ugatva.. :(

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#4046) smisa válasza Papi74 (#4035) üzenetére


smisa
őstag

Azért így nehéz lesz , ha csak előtte 20 perccel szólsz. Nem ülők a gép előtt várva mikor lesz jó neked :(( . Mi volt a szombati nappal amit megbeszéltünk :(((

(#4047) yan25 válasza Sztanik (#4040) üzenetére


yan25
csendes tag

Szanik nekem nekem bármikor yo én tuti ott leszek :))
csak ird ki azt is hogy melyik pach-et használjátok

És mennyire igazed van nem muszály csak a hétvégére öszponositani. :K
Mért ne tolhatnánk hétköznap is? :C

[ Szerkesztve ]

A helyzet cifilisztikája úgy orientálódik hogy a bokarbonáció lepció globális ezért az én véleményem inzuvizuális.

(#4048) Papi74


Papi74
aktív tag

Én is belátogatok,ha lesz :K

Az életben az a szép, hogy bármi megtörténhet és az a szar, hogy meg is történik...

(#4049) Sztanik válasza yan25 (#4047) üzenetére


Sztanik
tag

Ma 3-an leszünk haverok. Esetleg 4en
19-22 óráig kb.

Szerver : Roberto01
Jelszó : a

Robi

(#4050) levill válasza Sztanik (#4049) üzenetére


levill
tag

Hanyas patch?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.