Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) dzsavermadar válasza dugojancsi (#22000) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Légy újra üdvözölve! :C :C :R
Ha esetleg nem követted a történéseket, tájékozódj, mert elég sok minden történt,változott, és történik ezekben a pillanatokban is. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#22002) Doomgiver


Doomgiver
aktív tag

:C

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#22003) Chrys_


Chrys_
addikt

Asszem benézek majd én is egy ilyen PH!-s versenyre. Hol találom a szerveretek? non-ranked?

(#22004) Syrius XIX válasza Chrys_ (#22003) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Többjátékos mód, Online választása után asszem a legalsó sor (ranked a legfelső lehetőség, ha nem nagyon tévedek). Private (?), ha nem magyar a játékod! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#22005) Chrys_


Chrys_
addikt

OK, meglesz. Bár ma nem tudom meddig lesztek, mert elég későn érek haza.

(#22006) Matsushita válasza Syrius XIX (#22004) üzenetére


Matsushita
tag

- Ranked
- Non Ranked
- Private

in english...

;-)

:))

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22007) D@ni88


D@ni88
addikt

szerver kész:
Daniel-PH-Team
grid

(#22008) Matsushita válasza dzsavermadar (#21997) üzenetére


Matsushita
tag

Van egy sanda gyanúm, hogy az eredeti kép ki lett cserélve a kérdőíven. :D
Mellesleg ekkora hóban/hidegben nagyon fázhat szegényke.
Kérem autóstársaimat szánják meg egy kabáttal vagy akinek kombija van vigye el egy darabon! :K ;)
Mindezt csupán baleset megelőzési okokból. :P

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22009) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót, mert nem találtam! :((( Akinek van kedve (és tud), jöjjön :))ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#22010) Matsushita válasza Syrius XIX (#22009) üzenetére


Matsushita
tag

Már jöttem is! :))

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22011) kdave9


kdave9
tag

köszi Fics a mait, leállt a game :(
ennyi volt mára, jó8 all

-H-U-N-T-E-R-

(#22012) ficsor001 válasza kdave9 (#22011) üzenetére


ficsor001
tag

Nincs mit, jóéjt all :)

(#22014) Doomgiver válasza dzsavermadar (#22013) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:C :R

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#22015) Perhaps


Perhaps
csendes tag

sziasztok. ma csinál valaki szerót? :)

(#22016) Syrius XIX válasza Perhaps (#22015) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Igen, én, most! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#22017) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#22018) Perhaps válasza Syrius XIX (#22017) üzenetére


Perhaps
csendes tag

nemtok csatlakozni :S

(#22019) Matsushita válasza dzsavermadar (#22013) üzenetére


Matsushita
tag

:DD Megint elérte a kép a célját. :C :R

Jövök én is :)) ni nemsokára.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22020) Perhaps válasza Syrius XIX (#22017) üzenetére


Perhaps
csendes tag

na végre sikerült! amióta Patcheltem, mindig bénázik... -.-

(#22021) ficsor001


ficsor001
tag

Van még sero?

(#22022) Matsushita válasza ficsor001 (#22021) üzenetére


Matsushita
tag

Úgy látom már nincs. :(
Nna ezt jól lekéstem!
Kár...

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22023) ficsor001


ficsor001
tag

Csináltam serót, ha valaki jön irjon mert leraktam tálcára.

(#22024) Steady74 válasza Matsushita (#22022) üzenetére


Steady74
addikt

jövő hét péntekre fókuszálj Pityu, jövök megint! :DDD

(#22025) x63 válasza Steady74 (#22024) üzenetére


x63
aktív tag

Miért nem most jöttél ember, Fodrász -al nyomtuk idáig..... :W

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#22026) Steady74 válasza x63 (#22025) üzenetére


Steady74
addikt

báz államvizsgára tanulok :DDD hétfőn tolom le, most hajrázok

Jövő pénteken benne vagyok egy langyos csapatásban, ha minden jól alakul

(#22027) x63 válasza Steady74 (#22026) üzenetére


x63
aktív tag

Akkor igyekezz mert ez már neked a célegyenes. :DDD

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#22028) Steady74 válasza x63 (#22027) üzenetére


Steady74
addikt

stílusosan fogalmazva igen, ott vagyok :D

Ha csinálok majd szerót ide kiírom, remélem találkozunk, bár 3 körön vélhetően egyet kapok majd tőled, amennyit játszottam mostanában... :)

(#22029) vittuka


vittuka
aktív tag

.. semmi! :U

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#22031) steve1975


steve1975
csendes tag

Hahó! Jön valaki :)) ?

(#22032) Syrius XIX válasza steve1975 (#22031) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót, akinek van kedve, jöjjön :))ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#22033) bence29


bence29
tag

Szia JJ megkérnélek hogy a bajnokságba vedd fell a kissimit mert szeretne jönni csak még nem regisztrált a forumba elöre is köszönöm szépen szia

(#22034) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Mi újság van srácok? Nem jön senki, akkor menjek rFactor-ozni? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#22035) Matsushita válasza Syrius XIX (#22034) üzenetére


Matsushita
tag

Szia szőr!

Jövök mindjárt! 15 perec! (nem perc! perec :)) )

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22036) Syrius XIX válasza Matsushita (#22035) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ok, +várlak (annyi belefér)! ;)

thx, h legalább vetted a fáradtságot, h írj! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#22037) Matsushita válasza Syrius XIX (#22036) üzenetére


Matsushita
tag

Ez természetes.
Részemről a legkevesebb úgy gondolom... ;)
Köszönöm, hogy megvársz! :R

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22038) Matsushita válasza Steady74 (#22024) üzenetére


Matsushita
tag

,,Holy chicken mother!" Steady74 a hasgyúróm! :D
Ezt vegyem fenyegetésnek? Vagy kihívásnak? :DDD
Még nem tudom, hogy pénteken mikor leszek on-line... és Grid-közelben.
De ha biztosan jössz én is igyekszem úgy rendezni a dolgaim, hogy tudjak jönni.

Államvizsla? :Y Az milyen kutya? ;]

Akkor egy kalappal és egy nitro-s palackkal én is hozzájárulok. ;)
Drukkolok neked, hogy sikerüljön és könnyedén vedd az akadályt!

[ Szerkesztve ]

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

(#22039) KissImi


KissImi
csendes tag

Szia! Szeretnék jelentkezni a bajnokságra!

(#22040) KissImi


KissImi
csendes tag

Szia! Szeretnék jelentkezni a bajnokságra!

(#22041) Katsu


Katsu
aktív tag

Sziasztok,

Ne haragudjatok, hogy csak úgy eltűntem és nem jelentkeztem, de akadt némi családi és munkaügyem. A jó hír viszont az, hogy a holnapi bajnokságon meg tudok jelenni. Bár még mindig keveset ismerek a pályák közül. :D De ami késik az nem siet. Úgyhogy holnap találkozunk. Esetleg azt megtudjátok mondani, hogy én páros vagy páratlan szerveren leszek-e?

Üdv: Katsu

(#22042) dzsavermadar válasza Katsu (#22041) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

[link] :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#22043) JJános válasza KissImi (#22040) üzenetére


JJános
addikt

Természetesen szívesen veszem a jelentkezésedet. :C :C :C

2007-05-06 óta itt!

(#22044) Steady74 válasza Matsushita (#22038) üzenetére


Steady74
addikt

Háj,
inkább kihívásnak vedd, az elmúlt időszakban fejben többször végigmentem az összes pályán (mivel gyakorlatra nem volt lehetőség), szóval nagyon fel vagyok készülve :)
Hát az államvizsla szar dolog, t@köm ki van már vele, jó lenne túl lenni rajta. Fajtája törzskönyvezett közgazd-ész.
Köszi a drukkot, pénteken találkozunk :D

(#22045) JJános


JJános
addikt

Figyelem! Achtung! Pozor! Psejscsa nema!

Ma PH TocA kulof futam!

Páratlanok: HunMan, Smisa, aaakos, GNKING, zolee76, zolisx4, steve1975, Doomgiver, Perhaps, Katsu. Szeró: ---JJ---

Párosak: Zyllion, -H-U-N-T-E-R, VViktor1, NERIANA, westcoastlog, bence29, Matsushita, HUN-cutka, KissImi. Szeró: Zyllion(Syrius)

Pályák: Nürburgring A, Jarama A, Istanbul A

Kezdés: 18.00

Versenybírák: ---JJ---, és Dzsaver

Mindenki megjelenésére feltétlenül számítok. Gyűjjetek-e wazze, mert szétcsapok közöttetek! :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#22047) JJános


JJános
addikt

aaakost nem találom, nem tudok privibe jelszót küldeni. Jelentkezz privibe, vagy valaki küldje el a jelszót, aki tudja.

2007-05-06 óta itt!

(#22048) JJános


JJános
addikt

Jelszók kiküldve. aaakost nem találtam. s.o.s.

2007-05-06 óta itt!

(#22049) drr válasza JJános (#22045) üzenetére


drr
őstag

:C
Ott leszünk!
:))

(#22050) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Tiszteletem sporttársak!

Kb. 1 hónapja használom a Win 7-et (többek unszolásának engedve). +barátkoztunk, elfogadtam, h ez a haladás útja.
A GRID XP alatt simán, szépen futott (előfordultak problémák, de nem napi, max. heti szinten 1*-2*).
Win7 alatt videózni ugyan tudok, csak átalakítani nem (a Pinnacle nem hajlandó +bírkózni az X* 3,9 GB-os .AVI file-okkal. Nem olvassa be, vagy beolvassa, de hibásan). Amivel eddig konvertáltam, az + nem hajlandó átkonvertálni!

Nem fogok semmit a Win7-re (mielőtt nekem esnétek), de ezek tények, ez van! Még mindig nem értem, mi a reteknek kellett kukázni az XP-t! Nem hiszem L, h nem lehetett volna tovább fejleszteni a mai kornak +felelő szintre ( vagy itt is az van, h ami működik az már nem is kell?)! Tény, h sok mindenben 1szerűbb és kényelmesebb a Win 7 (nem tagadom), könnyű +szokni. Speciel nekem nagyon hiányzik a régi nézet bal oldala 1 +nyitott mappán belül4 ezt sem értem, mi a francnak erőltetik annyira a jobb gomb használatát! A régi nézet alján ott volt az automatikus betekintés, leggyakoribb mappa és állomány műveletek, stb. Itt + állítsam be külön, ha betekintést akarok, vagy bármit akarok csinálni? Nonszensz! Haladás visszafele, de 1. 000-rel! ;) 11111111.

Ezeket most csak azért írtam le, mert éles rendszernek kb. 2 hete használom a Win 7-et. Napi szinten problémája van a GRID-del (akadozik, lefagy, nem hajlandó kilépni belőle, stb...).

Tegnap sajnos nagyon hamar Ltüntem (elnézést kérek a verseny társaktól!), aminek 1etlen oka volt:

Többen állították, h "használjam nyugodtan a Win 7-et, nem fog összeomlani!" jelentem nekem sikerült 2 hét után összeomlást előidézni, aminek hatására (gondolom én) "Blue Screen", vagyis kék halál képernyővel lépett ki és indította újra magát, ami után ezt írta ki:

A Windows helyreállt egy váratlan leállás után.

A windows képes ellenőrizni, hogy az interneten található-e megoldás a problémára

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: BlueScreen
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.48
Területibeállítás-azonosító: 1038

További információk a problémáról:
BCCode: 1a
BCP1: 0000000000000403
BCP2: FFFFF68000025A80
BCP3: D0C000017CC80867
BCP4: FFFFF6FC4003A418
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

A probléma leírását segítő fájlok:
C:\Windows\Minidump\012311-43711-01.dmp
C:\Users\Syrius\AppData\Local\Temp\WER-57673-0.sysdata.xml

Olvassa el online adatvédelmi nyilatkozatunkat:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x040e

Ha nem érhető el az online adatvédelmi nyilatkozat, olvassa el az offline változatot:
C:\Windows\system32\hu-HU\erofflps.txt

Halkan +jegyezném, az XP-t több mint 8 évig(!), igen jól olvassátok 8 évig használtam és 1etlen 1* sem találkoztam a híres "Blue Screen"-nel.

A másik oka az volt, h újraindulás után internet kapcsolat sem volt (nem csak nekem), valószínűleg a szolgáltató machinálhatott valamivel, mert csak 20 : 45 körül állt helyre a kapcsolat!

Sry, csak most néztem, h 1 kicsit hosszú lett a HSZ, de úgy érzem, így kerek! :)

Respect & THX, annak aki ennek ellenére mégis Lolvasta! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.