Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) macy válasza Face8814 (#900) üzenetére


macy
addikt

Miért ,mit gondoltál mi lesz ha padlógázt nyomsz? :U

(#902) Face8814 válasza macy (#901) üzenetére


Face8814
őstag

Teljesen mindegy hogy padlót nyomtam neki, vagy nem. Már kissebb gázadásnál is ezt játszotta ( hozzáteszem, bill-el és gamepaddal is hasonló volt a szitu, kormányt meg egy játék miatt nem veszek :( )

Egyébként ennél még a sokat szidott Pro Street-nek is ezerszer jobb volt az irányítása, pedig az sem volt valami telitalálat. :(

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#903) smisa válasza Face8814 (#902) üzenetére


smisa
őstag

Akkor gyorsan töröld le és ne szemeteld teli a forumot :DDD

[ Szerkesztve ]

(#904) Face8814 válasza smisa (#903) üzenetére


Face8814
őstag

"...és ne szemeteld teli a forumot"

Mivel is? Véleményem kinyilvánításával?
Elnézést hogy élek! :R

Athomi: Köszi a tanácsot! :D
Egyébként meg egy szóval nem mondtam hogy bejött, csak jobb volt az irányítása. Más kérdés, hogy az ideálistól az is fényévekre van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#905) athomi válasza Face8814 (#900) üzenetére


athomi
veterán

Nem kell kicsúszni, maradj a pályán. :D
Mellesleg a Low Street említésre sem méltó ebben a topikban. :)

Nekem inkább a menü nem tetszik annyira, meg az idióta zenéje, ami játék közben is megy. Még szerencse hogy ki lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#906) T.Peter


T.Peter
őstag

Én is kipróbáltam. A demo után elég furcsa az irányítás, minden kocsinak más, és rögtön elég nehéz megszokni. Például a porsche-t az elején nagyon érdekes volt vezetni, mert amikor felengedtem a billentyűt, akkor a kocsi még kanyarodott. Fura. Plusz az elején, hogy rögtön beledob, és akkor a következő pár versenynél is rögtön bizonyítsál, az nekem nem jött be. Csinálhatták volna úgy, mint ahogy a codban van, hogy gyakorlat van az elején. Példul le kell tenni egy vizsgát még a versenyek előtt. Végülis így is jó lett, most még csak az első két versenyt csináltam meg, de holnap majd több verseny után többet tudok róla írni. Mindenesetre nekem már a demonál bebizonyította a Codemasters azt, hogy ezt a játékot érdemes megvenni, mert egy élménnyel lesz gazdagabb az ember.

(#907) athomi válasza T.Peter (#906) üzenetére


athomi
veterán

A prosche irányítása tényleg kaki, nekem is kanyarodott miután felengedtem a gombot. A 3. kör végére már megszoktam. :DDD
Amúgy én a BMW-t is másnak éreztem mint a demo-ban, sajnos negatív értelemben.

[ Szerkesztve ]

(#908) t1 válasza athomi (#907) üzenetére


t1
addikt

Az a porsche egy szar volt sztem, Daewoo meg...:D
Amúgy nagyon jó gém :Y

(#909) Veg1ta válasza smisa (#899) üzenetére


Veg1ta
tag

Úgy lehet csapattársat szerezni ha vmelyik (usa, euro, japcsi) módban eléred a 80k-t. Vettem is egy japcsit, viszont eddig csak kétszer szerzett pontot. Első alkalommal 2-őt, majd másodjára azért nyomkodtam az instant replayt, mert szegény hülye nem érte be a 2. helyezéssel..... végül csak ott maradt! :D :D :D

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#910) athomi válasza Veg1ta (#909) üzenetére


athomi
veterán

Sato-ból kiindulva a japcsikat mellőzöm. :D

(#911) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Én a digó team-matet választottam és ő a legnagyobb ellenfelem :Y
Amugy a játék nagyon bejön,iszonyat jó hangulata van főleg hogy nagyon frankón lehet irányítani Rumblepaddel :K

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#912) Enton


Enton
addikt

A mai napon megérkezik az eredeti verzió!De nem bírtam ki!Ki kellet próbálnom!
Meg is tettem!
Hát wow meg wow meg wow!Jó lett így alig 4-5 óra játék után!
Kiváncsian kipróbálgattam mindent!Majd ugy gondoltam megnézem a multit!
Nah ekkor ugyanaz a mizéria mint a demoban és láss csodát műxik!
Lehetőség van privát, rangsorolt illetve nem rangsorolt játékra!Rögtön neki is vettetem magamat a rangsoroltnak és mivel a demoban megismert kis amatőr roncsderbisekkel vetődtem össze gyorsan feltornásztam magam a rookie 3. szintjére!9 pontonként lépsz szintet!(a cod4-hez hasonló fejlődési rendszer csak itt ez nam add semmit legalábbis eddig nem, max annyit hogyha nagy ranguak közé tévedsz kis ranggal akkor számíthatsz a kick-re!:D)
Négy féle választási lehetőség adódik a mapvote-nál europa, usa, japan, global.
Főként a europe-ban tevékenykedtem!Mind a négy választási opció alatt lehetőség van kiválasztani az adott földrészre jellemző versenyek közül egyet megint vote alapján.Magyarán szólva dupla vote lett!Mindezek után pedig a lobbyban lehet kocsit választani, tippem szerint minnél nagyobb rangod van annál több közül lehet majd vagy lehet hogy ezt a részét a single részhez kötik majd még kiderül!
Uj opcióként tárul fel a user id megtekintése enter gombal, ahol megtalálható nagyon sok adat a játékosról főként mennyit versenyt ment hányat nyert/veszített, hányszor törte tropára a járgány és hogy milyen szinten jár az illető hány pontja van( experience pont ezeket lehet nyerni minnél jobb helyezéssel a három verseny során) és hogy milyen rangú az adott játékos!

Megragadnám az alkalmat és toborzást szervezek így elsőként egy Multis csapat szervezésére ahol a minnél jobb helyezések és a pályák begyakorlása lenne a cél. Majdnem olyat szeretnék csinálni mint a single-ben lehet, tehát csapatépítést, csak itt élő játékosokkal!
Jelentkezéseket privátban várom!Akit érdekel írjon és összehozzuk Mo legjobb GRID multis csapatát. Jelenleg még nem szeretném a felvételt eredeti verzióhoz kötni de nem lesz hátrány ha meglesz úgy is!Mivel idővel ugyis jönnek ki hozzá javításék és egyebek!
Szóval hajrá magyarok! :C

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#913) T.Peter válasza Enton (#912) üzenetére


T.Peter
őstag

Nagyon jó elemzés lett, gratulálok.

(#914) Enton válasza Enton (#912) üzenetére


Enton
addikt

Upgrade:
A multiban szerzett experience pontokat felírva, ha rangsorolt versenyeken mész, felkerülsz egy global scorelist-ra jelenleg 500-600 között mozogok a listán és kb párezren lehetnek max!(Ez olyan travianos egy kicsit, mint ahol a népességet nézik!:D)
A pályák száma nem tul sok viszon t nagyok variációban feltűnnek, így sokkalta több pályát kapunk mint azt gondoltuk!
Lemans tipusú módnál pedig egy nagyon érdekes eddig még általam ótós játékban nem látot effekt figyelhető meg nagyon pazar megvalósítással, mégpedig a napszakváltás real-time-ban!Természetesen ha nem 24 órás idővel játszol ezen efekt ideje is redukálódik de mint már említettem nagyon szép és az esti jelenetek is nagyon hangulatosak! :C

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#915) CJ3


CJ3
senior tag

Szerintem nehéz a game de nem baj az én Xboxon tolom és az irányítással pl annál a F-1 es kocsinál hát nem is tudom párszor nekifutottam:) Lehet embert venni nem is tudtam azt meg hogy kell mert itt irják h vehetsz de csak általánosan valaki leírná ...Nekem mint ha csak 3 verseny közül kellene választani:)Global Euro meg a Japcsi akkor lehet hogy lehet lefele menni:)?

Crypto

(#916) Amur válasza kdave9 (#890) üzenetére


Amur
addikt

rakj vissza egy régebbi videókari drivert(nekem is ilyen gondom volt,én omega drivert raktam fel,de catalystból a 8.2 is jó,az omega tutti!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#917) Enton válasza Enton (#914) üzenetére


Enton
addikt

Upgrade:
Az olnline listában a pályacsúcsokat is megtalálhatjuk, autokategóriákra és pályákra csoportosítva!Ez is egy igen jó okoság!
Pályábacsuszós bugolás még nem tapasztaltam, remélem nem is fogok!Eddig szinte semmijen hibával nem találkoztam multi alatt, se hangeltünés se villódzó textura vagy kép!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#918) Eagle16


Eagle16
addikt

A hardveres hanggyorsítást hogyan lehet bekapcsolni? :U

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#919) Picco


Picco
addikt

hogy lehet custom beallitani a grafikat? nalam folfele jelet ir de...semmi reakcio :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#920) Eagle16 válasza Picco (#919) üzenetére


Eagle16
addikt

Shift az :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#921) Enton válasza Eagle16 (#918) üzenetére


Enton
addikt

Az options menu sound alpontjában van a hardver sound accerlation és azt kell on-ra váltani utána ujraindul és kész!Ha nem akarja átváltani akkor valami driver vagy hardver hiba van!:(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#922) Enton válasza Picco (#919) üzenetére


Enton
addikt

Igen a shift billentyű az mert az nem a felfele írányt jelentené az a kis nyilacska hanem azt hogy kicsiből nagybetűre váltasz! ;]
Eleinte én sem vágtam igazán, utána véletlenül megnyomtam! :D

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#923) Eagle16 válasza Enton (#921) üzenetére


Eagle16
addikt

De nálam az szürke :( SB Audigy 4-gyel...szuper. (minden más játékban működik)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#924) cizoe


cizoe
őstag

Egyszerűen képteleln vagyok belőni a kormányomat a játékban. Tapad a falra az autó, pedig jól bevan kalibrálva, más játékban zsírul is megy. :(

OFF: Hétvégén várható egy tartalmas GRID rivjú a gameronline-on Berescsepp jóvoltából, majd csekkoljátok! ;)

(#925) Enton válasza Eagle16 (#923) üzenetére


Enton
addikt

Nekem az alaplapi realtek hd audióval műxik! :K
Valószinűleg valami driver probléma lesz ott, vagy esetleg egy hangképszimuláló progi mert néha azok is bekavarnak a játékokban! :W

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#926) nofi


nofi
őstag

No hát tegnap én is kipróbáltam! Az irányításhoz annyit, hogy arcade-hoz túl realisztikus, szimulátorhoz túl arcade :P Féltem, hogy billentyűzettel nem fogok tudni normálisan játszani, de a driving assistokkal meglepően kellemes az irányítás (jó tudom, egy igazi autóversenyző hallani sem akar ilyenenről), viszont ezek nélkül kb elindulni sem tudsz normálisan, főleg a forma 1-es kocsikkal. Pár kör után rájöttem, hogy van flashback :)) , na ez is egy olyan opció ami nekem lett kitalálva, hogy egy apró hiba miatt ne kelljen újrakezdenem egy fél órás versenyt és mellesleg nagyon profi a kivitelezés, mint egy filmes trükk.
Nagyjából minden tetszik, ilyen autós játékra vártam évek óta és nemmellesleg hihetetlenül jól néz ki! Ami a csúcsra emeli, az hogy a lehető legtöbb játékosnak próbálnak a kedvére tenni! Én mint fun-játékos is tökéletesen elszórakozok alapbeállításokkal, flashbackekkel, de a szimulátor-szakik is tudják maguk kedvére konfigurálni. Rengeteg autótípus, változatos versenyek, karrier-mód, etc.

Tessék kipróbálni!

Xbox GT: nozsolt

(#927) cizoe válasza nofi (#926) üzenetére


cizoe
őstag

Persze és ha tetszik, tessék gyűjteni és megvásárolni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#928) nofi válasza cizoe (#927) üzenetére


nofi
őstag

direkt nem akartam "erre" utalni, de azok a játékok melyek legalább egy hétre lekötnek (ez manapság nagy kihívás) megvásárlásra kerülnek :R

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#929) Enton válasza nofi (#928) üzenetére


Enton
addikt

Lekötnek mert pl az online ranglistán kell szépen előrébb vánszorogni és így is egy nap késsében vagyok!:S
De még ma vagy a hétfői napon befigyelek egyet dobozostul! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#930) kdave9 válasza Amur (#916) üzenetére


kdave9
tag

közben felraktam a legújabb drivert, 8.5, amivel már rendesen fut

-H-U-N-T-E-R-

(#931) Veg1ta válasza Eagle16 (#923) üzenetére


Veg1ta
tag

Nálam sem megy a hardwares gyorsítás, Audigy SE-vel... :(

A csapattársam nyert egy futamot!!! :C Azt vettem észre, hogy a japcsi a japcsi autókkal megy jól.

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#932) munky válasza Veg1ta (#891) üzenetére


munky
őstag

Csak szólok, hogy teljesítményben egy AMD X2 5000+ 2,6Ghz nem egyenlő egy Core 2 2,6 Ghz-el... :U X2-nek min. 300mhz-el nagyobb órajelen kell járnia, hogy egy szinten legyen egy alapórjales C2D-val. Tehát C2D 2,6Ghz-hez X2-ből egy 2,9-3,0 Ghz-es példány áll a legközelebb teljesítményben. (5400+,6000+) Bár a másodszintű gyorsítótár mérete miatt a és az intelre való optimalizáció miatt lehet még nagyobbra lenne szükség.

De teljesen mind1 csak megemlítettem, hogy érdekesen vannak összepárosítva a cuccok system requirementsben.

[ Szerkesztve ]

(#933) Eagle16


Eagle16
addikt

A legelső japán pálya elég brutális. Billentyűzettel elég kemény...:D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#934) Veg1ta válasza munky (#932) üzenetére


Veg1ta
tag

Oké. Nincs vita belőle. Biztos jobb az intel, viszont én a büdös életben nem vennék, mert 20k-nál többet sajnálok egy procira... Így is azon gondolkodom, hogy talán hülyék vagyunk??? Fél évente/évente újítani kell, mert a játékgyártók a hardvergyártókkal karöltve ezt szeretnék. Közben meg egy xbox360-at megkapok már 48k-ért.... Tessék! Már csak a videókártyám többe került (idén) és akkor még ahhoz azért kell körítés.... :W

2. szinten a japcsi pályákon azt hinné az ember, hogy NFS Undergroundozik! :DDD

Ja és a zenéről: ha levesszük a zenéből a "tuc-tuc" részt akkor simán elmenne egy Batman filmben is. :DDD

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#935) munky válasza Veg1ta (#934) üzenetére


munky
őstag

Én tervezem is egy Xbox vételét de még kivárok mi lesz a GTA IV-el...

A játék egyébként nagyon jó.

Simán veri az elmúlt évek NFS-eit. EA felkötheti amilye van...

Most lett csapatom de csapattársat hogyan vagy mikor lehet szerződtettni? Mert így hátrányban vagyok a csapat pontversenyben.

(#936) Eagle16


Eagle16
addikt

Pár kép:

[link]
[link]
[link]

Még nagyon az elején vagyok.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#937) Veg1ta válasza munky (#935) üzenetére


Veg1ta
tag

Mikor elérsz 80k-t vmelyik módban. Akkor 2 autó áll majd a garázsban. Utána felajánlott 3 pilótát (2 japó, 1 olasz) kiválasztod az egyiket és kész. Később pedig a my team/teammate menüben akár tudsz változtatni is.

Jaja a következő NFS-t kicsit jobban át kell gondolniuk a srácoknak.

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#938) T.Peter válasza Eagle16 (#918) üzenetére


T.Peter
őstag

Kipróbáltam múltkor vistan is, és ott nem volt inaktív, be lehetett kapcsolni. Xp-n ezt nem tudom megtenni. Amúgy ez egy kivételesen jól optimalizált játék, mert vistán is ugyanolyanok voltak az fps-eim, mint xp-n.

(#939) Enton válasza T.Peter (#938) üzenetére


Enton
addikt

nálam néha bellagolt vista alatt a demo de ezt lehet a pata-s vinyóra is fogni akár mert vistát még csak olyanra raktam fel kipróbálásra!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#940) Eagle16 válasza T.Peter (#938) üzenetére


Eagle16
addikt

Szóval csak Vistán megy...hát ez elég fura.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#941) darál0w


darál0w
Jómunkásember

*** Nincs warez! :(((

[ Módosította: Thrawn ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#942) heihachi


heihachi
addikt

Ez a játék már megjelent hivatalosan PC-re? Lehet kapni rendes boltban vagy csak virágboltban? (bocs a láma kérdésért)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#943) Sirandrish válasza darál0w (#941) üzenetére


Sirandrish
legenda

Alapelvek olvasása szerintem az elsődleges cél..aztán jöhet az Install...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#944) Unbaised-Ben válasza Sirandrish (#943) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

;] ;]
egyébként nekem bejön a game....de kivi leszek hogy a profil mentésemet oprendszer install után elfogadja-e...mert nagyon szar volt dirt-ben

(#945) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Látom megjelent a teljes verzió,és többen már nyomjátok. A kérdésem az lenne,hogy a teljesítmény javult valamit a demó óta?
Gondolom sokan toltátok a demót,és van valamilyen hasonlítási alap. Optimalizáltak valamit? Olvasom hogy még mindig nem megoldott a hardveres hang támogatása. Ez elég ciki egy ilyen kaliberű játéknál,így gyakorlatilag a hang nagy részét a proci számolja és nem a hangchip. Szerintem számítana az is valamit...
Ja igen,ha valakinek nem jön be a post process effekt,ki lehet kapcsolni a hdr-t Dokumentumok - Codemasters mappa,ott lesz egy hardware settings config fájl,megnyitni Wordpaddal és a felénél ott lesz a post process effect-re vonatkozó sor. False-ra átírni és kész. Hoz pár fps-t és élesebb lesz a grafika is...

[ Szerkesztve ]

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#946) Diocles válasza mert_csokis (#945) üzenetére


Diocles
aktív tag

Én szerintem nem optimalizálták.

(#947) heihachi válasza Diocles (#946) üzenetére


heihachi
addikt

Nem tom, szerintem a demo az iszonyatosan jól futott, soha egy pillanatra sem reccent meg, 30 alá sem nagyon esett a frame. FRAPS-al néztem, 27 min, 51 max, átlag 41 volt a városi pályán, driftben ennél jóval több (1280*1024@ultra, 16*AA ). Ennél hova több optimalizálás?

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#948) Veg1ta válasza Unbaised-Ben (#944) üzenetére


Veg1ta
tag

Nem tudom konkrétan a Dirt-ben hová mentett a gép, viszont sok játék a c:\dokumentomok\ ilyen-olyan rejtett mappákba ment. Azt keresd meg és ha reinstall után ugyanoda másolod akkor nem lehet probléma a profiloddal! ;-)

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#949) athomi válasza heihachi (#947) üzenetére


athomi
veterán

Még füstben is stabilan hozza az átlag FPS-t szintjét a játék.
Ráadásul már egy olcsóbb gép is hozza a 30+ FPS-t.

(#950) Sirandrish válasza Unbaised-Ben (#944) üzenetére


Sirandrish
legenda

a mentéseket nemtudom hogy lesz..azt se hogy a Dirt-ben hogy volt de a game nekem is nagyon bejön...:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.