Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) JJános válasza Rolly Dy07 (#13999) üzenetére


JJános
addikt

Azt nem tudom, hogyan is csinálod, de ha kitiprom is az ablakmosóból a fagyállót, neked akkor is csak a hátsódat látom. Persze csak pár másodpercig, mert utána eltűnsz, és csak a végén látom, hogy már megint nyertél. :O

Mellesleg gyönyörűen vezetsz. De ezt is csak spectatorba látom, ha már törtem, vagy feladtam. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#14002) Rolly Dy07 válasza JJános (#14001) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Ti is nagyon jól mentek és ne pirítsatok :B , mert vannak nálam gyorsabbak is. :K

De azt is tudom nagyjából ha végignézem 1 körötöket hátulról vagy néző módban(így nehezebb), hogy ki hol hagy benne időt. ;) Nem sokat, de mindig azon a picin múlik. Ennyivel vagyok talán gyorsabb.

És köszi.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#14003) JJános válasza Rolly Dy07 (#14002) üzenetére


JJános
addikt

Hát billentyűvel persze sok idő bent marad a kanyarokban. Nincs sok lehetőség, csak nyomom, vagy nem.
De ne szerénykedj. Amióta VVikti barátom megjegyezte, hogy öröm téged nézni, ahogy vezetsz, nah onnantól tudom, hogy te nem nagyon hagysz benne a körben.

De azért szeretünk veled játszani. ;] :C

2007-05-06 óta itt!

(#14004) Rolly Dy07 válasza JJános (#14003) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Igaz. :K

De arra kíváncsi lennék hány kört vertek rám, ha billel mennék? :C
Abba ti vagytok a császárok! :R :R

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#14005) D@ni88 válasza Rolly Dy07 (#14004) üzenetére


D@ni88
addikt

én billel is mentem már 2:00:80es időt spa-ban :)
kormánnyal meg 1:59:5xes idő volt eddig a max. amúgy én sem értem hogy tudsz te úgy vezetni. Nekem pörög, füstöl a kerék, nálad meg... de mondjuk azért nagyából megegyező köröket futunk :D

[ Szerkesztve ]

(#14006) CséZé


CséZé
őstag

elég a beszédből!
valaki csináljon szerót :D

(#14007) D@ni88


D@ni88
addikt

csinálok egy medium euro szerót rankeden

(#14008) JJános válasza D@ni88 (#14007) üzenetére


JJános
addikt

Egyszer már rövidet is csinálj. jobb szeretek nem annyit körözni. Jobb hamarabb vége a versenynek, és jöhet a másik.

2007-05-06 óta itt!

(#14009) D@ni88


D@ni88
addikt

akkor csinálok újat.. 2köröst
kész

nem privát, ranked, mivel sztem most nem lennénk sokan.

[ Szerkesztve ]

(#14010) JJános válasza D@ni88 (#14009) üzenetére


JJános
addikt

Sajnos ki kellett jönnöm. Össze-vissza törtek. Láttam első helyen mentél, és téged is törtek. Ha jól láttam valami LUX nevű.

2007-05-06 óta itt!

(#14011) Rototti válasza Rolly Dy07 (#13994) üzenetére


Rototti
senior tag

Mi a versenyeken elég sokszor kerülünk kapcsolatba... na most két lehetőség van: vagy nagyon rossz a memóriám (ami 1ébként igaz is :DDD ), vagy tényleg nem értünk szinte sosem egymáshoz, pedig egyikünk sem fogja vissza magát, ha meglát egy fincsa kis előzési pozíciót. Úgyhogy nagy reszpekt neked, mert motorháztetőről így odafigyelni másokra... Ügyes... :K

Kimi - The King of Spa

(#14012) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Nincs senki játékban? :(
Kár! :F

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#14013) Rototti válasza Rolly Dy07 (#14012) üzenetére


Rototti
senior tag

Csinálj szerót és meglátjuk! ;)

Kimi - The King of Spa

(#14014) Rolly Dy07 válasza Rototti (#14013) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Kész a szeró! RollyDy jelszó grid!

18:30-kor megyek vacsizni, de utána is jövök vissza. :K

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#14015) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Húúú de rég voltam itt. :O Jó lenne már megint :)) -ni.

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#14016) JJános válasza Sziszifeca (#14015) üzenetére


JJános
addikt

:C

2007-05-06 óta itt!

(#14017) fanfany65


fanfany65
tag

Név:fanfany
Jelszó:grid

Mászatok 15 percet várok!!!

(#14018) fanfany65


fanfany65
tag

Érdeklödés teljes hiánya miatt kiléptem!(egyedül Zyl nézett meg) :F :O

(#14019) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

17 : 00-kor készítek szerót :K , gyertek :)) ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14020) fanfany65 válasza Syrius XIX (#14019) üzenetére


fanfany65
tag

Bocs fiuk ,hogy köszönés nélkül mentem ,de mikor feladtam a versenyt kidobott a szero!!
Nem tudtam vissza lépni se,bocsi!!! :R :R

(#14021) zsomboor


zsomboor
tag

Kösz a játékot.

(#14022) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Thx all! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14023) D@ni88


D@ni88
addikt

gyertek játszani :)

(#14024) Baluuuka


Baluuuka
tag

Sziasztok!Megint lecsúsztam a szeróról mi?:)

(#14025) D@ni88 válasza Baluuuka (#14024) üzenetére


D@ni88
addikt

nekem van még kedvem, most lett vége a szerónak... :(
de ha gondolod csinálok :)

(#14026) JJános válasza fanfany65 (#14020) üzenetére


JJános
addikt

Sajnáltuk, hogy eltűntél. Beszéltük is egymás között, hogy mi lehetett. Most már tudjuk.
Máskor is gyere közénk! :D

2007-05-06 óta itt!

(#14027) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok ma felraktam újra gémet egy idő után:) közbe megvettem steamen kb 1300ft-ért, most lett egy kis hely azt felpakoltam. Kérdésem az lenne hogy lehet e nevet változtatni a játékban, nem a normális nevem hanem a nicket?

(#14028) Jim74 válasza BalaNce87 (#14027) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szia!

Pontosan melyik nevet szeretnéd megváltoztatni? Az offline profilhoz tartozó adatokat a Beállítások --> profil szerkesztése menüpontban tudod megtenni.

Az online játékhoz tartozó nevedet már kicsit macerásabb megváltoztatni.
Ha jól emlékszem, akkor erre 2 megoldás létezik.

1. Létrehozol egy teljes új profilt és itt készítesz egy új online fiókot.

2. A meglévő profilodban hozol létre egy új online fiókot. El kell indítanod a játékot, de ne nyomj ENTER-t, hanem szakítsd meg a netkapcsolatot (hogy ne tudja betölteni automatikusan a jelenlegi online fiókodat). Menj el a főmenüig (elvileg ki fogja írni alul, hogy nem tudta betölteni az online fiókodat, de lehet hog,y nem jelzi már nem emlékszem pontosan). Ezután állítsd vissza a netkapcsolatot és hozz létre egy új online fiókot, a többjátékos mód menüponton keresztül.

Azt hiszem valahogy így tudtam én is módosítani a meglévő online nevemet.

[ Szerkesztve ]

(#14029) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

18 : 00-kor készítek szerót :K , gyertek :)) ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14030) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kész van, gyertek!
Rolly-val 2-en vagyunk, és indulunk! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14031) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Jim!
X-fire-t kapcsold be!!!
:K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14032) BalaNce87 válasza Jim74 (#14028) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az onlinera gondoltma aztihttem az is lehetséges de lehet inkább leszarom az egészet. Kíváncsi voltam hogy lehet e, legalábbis én beletettem volna mint alap lehetőség.
És ezáltal amúgy megmarad minden elért dolog?

(#14033) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Valamiért nem akar menteni online meccs után, azt írja save in progress, de alatta kis betűvel meg kiírja hogy save aborted, nem értem én ezt.

(#14034) Jim74 válasza BalaNce87 (#14033) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ilyen hibával még nem találkoztam :F

(#14035) JJános


JJános
addikt

Tegnap este megint jót gurultunk. Most fordult elő először, hogy én lettem a szeró, és nem dobott ki senkit. VViktivel nagyokat csapattunk.
Végigkergettem Spa-ban VViktit úgy, hogy pár méteren belül maradtam végig.
Aztán megjött Baluu de vele sajna nem sokat tudtunk már gurulni.

Érdekes, hogy az ütközést kikapcsoltuk, és így sokkal jobb futamokat csináltunk.
Nem kellett fékeznünk, ahol máskor, a másik miatt tettük. Spa-ban mindketten 2.01.xx-es időt mentünk. Ez nekem új csúcs! Öröm-e bódottá. :DDD

2007-05-06 óta itt!

(#14036) Baluuuka válasza JJános (#14035) üzenetére


Baluuuka
tag

Szia!

Bocsi,hogy úgy leléptem tegnap csak szarakodott gépem vagy netem nem is tudom.Tényleg jó volt egyébként coll offal menni.Bár én nem vagyok olyan vér profi,mint ti,de egyszer sikerült legjobb köridőt mennem:).Jó volt menni veletek!Azt bánom,hogy ha tudok jönni akkor csak későn és általában marad a ranked.Igaz olykor az sem olyan rossz.Jó gurgulászást! :))

(#14037) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

17 : 00-kor készítek szerót :K , gyertek :)) ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14038) JJános válasza Baluuuka (#14036) üzenetére


JJános
addikt

Ma este megint leszünk. Zyl szerón kezdünk, és ha ránk marad, mi maradunk.
Mi sem vagyunk vér profik, csak néha felszívjuk magunkat. Col offon meg nem kell vigyázni.

2007-05-06 óta itt!

(#14039) Syrius XIX válasza zodo (#13993) üzenetére


Syrius XIX
addikt

"Annyit se kérne várni, ha nagyon akarnám!" És szerintem ebben van a lényeg!

Ja kérem, ha valaki direkt kötözködni akar (csak azért, hogy történjen már végre valami :((( !)! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14040) zsomboor válasza Syrius XIX (#14037) üzenetére


zsomboor
tag

Kész van már a szeró?

(#14041) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Kész van, gyertek! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14042) zodo válasza Syrius XIX (#14039) üzenetére


zodo
nagyúr

No comment....

(#14043) Syrius XIX válasza zodo (#14042) üzenetére


Syrius XIX
addikt

np

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#14044) JJános


JJános
addikt

Fiúk menjen mindenki Zyl szeróra! Jó kis guri van ott.
Mindjárt jövök vissza én is. :K

2007-05-06 óta itt!

(#14045) zsomboor


zsomboor
tag

Na kösz a :)) t. :R :R :R
Jó volt. :K :DD :DD :D :D

(#14046) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Jó kis menetek voltak. :C Köszi. Sajnos kétszer is megszakadt a kapcsolatom valamiért, :O de azonnal vissza tudtam menni. :R Nem veszi el az ilyen a kedvem. :DD

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#14047) JJános válasza dzsavermadar (#14046) üzenetére


JJános
addikt

Bocsi fiúk, hogy nem értem vissza, sajnálom. Jókat gurultunk. :D

2007-05-06 óta itt!

(#14048) Jim74 válasza dzsavermadar (#14046) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nálunk este 21:45 körül elment a net és csak reggel 9-kor jött vissza... :(((
Múlt héten is volt egy kb. 8 órás éjszakai kimaradás. Még 12 órát szórakozhat a szolgáltató ebben a hónapban és utána megyek verni az asztalt kötbérért :DDD , mert 95% alá fog esni a rendelkezésre állási mutatójuk :))

[ Szerkesztve ]

(#14049) JJános válasza Jim74 (#14048) üzenetére


JJános
addikt

Ha most jó a neted, és ráérsz, csinálok szerót. Sombat, és vasárnap csak laggoltam.
De most csúcsszuper a netem. Csak épp 4 szomszéd ücsörgött a routeren, de VVikti már lekódolta, Innentől csak kóddal.

2007-05-06 óta itt!

(#14050) Baluuuka


Baluuuka
tag

Basszus egy db magyar sincs este 9 után soha??:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.