Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Enton válasza HDR renderin (#498) üzenetére


Enton
addikt

Ja és a jelszó is legyen legalább 6 karakter és számmal vegyítve, hogy már abba se kössön bele!

Multira a jelentkezőket várom ötig itthon vagyok! ;]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#502) Ősember válasza Enton (#501) üzenetére


Ősember
őstag

nekem 14 karakter a név és 10 a jelszo, szám egy szál sincs benne :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#503) kiki144 válasza HDR renderin (#488) üzenetére


kiki144
csendes tag

Sztem nem volt ez erős szöveg

(#504) Ősember válasza Ősember (#494) üzenetére


Ősember
őstag

24millio drift :DD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#505) HDR renderin válasza Enton (#501) üzenetére


HDR renderin
senior tag

az megvolt,6 karakter!
számmal vegyitve:ezt muszály?

megprobálom számmal!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#506) Pietrosz válasza Ősember (#504) üzenetére


Pietrosz
addikt

Alakul :C
Én csak minimálisan léptem előre 38 milla
Viszont neked sokkal több a sima drift :K

(#507) Pietrosz válasza Enton (#501) üzenetére


Pietrosz
addikt

Multiztam ma, de valahogy nem jött be, túl sok a lökdösődő, 1000-el belédszálló gyökér. :( Amikor túléltem ezeket, akkor viszont kétszer nyertem :D
Majd a full lesz az érdekes, passwordözött, saját sessionokkal :K

[ Szerkesztve ]

(#508) Ősember válasza Ősember (#504) üzenetére


Ősember
őstag

28millio :))

Pietrosz, igyekszem... :B

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#509) Enton válasza HDR renderin (#505) üzenetére


Enton
addikt

célszerű!De hogy itt kötelező-e?azt nem tudom!:(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#510) T.Peter


T.Peter
őstag

Pietrosz, Ősember: Nagyon szép eredmények, bele kéne húznom, hogy tudjam veletek tartani az iramot :D

[ Szerkesztve ]

(#511) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

én is alkottam valamit:2.800.000elöször
4.452.000másodszor

[ Szerkesztve ]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#512) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

kellene csinálni egy record listát!!!
Nem?

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#513) nyesix válasza HDR renderin (#512) üzenetére


nyesix
senior tag

igen, meg egy beállítás listát is a kormányzás 3 sorára, hogy ki milyen beállításokkal játszik.
Sztem ez hasznos lenne, én csak most próbálgatom, de elég nehéz, eddig max 200e -t sikerül összedriftelni :(

(#514) Jofi81


Jofi81
őstag

Valahogy be lehet állítani az 1440x900-as felbontást?

(#515) T.Peter válasza Jofi81 (#514) üzenetére


T.Peter
őstag

Persze, nekem is azon megy. Ki kell választani a felbontások közül, és kész.

[ Szerkesztve ]

(#516) Jofi81 válasza T.Peter (#515) üzenetére


Jofi81
őstag

Na de nekem nincs ilyen. Csak 640x480, 800x600, 1024x768 és 1152x864. A képarányt már átállítottam 16:10-re, de ugyanez a helyzet... :F

(#517) T.Peter válasza Jofi81 (#516) üzenetére


T.Peter
őstag

Értem. Akkor nem tudom. Próbáld meg másik driverrel.
Amúgy érdekes, nekem nincs semmi bajom a demoval. Nincs benne annyi bug, és nem csinál semmi furcsaságot. Az egyedüli, amit csinál, az az, hogy amikor kilépek a versenyből, akkor nem a menübe lép, hanem a játékból lép ki, de ezt is csak ritkán csinálja.

(#518) Jofi81 válasza T.Peter (#517) üzenetére


Jofi81
őstag

Pont most raktam fel az új drivert. Azért köszi!

(#519) Ősember válasza T.Peter (#517) üzenetére


Ősember
őstag

szoktál multizni? :) ott van sok bug. san franciscoban pl le lehet esni a pályárol a hosszu uton felfelé :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#520) T.Peter válasza Ősember (#519) üzenetére


T.Peter
őstag

Nem, még nem multiztam, de ki fogom próbálni. Most a driftre koncentrálok, mert abban nem vagyok elég jó hozzátok képest.
Jofi81: Nincs jobb ötletem, valaki okosabb biztos megoldja.

(#521) HDR renderin válasza Ősember (#519) üzenetére


HDR renderin
senior tag

vezetni kell rendesen és nem esel le a pályárol! :DDD ;]

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#522) Ősember válasza HDR renderin (#521) üzenetére


Ősember
őstag

nem láttál még akcio közben :DD - 172mph

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#523) T.Peter


T.Peter
őstag

Újabb drift rekordom 23,75 millió 45-ös szorzóval.

(#524) nyesix válasza T.Peter (#523) üzenetére


nyesix
senior tag

a beállításaidat légy szíves linkeld be, kösz

(#525) T.Peter válasza nyesix (#524) üzenetére


T.Peter
őstag

Képet nem szoktam készíteni, bízok benne, hogy elhiszitek, amit írok. Amúgy pro mod off, a három segítség közül 2 bekapcsolva, a harmadik, a braking assist kikapcsolva. A szint pedig a basic, de az csak az ellenfélen erősít, ha jól gondolom, szóval az nem lényeg.

(#526) nyesix válasza T.Peter (#525) üzenetére


nyesix
senior tag

oké, oké, de a kormányzás beálításaid milyenek? hány %-on vannak a csúszkák?

(#527) Ősember válasza Ősember (#508) üzenetére


Ősember
őstag

32millio :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#528) subaruwrc válasza Ősember (#527) üzenetére


subaruwrc
félisten

mivel csinálsz screent?

(#529) Ősember válasza subaruwrc (#528) üzenetére


Ősember
őstag

photoshop :DDD amugy meg csak simán fraps :K

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#530) subaruwrc válasza Ősember (#529) üzenetére


subaruwrc
félisten

de jól küldöd mert lineárisan lesznek jobbak az eredmények :DDD jah vágom. :K
MOD:inkább a szívásra ott a multiplayer vagy a túl nyugodt embereknek ott a multiplayer.tudás lószart se ér ha bedarálnak....

[ Szerkesztve ]

(#531) Ősember válasza subaruwrc (#530) üzenetére


Ősember
őstag

erröl szol ez az egész, rutin... megtalálod az egyik ideális ivet, akkor megkeresed a következöt és a végén az egész összejön aztán lesz sok pontod, ez nem tudás, hanem droid csoportterápia. a tudásra ott a multiplayer :K

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#532) Dyno


Dyno
veterán

Nekem valamiért nem megy a multi azt irja ki hogy nincs netem közbe meg van.Valaki vmi ötlet?Köszi :R

(#533) Pietrosz válasza Ősember (#527) üzenetére


Pietrosz
addikt

Videt tudnál csinálni? :B
Hátha ellesek valamit tőled, mert előbb is 3* mentem 35 és 37 milla között, valamit változtatni kellene, hogy feljebb lépjek. :F

(#534) HDR renderin


HDR renderin
senior tag

most rájöttem,minnél közelebb driftelsz a falhoz annál több pont!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#535) Ősember válasza Pietrosz (#533) üzenetére


Ősember
őstag

fraps-al nem tudok felvenni 30sec-nél többet... te hogy vettél fel többet? :)

mod: megvan.. regisztrálni kell...

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#536) szacsee válasza Ősember (#535) üzenetére


szacsee
nagyúr

Az ingyé van, vagy okoskodni kell vele? :D

(#537) T.Peter válasza nyesix (#526) üzenetére


T.Peter
őstag

Billentyűzettel játszom, a menüben lévő driving beállítások pedig alapon vannak, ahogy a játék ererdetileg beállította magának, nem nyúltam a csuszkákhoz.

(#538) MaciG


MaciG
addikt

Vagy én vagyok nagyon láma, vagy valami bug van nállam ,de én eddig max 700k-t tudtam összedriftelni, pedik már leglább 30-40X végigmentem. :O

BANZAII

(#539) Ősember válasza Pietrosz (#533) üzenetére


Ősember
őstag

ez most "csak" 30millios, de a kisebb nagyobb hibáktol eltekintve látszik a lényeg :K

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#540) west válasza Ősember (#539) üzenetére


west
őstag

:Y
:C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#541) Pietrosz válasza Ősember (#539) üzenetére


Pietrosz
addikt

Köszi, mindjárt nézem, addig itt egy 41,7 millió ;] [link]

(#542) Ősember válasza Pietrosz (#541) üzenetére


Ősember
őstag

nálam biztos az a gond, hogy az average drift distance 3x akkora, mint nálad :P én a közönségért megyek, nem a pontokért :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#543) Skizz


Skizz
addikt

3, fél 4 körül zúzunk multizni. Aki tud jönni az szóljon, vagy vegyen fel emesenre.

(#544) HDR renderin válasza Pietrosz (#541) üzenetére


HDR renderin
senior tag

nah jo van,kicsit pihenjetek le!!!
Másnak is kell gyakorolni!! :DDD :C

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#545) HDR renderin válasza Ősember (#535) üzenetére


HDR renderin
senior tag

eredeti kell hozzá,hogy feltudjá venni akár 10 percet is!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#546) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok, valaki tudna mondani valami segitséget a drift részéhez?
Ha kikapcsolok minden beállítást az autón akkor nem tudom írányítni a kocsit, nekimegyek a falnak minden kanyarba, ha bekapcsolok mindent akkor rendesen tudom vezetni de nagyon kicsik a drift pontok nekem, még az ellenfelet sem tudom megverni...
Vagy én vagyok nagyon béna vagy valamit rosszul csinálok?
Aki tud valami taktikát mondani azt megköszönöm.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#547) Rusher válasza LordAxwell (#546) üzenetére


Rusher
őstag

Ezt hogy érted? Ha kikapcsolok minden beállítást az autón akkor nem tudom írányítni a kocsit, nekimegyek a falnak minden kanyarba miaz, hogy nekimész a falnak? Én pl. alapból kikapcsolom az összes segédopciót és mégis megy.....csak rajtad múlik szvsz.. :K

(#548) LordAxwell válasza Rusher (#547) üzenetére


LordAxwell
senior tag

Akkor úgylátszik nagyon béna vagyok :( ha kikapcsolok minden segéd beállítást akkor elindulni nem lehet... a kocsi farol össze vissza és nem tudok driftelni, ha bekapcsolok mindent akkor valamhogy megy, de 300e nél többet nem tudok összeszedni :O :O

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#549) Ősember válasza LordAxwell (#548) üzenetére


Ősember
őstag

539-es hsz-ben van egy video, azt probáld kb leutánozni és akkor szerintem nem lesz gond :K

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#550) Pietrosz válasza LordAxwell (#548) üzenetére


Pietrosz
addikt

Kikapcsolt segítségekkel én se tudok menni, de bekapcsolva már kicsit jobb :P
Maga a drift meg úgy történik, hogy rámész a kanyarra, nyomsz egy kéziféket, de nem kell túl sokáig, ekkor meg fog indulni a segge, elkezdesz ellenkormányozni, közben nyomod a gázt, valahogy így kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.