Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Ice!? válasza zodo (#20000) üzenetére


Ice!?
őstag

ennek örömére indíts egy szervert.:DDD
nekem kevés hozzá a netem.:S

(#20002) zodo válasza Ice!? (#20001) üzenetére


zodo
nagyúr

2 megás, már elegendő hozzá. ;)

Porszívóznom kell, de utána jövők! :DDD

(#20003) JJános válasza Ice!? (#19999) üzenetére


JJános
addikt

Azonnal csinálok kulof szerót. ---JJ--- és grid.

2007-05-06 óta itt!

(#20004) Ice!? válasza JJános (#20003) üzenetére


Ice!?
őstag

:R:R

zozo: 2megásom fél megásnyit nem ér..:(

most voltam rankeden. nitrozni lehet lacettivel, vagy az csalás volt?:F

(#20005) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Megjelent a

És a Különkiadás a Toca coll off 3. futamról számol be.

Zodo
Gratula a jubileumhoz!!! :C
Teszt videóban a 2.-re teszek javaslatot. :K
A Fraps-60 Fps nem tett látható változást semmiben,
hacsak nem miatta volt az a kis gond. :F

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20006) Ice!?


Ice!?
őstag

nha gyertek. jj csinált szervert. ketten vagyunk.

(#20007) zodo válasza Ice!? (#20004) üzenetére


zodo
nagyúr

Az csalás volt. :(((

Dzsaver

Köszi, de ez nem az én érdemem, mindenkié aki valaha itt járt! :C
Sok nagy(obbnak vélt) játék topikot megelőzünk ebben a tekintetben.

Nem tudom, mi lesz a videóimmal, de talán maradok a legelső verziónál azaz eredeti fraps avi half size / 60 fps konvertálom, majd mp4-be és fel yt-ra.
Persze, nem minden futamot csak egy pár arra méltót.
Többit, meghagyom neked. :D :R

Azért előtte még kipróbálom steady és zyl féle opciókat is.

Kár érte, gondoltam hátha segít ez a beállítás.

(#20008) Syrius XIX válasza JJános (#19994) üzenetére


Syrius XIX
addikt

:K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20009) Syrius XIX válasza zodo (#19997) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1. Igen (mert nálam így fut simán, a játék is és a videó is. Ha leveszem 60-ra, akkor akad a videó is és a játék is :F )

2. Igen, eddig a 15 perces volt kb. 400 MB.

3. Lehet, ezt nem vitatom (nem is próbáltam), de akkor nem tudom effektezni és +jegyzést fűzni hozzá (ahol kell).

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20010) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Na, újraindítom a gépet, és keresek szerót.
Ha nincs, felidegesítem a "mesterséges intelligenciát". ;] ;] ;] ;] ;]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20011) JJános válasza Syrius XIX (#20008) üzenetére


JJános
addikt

Na most nem jól mondtam. Szal képet, videót lehet vele. Az fps-t nem írja ki.

12.62 a rekordom most. Tesztpályán. :U

2007-05-06 óta itt!

(#20012) 0414setsuna


0414setsuna
tag

GRID.exe leállt -.- Mind1 már úgyis menni akartam. Kösz a futamokat, kár hogy ma nem tudtam magam odatenni 100%-osan :D

Ranked wins : ~1000, your argument is invalid :)

(#20013) Baluuuka válasza dzsavermadar (#20005) üzenetére


Baluuuka
tag

Bírom a krónikáidat!:)Csak így tovább! :C

(#20014) Ted-Mosby


Ted-Mosby
senior tag

GRID autófestés magyarul

akinek kérdése van esetleg privátban keressen meg

(#20015) dugojancsi válasza dzsavermadar (#20005) üzenetére


dugojancsi
tag

én is bírom a krónikáidat, csak majd megsüketülök :F
mindig le kell vennem a hangerőt mikor a videóidat nézem :D
nem lehet az audio beállításaiddal vmit kezdeni?
vagy csak nálam fülsüketítőek a videóid?

(#20016) zodo


zodo
nagyúr

Krónikát, nem lehet felül múlni! :C :R

Mint már említettem ez nem nekem való feladat, ezért csak egy-egy (számorma) érdekesnek vagy tanulságosnak (,de akárhogy is hívhatjuk) tűnő futamot teszek közzé az én szemszögemből nézve a Napi ropogós-ban. :)

(#20017) dzsavermadar válasza dugojancsi (#20015) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

THX! :R
Idáig nem foglalkoztam vele, eszembe sem jutott. :F
Én is lehalkítottam a csuszkával, ha megnéztem.
De most, hogy mondod, igazad van, lejjebb veszem a felvételi hangerőt.
Középállásban volt eddig. :K

Zodo
Ezt a versenyt nagyon élveztem, tényleg ropogós volt. :C :C :C
Akartam is újra kérni, de már nem volt időm rá, mert kivégeztettem. :(((
Mire visszaértem, már messze jártatok. :U

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20018) kpal válasza Ice!? (#19999) üzenetére


kpal
veterán

most én nem érek rá :( :W na majd valahogy össze jön.

(#20019) kpal válasza Ted-Mosby (#20014) üzenetére


kpal
veterán

Én régen szerzetem pár skint azokat használom a Nissan skyline-on és Silva-an is.

(#20020) Ted-Mosby


Ted-Mosby
senior tag

(#20021) smisa válasza zodo (#20016) üzenetére


smisa
őstag

TED vagy Zodo ezt képet hol találom nagyon kénne előre is köszönöm

(#20022) Ted-Mosby válasza smisa (#20021) üzenetére


Ted-Mosby
senior tag

(#20023) Ice!? válasza kpal (#20018) üzenetére


Ice!?
őstag

lesz még alkalom bőven. : )

Ted, ezt meglesem.:R

(#20024) x63


x63
aktív tag

Ma meglepő dolgot tapasztaltam a csodálatos Catalyst -al kapcsolatban.
Én úgy szoktam telepíteni az Ati drivert, hogy letöltöm csak a drivert, azt kicsomagolom egy mappába majd a win7 -nek megmutatom, hogy innen keressen drivert, semmi CCC nem kell.
Ma - mivel a 10.10 -es driver jól sikerült - gondoltam kipróbálom az új CCC -t, és letöltöttem majd futtatam a 10.10 -es Control Centeres telepítőt.
MInden rendben feltelepült gond nélkül, elkezdtem a Griddel rankeden játszani, ha hiszitek ha nem 90-100 -ról visszaesett 60-80 -ra az fps.
Jódarabig játszottam, tesztelés miatt, utána rendszervisszaállítással visszatértem az előző állapothoz, és ismét 100 körül volt az fps.

Ha kimondottan nincs szükségetek a Catalyst Control Centerre próbáljátok meg nélküle, hátha nálatok is hoz valamit a konyhára, a mellőzése.

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#20025) N.E.R.O.


N.E.R.O.
tag

Valaki nem tudja, mi lehet az oka annak, ha elkezdek nézni egy hosszabb videót a youtube-on, (mint pl a Napi Krónika, de mással is) megy egy darabig, majd leáll. Ledermed. Nem pause. Pedig be is tölti szépen végig a videót, meg minden. SD-ben, HF-ben is. És csak a YT, más videómegosztó nem. Eddig minden jó volt az utóbbi pár napban csinálja. Ha le akarom tölteni akkor az is olyan lesz. Többszöri próbálozásra mindig máshol. Néha sikerül végig is nézni. :F
Win7 64bit Eng, Radeon 4850, 10.10 Catalyst + CCC, legfissebb Firefox, Java, Flashplayer.

Valami ötlet?

Üdv:

(#20026) kpal


kpal
veterán

Van itt valaki ? :) gurulok pár kört.

(#20027) zodo válasza Ted-Mosby (#20020) üzenetére


zodo
nagyúr

Pöpec verda! :C

(#20028) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

No comment!

Neri
Néha én is tapasztaltam csak YT-s vidiknél, de nem tudom mitől van. Ha volt ilyen, akkor bezártam, és újra megnyitottam, és akkor általában már rendben lefutott.
Az biztos, hogy minden feltett videómat végignézek, tehát végignézhető elvileg.

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20029) Syrius XIX válasza JJános (#20011) üzenetére


Syrius XIX
addikt

JJ akkor F12:

5 funkciója van:

1-4-ig: Megjeleníti a 4 sarokban az FPS számot,
5.: Eltünteti az FPS számot.

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20030) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Mostanában akármikor akarnék csatlakozni pH! szerverhez mindig kidob 'Unable to connect' hibaüzenettel.

Nem tudom ez amiatt van-e hogy bajnokság van, vagy megváltozott a jelszó? Esetleg más lehet a probléma?

Let the Zone take me if I am.

(#20031) Syrius XIX válasza 0414setsuna (#20012) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ne aggódj, nem vagy vele egyedül, csak annyi a változás, h kb. 3 hete játék közben nem csinálja! De amikor rendesen kilépek a játékból, miután bezárta a program magát ez jelenik meg:

Számomra rejtély, hogy miért csinálja ezt! :F

Közli velem, hogy a GRID leállt? LoL! Tudom, hiszen én állítottam le, "KILÉPTEM" belőle! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20032) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#20017) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Hy Dzsav!
Ne a felvételi hangerőt vedd lejjebb, hanem a Pinnacle-ben vedd lejjebb az audio sáv hangszintjét! ;) Ha kérdésed van, szólj! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20033) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#20032) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Tán szabadnapos vagy?
Igen köszönöm, tudom, hogy a Pinnacle-ben is lehet, de ha a felvételnél be tudom lőni a szintjét, akkor utána nem kell minden egyes esetben állítgatni, és úgysem találnám el mindig ugyanazt a szintet valószínű.

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20034) smisa válasza Ted-Mosby (#20022) üzenetére


smisa
őstag

Közben megtaláltam de azért köszönöm

(#20035) N€T0X|N válasza Syrius XIX (#20031) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Aztért írja ezt, mert nem szabályosan állt le valamiért miután te a kilépésre nyomtál.

Amúgy nekem az új hobbija simán csak annyi, hogy exitre nyomok, és úgy ahogy van, megfagy az egész, csak feladatkezelőből tudomk kilőni...

Sent from my keyBoard

(#20036) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#20033) üzenetére


Syrius XIX
addikt

1. Igen. :K

2. Ja, ok! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20037) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

TO CA Coll: OFF 3. futam, 1. menet!

(L:/dl/upc/2010-11/16/219596_x8btzjsnjskgxgtp_colloff3_1.jpg)(/L)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20038) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

TO CA Coll: OFF 3. futam, 1. menet!

(L:/dl/upc/2010-11/16/219596_x8btzjsnjskgxgtp_colloff3_1.thumb.jpg)[link](/L)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20039) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Ez beragadt! Na 11111111, a lényeg hogy ott van! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20040) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Addig nem nyugszom, amíg nem sikerül! :N

[/L][TOCA3-1][/B]

Ez már majdnem jó, de így marad! :R

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20041) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

TO CA Coll: OFF 3. futam, 1. menet!

[/L]

Na végre! Mégiscsak sikerült! :C

Készül a 2. csapat videója is! :K

ollie! A #20037 - #20040-ig lévő 4 HSZ-emet pls. törölni (ha lehet) :W ! THX! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20042) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Megjelent a

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20043) N€T0X|N válasza dzsavermadar (#20042) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Most már értem miért akartál levideózni tegnap. :)

De az a furcsa, hogy nálam semmi törés nem látszott a gépen, csak egy kicsit be volt nyomódva az orra, még talán a légellenállást se változtatta meg, alig látszott.

Viszont komolyan néz ki azután, hogy falbavágtam 230-cal... :D

Sent from my keyBoard

(#20044) dzsavermadar válasza N€T0X|N (#20043) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Sajnos a videón nem látszik annyira, hogy össze-vissza járkáltak az első kerekeid.
Arra lettem figyelmes.
Viszont amikor eléd álltam, akkor neked az én autómat kellett volna megcéloznod, és közel jönni. Te könnyebben rám tudsz állni, mint én előröl.
Arról nem is beszélve, hogy hátranézve nehezebb manőverezni, de majd gyakorlom.
Te meg jó fiúhoz méltóan, állandóan kikerültél. NP, azért grat. :C :C :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#20045) Steady74 válasza zodo (#19967) üzenetére


Steady74
addikt

Szia,

F1-ezek, szakdolgozok, ilyesmiket csinálok. Egyelőre még a GRID sincs fenn a gépen, egyszer talán ha lesz időm felrakom, és rendet vágok rankeden :D

(#20046) Ice!?


Ice!?
őstag

hi.
egy kis game? : )
nekem sajnos kevés a netem ahhoz, hogy szerver legyek.

dzsaver: fura látni magam kívülről is.:D

[ Szerkesztve ]

(#20047) drr válasza Ice!? (#20046) üzenetére


drr
őstag

Csinálod a szerót?

(#20048) Syrius XIX válasza Ice!? (#20046) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most készítek szerót, akinek van kedve, jöjjön :))ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#20049) Ice!? válasza Syrius XIX (#20048) üzenetére


Ice!?
őstag

:R milyen neted van?

többieknek: gyertek csak. : )

[ Szerkesztve ]

(#20050) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

A szeró kész, gyertek! :K

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.