Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) ledgeri válasza Jim74 (#29984) üzenetére


ledgeri
nagyúr

itt van egy olyan game 2007-ből amit ők csináltak, és ingyenes..., lehet, hogy kiindulási alapnak jó (fent van az origó szoftverbázison is...

itt

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30002) Steady74 válasza Rototti (#30000) üzenetére


Steady74
addikt

Ez igaz, de a magam részéről nagyobb kihívásnak tekintek megelőzni bárkit is, h nem átmegyek rajta, hanem pl a sz@rabbik ívet választom kanyarban, vagy kifékezem. De elfogadom, amit mondasz.

(#30003) ledgeri válasza Rototti (#30000) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30004) Rototti válasza Steady74 (#30002) üzenetére


Rototti
senior tag

Persze, de ez már nem a gyorsaság kategória. A coll off csak erről szól, semmi másról. És ez fárasztóbb, mint előzési pozíciókat keresni, mert előbbinél mindig a határon kell autóznod, utóbbinál pedig jóval alatt mész, hiszen előtted vannak.

Az előzés valóban nagyobb kihívás, én csak a sebességgel kapcsolatos kihívásra gondoltam az előbbi hsz-ben, csak ezt nem írtam bele.

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#30005) Jim74 válasza ledgeri (#30001) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#30002) Steady74: szerintem meg a sok hétvégi telekremenős, bőrkesztyűs, kalapos f*sz között fárasztó autózni Budapesten és környékén... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30006) Syrius XIX válasza Rototti (#30000) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én elfogadom, de abszolút írreális!!!

A coll off-ot pedig azért tartják az igazi versenyzők asztalának, mert ott csak egy dolog dönt, hogy ki mennyire gyors.
Igazad van, ok! ;) De ezt úgy is +lehet tudni, ha X db. versenyző nyomja ugyanazt a versenyt test Drive-ba és utána összehasonlítják az időket! Ennyi! Coll: OFF letudva! ;)

Igen én személy szerint nem élvezem annyira, amikor 1másba megyünk! :(((

Coll: OFF-ba semmi kihívás nincs (szerintem)! Lehet rosszul gondolom, de az eslő perctől kezdve tök felesleges és szükségtelen opciónak tartom, tartottam!
Jobban ismered a pályát, akkor gyorsabb vagy és pont! Ennyi, nincs tovább!

Plusz van még egy baromi nagy előnye a coll off-nak, az hogy összerendezi a mezőnyt. Mindenki a saját szintjének megfelelő versenyzővel harcol.

Coll: OFF-ban semmilyen verseny, vagy harc nincs! Szellem ellen hogy harcolsz? :F Ez + csak ismétlés részemről: Jobban ismered a pályát, akkor gyorsabb vagy és kész!

Test Drive: Azonos szintű versenyző ellen harcolsz, ez tuti! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30007) Syrius XIX válasza Rototti (#30004) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Elvesztettem a fonalat, úgy mint amikor Coll: OFFba folyamatosan 1másban megyünk és jön a kanyar, de nem látom, hol az autóm vége és melyik a másiké!

Mi benne a fárasztó? Nyomod ahogy bírod és vagy jobban ismered a pályát (ezáltal gyorsabb vagy, mert pl. később fékezel és hamarabb gyorsítasz ki), vagy nem és akkor a másik a jobb! Tényleg nem értem mi ebben a fárasztó!
Na 11111111, hagyjuk. Szerintem semmi értelme! Ha annyira Coll: OFF-ba akarok menni, akkor test Drive és kész!

Ehhez felesleges az online kapcsolat! )

Ja ezt meg én felejtettem el! A Coll, vagy Damage: OFF az amit én ha meglátok, akkor úgy hívom, h: Jöhet a NINJA mód!

Coll: OFF esetén azért, mert nem tudnak kiütni, vagy összetörni, kizárólag én saját magamat,
Damage: OFF esetén pedig senkit nem tudsz összetörni, tehát +int csak baromira tök 11111111, h mit csinálsz! :K

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30008) Rototti válasza Syrius XIX (#30006) üzenetére


Rototti
senior tag

Test Driveos idős ötlet santít. Vagy Te mindig megtudod futni a lehető legjobb idődet?
Nem az a lényeg, hogy ki tud leggyorsabb idő futni, hanem, hogy AKKOR és OTT ki képes a legjobb teljesítményre a másik ellen. Az ellenféltől is függ, hogy mire vagy képes.

Ha a hsz-em után nem érted, hogy mi a fárasztó, akkor nem segíthetek. Steady megértette, gondolom a többiek is.

De basszus ilyet írni:
jobban ismered a pályát (ezáltal gyorsabb vagy, mert pl. később fékezel és hamarabb gyorsítasz ki), vagy nem és akkor a másik a jobb! Tényleg nem értem mi ebben a fárasztó!

Ezzel pont a versenyzés legfontosabb elemének szerepét teszed a béka segge alá. Féktáv, kanyarív, kigyorsítás: enélkül nincs verseny, enélkül nincs előzés... Mi a fárasztó és mi a kihívás ebben? Próbálj meg kétszer ugyanolyan !gyorsan! végigmenni egy pályán és megtudod... :(((

Damage: OFF esetén pedig senkit nem tudsz összetörni, tehát +int csak baromira tök 11111111, h mit csinálsz!

Valóban. Az, hogy elcseszed mások versenyét, az semmit sem számít... :W Ugyanis nem csak azokat hívjuk rammernek, akik totál károsra törnek, hanem azokat is, akik csak kilöknek a pályáról anélkül, hogy megsérülnél. :U

Kimi - The King of Spa

(#30009) Jim74 válasza Rototti (#30008) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én azt mondom qrva fárasztó mindkét verzió, ha komolyan csinálja az ember. Magamon vettem észre, hogy egy húzósabb csata után/közben gyakorlatilag ziháltam a gép előtt a magas adrenalin szint és pulzus miatt... Legyen az Coll OFF, vagy ON.

Mindkét versenyzési stílusban megvan a kihívás, ezen kár vitatkozni/veszekedni. Ízlések és pofonok különbözők. :R

PEACE :D

Ui.: ez Syriusnak is szólt, csak két postra nem tudok egy hozzászólásban válaszolni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30010) Rototti válasza Jim74 (#30009) üzenetére


Rototti
senior tag

Én nem is kérdőjeleztem meg, hogy a coll forward nem kihívás. Írtam is, hogy azt szeretem jobban. Csak a coll off-os valótlanságokat szerettem volna tisztázni, amit sajna Syr nem képes elfogadni, pedig ha pár coll off-os futamot letolna normálisan, akkor értené, hogy miről beszélek.

Kimi - The King of Spa

(#30011) Steady74 válasza Jim74 (#30005) üzenetére


Steady74
addikt

A város is stimmel, hol a pcsába lax? :DDD

(#30012) Jim74 válasza Steady74 (#30011) üzenetére


Jim74
nagyúr

Hungaroring mellett. Csak, hogy stílusos legyek :DDD

(#30013) ThodEE válasza Jim74 (#30012) üzenetére


ThodEE
őstag

Én is hallótávolságba lakom a hungaroringtől:) :C

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#30014) Steady74 válasza Jim74 (#30012) üzenetére


Steady74
addikt

Mogyoród, Kistarcsa, Fót? Én Káp II. eldobok egy CD lemezt, és nálad landol :D

[ Szerkesztve ]

(#30015) Jim74 válasza Steady74 (#30014) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szilas.

(#30016) x63 válasza Syrius XIX (#30007) üzenetére


x63
aktív tag

Megint összehordtál egy rakás hülyeséget, ha gyorsulni akarsz egy pályán akkor coll:off -ban kell versenyezned az igazi nagyokkal és ellesni, hogy csinálják.
Amúgy Spa -ban 1:57 -es időt szerintem sosem futsz coll:forwardon.
És igenis sajátos és k@rva jó hangulata van annak is, ha tényleg a nagyágyuk ellen mész.
Ui.: Már nem is tudom most kik a nagyágyuk... :F (Rotottin kívül)

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#30017) drr válasza x63 (#30016) üzenetére


drr
őstag

Már nem is tudom most kik a nagyágyuk... - miért nem jössz akkor játszani?

(#30018) dzsavermadar


dzsavermadar
senior tag

Nekem is van egy verzióm a coll off/on versenyekhez.
De ez csak abszolút egyéni dolog, nincs köze ahhoz, amit leírtatok. :N

Én coll offban is pontosan úgy vezetek, mintha forward lenne, ugyanis képtelen vagyok "lelkileg" belemenni másik autóba. Az agyam automatikusan tiltást vezérel. :Y :O
Persze néha megpróbálom, de nem tetszik.
"Egymásban" autózni természetellenes számomra, ezért ha ilyen alakul ki, arra figyelek, hogy kijussak belőle, és nem a versenyre.
Ez visszafelé velem szemben persze nem csinálják, és ezáltal egy ritmustalan, kusza verseny alakul ki számomra.
Gondolom ez amolyan sofőrbeidegződés a sok levezetett km után.

Én pl.ezért nem szeretem a "kulofot"
Az időcsúcsok meg továbbra sem érdekelnek, ugyanúgy, mint eddig. :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#30019) x63 válasza drr (#30017) üzenetére


x63
aktív tag

Jövök, csak vissza kell rázódnom, na meg egészségügyi okokból nem nagyon tudok fél órát ülni egyszerre. :W

[ Szerkesztve ]

Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!

(#30020) drr válasza x63 (#30019) üzenetére


drr
őstag

:F

(#30021) Syrius XIX válasza Rototti (#30008) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Eltaláltad, tényleg nem értem! :F

Nem az a lényeg, hogy ki tud leggyorsabb idő futni, hanem, hogy AKKOR és OTT ki képes a legjobb teljesítményre a másik ellen. Az ellenféltől is függ, hogy mire vagy képes.

Milyen másik ellen könyörgöm! tényleg felbosszantotok ezzel a szarral! NINCS MÁSIK ELLEN, MERT COLL: OFF!
Csak és kizárólag a pályát kell figyelned, semmi mást! :N

Ezzel pont a versenyzés legfontosabb elemének szerepét teszed a béka segge alá. Féktáv, kanyarív, kigyorsítás: enélkül nincs verseny, enélkül nincs előzés..

Verseny? Coll: OFF-ba? Hol? Azt csinálsz, amit akarsz! Milyen verseny???
Előzés? Coll: OFF-ba? Ez azért vicces! :K Azt pedig ne mondd nekem, h coll: OFF ellenére ugyanúgy előzöd (kerülöd) a másikat, mint Coll: ON, vagy FORWARD-on! :F

Próbálj meg kétszer ugyanolyan !gyorsan! végigmenni egy pályán és megtudod...
Nem fogok! Pont ez a lényeg, h az ember mindig újat próbál ki és keresi, hol és hogy a leggyorsabb! 2* 1más után pedig lehetetlen ugyanolyan kört menni (ezt nem részletezem, mindenki tudja, h miért)!

Valóban. Az, hogy elcseszed mások versenyét, az semmit sem számít... Ugyanis nem csak azokat hívjuk rammernek, akik totál károsra törnek, hanem azokat is, akik csak kilöknek a pályáról anélkül, hogy megsérülnél.
Itt nem tudom mire gondoltál! Ebben abszolút nem érzem magam érintve! Én soha senkit nem löktem még ki szándékosan (ha igen, annak oka volt)!
Persze azt sem tagadom, h a legnagyobb igyekezetem ellenére is előfordult azért néha-néha, de nem szándékosan!!! :N
Bárcsak mindenki annyit foglalkozna verseny közben a környezetével és figyelné a körülötte lévők helyzetét, mint én, na 11111111! :(((

Szerintem én ezt most itt be is fejeztem, mert úgy látom meddő vita! :K
Elnézést kérek, h egyáltalán írtam, amit írtam! ;)

Voltam Coll: OFF-os szerón, eredetileg azután írtam, amit írtam! ;)
Akkor se értem mi a poén benne, ha csak nem az, h aki egyébként nem tudna megelőzni, az így röhögve átmegy rajtam! Hűha, igazatok van, tényleg nagy tudomány!:N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30022) Syrius XIX válasza x63 (#30016) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Te + inkább jönnél :))ni, ahelyett hogy időnként beugatsz ide valamit és annyi! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30023) Syrius XIX válasza x63 (#30016) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Lejárt az időlimit (00:05), a hozzászólás már nem módosítható!

Kénytelen vagyok újat írni!

ha gyorsulni akarsz egy pályán akkor collff -ban kell versenyezned az igazi nagyokkal és ellesni, hogy csinálják.

Az igazi nagyok kormánnyal tolják, mit lessek el tőlük azon a 2-300 m-en, amíg látom őket? :F
+ Ahogy kormánnyal bevesznek 1 kanyart, az Billentyűzettel és Kontrollerrel is esélytelen, ez viszont tény! Ahol ő vidáman befordul esetleg tőgázzal, nekem ott fék nélkül fű, vagy fal! Több* ki lett próbálva és ez sajnos így van! Innentől nincs is miről beszélni! ;)
Az "előnytelen előnyről" + már írtam! :K

Így ez +int csak nem jött össze! :N

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30024) drr


drr
őstag

Zyl! Gurulás? Mikor?

(#30026) Syrius XIX válasza drr (#30024) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Most? :F

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30027) Syrius XIX válasza Rototti (#29955) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Az ilyen videókat (amiért fizetni kell) tuti nem nézem meg, hanem azonnal kinyomom! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30028) drr válasza Syrius XIX (#30026) üzenetére


drr
őstag

Hajrá! :C

(#30029) Doomgiver válasza Syrius XIX (#30027) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Te véletlenül nem egy G25 el tolod / toltad? :F

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30030) ledgeri válasza dzsavermadar (#30018) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mit vezettél? Vagy csak úgy?

(#29955) RotottiMelyik vididre hivatkozásul kaptad ezt??

Coll OFF/ON: Én ezzel a játékkak, és a hasonló valóságra épülő játékokkal úgy szeretnék játszani, hogy a lehető legvalóságosabb legyen, ahol ugye engem elütnek, ha rosszul biciklizek, és nem mennek át rajtam, viszont ha már elrugaszkodok a valóságtól akkér meg legyen egy bicit tobb lehetőségem: ezért szeretem a Trackmania-t

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30031) Syrius XIX válasza Doomgiver (#30029) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nem

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30032) Rototti


Rototti
senior tag

Syrius, a válasz a problémamegoldóba ment, mert nem szeretném tovább szemetelni a topikot. Így aki akarja elolvassa.
Viszont Téged arra kérlek, hogy alaposan olvasd el! - [link]

ledgeri: Fogalmam sincs melyikre írta. Egyiknél sem kell fizetni, én még sosem találkoztam olyan Youtube-os vidivel, ahol pénzt kértek volna...

Kimi - The King of Spa

(#30033) ledgeri válasza Rototti (#30032) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az oldalsó reklámokból van/lett/lesz neked is bevételed...., mint ahogy az egésznek...

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30034) Rototti válasza ledgeri (#30033) üzenetére


Rototti
senior tag

Ez tiszta. De ezért senki sem fizet. :N Mellesleg az én 30 fős nézőtáborommal nincs olyan hirdető, aki kirakná a hirdetését. Poénból raktam ki az emailt, erre tessék. :(

Kimi - The King of Spa

(#30035) ledgeri válasza Rototti (#30034) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mire gondolsz, hogy azért nem?
30 fő? Lehet, hogy olyan az a 30
Nem rakná ki? és ha beletalálsz a célközönségbe?

Poén? hogy is van ez?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30036) Rototti válasza ledgeri (#30035) üzenetére


Rototti
senior tag

Nem azt írom. Azt mondom, hogy attól a felhasználótól, aki megnézi a videót nem kér senki sem pénzt. Csak megjelenik egy hirdetés. Azért nem értettem, hogy Syr mire gondol. Szinte minden oldalon vannak hirdetések, itt is, ettől még látogatjuk őket.

De most komolyan azt gondolod, hogy ebből akarok meggazdagodni? Kérdezzük meg, hogy dzsaver mennyit keresett a több száz videójával eddig. Srácok kicsit lazábban vegyük már a dolgokat.

Kimi - The King of Spa

(#30037) ledgeri válasza Rototti (#30036) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Te kaptál e-mailt.... Közzétetted itt.... Kívánom a legjobbakat... (Syr meg vagy hülyéskedett, vagy félreértett valamit...)[én meg adblockot, és ghostery-t használok...] ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30038) dzsavermadar válasza ledgeri (#30030) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Több, mint 2 millió km balesetmentesen!!! :K
Magyarország határain belül!

Részletek:
Kb 1,3-1,4 mill km Pótos teherautóval (Skoda, Kamaz,kevés Ifa)
A többi szgk, (ill kb 100 ezer nagymotorral Pannónia T5, P21)

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#30039) Rototti válasza ledgeri (#30037) üzenetére


Rototti
senior tag

Közzétettem, mert gondoltam érdekes és jót nevetünk rajta. A hsz stílusából is lehet látni, hogy ez vicc kategória.

Az adblock nálam is itt figyel. ;] A saját bizniszemet rontom vele, ejjejj :DDD

Kimi - The King of Spa

(#30040) ledgeri válasza dzsavermadar (#30038) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Tisztelet, és példakép(p kell, hogy légy!) :R

(#30039) Rototti
;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#30041) dzsavermadar válasza ledgeri (#30040) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

THX! :R :R :R

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#30042) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót GameRanger-ben :K, akinek van kedve ;) jöjjön :))ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30043) tomsics válasza Syrius XIX (#30042) üzenetére


tomsics
senior tag

Telt házas a buli :((

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#30045) Syrius XIX


Syrius XIX
addikt

Készítettem szerót GameRanger-ben :K, akinek van kedve ;) jöjjön :))ni! :R

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30046) tomsics


tomsics
senior tag

Mekkorát ment Michelisz Norbi :)) 3. és 2. hely.Még a cheviket is szorongatta.Tud a srác nagyon :)
Viszont ez a Müller eddig se volt szimpi,de most már nagyon nem...

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#30047) Doomgiver válasza tomsics (#30046) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

:C

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#30048) Jim74 válasza Syrius XIX (#30045) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ember! Már megint nem dolgozol? ;] :P

(#30049) Syrius XIX válasza Jim74 (#30048) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Még mindig! ;) De holnap már igen! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#30050) tomsics


tomsics
senior tag

Itt egy video ahol elmagyarázzák mi is az a youtube partnerség,hogyan lehet vele pénzt keresni stb.A srác kicsit gyagyás,de érthető amit mond :)

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.