Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Sirandrish válasza athomi (#949) üzenetére


Sirandrish
legenda

én fullra raktam egyből és sose akad ugyhogy olyan veszett nagy gép nem kell hozzá az tuti:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#952) munky válasza mert_csokis (#945) üzenetére


munky
őstag

Szerintem jól van optimalizálva.

Nekem egy középkategóriás gépem van és ezen hasít 1280X1024-ban minden maxra húzva 4X AA mellett. Ráadásul mindezt Vista alatt teszi SP1-el megtámogatva...

(#953) kdave9


kdave9
tag

Egy szezon meddig tart? Versenyek számához kötik?

-H-U-N-T-E-R-

(#954) Unbaised-Ben válasza Veg1ta (#948) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

a DIRT a megosztott dokumentumokba mentett...az addig oké...de reinstall után beillesztettem a ugyanoda a reinstall elött lévő mentésemet....és nemfogadta el a szemétje... :W :W

(#955) Sirandrish válasza munky (#952) üzenetére


Sirandrish
legenda

szintén zenész:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#956) capafog23


capafog23
őstag

Nem értem mi bajotok az irányítással, nekem tök jól megy minden bill-el.

Szerk:

Valaki elmagyarázhatná annak a japán csoda versenynek a szabályait amikor ketten versenyzünk, azt nem értem hogy mikor kapok büntető mp-t.

[ Szerkesztve ]

(#957) Eagle16 válasza capafog23 (#956) üzenetére


Eagle16
addikt

Akkor ha nekimész az ellenfelednek, vagy ha kimész a pályáról. (pl. a fűre)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#958) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Van online drift battle? Mert az nagyon jó lenne :B

(#959) Enton válasza Pietrosz (#958) üzenetére


Enton
addikt

Van onlne drift is több fajta! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#960) athomi válasza Sirandrish (#951) üzenetére


athomi
veterán

hogy idegenkedtél a tuningtól, most meg 3.00Ghz-en megy a procid :)

(#961) Veg1ta válasza Unbaised-Ben (#954) üzenetére


Veg1ta
tag

Akkor az szívás.... :U

Meg lehet nézni vhogy az eddigi rekordokat? Kíváncsi lennék mennyi is lett pontosan a legnagyobb driftpontszámom!? (majd' 11 millió) :D

Utálom amikor kiírod, hogy "utálom ha nem válaszolsz a privát üzenetre" és azért utálom, mert Te sem válaszolsz...

(#962) cizoe


cizoe
őstag

(#963) Sirandrish válasza athomi (#960) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#964) HDR renderin válasza Enton (#959) üzenetére


HDR renderin
senior tag

igen,méghozzá 3 fajta:Drift GP,Freestyle Drift,Drift Battle!

Valaki ment már 24 hours-t?

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#965) athomi válasza HDR renderin (#964) üzenetére


athomi
veterán

Én igen, mivel az első szezon végén muszály volt, de tök esélytelen voltam a Porsche 911-el (8. hely).

(#966) Eagle16 válasza HDR renderin (#964) üzenetére


Eagle16
addikt

Én is mentem már, utolsó lettem...(Corvett-el)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#967) athomi válasza athomi (#965) üzenetére


athomi
veterán

Ja, és volt a futamon egy F1-es pilóta, Nelson Pique.

[ Szerkesztve ]

(#968) athomi válasza cizoe (#962) üzenetére


athomi
veterán

Szomorú, hogy nem olvasta a végén vissza az írását, pedig nem egy hosszú szöveg.

[ Szerkesztve ]

(#969) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most volt az első Driftem...végre nem NFS hogy Balra jobbra rángatod és 20milkó:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#970) Sirandrish válasza athomi (#965) üzenetére


Sirandrish
legenda

és mennyi idő a 24órás verseny?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#971) capafog23


capafog23
őstag

Ami a teszt olvasása alatt jutott eszembe:
Nekem bejön, hogy az ellenfelek is hibáznak és nem csak egy megadott íven vezetnek hanem igenis van olyan hogy nekiszálnak a falnak.

(#972) Baga1983


Baga1983
senior tag

Szaisztok! Controllerrel nem lehet irányítani? Logitech Dual Action

(#973) Eagle16 válasza capafog23 (#971) üzenetére


Eagle16
addikt

Az nekem is nagyon tetszik. Volt olyan is hogy eldurrant az előttem levő hátsó kereke :D
Olyanokat repülnek hogy öröm nézni...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#974) kdave9 válasza Sirandrish (#970) üzenetére


kdave9
tag

Karrier módban 24 perc, race dayben beállítható 12perctől 24óráig sokféle

-H-U-N-T-E-R-

(#975) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#896) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nos, a 8600M GS karin jól megy, de az irányítás az szörnyű. :Y Egyébként grafikailag ott van! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#976) darál0w válasza (Darkwood) (#975) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mire gondolsz?
mármint irányítás.mi a gond vele?

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#977) (Darkwood) válasza darál0w (#976) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Iszonyatosan érzékeny, ha egy picit jobbra vagy balra fordulok, akkor rosszabb, mint egy drift verseny. Te ezt hogy oldod meg? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#978) Eagle16 válasza (Darkwood) (#977) üzenetére


Eagle16
addikt

Hát...aki NFS-hez van szokva ;]
Olyan az irányítás, mint a TOCA-ban. Szerintem jól eltalálták. (nem mondom hogy nem nehéz, mert akkor hazudnék)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#979) HDR renderin válasza athomi (#965) üzenetére


HDR renderin
senior tag

az tök zsir amikor lemegy a nap és kivilágitják a pályát,meg a kocsi fényszórói is felkapcsolnak!

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#980) athomi válasza (Darkwood) (#975) üzenetére


athomi
veterán

Minden autó máshogy irányítható, nincs két egyforma. Vannak benne könnyen és nehezen irányíthatóak. Legalább van benne kihívás.

(#981) Sirandrish válasza kdave9 (#974) üzenetére


Sirandrish
legenda

24 perc? az már jó hosszu:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#982) Sirandrish válasza athomi (#980) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Corvette pl nehezen..utálom :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#983) Eagle16 válasza Sirandrish (#982) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem az a kedvencem :) 383km/h a vége :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#984) athomi válasza Sirandrish (#982) üzenetére


athomi
veterán

Corvette amúgy sem az irányításáról híres. :)

(#985) Baga1983


Baga1983
senior tag

Csumi! Tényleg csak annyit hogy senki nem nyomja gamepaddal? Hogy lehet beállítani mert az options-ban csak billentyű van.

(#986) capafog23


capafog23
őstag

Megcsináltam a 24h-s versenyt. Utolsó előtti voltam és a vége előtt elbasztam és utolsó lettem. :)

Amúgy minden versenyhez meg kell venni az alapkocsit és utána lehet valami jobbat?

(#987) Eagle16 válasza capafog23 (#986) üzenetére


Eagle16
addikt

Igen. Amúgy e-bay-en is lehet kocsit venni, csak nem szabad összetörni :D (én mindig sajátot veszek, mert mindig összetöröm :)) )

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#988) kdave9 válasza Eagle16 (#987) üzenetére


kdave9
tag

Miért nem szabad összetörni? Amúgy én inkább vigyázok az autóra, így több lét kapok a szponzoroktól

-H-U-N-T-E-R-

(#989) Sirandrish válasza Eagle16 (#983) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én Aston Martin párti vagyok :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#990) Sirandrish válasza athomi (#984) üzenetére


Sirandrish
legenda

de Mad-Max Körben verhetetlen:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#991) Eagle16 válasza kdave9 (#988) üzenetére


Eagle16
addikt

Mert akkor levonja tőled a pénzt. (attól függ hogy mennyit, hogy mennyire törted össze)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#992) HDR renderin válasza Eagle16 (#983) üzenetére


HDR renderin
senior tag

van egy AUDI az 420km/h felett megy csak nem tudom kihajtani! :W :F

Jay és Némabob idézet: Durva anyját!!! :)-LOL Mágus trükkök:David Blaine vs. Chris Angel!!!---youtube!

(#993) Sirandrish válasza Eagle16 (#991) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor ezért kapok alig pénzt? hát én ugy előzök mintha roncsderbiznék:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#994) Sirandrish válasza HDR renderin (#992) üzenetére


Sirandrish
legenda

annyival futok.:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#995) Eagle16 válasza HDR renderin (#992) üzenetére


Eagle16
addikt

:Y A 24 órás futamon sem tudod megnézni a végét? Mert ott nagyon hosszú egyenesek vannak.

Sirandrish: de ez csak akkor van, ha az e-bay-en veszed az autód. (ott kicsivel olcsóbb)
Ha sajátot veszel, akkor zúzhatod ezerrel, nem von le pénzt :D

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#996) darál0w


darál0w
Jómunkásember

na akkor ugylátom fel kell tennem ezt a gamét :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#997) Sirandrish válasza Eagle16 (#995) üzenetére


Sirandrish
legenda

de ibéjen hogy kell verdát venni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#998) rankesz válasza Baga1983 (#985) üzenetére


rankesz
veterán

Csumi! Tényleg csak annyit hogy senki nem nyomja gamepaddal? Hogy lehet beállítani mert az options-ban csak billentyű van.

NA ez engem is érdekelne...

(#999) Enton válasza rankesz (#998) üzenetére


Enton
addikt

Én gamepaddal nyomom!Simán a costum controlsnál a megfelelő helyre kell benyomni azt amelyiket a gamepad egyes gombjaival akarod vezérelni! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#1000) Cyno válasza rankesz (#998) üzenetére


Cyno
tag

Én még csak a demot próbáltam, a fullre nem jutott még időm. Remélem a véglegesben már lehet nyomni gamepad-el.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.