Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) Syrius XIX válasza Jim74 (#15998) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Kész lettem az XP-vel, nagyjából ugyanazok a programok fent vannak (a legfontossabbak), mint ami előtte volt! És azt mondjátok, most álljak neki kísérletezni a Win7-tel, hogy mit hogy kell csinálni?! :W Reménytelen (mintén)! ;)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16002) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#16000) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Biztos, hogy előbb-utóbb elindul, ez tuti!
Legutóbb amikor úgy döntött, hogy nem megy, újratelepítés után kb. 1-1,5 hónappal el is indult! :) Akkor se tudtam, addig miért nem ment és utána + mitől indult el! Na eddig tartott, most megint nem megy!
A patch-eket felse rakom! Minek, amig az alap 1.0 nem indul el!? :F

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16003) zsomboor válasza Syrius XIX (#16002) üzenetére


zsomboor
tag

Ömm egy ötlet ami nekem is baj volt bár ez lehet h nem fog működni
íme az ötlet :D :ne töröld ki csak helyezd át akárhova a mentéseket az mind1 hova akár a tálcára is lehet(én oda tettem) és próbáld elindítani a játékot ;) és miután elindul rakd fel az 1.3-at és csak utánna rakd vissza a mentéseket

[ Szerkesztve ]

(#16004) Jim74 válasza dzsavermadar (#16000) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem a Skynet betört Zyl gépére :DDD

Zyl: próbáld meg felrakni a patch-eket és utána indítsd el. Ha esetleg több optikai meghajtó van a gépedben, akkor tedd át a másikba a gyári lemezt. Én már jártam úgy egy játékkal, hogy nem volt mindegy, hogy melyik meghajtóbban van a lemez. :F

(#16005) Jim74 válasza Syrius XIX (#16001) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ne rakjál fel semmit, csak XP, meg driverek, meg GRID. A többi programot csak utána.

(#16006) zsomboor válasza Jim74 (#16004) üzenetére


zsomboor
tag

Ja nekem is volt olyan game aminél nem volt mind1 a meghajtó

(#16007) Syrius XIX válasza zsomboor (#16003) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Nincsenek benne mentések, mert újratelepítettem az XP-t is, + a GRID-et is! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16008) Syrius XIX válasza Jim74 (#16004) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Felraktam, +próbáltam, eredmény:Gép: 1 - Zyl: 0 !

1 optikai +hajtó van a gépben.Nálam az optikai +hajtó telepítés után rögtön: E.
(Mert ha nem E, akkor átállítom) ;) De azért THX(!) a segítségeteket! Na ez az amit bírok ebbe a csapatba: ha baj van, akkor rögtön "rohannak" segíteni! ;) :)

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16009) Syrius XIX válasza Jim74 (#16005) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ne rakjál fel semmit, csak XP, meg driverek, meg GRID. A többi programot csak utána.

Ezzel viszont 1 kicsit elkéstünk! :(((

Muszáj vagyok mást is felrakni, mert :( csak játékra használom a gépet! :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16010) Jim74 válasza Syrius XIX (#16008) üzenetére


Jim74
nagyúr

Szerintem mára hagyd abba. Velem volt úgy, hogy a haveromat felhívtam hajnal 1-kor, hogy mondjon valamit, mert éppen készülök kettétörni egy alaplapot a térdemen :)).
Letettem, másnap felkeltem tiszta fejjel pikk-pakk összeraktam a gépet, pöccre indult, minden rendben volt.

(#16011) zsomboor válasza Syrius XIX (#16009) üzenetére


zsomboor
tag

Tehát akkor a mentéseid már nem léteznek :(((
Akkor már nem tudom mi lehet a baja :(((

(#16012) Jim74 válasza Syrius XIX (#16009) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem muszáj.
XP, gép driverek (alaplap, vga, kontroller), xp frissítés, directx és annak frissítése.

Ezeket és ebben a sorrendben rakd fel. Ezután jöhet a GRID. Alapjáték, magyarítás nélkül.

Ja és mindezt üres, formatált partícióra tedd.

Ha ezek után nem megy, akkor rakj fel egy Win7-et. Hidd el nem fogod megbánni. Én is görcsösen ragaszkodtam az XP-hez, de egyszer próbaképpen felraktam a Win7-et. Rászánsz egy hétvégét, hogy megtanuld, hogy mi hol van és rá fogsz jönni, hogy sokkal jobb, mint az XP...

Ne legyél vaskalapos :P

(#16013) Jim74 válasza Syrius XIX (#16009) üzenetére


Jim74
nagyúr

Itt ilyen emberek vannak. mármint az egész PH-n. Szinte mindig kaptam segítséget itt :R :R :R

(#16014) Syrius XIX válasza zsomboor (#16011) üzenetére


Syrius XIX
addikt

LoL! Naná, hogy léteznek a mentéseim! ;) Mielőtt letöröltem a GRID-et, előtte természetesen lemásoltam 2 másik helyre is! :)

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16015) zsomboor válasza Syrius XIX (#16009) üzenetére


zsomboor
tag

Eszembe jutott mikor csinálta ezt nekem. Amikor rátettem az 1.3 patch-et (itt ti segítettetek rögtön ezzel a kéréssel szóltam ide(meg természetesen köszönéssel)) akkor amíg nem crack-eltem addig ezt csinálta pontosan(azaz semmit a homokórán kívül) de a crack megoldotta

(#16016) zsomboor válasza Syrius XIX (#16014) üzenetére


zsomboor
tag

És a játék eredeti úhgyhogy szerintem egy próbát megérne a crack is.

(#16017) Jim74 válasza zsomboor (#16015) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ja, hát attól, hogy itt figyel eredetiben a polcon, még én is használom a No-DVD patch-et :B

(#16018) zsomboor válasza Jim74 (#16017) üzenetére


zsomboor
tag

Jó de neked anékül működött vagy nem? mert nekem nem :O :F

(#16019) Jim74 válasza zsomboor (#16018) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem emlékszem, azonnal patch-eltem. Nekem ne pörgesse a lemezt egyfolytában...

(#16020) zsomboor válasza Jim74 (#16019) üzenetére


zsomboor
tag

:DDD :DDD :DDD

(#16021) zsomboor válasza Jim74 (#16019) üzenetére


zsomboor
tag

Nekem csak 1.0-án ment a patch nékül :F 1.2-re már kellett volna ha lett volna nekem

(#16022) zsomboor válasza zsomboor (#16021) üzenetére


zsomboor
tag

Vagy nem :D :DDD

(#16023) Syrius XIX válasza Jim74 (#16012) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Én nem mondtam, hogy a Win7 nem jó, csak nem tudom, hogy működik! Kísérletezni + most nagyon nincs kedvem. XP-nél már csukott szemmel is tudom, mi hol van!

1 gépen már láttam testközelből a Win7-et!
Most mit mondjak? A kezelése borzalmas! Az egész csúnya (hevenyészve összedobált jellege van, ráadásul teljesen logikátlan a kezelése is!

Így sajnos az első benyomásom szegénykémről :O nem igazán mondható (vagyis mindennek mondható, csak nem) pozitívnak! :(((

(Pl.: Kellett 1 új mappa. az kb. 20 percbe került! Hogy indultam neki? Természetesen Jobb gomb -> Új -> Mappa. És LoL! Hát ilyenről ne is álmodj! Sehol nincs benne ilyen! Mi a jó ebbe? Na én erre gondoltam, hogy majd akkor adják ide, ha kész van!)

Jobbá, szebbé kényelmesebbé tesznek valamit? Áldásom rá! Semmi jónak nem vagyok az elrontója! A Win7-re legfeljebb azt lehet ráfogni, hogy új és szebb, mint az XP! De hogy jobb-e? Ezzel szembe viszont már erős kétségeim vannak! (Elég csak +nézni az erőforrásigényét! ;) Akkor mitől is jobb?

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16024) zsomboor válasza Syrius XIX (#16014) üzenetére


zsomboor
tag

És azt lehetne még csinálni hátha bejön hogy a mentések mellől a hardwaresettings mappát rakd csak vissza (meg természetesen a Codemasters;GRID mappával együtt)

(#16025) Syrius XIX válasza zsomboor (#16015) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Már egész odáig elpakoltam, fent van az is! Bár nem sok értelmét láttam, mert az 1.0 a gyári lemezről sem indult el, ugyanazt csinálja! :(

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16026) zsomboor válasza Syrius XIX (#16025) üzenetére


zsomboor
tag

És azok nélkül is próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#16027) zsomboor válasza zsomboor (#16026) üzenetére


zsomboor
tag

Gondolom LoL

(#16028) Syrius XIX válasza Jim74 (#16012) üzenetére


Syrius XIX
addikt

XP, gép driverek (alaplap, vga, kontroller), xp frissítés, directx és annak frissítése.

Ezeket és ebben a sorrendben rakd fel. Ezután jöhet a GRID. Alapjáték, magyarítás nélkül.

Ha holnap reggel sem megy, ezt lehet hogy +próbálom, rábeszéltél! Talán 1 próbát megér!

De ha akkor sem indul el, akkor =re hagyom és megy fel a többi cucc!

A Win7-tel most még biztos nem fogok kísérletezni! :(((

(1 7vége biztos hogy kevés, arra a halom szemétkupacra ;))

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16029) Jim74 válasza Syrius XIX (#16023) üzenetére


Jim74
nagyúr

Csak meg kell szokni....

Egyébként van új mappa létrehozási lehetőség jobbklikkre :DDD

(#16030) dzsavermadar válasza Syrius XIX (#16023) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Na, én is segítek ahogy tudok. :R
Én csak így tudok sajnos. :R
Ha odáig jutsz, akkor itt van néhány kapszula. ;] ;] ;]

Ha meg még kell valami,
akkor nézd ezt a gépet, és nyugisan szívj el egy cigit ülve, kávéval. :K

Ezektől menni fog! :F :F :F Remélem. :C :C :C

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#16031) Syrius XIX válasza Jim74 (#16029) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Na erre gondoltam, amikor azt írtam, h teljesen logiikátlan!
Új Mappa létrehozás esetén az életben eszembe nem jutott volna, hogy új könyvtárat hozzak létre!

Szerintem 1 könyvtár az min. 2 mappa, vagy könyv, nem? Logikátlan! És ez csak 1 a sok-sok többi közül!!!

Nekem is csak azért sikerült, mert kínomban már nem tudtam, mit kitalálni és rányomtam. :(((

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16032) zsomboor válasza dzsavermadar (#16030) üzenetére


zsomboor
tag

Ja reméljük :K :K :K

[ Szerkesztve ]

(#16033) Syrius XIX válasza dzsavermadar (#16030) üzenetére


Syrius XIX
addikt

Ne csináld Dzsaver, légyszíves! Ránézek az alsó képre és mindjárt :Ova fakadok és akkor még te is fájdítod a szívemet???!!! :W :W :W

Na asszem a topicba sem nézek be, amíg nem megy!!! :((( :((( :(((

[ Szerkesztve ]

Steam név: Syrius XIX. NVIDIA forever! A cél nem az, hogy kilökjél, hanem az, hogy megelőzzél! Nyerhetsz úgy is, ha kilöksz, attól nem vagy jobb (és nem is leszel legfeljebb "csak" előrébb végeztél)! :) Code: Grid1971

(#16034) zsomboor válasza dzsavermadar (#16030) üzenetére


zsomboor
tag

Hát ez :( sikerült dzsaver sajnos :((( :( :O :O :O

(#16035) zsomboor válasza dzsavermadar (#16030) üzenetére


zsomboor
tag

De én azért elmentettem a képed :D :D :D

(#16036) dzsavermadar válasza zsomboor (#16034) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Dehogynem sikerült!
Amiben hiszünk, és akarjuk, azért mindent megteszünk, és soha nem adjuk fel.
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#16037) zsomboor válasza dzsavermadar (#16036) üzenetére


zsomboor
tag

Mármint az hogy a kép segítsen neki (a válaszából ítélve legalább is)

(#16038) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Senki nem gurigázik?

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#16039) zsomboor válasza Rolly Dy07 (#16038) üzenetére


zsomboor
tag

Én biztos nem

(#16040) zodo válasza Rolly Dy07 (#16038) üzenetére


zodo
nagyúr

Én igen, hamarosan jövők! :K

(#16041) Rolly Dy07 válasza zodo (#16040) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Oké!

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#16043) zodo válasza Rolly Dy07 (#16041) üzenetére


zodo
nagyúr

kb. 21:30 és 22.00 óra között érkezem.

Legalábbis, remélem, hogy semmilyen hardveres problémám nem adódik, mert ez lesz az első éles bevetése az új vga karimnak. :D

(#16044) Rolly Dy07 válasza dzsavermadar (#16042) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Nem semmi! :Y

De mit csináljunk a szárnyával? Nem lesz majd útban amikor....? :DDD

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#16046) Rolly Dy07 válasza zodo (#16043) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Aha értem. Grat az új cucchoz. Addig lehet zuhanyzok meg ilyesmi, mert rankeden sok a barom. :K

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#16047) Rolly Dy07 válasza dzsavermadar (#16045) üzenetére


Rolly Dy07
senior tag

Szegény halottnak mi a francnak ez a verda! Az eszem megáll! Hagyják ott rozsdásodni ahelyett, hogy kitapossam belőle a maximumot! :K

Vagy ez lett a veszte? Hehe :D

[ Szerkesztve ]

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#16048) dzsavermadar válasza Rolly Dy07 (#16044) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Ne izgulj Rolly, ő tudja, érti a dolgát. ;)
A szárnyakkal lesz a legkevesebb gond. ;]

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

(#16049) Rolly Dy07


Rolly Dy07
senior tag

Akkor 21:30-kor csináljunk szerót vagy ranked? :U

Addig pancsizok 1-et.

Jobbtól nem szégyen kikapni, tanulok tőle! Hacsak egy kanyar bejáratot ellesek már jobb lehetek! A pályán az a lényeg, hogy minél hamarabb takarodj ki a kanyarból! Egyenesben a hülye is tudja nyomni a gázt! Rolly Dy

(#16050) dzsavermadar válasza Rolly Dy07 (#16049) üzenetére


dzsavermadar
senior tag

Van esély, hogy én is érkezem. :K

>>>>>>>>>>" A versenyzés nem csak a győzelemről szól."<<<<<<<<<< http://www.youtube.com/user/dzsavermadar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.