Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) T.Peter válasza subaruwrc (#699) üzenetére


T.Peter
őstag

Legközelebb akkor majd ez lesz, mondjuk nekem az az 5 kör már sok, a 3 lenne az ideális. Az 5 körrel az a bajom, hogy ha valaki kilök, vagy tönkre teszi a kocsimat, akkor nagyon sok időbe kerül kivárni a verseny végét.

(#702) cbr688 válasza T.Peter (#701) üzenetére


cbr688
senior tag

van benne vmi:D nem is tudom miért nem 3 hiszen a medium 5 a long meg 7...
biztos majd be lehet állítani h 1 vagy 50:D
amíg ott voltál tök jó volt a szeró,utána én laggoltam,mustángos pályán ősember is látta egyenesen neki mentem a falnak a lejtő végén:D
subaruwrc is laggolt egyszer 20 méterre előttem egyszer meg meglököm egy kicsit...érdekes,remélem lesznek public szerverek...

(#703) T.Peter válasza cbr688 (#702) üzenetére


T.Peter
őstag

Elmentem a gép elől egy percre, azért lettem kickelve, utána meg nem találtalak titeket, így hagytam. Nekem a mustangos versenyt az rontja el, hogy nagyon sok a bug, és a fele mezőny laggol.

[ Szerkesztve ]

(#704) bozsik84


bozsik84
tag

valamikor én is becsatlakozom majd egy mókára, bár nekem meg a 2 körös verseny nem jön be, legjobb a medium és a long, a 7 körös jó, mert oda már csak olyanok jönnek akik tényleg versenyezni akarnak, nem csak ütközést csinálni.

psn id: zsonom

(#705) T.Peter


T.Peter
őstag

Legyen most 7-től megint egy, akkor most damage on catch up off és mediumra állítom.

(#706) subaruwrc válasza T.Peter (#705) üzenetére


subaruwrc
félisten

megyek. meg kell lesni az új procimat stabil e :DD

(#707) T.Peter válasza subaruwrc (#706) üzenetére


T.Peter
őstag

europe, on off medium.

(#708) T.Peter válasza T.Peter (#707) üzenetére


T.Peter
őstag

Átmentünk europe on on shortra. Ugyanúgy én csináltam.

[ Szerkesztve ]

(#709) Szpisti válasza aboriginal74 (#668) üzenetére


Szpisti
addikt

Tudom a megoldást a problémádra aboriginal74...
Ugyanez volt nekem is.

Megoldás: Kattints jobb gombbal az ikonjára, és "Futtatás mint..." és válaszd a Rendszergazdát, persze a kódodat add meg, ha az XP telepítésekor megadtál kódot, ha nem akkor nem tudom mit tegyél... De nekem ez volt a megoldás...

(#710) aboriginal74 válasza Szpisti (#709) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Ide is leírom, sajna nem jött be leaglább is nekem nem sajna... :O

Szpisti: thx :R

i don't know, but i need energy

(#711) Enton


Enton
addikt

Egy jó kis kép egy elbugosodott multi-ban:

[link]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#712) subaruwrc válasza Enton (#711) üzenetére


subaruwrc
félisten

azszép :DDD amikor eltűnik az út az is vicces....

(#713) ScouserHUN


ScouserHUN
tag

Hát akkor leírom a véleményemet:

Tegnap kipróbáltam a játékot és leesett az állam. A grafika kő keményen fejlesztve lett a DIRT óta, ráadásul nagyon jól optimalizálták. Azzal a beállítással ami itt 30 fps-t eredményez nálam az DIRT-ben 8 fps körüli értéket hoz. Az irányítás elsőre kicsit szokatlan, mondom ezt úgy, hogy egyenlőre csak billentyűzettel próbáltam, mert a kormányom éppen szervízben van. Ami pedig hatalmas merketing fogás volt, hogy az emberek kipróbálhatják a multit a demóban, ugyanis ez nagyon sok embert arra fog ösztönözni, hogy megvegye eredetiben.

Grat Codemasters! Alig várom mit kezdenek az F1 jogokkal:)

Ja és mikor fog megjelenni?

[ Szerkesztve ]

(#714) Gyusz válasza ScouserHUN (#713) üzenetére


Gyusz
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#715) ScouserHUN válasza Gyusz (#714) üzenetére


ScouserHUN
tag

Köszi! Hatalmas játék lesz! Nem is baj, hogy nem annyira szimuláció mint a Race 07. Ez úgy lesz jó ahogy lesz.

(#716) Satta


Satta
csendes tag

Kedves versenyzőtársak!
Két napja tolom a gridet rohadt jó4!
Csak sűrűn ledob,nem tudja valaki van e valami javítás?
Ja és ha Sanyec nevű emberkét láttok messziről kerüljétek az egy állat kilökdös mindenkit direkt,rajtnál rámtolatott.Pedig azt hittem magyarösszetartás van még.....
de már nincs sajna....

SONIDO.HU

(#717) Rusher válasza subaruwrc (#712) üzenetére


Rusher
őstag

Nemtudom én is játszottam már egy csomót a Grid-el, de még egy hibát vagy bugot nem láttam benne...... :)

(#718) bozsik84 válasza Satta (#716) üzenetére


bozsik84
tag

Sajnos igazad van, sok magyar rosszabb, mint a német, olasz, stb versenyzők, nagyon parasztok tudnak lenni. Majd itt a ph-n remélhetőleg kialakul egy jó kis versenyző közösség és a teljes játékban megoldható lesz saját kör kialakítása.

Engem sem dobott le sokszor, de volt már olyan, hogy harmadik verseny jött és akkor tett le első helyről :W

Volt egy fura versenyem, mitha mások lettek volna a környezeti viszonyok, sötétebb volt egy kicsit, mintha már naplement lenne és!!! a kocsi is másabb volt, 1:13 - 1:14-es köröket mentem, ami nagyon kemény, mert egyébként csak 15-16os köröket tudok. valaki tapasztalt már hasonlót?

psn id: zsonom

(#719) cbr688 válasza Satta (#716) üzenetére


cbr688
senior tag

akiket csak ajánlani tudok:persistent(T.Peter),pietrosz(...),adamsmith(subaruwrc),crashtestdummy(ősember),kulaba(egyik ismerősöm),és jómagam,még biztos lesz egy pár magyar név az eredetiig:D
ja és ma 16.00-tól ismét fent leszek,ha vki keresne on,on,short(az eu meg usa változik)
olvassatok vissza egy pár tucat hsz.-t:DDD

(#720) Pietrosz válasza cbr688 (#719) üzenetére


Pietrosz
addikt

Én már a fullig nem idegesítem magam a multi bugjaival, de jó játékot nektek :)

(#721) subaruwrc válasza cbr688 (#719) üzenetére


subaruwrc
félisten

:R tény hogy óvatos vagyok azért baszok rá sokszor :DDD cbr kolléga szintén fair :)

(#722) T.Peter válasza cbr688 (#719) üzenetére


T.Peter
őstag

Köszönöm, hogy megemlítettél, majd én is megyek valamikor.

(#723) cbr688


cbr688
senior tag

na mára ennyi elég is volt az online őrültekből,mindegyik versenyhez csatlakozott vki,aki
vagy tolatott a rajtnál vagy keresztbeállt vhol a pályán...az ilyen 5 évesek miatt megy el az egésztől a kedvem,remélem lesz vmi feketelistája a codemastersnek(névvel,címmel,telószámmal):DDD

(#724) T.Peter válasza cbr688 (#723) üzenetére


T.Peter
őstag

Pont most akartam menni. :) Ha csinálok külön sessiont, és kiírjuk, hogy csak magyaroknak, és kickelünk, hogy tudtukra adjuk?

[ Szerkesztve ]

(#725) cbr688 válasza T.Peter (#724) üzenetére


cbr688
senior tag

egye fene:D,kiírjuk?mehet a menet:D

(#726) T.Peter válasza cbr688 (#725) üzenetére


T.Peter
őstag

Rendben. Persze, minden kör után, amikor akarnának csatlakozni. A beállítás europe, on on short.

[ Szerkesztve ]

(#727) cbr688 válasza T.Peter (#726) üzenetére


cbr688
senior tag

ezt de bebuktuk,3an nem tudunk 9 embert bannolni:D

(#728) _Toka_ válasza cbr688 (#727) üzenetére


_Toka_
senior tag

4-en... :DDD

Szerk.: OFF

[ Szerkesztve ]

(#729) subaruwrc válasza cbr688 (#727) üzenetére


subaruwrc
félisten

megyeeek ;] :D

(#730) bozsik84


bozsik84
tag

Alakul ez :C

Már 7-en voltunk egyszerre, majd csak összejön 12 ember és akkor nem lesz kérdés :)

Írjatok, ha lesz valami, bár a pénteki vizsgámra is kellene már tanulni :B

mod: taarn ph-s arc?

[ Szerkesztve ]

psn id: zsonom

(#731) cbr688 válasza bozsik84 (#730) üzenetére


cbr688
senior tag

7 is elég lenne kickelgetni:D,most lesz egy új eddig 3an vagyunk rá:DDD

(#732) subaruwrc válasza bozsik84 (#730) üzenetére


subaruwrc
félisten

van megint session. gyertek banolni

(#733) ggf8600gts


ggf8600gts
tag

Sziasztok!

A GRID Demo-ban nem működik kormánnyal a program, pedig a menüben ki lehet választani. Mit csináltam rosszuL?

Vagy ez csak egy bug? :F

(#734) ggf8600gts válasza ggf8600gts (#733) üzenetére


ggf8600gts
tag

Természetesen a kormány be volt kapcsolva, össze volt kötve a PC-vel, és a Kormény off-ról on-ra volt állítva a menüben.
:K

(#735) aboriginal74


aboriginal74
aktív tag

NOS Uraim a probléma megoldva!!!

gondolok itt erre!!!

1xü el kell távolítani a Kaspersky antivirus 7.x -et....nálam bevált...

THX mindenkinek a HELP-et.... :R

i don't know, but i need energy

(#736) msgt.fubar válasza subaruwrc (#732) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Azért ez elég érdekes hozzáállás, hogy egyből bannolni akarjátok a külföldieket. Tény, hogy sok az agyatlan barom, de én már megismerkedtem több olyan sráccal is akivel majdnem minden nap sikerül összefutni és baromi jókat versenyzünk. Csak meg kell találni velük a közös hangot, és senki nem roncsderbizik utána. Persze ez azért nehéz, mert ad1 angolul sokaknak nehézkesebb lehet a kommunikáció, ad2 elég gyorsan cserélődnek a szoba tagjai. De aki nagyon rosszalkodik azt úgyis kickeli a többség, viszont hogy alaphangon mindenkit bannolni akartok na arra már felkaptam a fejemet...

gottagofast

(#737) aboriginal74 válasza bozsik84 (#730) üzenetére


aboriginal74
aktív tag

Este lehetne egy kis party time....

:C

i don't know, but i need energy

(#738) bozsik84 válasza aboriginal74 (#737) üzenetére


bozsik84
tag

Én is benne lennék, nem tudom kinek mi az este (nekem 10-11 körül lenne jó), majd írjátok, hogy mikor és mik a szűrőfeltételek.

psn id: zsonom

(#739) cbr688 válasza msgt.fubar (#736) üzenetére


cbr688
senior tag

az angol megy annyira,h megértessük magunkat velük,tényleg nem mindegyik fogyatékos elmebeteg,szerettünk volna egy magyar sessiont,mert ott tényleg mindent meg lehet beszélni,meg lehet várni az egyéneket ha ledobja a játék és nem utolsó sorban a lagg miatt sem szerettünk volna külföldieket,az meg h megkérjük h távozzon és anyázik egyikünknek sem hiányzik,jó kis szláv szemetek madarovoznak meg hasonlók az sem hiányzik,ezért döntöttünk úgy hogy lehet tanulnak(a szép szó után) abból ha kickelünk...

(#740) subaruwrc válasza msgt.fubar (#736) üzenetére


subaruwrc
félisten

csak a köcsögöket. amúgy meg nem véletlen ez a hozzáállás. nem az első versenyemre indultam így hogy szopassunk mindenkit. ezt kaptam és tudom hogy a magyarokba bízhatok de a sok idiótában nem. nem roncsderbizni akarok hanem versenyezni.

(#741) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ma megint tolhatnánk egy hun sessiont :K

(#742) cbr688 válasza subaruwrc (#741) üzenetére


cbr688
senior tag

csak mondd h mikor:D

(#743) subaruwrc válasza cbr688 (#742) üzenetére


subaruwrc
félisten

15:00 :DDD

(#744) cbr688 válasza subaruwrc (#743) üzenetére


cbr688
senior tag

hejjamindenit,asszem még cs-zek egy kicsit
aztán 16.00-tól felőlem mehetünk ezerrel(bár az csak a mustangos pályán lehetséges,föld alatt):DDD

szerk.:egyszerűen nem tudom leírni a mustangot:D

[ Szerkesztve ]

(#745) T.Peter válasza msgt.fubar (#736) üzenetére


T.Peter
őstag

Ahogy cbr688 is írta, az volt a célunk, hogy olyan sessionbe játszunk, ahol csak magyarok vannak. Nem azért, mert a külföldiek rosszak, vagy lökdösődnek, hanem mert azokat, akik a grid multijával játszanak, összefogjuk egy sessionbe, és velük játszunk, vagy külön a ph-s srácokkal játszunk, haveri társaságban. Ide nem kell külföldi, mert csak elrontaná, vagy ő unná meg a játékot. Amúgy meg nem értem, hogy a külföldiek miért ilyenek, hogy beszólnak, maradnak, plusz ha látják, hogy egy sessionbe csak magyar van, és vagyunk 6-an, akkor miért csatlakozik. Annyira nem lehet hülye, hogy ne lássa azt, hogy mi külön játszunk. Én ha például egy külön sessionben látok csak két osztrákot, tuti, hogy nem megyek oda játszani, mert gondolom ismerik egymást, és ketten akarnak játszani. Tiszteletben tartom a döntésüket, vagy akaratukat. A másik, hogy ha valakinek nem tetszik, hogy mi magyarok külön szeretnénk játszani, akkor ne bunkóskodjon, hanem menjen, és csináljon magának saját sessiont. Nem tudom miért nem tudják ezt megtenni.

(#746) T.Peter válasza cbr688 (#744) üzenetére


T.Peter
őstag

Pont a bugok miatt nem szeretem a mustangos pályát. Kisebb a hely, könnyebben lehet ütközni, és nem tudják rendesen bevenni a kanyarokat. Valaki mindig neki megy a gumifalnak.

[ Szerkesztve ]

(#747) subaruwrc válasza cbr688 (#744) üzenetére


subaruwrc
félisten

jó akkor 4 től... megyek driftelni addig

(#748) T.Peter válasza cbr688 (#744) üzenetére


T.Peter
őstag

Csináltam sessiont.

[ Szerkesztve ]

(#749) subaruwrc válasza T.Peter (#748) üzenetére


subaruwrc
félisten

megy már a móka?

(#750) T.Peter válasza subaruwrc (#749) üzenetére


T.Peter
őstag

Még nem, de már jöhetsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.