Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) T.Peter


T.Peter
őstag

3 új kép.
Az első kép :Y Elképesztő. Főleg a kocsi, ahogy kinéz. Plusz az emberek, táblák, épületek, vagyis minden. Nagyon várom már, remélem a játékélmény is nagyon jó lesz. A kinézete...nem is tudok erre már mit mondani. :C Éljen a codemasters. :D

[ Szerkesztve ]

(#52) Gyusz válasza T.Peter (#51) üzenetére


Gyusz
őstag

Szerintem kozmetikáztak egy kicsit a képeken, de sebaj, a videókból látszik, hogy nem lesz gond a grafikával.

(#53) T.Peter válasza Gyusz (#52) üzenetére


T.Peter
őstag

Igen, igazad van, a lámpa bal oldali végében lehet a fekete folt esetleg árulkodó jel. Plusz talán a füst.

(#54) MaciG válasza T.Peter (#50) üzenetére


MaciG
addikt

Én is jobban szeretem a szimulátort, de egy jó kormány nélkül nem olyan élvezetes sajna :(
Majd nyár elején lehet beszerzek egy Logitech momo-t :K

BANZAII

(#55) MaciG válasza MaciG (#54) üzenetére


MaciG
addikt

ááá végignélztem megint a videókat, legyen már nyár :DDD

BANZAII

(#56) T.Peter válasza MaciG (#54) üzenetére


T.Peter
őstag

Nekem élvezetes billentyűzettel is. Mondjuk valóban kormánnyal az igazi.
#55: :K

[ Szerkesztve ]

(#57) Gyusz


Gyusz
őstag

Drift trailer, itt pedig HD-ben.

(#58) MaciG válasza Gyusz (#57) üzenetére


MaciG
addikt

nice :C ,de reméllem azé nem csak a drift-ről fog szólni a game :R

BANZAII

(#59) T.Peter


T.Peter
őstag

Előzetes. Szerintem jó írás.

(#60) Gyusz válasza T.Peter (#59) üzenetére


Gyusz
őstag

Lehetne benne több infó is, bár így is többet írtak le benne, mint amennyit eddig tudtam. Ezt a játékot szerintem már csak ott szúrhatják el, ha valami béna íránytást tesznek bele, remélem nem így lesz.

(#61) mad1 válasza Gyusz (#60) üzenetére


mad1
veterán

azon belul arcade,vagy szimulator....
arcade jobban allna neki,mint a burnoutnak...

Ne szemetelj ! = Steam

(#62) Gyusz válasza mad1 (#61) üzenetére


Gyusz
őstag

Engem igazából nem érdekel, hogy arcade vagy szimulátor. A szimulátorokat is be lehet lőni, hogy megfelelő rásegítéssel a tapasztalatlanabbak is élvezhessék (pl.:GTR 2). Ugyanakkor egy arcade játék is lehet élvezetes és megfelelően konfigurálható (pl.: TDU).

(#63) T.Peter válasza Gyusz (#57) üzenetére


T.Peter
őstag

jó a trailer, kérdés, hogy milyen lesz a drifteléses irányítás. A fickónak én hiszek, biztos nagyon hangulatos lesz, ahogy a dirt is az volt pl a hegyi kanyargós pályákon. Plusz a fickó most nem az EA-nak nyilatkozott, és nem kellett hazudnia.

[ Szerkesztve ]

(#64) T.Peter válasza Gyusz (#60) üzenetére


T.Peter
őstag

Én is több új infót megtudtam belőle. Egész érdekeseket. A legjobb, hogy már csak júniusig kell várni.

(#65) mad1 válasza T.Peter (#64) üzenetére


mad1
veterán

nyaron hajtjuk remelem,es nem csuszik... :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#66) kavicssli


kavicssli
addikt

nagy játék lesz te jó isten milyen durva grafika! az NFS a sz@r ProSreetel elbújhat szerintem!Csak nehogy trónfosztás legyen... :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#67) MaciG


MaciG
addikt

Tudjátok mi kéne bele? 4 playeres osztott képernyős mod ,mint annó a Toca Race Driverben :K . Annak mekkora feelingje volt te jó ég, még a mái napig visszaemlékszem mikor ott ülünk négyen a szobában és egy nagyobb ütlözésnél az első kanyarba ott üvöltünk :DDD
Jó az "akkori" 15-17 colos monitorokon elég érdekesnek tűnik így visszagondolva, de projektoron már nagyon király :K

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#68) T.Peter válasza MaciG (#67) üzenetére


T.Peter
őstag

Igen, az osztott képernyős játékokat én is szerettem, mert elég volt hozzá egy gép, de ezt váltotta fel a multi, ami végülis szerintem jobb, mert nagyobb a felület, csak nincs meg az a hangulat, amikor egymás mellett ülünk, és üvöltünk, ahogy mondtad. :D Persze ha a két gép egymás mellett van, és úgy megy a multi, máris meg van oldva.

(#69) west válasza T.Peter (#68) üzenetére


west
őstag

mi a gowot nyomtuk anno boxon.
haloba a coop sokkal jobb volt :))

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#70) rocket


rocket
nagyúr

Van aki mar kiprobalta a PC preview verziot :)

Par 1028x1024-ben keszult kep frame ertekekkel: 1 2
3

Atlagban 50-55 frame korul megy a jatek, medium beallitas, 4xaa 16xaf mellett a kovetkezo konfiggal:
E6600, 2GB DDR2 667MHz, Sparkle 8800GTS 320MB, Windows XP SP2

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#71) T.Peter válasza rocket (#70) üzenetére


T.Peter
őstag

Juj. Remélem jó lesz az optimalizálás, mert ilyen konfigon ennyivel, mediumon :( . Mondjuk a képek már így is nagyon szépek.

(#72) west


west
őstag

ez mi?kiadtak mar?vagy mi?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#73) T.Peter válasza west (#72) üzenetére


T.Peter
őstag

Nem, majd valamikor júniusban jön, vagy július elején. Valaki csak kipróbálta a mostani elő változatot.

(#74) west válasza T.Peter (#73) üzenetére


west
őstag

mint az assassins creed nel repack elotti?
ez a beta vagy mi ,elerheto?

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#75) T.Peter válasza west (#74) üzenetére


T.Peter
őstag

A beta-hoz hasonló, igen (nem tudom, hogy milyen állapotban van most a játék, de szerintem már elhagyta a beta fázist). Nem elérhető, csak az a valaki kiváltságos volt szerintem, és megkapta tesztelésre.

(#76) west válasza T.Peter (#75) üzenetére


west
őstag

koszi az infot...csak nagyon varom mar :K

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#77) T.Peter válasza west (#76) üzenetére


T.Peter
őstag

Nincs mit, én is már nagyon várom. A legjobb, hogy 1-2 hónapon belül jön.

(#78) west válasza T.Peter (#77) üzenetére


west
őstag

vegre valmi a burnout utan...vegre pc re :C

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#79) T.Peter


T.Peter
őstag

A demo megjelenése: Gamekapocs, Jatekok.hu.

[ Szerkesztve ]

(#80) csutkaa válasza T.Peter (#79) üzenetére


csutkaa
senior tag

:C nagyon váárom :R :R

(#81) Gyusz válasza T.Peter (#79) üzenetére


Gyusz
őstag

Várjuk szeretettel :K

(#82) Drift_Elek23 válasza T.Peter (#79) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

gyeremáááááá demooooooooo
legjobban a driftet várom a silviával

[ Szerkesztve ]

A tuning a lelke mindennek

(#83) csutkaa válasza Drift_Elek23 (#82) üzenetére


csutkaa
senior tag

én is :C jövő héten úgy is lesz lanparty :B remélem addig ki jön azt zúúúzás :R

(#84) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

szerintetek odaveri az nfs-eket?

(#85) Gyusz válasza horvathkrisz (#84) üzenetére


Gyusz
őstag

Grafikában biztosan, az irányítás meg majd eldől, a DiRT-nél kicsit szimulátorosabb fizikával szerintem ütős játék lehet. Persze úgyis jön majd nemsokára a csomó, "de az NFS-nél már bármi jobb" komment...

(#86) horvathkrisz válasza Gyusz (#85) üzenetére


horvathkrisz
addikt

én azért az nfs-eket is szeretem. ;)

(#87) csutkaa válasza horvathkrisz (#86) üzenetére


csutkaa
senior tag

én is szeretem ,de azért ezt nem fogom utálni :DDD , és hát a TDU után új trónfosztót látunk majd :C

(#88) Drift_Elek23 válasza Gyusz (#85) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

de az NFS-nél bármi jobb!

A tuning a lelke mindennek

(#89) horvathkrisz válasza Drift_Elek23 (#88) üzenetére


horvathkrisz
addikt

te csak trendből fikázod az nfs-t vagy tényleg így gondolod? :F

(#90) Drift_Elek23 válasza horvathkrisz (#89) üzenetére


Drift_Elek23
aktív tag

nem. én csak a PS-re gondolok carbon most wanted voltak a legjobbak.
ezeknél már csak a high stakessel játszottam többet

A tuning a lelke mindennek

(#91) Gyusz válasza horvathkrisz (#89) üzenetére


Gyusz
őstag

Lehet, hogy csak poénnak írta az én hozzászólásomra és lemaradt a smiley. Áh, már mindegy. Egyébként én csak azért említettem ezt meg, mert elegem van abból, hogy a Need For Speed hallatán mindenkiből kikívánkozik valamilyen negatív hozzászólás.

Anno a DiRT miatt regisztráltam a Codemasters oldalán, a GRID demójának beszerzésekor is jól jöhet ez még, hacsak megint nem lassul le nagyon az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#92) T.Peter válasza Drift_Elek23 (#90) üzenetére


T.Peter
őstag

Nálam pont fordítva. A PS volt eddig a legjobb, az újak közül pedig (most wanted-ig, mivel alapban nekem az ug2 tetszett a legjobban) a most wanted és a carbon volt a mélypont. Főleg a carbon.
Ahogy Gyusz is írta, a GRID grafikailag sokkal jobb, a dirt irányítása nekem annyira nem tetszett, nem sok köze volt néha a valós irányításhoz, de így, hogy szimulátorosítják az irányítását a GRID-nek, remélem sokkal jobb lesz. Az, hogy játékmenetileg mit hoz, majd kiderül. A hangulata szerintem nagyon jó. Éjszakai versenyek, stb.

(#93) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

a multijára leszek majd kíváncsi, ha bejön a demo, tuti meg fogom venni, 8K nem olyan sok érte...

(#94) Gyusz válasza horvathkrisz (#93) üzenetére


Gyusz
őstag

Megnéztem, tényleg 8k lesz a kezdőára. Ha a demo meggyőző lesz, akkor szerintem én is rögtön megveszem.

(#95) horvathkrisz válasza Gyusz (#94) üzenetére


horvathkrisz
addikt

gémsztárban volt róla egy cikk, multiban állítólag 12-en lehet majd egyszerre nyomulni és ha esetleg a hostnak eldurran az agya és kilép, egy robot veszi át helyette a vezetést, szóval nem lesz miatta mindenkinek disconnect. ;)

(#96) west válasza Gyusz (#94) üzenetére


west
őstag

azért 1 demoval megdobhatnának már...ki tudja mit rejt az olcsó hús

[ Szerkesztve ]

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#97) Gyusz válasza west (#96) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem ártana visszaolvasni, pont a jövő heti demó megjelenése kapcsán kezdtünk el beszélgetni...

(#98) west válasza Gyusz (#97) üzenetére


west
őstag

ok,sorry.lusta voltam. :B

Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#99) T.Peter válasza horvathkrisz (#95) üzenetére


T.Peter
őstag

Én úgy emlékszem, hogy a szerver a következő ember gépére tesz át mindent, ha kilép a host. Amúgy szerintem semmi nagy szám nem lesz a multival kapcsolatban, sima versenyek lesznek. Ha valami extra lenne benne, már hirdették volna valamelyik videóban. Szerintem olyan lesz, mint amilyen a dirtben van, igaz, hogy azt nem próbáltam.

(#100) matrix23


matrix23
tag

Egy-két videó a játékról.

[link]

Bocs,ha már volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.