Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:58:13

LOGOUT.hu

''Akik szeretik a minőségi versenyjátékokat, azok jegyezzék meg a Race Driver One-t. A jelenleg még munkacímen futó autós őrület a Dirt-ből már jól ismert Neon-motorra épül, de a fejlesztők a törésmodellre további hónapokat szánnak, hogy a monitorunkon valóban élethűen törjenek a gépek. A Race Driver One-ban a Földet bejárva különféle versenyeken veszünk részt, tovább növelve ismertségünket, duzzasztva pénztárcánkat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Valty


Valty
aktív tag

Ez a játék kegyetlen jó.

Az irányítás egy kicsit furcsa volt az elején, de meg lehetett szokni.

A grafika szuper.

Legjobban az autó törése tetszik, sikerült is kb. 20 mp alatt összecsomagolnom az autót

Nálam eddig az év autós játéka címet kapja. :))

beluschi: próbáld meg winrarral kijavítani a fájlt, amit letöltöttél

(#252) Shodan


Shodan
addikt

a visszajátszásnál a lassítást benne hagyhatták volna mint a dirt-nél.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#253) T.Peter válasza Shodan (#252) üzenetére


T.Peter
őstag

Igen, azt én is hiányolom kicsit.
Amúgy azt a bugot javíthatnák már, hogy a kocsi kereke félig átmegy a lökhárítón, és ezáltal a lökhárító a kerékben van. Ez már a dirtben is benne volt, és így elég illúziórombolóan néz ki az autó, ha elölről nézem.

(#254) kavicssli


kavicssli
addikt

5 perc és én is nyomni fogom! Szerintem ez lesz a 2. játék a amit megevszek mad eredetibe a COD4 után :B :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#255) athomi


athomi
veterán

A versenypályán mértem Fraps-al egy 3 körös versenyt a futamkezdettől a futam végéig, úgy hogy végig a mezőnnyel haladtam:

Avg: 39.579 - Min: 34 - Max: 47

1680x1050, minden max-on. Konfigom az adatlapomon.

[ Szerkesztve ]

(#256) Eagle16


Eagle16
addikt

Kipróbáltam. A grafika elég fura. Olyan mintha egy Dirt klón lenne az egész játék. Jobbat vártam...de majd a teljes.
Azt persze mondanom sem kell, hogy a Pro Street-et messze felülmúlja :D
Amúgy 1024x768-ban 4xMSAA-val tökéletesen játszható :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#257) horvathkrisz válasza Eagle16 (#256) üzenetére


horvathkrisz
addikt

és 1280-ban ugyanezekkel a beállításokkal, fraps-sel nézve mennyi?

athomi, 4XAA-val?

[ Szerkesztve ]

(#258) Ősgyík válasza Eagle16 (#256) üzenetére


Ősgyík
tag

Persze, hogy olyan mint a Dirt mivel a Dirt javított motorjával fut.

(#259) Shodan


Shodan
addikt

Így 1 óra játék után azt mondom, ez a játék nagyon gyenge lett.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#260) Eagle16 válasza horvathkrisz (#257) üzenetére


Eagle16
addikt

43 FPS. Végig a mezőnnyel, első pálya (BMW-s) 1280x1024, 4xMSAA, a hang mediumon...(nem mintha az Audigy 4 nem bírná :D )

Frapssal néztem, nem nagyon moccant 43 FPS-ről.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#261) athomi válasza Shodan (#259) üzenetére


athomi
veterán

Mehetsz Low Street-ezni.

[ Szerkesztve ]

(#262) kavicssli válasza athomi (#261) üzenetére


kavicssli
addikt

Isten király a játék! Nagyon bejött! Igy gyorsba mondom a garfika nagyon király lett! a replay meg maga a gyönyör! Amásik a Ford GTvel nyomtam na mondom nézzük meg milyen a füts benne égessünk egy kis gumit! Eszméletlen jó lett..csak tátottam a számat! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#263) Valty


Valty
aktív tag

Muszáj volt uninstallálni, mert nem bírtam abbahagyni... :O

(#264) Enton válasza kavicssli (#262) üzenetére


Enton
addikt

Egyetértek veled!
Nagyon ütős game!
Gyertek multizni! :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#265) Sh4rKy válasza Drizzt (#247) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

igen én is billentyűzettel játszok... de a traction controlt ne kapcsold ki :DDD

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#266) Enton


Enton
addikt

Sikerült kiesnem a pályáról mustanggal multizás közben!
Km/h:546-ig ment utána meguntam!

Nem tudjátok hogy ez a neon motor miért nem rezegteti a gamepadomat?
Már a dirt-ben sem tudtam működésre birni!De irányítani tudom vele csak nem akar rezegni! :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#267) steve7777


steve7777
csendes tag

Csináltam egy jó Drift-et. kép

Gigabyte P35-DS3 Rev2.0, E8200 , Kingmax 2x1Gb 800Mhz, Gigabyte 8800GT OC 512Mb Zalman, Chieftec 500W, Cooler Master CM-690

(#268) feka007


feka007
nagyúr

Multizni jön vki? :)

(#269) kavicssli válasza feka007 (#268) üzenetére


kavicssli
addikt

Én majd este (kb 1 óra) felmegyek majd!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#270) aya


aya
addikt

Nehéz a játék, de jó. :)
3. pályát megnyertem, a többit még gyakorolnom kell.

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#271) Skizz válasza aya (#270) üzenetére


Skizz
addikt

Relatíve nehéz. Nekem a drift nem igazán fekszik - habár nem is gyakoroltam 10 percnél többet. :D Mustangal szoktam nyomulni, egyszerűen lehetetlenség megunni.

(#272) Skizz válasza feka007 (#268) üzenetére


Skizz
addikt

Majd lehet, hogy fellépek este vmikor.

(#273) Skizz


Skizz
addikt

Dzsízász... amit ez a sok nyomorék művel multiban. Azé' lépnek föl hogy a másikat basztassák. Ennek így nem sok értelme van. 5 versenyből 3-ban az első 1 perc alatt totálkár.

(#274) T.Peter válasza athomi (#255) üzenetére


T.Peter
őstag

Én is megnéztem, hogy nálam hogy fut. Konfig adatlapomon (minden alapon). 1440x900 4xmsaa, 16xaf, mindent bekapcsoltam, mindent maxra állítottam. A BMW-s verseny. Mentem külső és belső nézettel is, az autók között mentem, a végén volt gumifüstöltetés és karambol is szándékosan. A minimumom 37 lett, a maximumom 66, az átlagom pedig 50,5 fps.

(#275) feka007 válasza Skizz (#273) üzenetére


feka007
nagyúr

Elején én is így voltam vele, de mostmár mindig úgy megyek, hogy mindig sikerül az első helyeken elhelyezkednem az 1. kanyar után. Amúgy nagyon fun amikor az elején mindenki összemegy és nem látni semmit csak szanaszét heverő darabokat a kocsik meg soroznak oldalról :D
Egyébként sok magyar játszik, mindig van legalább 1-2 :K

[ Szerkesztve ]

(#276) Skizz válasza feka007 (#275) üzenetére


Skizz
addikt

Nálam mindenki lagzott, vagy ez lehet hogy bug, nemtudom, lényeg, hogy rajtnál az előttem lévő kocsik össze-vissza ugráltak, mint a nem normálisak. Aztán persze, hogy mindig nekem baszódott az összes. Arra se volt időm, hogy reagáljak, fék ilyesmi. Nem. Úgy ugráltak mint a franc. :D

(#277) feka007 válasza Skizz (#276) üzenetére


feka007
nagyúr

Az sztem bug, bár írják is, hogy ez még nem a végleges játék, bugok vannak benne.
Mindenesetre szerintem megfogom venni. :K

(#278) mazda626


mazda626
addikt

Kipróbáltam a játékot. Vegyesek az érzéseim. Tetszik is, meg nem is. Az irányítás tényleg furcsa, kezdem megszokni, de túl könnyen kanyarodik az autó. Finomhangolás után lehet jó lesz. 2008-at írunk. A Toca Race Driver 2003-ban csodásan nézett ki, imádtam a 3D-s felniket. Ott még 3D-ben villogtak a szebbnél szebb kerekek, itt meg 2D-s kinézetűek. A 2-ben és a 3-ban teljesen 2D volt, itt nem az, de jobban hasonlít egy papírlaphoz, mint 3D-s objektumhoz. :W A törés nagyon komoly, jó lett! :R CMR: Dirt-höz képest szépen optimalizálták a motort, adatlapomon lévő konfigon 1024 csutka, kivéve motion blur, mely itt is irritál + 2xMSAA-val szépen szalad. 26FPS-nél is folyamatos a képi világ. Mosódás nekem szörnyű, egyből kikapcsoltam. Replay tetszik, de idegesítő, hogy minden kanyarban cinematic nézetnél fix marad a kamera helye, kevés az opció és hiányzik a lassítás, a la CMR: Dirt, pompás volt lassítva törést bámulni.
Teljes verzióra kíváncsi vagyok!

(#279) Skizz válasza feka007 (#277) üzenetére


Skizz
addikt

Hát a szingli mindenképp meggyőző volt. A multinak kéne még nekifeküdniük a fejlesztőknek. Egyébként le a kalappal előttük.
Nálam egyelőre viszi a game of the year címet - habár ezévben még nem sok hasonló game jelent meg. Majd jön a Saboteur, meg a Far Cry 2 vmikor, de egyelőre a GRID viszi a prímet...

(#280) feka007 válasza mazda626 (#278) üzenetére


feka007
nagyúr

Igen, kicsit száraznak tűnik a grafika, mert nincs túlzásbavíve a shaderezés, meg kicsit kevés a poligon, viszont nagyon reális, én még a GT5P-ben sem éreztem ennyire benne magam a versenypályán, a kocsik ütközésétől a töréséig minden jó.
Az év autós játéka nagy eséllyel

(#281) Pietrosz válasza steve7777 (#267) üzenetére


Pietrosz
addikt

Tessék itt egy jó drift tőlem :DDD
[link]
Valaki plíz nyomja le, és akkor megint nekifekszek. 20-25 misi elérhetőnek tűnik nekem, de több billel sajna nem :(

(#282) Tibiajax válasza Shodan (#259) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Én sem értelek, nagyon jo a game.
Valaki emlitette, h milyen szarok a felnik, pl. Hát nem tudom, srácnak vagy fos a gépe, vagy vmi nem stimmel más nála, mert vmsz teljesen jó [link]
#281 Pietrosz. Nagyon szép, Piet One. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#283) mazda626 válasza Tibiajax (#282) üzenetére


mazda626
addikt

[Toca Race Driver 1]
GRID

3 hozzászólással korábban írtam, mint számomra negatívumot, ennyi.

(#284) athomi válasza mazda626 (#283) üzenetére


athomi
veterán

Ez legyen a legkisebb baj. Amúgy nem rossz az, csak lehetne jobb is. Talán ha így fogalmaztál volna, akkor nem kötekednek.

Tibiajax: Nincs azzal gond hogy nem tetszik neki, de 3-4 mondtadban összefoglalhatta volna hogy miért nem. Kíváncsi lennék miért olyan borzalmas, hogy "ez a játék nagyon gyenge lett" minősítést kapott tőle.

[ Szerkesztve ]

(#285) Pecc


Pecc
őstag

Kipróbáltam én is a demot.
Egyszerüen fantasztikus a grafika. :Y
Számomra legzavaróbb, hogy kanyarodás közben elfogy az erő a bmw-böl, erre nem tudom miért kell rászokni a játékkészitőknek elöször az nfs PS-ben vettem észre, mostmeg ebben. :(((
Amugy összességében jó játék ez szvsz. :K

(#286) Szpisti


Szpisti
addikt

Császtok!
Nincs ötletetek, hogy miért nem indul el a demo nálam?
Rákkatintok az ikonjára aztán néhány másodperc homokóra utána semmi...
A feladatkezelőben is néztem a GRID.exe röviddel az indítás után eltűnik...

(#287) Szpisti válasza Szpisti (#286) üzenetére


Szpisti
addikt

Megtaláltam a válasz magamnak közben:
Rendszergazdaként kell futtatni... Ami Vista alatt még érthető is lenne, de ez XP... :F

(#288) Gyusz válasza Pecc (#285) üzenetére


Gyusz
őstag

NFS PS-ben tényleg lelassul a kocsi kanyarban, de ott pl.: inkább billenytűzettel volt észrevehető, gamepaddal már nem. GRID-et is csak gamepaddal játszottam és szintén nem tapasztaltam ilyesmit, egyébként billentyűzettel játszol?

(#289) Sh4rKy válasza Pietrosz (#281) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

én billel allig bírok 2 milla fölé menni :F
na de majd nekifeszülök, de inkább élőbe csúszkálok :DDD
majd ha meglesz G25 akkor adok a rendszernek :K

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#290) MaciG válasza Sh4rKy (#289) üzenetére


MaciG
addikt

LOL. Én 500 ezer fölés se bírok menni gamepaddal :F

BANZAII

(#291) kaposi1


kaposi1
tag

Sziasztok!

Már mindenhol próbálkozok .
Hátha ti tudtok rajtam segíteni.
Demó telepítése után az exe indításakor ezzel a hibaüzenettel találkozok.
Volt már valakinek ilyen gondja?
Légyszi segítsetek ha tudtok. :R

(#292) T.Peter válasza Pietrosz (#281) üzenetére


T.Peter
őstag

Nagyon szép ez az eredmény, gratulálok :R . Gondolom a 3 körön keresztül folyamatosan drifteltél. Mennyi volt a legnagyobb szorzód?

(#293) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Valakinek sikerült a Sound menüben a hang minőségét High-ra rakni? Hiába van X-Fi hangkártyám, mindig visszaugrik mediumra! :W

(#294) Pecc válasza Gyusz (#288) üzenetére


Pecc
őstag

Gamepaddal játszom.
Analoggal toltam a demot.

(#295) szatocs válasza Sh4rKy (#289) üzenetére


szatocs
őstag

Csak emiatt a játék miatt ne vegyél G25 - öt, mert hatalmas csalódás lesz:D
Ha már befigyel az rFactor is, akkor már lehet:)
TDU - t meg még nem próbáltam kormánnyal, arról nem tudok ilyen szempontból semmit sem mondani.

=== Szatocs ===

(#296) Gyusz válasza Pecc (#294) üzenetére


Gyusz
őstag

Én tényleg nem vettem észre a kanyarban lassulást, de szerintem is hülyeség :(

(#297) mazda626 válasza athomi (#284) üzenetére


mazda626
addikt

Nem írtam, hogy borzalmasan gyenge, csak azt, hogy van még rajta mit csiszolni, de tetszik. Irányítást megszoktam, a játék egyben van várom a teljes verziót, ezek apró hibák, lehet még korrigálni. Ez pedig csak egy demo, lerítam a véleményem, nem flamelni akarok.

(#298) Shodan válasza Tibiajax (#282) üzenetére


Shodan
addikt

A felnikkel nekem semmi bajom. Meg úgy a grafika is tényleg rendeben van, bár a bloomot már megint az egekbe rakták.(Remélem lesz mod amivel majd csökkenteni lehet). Egyetlen dolgot rontottak el magát a vezetés élményét.
Menü, zene , közönség is emeli a hangulatot, már teljesen rávagy készülve hogy egy jó kövér gázzal megrángasd a gépet, és ehhez képest mikor lenyomod a gombot, legszívesebben elsírnád magad hogy tudták így elrontani.
Nálam úgy kezdődött hogy bömösnél kinyomtam mindent, fékrásegítés stb. és a kocsi kb úgy viselkedett mint egy elszabadult szappantartó. Tömege semmi csak a seggét dobálja, féktáv olyan kemény 10m-es rásegítővel.Dirthöz képest szinte semmi előrelépést nem látok fizikán.
Törések nagyon jók, motorhangok nagyon rosszak.
Lassítás meg gondolom a visszajátszásnál lévő új kameramozgások-állások, miat szedték ki, elég hülyén nézne ki lassítva.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#299) athomi válasza Gyusz (#296) üzenetére


athomi
veterán

Én is észrevettem a BMW-vel, hogy ha egy kanyart veszek padlógázzal, akkor az autó indokolatlanul lelassul. Majd leshotolom azt a bizonyos kanyart ahol nagyon érezhető.

(#300) Osiris


Osiris
őstag

Ime egy szerintem nagyon szép replay, tőlem: GRID - Ford Mustang GT-R
(120MB) :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Race Driver: GRID
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.