Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56601) Synthwave válasza MasterMark (#56598) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi váá? Bravia-powa.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56602) t256 válasza Superman85 (#56593) üzenetére


t256
őstag

Dragon Ball-ból a legjobb a Budokai 3 volt PS2-re. Az Ultimate Tenkaichi jónak tűnik, de a harcrendszere nekem már PS2-ön sem jött be.
Tehát ajánlom a Budokai HD Collectiont.

Amúgy érdemes megnézned a Street Fighter IV-t, King Of Fighters-t, esetleg Virtua Fighter V, Soul Calibur valamelyik részét.
A Mortal Kombat Komplete Edition szerintem jó.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#56603) james001 válasza t256 (#56602) üzenetére


james001
veterán

Na és a Tekken? ;]
Amúgy +1 a Budokai 3-ra,az egyik legjobb DBZ játék,a másik nagy kedvencem a Budokai Tenkaichi 3 volt még.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56604) supercow válasza jookomak (#56588) üzenetére


supercow
őstag

PSN mellett a Killzone 1 megvan a Killzone Trilogy lemezen.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#56605) Rezuhu válasza kevepapa (#56586) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én talán holnap veszek egy Ps3-at legfőképp 1 játék miatt (plusz a 2 "folytatásának").
Az pedig a Demon's Souls! :)
Egy kölcsönkapott gépen játszottam vele úgy 30-40 órát, de a gépet vissza kellett adnom a gazdájának...
Mondjuk csak akkor ajánlom, ha türelmes játékos vagy, mert elég nehéz elindulni a játékban (az első 6-8 óra után még mindig az első pálya legelejéről indult a móka elhalálozás után! :D

(#56606) #49155328 válasza Synthwave (#56596) üzenetére


#49155328
törölt tag

Sony ? Lóf@szt !

Tv: Panasonic VT széria
Monitor : Eizo
Hang: Onkyo

Lap, teló : Apple ! :P

[ Szerkesztve ]

(#56607) james001 válasza Rezuhu (#56605) üzenetére


james001
veterán

Ohh én hányszor nekifutottam már a Demon's Souls-nak... Csak miután meghaltam mindig 200-szor letöröltem a p*csába (PSN verzió van meg) :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56608) Rezuhu válasza james001 (#56607) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Szerintem zseniális játék!
A hangulata, a játék felépítése, a tanulhatósága.
6, vagy 7 boss-t öltem meg, és nagyon kíváncsi vagyok a többire! :D
Most, hogy majd elölről kell kezdenem, gondolom fele annyi idő alatt eljutok majd ugyanaddig, de ez majd még kiderül...

Kérdésem is lenne!
Amennyiben sikerül beszereznem egy Ps3 12Gb-os konzolt, akkor azt a későbbiekben egy 500Gb-os HDD-vel tudom majd itthon házilag bővíteni?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#56609) james001 válasza Rezuhu (#56608) üzenetére


james001
veterán

Persze a látvány nagyon jó meg a hangulata is,csak az egészet pofáncsapja a nehézség szerintem :D Egyszer lehet még nekifutok megint,de ahhoz kelleni fog némi nyugtató...

Tudod majd bővíteni a tárhelyet,olvasd el az összefoglalót vagy keress vissza a topikban,sokszor volt már erről szó ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56610) Elims válasza Goldwin (#56583) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!

Dilipok: Köszi!
Lehet,hogy rápróbálok.Kár,hogy nem tudtam megvenni normális árban a lemezes változatot.

Szerk.:
James: Na talán megvan az első játék ami kifog rajtad?? :-o :-)
Nehezebb mint az uncharted 1 legkeményebb fokozaton??

[ Szerkesztve ]

(#56611) james001 válasza Elims (#56610) üzenetére


james001
veterán

Nehezebb. De egy Ninja Gaiden 2 Master Ninja fokozaton még nehezebb,vagy Devil May Cry 4 Hell and Hell-en... ;] Mondjuk utóbbiakat se csináltam meg,már túl hardcore számomra. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56612) Elims válasza james001 (#56611) üzenetére


Elims
veterán

"...túl hardcore számomra."

Akkor azok a platinák a "lehetetlen" kategóriába tartoznak. :-)

Rezuhu: Le a kalappal! :-)
Nagy fába fágod a fejszéd...

Szerintetek a gt5 signature edition-ben van olyan kód,amit még fel lehetne használni? (ha van hozzá egyáltalán kód..)
Láttam,hogy van abban a pakkban egy pénztárca is,látott itt már vki élőben olyat?Ha igen,mennyire tünt minőséginek?
Nem hordok pénztárcát,de ezzel vhogy rászoknék.. :-)

(#56613) Nayrobi válasza Elims (#56612) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ha jól tudom, akkor májusig lehetett beváltani a gt5-höz kapott kódokat.

(#56614) Rezuhu válasza james001 (#56609) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi, utánaolvasok!

A játékot nem tartom annyira nehéznek. Ami a gond vele, hogy nagyon meg kell tanulni játszani vele! :D
Az ellenfelek mozgásait/szokásait, a karaktered megfelelő fejlesztését, a pályák "sorrendjét" stb.
A mostani játékokat csak játszani kell, tanulni nem igazán (a többivel van inkább gond :D ).
Erre jó példa volt az Uncharted 3, ami normál fokozaton megközelítőleg 0 kihívás-t jelentett.
Jó játék, szép játék, de ahogyan a végére értem az "Ez is megvolt, jöhet valami tartalmasabb!" megjegyzést követően láttam neki a Demon's Souls-nak.

(#56615) james001 válasza Elims (#56612) üzenetére


james001
veterán

DMC4-ben nincsenek trófeák ;]
Haveromnak olyan GT5-ös pénztárcája van,egész jó anyaga van,szerintem strapabíró.

(#56614) Rezuhu: UC-t amúgy se "akarták" nehézre csinálni,hanem egy jó kis akció-kalandjátéknak szánták. Mondjuk crushing fokozat izzasztó néha,főleg az első része.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56616) Elims válasza Nayrobi (#56613) üzenetére


Elims
veterán

Köszönöm!

Rezuhu: Ne a 3-mal játsz.Az a leggyengébb a sorozatból.
Próbálj rá az 1. és 2. részre.Azokban normal fokozaton is van kihívás... :-)

James: Nagyon köszönöm!
Kíváncsi leszek a pakkra..

(#56617) Synthwave válasza #49155328 (#56606) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

TV? SONY vagy JVC. Ezesetben SONY.

Teló? Mivel kb. csak zenét hallgatok vele meg szökőévente fényképezek kettőt, tökéletesen megteszi a SONY zenefon is, ha már sokminden más is attól a gyártótól van. Sajna vaku nincs rajta, hogy a sötétben is világítsak vele (3. fő telefon felhasználási terület), de semmi kedvem nem volt 100 EUR-nál többet ilyenre költeni. Amúgy meg Nokia 7110 és Ericsson T28s powa. Előbbiből van is elcsomagolva az utókornak.

Monitor? Csak CRT.

IBM P260
IBM P275
SONY GDM-F520
SONY GDM-FW900
EIZO FlexScan F931
iiyama Vision Master Pro 454
iiyama Vision Master Pro 514
Mitsubishi Diamondtron-okból bármelyik
SONY-belsős Sun / SGI GDM-ek

Ha grafikus lennék és szükségem lenne mindenképpen a nagyobb képátlóra (és lenne egy zsák pénzem is), valamelyik NEC SpectraViewII-est raknám az íróasztalra (vagy vennék eBay aukción két FW900-at).

Mivel csak mid- / high skill Quake-re kell (filmezni, meg netezni fotelból ott a TV), egy 17"-os jobbféle tökéletes; a nagyobb képátló csak diszorientálja a fókuszpontomat a virtuális belek kiontása közben. Akkor meg legyen SONY, ha már sok dolog az - Multiscan CPD-G200 pont megteszi. 640 x 480-ban megvan a 160 Hz, gyakorlatilag 0 ms input lag. Ami kell.

Hang: antik Pioneer és Audioton.

Apple = minőségi PC, csak 3x-os árszorzó, mert Alma - de legalább a programok nagy része, amit használok (nem alternatívák, hanem konkrét software), nincs OSX-re. Ha Win-t telepítek, akkor végképp értelmetlen Mac-et venni. Meg ez már amúgy sem PowerPC.
Szóval lapiból Lenovo, Toshiba, Dell. De az uniformitás miatt jó lesz még az az S-betűs is, az sem bóvlit árul.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56618) Synthwave válasza james001 (#56609) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem értek egyet. Végre egy játék, ahol nem néznek csökkent képességűnek. Manapság az efféle olyan, mint tű a szénakazalban.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56619) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny gamereknek:

Bungie javít a looton.

VÉGRE.

-Legendary Engrams will always produce Legendary or better quality items, including Materials or Exotics
-Rare Engrams will always produce Rare or better quality items
-Rare engrams will have an increased chance to produce Legendary quality items

:C

Live-Die-Respawn

(#56620) Rezuhu válasza Elims (#56616) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Köszi, szerintem sort fogok rájuk keríteni!
Sejtettem, hogy pl. az első rész nem ilyen teljesítménnyel lett elismert játék. :)

(#56621) Elims válasza Synthwave (#56617) üzenetére


Elims
veterán

"Amúgy meg Nokia 7110...powa."

Bizony. :-) Ebből nekem is van egy karcmentes darab.
Ha sötétben fotózás akkor egyértelmű,hogy n8 -de akkor ez neked fölösleges lenne-.Ebből is van egy amit semmi pénzért nem adnék el mint ahogy a n95-ömet,e60-omat,stb.,stb. sem.

Rezuhu: "szerintem sort fogok rájuk keríteni!"
Azokkal kellett volna kezdened. :-/
Mindenképp próbáld ki,már nagyon olcsón vannak karcmentes darabok.

Szerk.: Nincs itt véletlenül vki,aki tervezi,hogy vmikor vesz vmit az amazon-ról?

[ Szerkesztve ]

(#56622) nokia párti válasza Elims (#56621) üzenetére


nokia párti
őstag

"Ebből is van egy amit semmi pénzért nem adnék el mint ahogy a n95-ömet,e60-omat,stb.,stb. sem."
+++++ :C

(#56623) nonsen5e válasza nokia párti (#56622) üzenetére


nonsen5e
addikt

Látom nem csak én vagyok itt nokia párti... ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56624) nokia párti válasza nonsen5e (#56623) üzenetére


nokia párti
őstag

:D

(#56625) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Sziasztok!
12 GB-os PS3-mam bővítését tervezem a jövő héten (ez a 12GB semmi...). Mekkora az a méret amit ajánlotok? 320-500GB? Illetve a rendszer, a böngésző, a programok és a játékok sebességén mennyire lenne érezhető egy 7200-as merevlemez?
SSD-n is gondolkozom, de abból csak 120GB lenne az a méret ami most beleférne, az meg elég szerény...

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#56626) Brian_GT válasza HaJózsi (#56625) üzenetére


Brian_GT
őstag

ha rendszeren a psn networköt érted illetve a böngészőt nézve...semennyire, mert ezek nem a hdd miatt lassúak...böngészni az szokott ps-en aki az önkínzó szakkör tagja...psn store pedig alapból egy gyengepont amióta újtották.
ssd minimálisan segít gyorsítani a töltésen, de ha jól tudom innen is csak Tégla használ ssd-t.

Nagyságra pedig mivel szinte nem is lehet kapni már 500 alatti hdd-t, vagy ha lehet is alig van eltérés...mindenképp 500ast mondanék.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#56627) aizen92


aizen92
addikt

FarCry4 szerintetek mennyire lesz laggos?
Nagyon félek tőle. Sima ps3 gameplayeket pedig nem is láttam eddig.
FC3 hogyan futott nálatok, mert videók alapján nem lesz akkora ugrás grafban.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56628) Elims válasza HaJózsi (#56625) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Ha hosszútávra tervezel a géppel akkor hallgass rám (nekem is Brian_Gt ajánlotta) és minél nagyobbat vegyél.Egy 500gb már tökéletes,de ha véletlenül találsz egy bontatlan wd 750gb-os bpkt-t jó árban akkor csapj le rá.
Az egyik legjobb a gépbe (7200rpm-es).
A játékok sebességén nem nagyon lehet észrevenni,talán egy nagyon picit gyorsabban tölt be,de nem számottevő.
A ssd érezhetően gyorsabban tölt be bármit is,de annyival drágább a hdd-től,hogy nem éri meg! Igen,kimerem írni,bocs Tegla. :-)
Amikor én vettem a hdd-t (nekem az a 750-es van benne) akkor én nagyon szétnéztem hdd/ssd ügyben/árban és akkora a különbség,hogy az borzalom. :-(((
Bőven tökéletes a hdd.
Először nagyon nagynak fog tünni az 500/750gb,de hosszútávon nagyon jó!
Amit írtam tapasztalatból írtam,nem kamura.
Nekem is Brian ajánlotta a 750gb-ot amit először "szapultam" is,hogy teljesen fölösleges!!De hónapok után+ps store használata után rájöttem,hogy nagyon jó dolog a nagyobb winchester.
Tudja Brian,hogy mit ír...ő sem a levegőbe fújja az ész osztást.
Hallgass ránk. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#56629) HuMarc


HuMarc
addikt

Ismertek jó TPS-eket (multira)? Mert nekem sem az FPS, sem a reflexshooterek nem fekszenek, kéne valami olyasmi, mint a TLoU multija, kicsit lassabb, amikor van idő bujkálni, meg célozni, nem az ilyen CoD-BF-féle nincs megállás, quickscope, már le is szedtél három embert, pedig még fel sem fogtad, mit látsz, szóval értitek, valami lassabb...

Starhawk? Nem tudom, játszik-e még bárki a multijával.

[ Szerkesztve ]

(#56630) erahurka válasza HuMarc (#56629) üzenetére


erahurka
félisten

Uncharted-eknek van ilyen sokan a gép ellen, meg sztori szerű módja én azokat próbálnám.

(#56631) Goldwin válasza HuMarc (#56629) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

(#56632) aizen92 válasza Goldwin (#56631) üzenetére


aizen92
addikt

Csak kèrdés vannak-e a szervereken még. Én is ezt akartam írni, de aztán belegondoltam, hogy tuti szellemváros van a multiban. Valaki mondjuk megnézhetné mert jó volt pcn a multi/coop

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56633) james001 válasza HuMarc (#56629) üzenetére


james001
veterán

Spec Ops The Line-nak jó a multija még,bár az nem olyan lassú de ott is kellett azért taktikázni néha. Csak hát már nem hiszem hogy mennek a szerverek :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56634) aizen92 válasza james001 (#56633) üzenetére


aizen92
addikt

Az mekkora játék! Imádtam pcre!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56635) Elims válasza HuMarc (#56629) üzenetére


Elims
veterán

Az uncharted 2 szerintem nagyon jó! :-)
Ha játszol vele egy 3-4-et utána már rászoktál.
Majd vmi pancser csaló leszoktat.
Ha kipróbálod és játszol vele majd még,írj és megyek én is.

(#56636) james001 válasza aizen92 (#56634) üzenetére


james001
veterán

Ja de Fubar nehézségen vért izzadsz. Azóta se csináltam még meg (talán nem is fogom),pedig már csak az kéne és platina. A chapter 6 egyszerűen impossibru :(((

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56637) Synthwave válasza Elims (#56628) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már ha használod a PS store-t. Ha csak lemezesen veszel dolgokat, akkor szerintem költői túlzás a 750 GB.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56638) Synthwave válasza HuMarc (#56629) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A CoD / BF lassú. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56639) A`rpi válasza Synthwave (#56638) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Quake-hez képest egész biztos. :)

(#56640) Synthwave válasza A`rpi (#56639) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

^_____^

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56641) Synthwave válasza t256 (#56602) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

BlazBlue: Calamity Trigger
BlazBlue: Continuum Shift / Continuum Shift Extend
BlazBlue: Chronophantasma
Guilty Gear Xrd -SIGN-

Persona 4 Arena
Arcana Heart 3

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56642) Elims válasza Synthwave (#56637) üzenetére


Elims
veterán

Teljesen így van. :-)
Nekem már most van rajta több digitális játék (a havi két ingyenesek meg amiket megvettem)+a mentések/frissítések+rengeteg dvix film -amiket bármikor letörölhetnék- és van még 350gb szabadhely.
De jó ez így,nem lesz gondom tárhellyel az biztos.

Brian: Sokadjára is,Köszönöm! :-)

(#56643) konyi79 válasza Synthwave (#56637) üzenetére


konyi79
addikt

Teljesen Store függő az biztos.
Nekem 2012.12 óta van benne 500Gb hdd, azóta ps+.
Leszedtem minden ingyen odadobott játékot, mert csak. + mindössze 5 db lemezes játék mentései.
Na a Destiny megjelenésénél már azon kellett agyalnom, mit is töröljek a gépről. Vajon a Bioshock, a Maffia, vagy az Uncharted helyére menjen a destiny.
Szóval ha valaki akar ps+-t a gép mellé, annak a az elérhető legnagyobb hdd-t bele.

Persze értem én le lehet később is szedni a játékokat, mert amit megvásároltam megmarad, de a ki akar nekiállni olykor 15-20 Gb-ot letölteni meg telepíteni mikor épp neki akar állni játszani...

(#56644) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Üdv.

Vettem egy gépet újonnan a Aushanban. 12 gigásat, de hamar rájöttem, hogy az nem elég semmire, így vettem ma bele egy 500-as vinyót, beletettem, felismerte, átmásolta a flash meghajtóról a cuccokat, szóval rendben van. Most frissíti már a GT6-ot, eddig ugye nem tudta.

Mivel új vagyok a témában, adnak-e valami net hozzáférést az új géphez ajándékba, kell-e egyáltalán, mint az Xbox 360-hoz a gold, aktiválnom kell-e valamit, vannak-e ingyenesen letölthető játékok.....?

Alister from Hell

(#56645) jookomak válasza Alastair' (#56644) üzenetére


jookomak
őstag

Multihoz nem kell psn+ , viszont ha előfizetsz, havi két játékot kapsz ingyen, és egyéb extrákat, mint pl. mentések felhőbe szinkronizálása, automatikus frissítés a játékokra, fw-re.
Ha új felhasználóként regisztrálsz, kapsz két hét hozzáférést a psn+ -hoz.

Összefoglalóban jól ki vannak fejtve ezek a dolgok, érdemes új tulajként elolvasni.

(#56646) Rezuhu válasza Alastair' (#56644) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Én is tegnap vettem egy 12Gb-os modellt (bár máshol), és adtak hozzá egy kék szórólap szerű nyomatot egy kóddal, amivel 30 napos ingyenes Ps+ tagságot lehet kiváltani.
A 30 nap leteltével automatikusan számláznak egy 90 napos Ps+ költséget (4.500.- Ft), ha nem jelzed, hogy nem kell! :D
A letöltött ingyenes cuccokat csak akkor játszhatod, ha Ps+ tagságod él (fizettél), ha nem, akkor nem játszhatod (ha jól értelmezem a dolgokat).

(#56647) HuMarc válasza Synthwave (#56638) üzenetére


HuMarc
addikt

Persze, viszonyítás kérdése. Kipróbáltam a Quake Live-ot tegnap, csak hogy fut-e a gépen. Fut, csak háromszor kilőnek, mire eltalálnék valakit :DDD Szóval béna vagyok. De azért élvezem.

(#56648) HaJózsi válasza Brian_GT (#56626) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Köszönöm a segítséget Brian_GT és Elims! :)

Sikerült vennem elég jó áron egy Hitachi Z7K500 merevlemezt. Ez, bár csak 500 gigás, 7200-as fordulatszámú.
Ami a sebességet illeti, arra gondoltam, hogy gyorsabb vagy lassabb lesz e a gép, mikor az XMB újratöltéséről, a játékok telepítéséről vagy a store megnyitásáról van szó.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#56649) Synthwave válasza HuMarc (#56647) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az a lényeg.

Nem az a játék, amiben 2 nap alatt sikerélményed lesz. Nem is 2 hét. Az egész ott kezdődik, hogy meg kell tanulni a movement-et és az sem egy délután - a tökéletesítése meg soha véget nem érő folyamat.
Igaz, hogy a pub-ot szétbutították az utolsó 2 update-tel (egységes ammo pack-ok, kezdéskor 2 fegyvert választhatsz, item timer-ek ---> lmao). De érdemes bele időt fektetni, nagyon rewarding, amikor elkezdesz ténylegesen fejlődni - és elkezded még jobban élvezni. Ha meg egyszer elérsz egy relatíve jó szintet, onnantól kezdve bármilyen más FPS könnyű - és lassú. :))
Állandóan vannak online tournament-ek, ligák, stream-ek, stat-ok, qlranks, pickup-ok. Néha még LAN-ok is - meg ugye QuakeCon minden évben.

Mi a nicked? Szívesen segítek az alapokban meg *cfg-t írni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56650) HaJózsi válasza HaJózsi (#56648) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

*Gyorsabb vagy lassabb a 12 gigás flash tárolónál... :D

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.