Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56101) istvansebok


istvansebok
tag

Ma vettem egy eredeti PS3 Saxis-t 6500ft-ért. :C
A srácok azért adták el mert bevásároltak egy FAT géppel (természetesen CFW végett vették ócsón.) :Y
Egy hét után lefüstölt. :W
Így kb 15000 Ft-ot fognak bukni, ha alkatrészenként adják el a gépet.
Tehát ne vegyetek FAT gépet mert régiek és hibás széria is volt.

(#56102) aizen92


aizen92
addikt

Uncharted 3 jobb mint a 2? Story és grafikában? gondolom a játékmenet csontra ugyanaz...

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56103) james001 válasza aizen92 (#56102) üzenetére


james001
veterán

Grafikában élethűbb egy kicsit a 3,de sztoriban jobb volt a 2 meg azért szebb volt olyan téren hogy a havas tájak meg a többi nagyon királyul festettek. De mondjuk nekem mind a három rész ugyanúgy tetszik :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#56104) aizen92 válasza james001 (#56103) üzenetére


aizen92
addikt

Ezeknél a havas tájaknál csak úgy tátom a számat. Gyönyörűre sikeredett!!! Chapter 19nél vagyok mindjárt. Remélem még ma be tudom fejezni :))

Ezek a mini majom-kosok nagyon viccesek. Kicsit komolytalan :DDD

Az tuti, hogy ezért is megérte a PS. Negyed ennyi xbox exkluzív van, ami engem lázba hoz. És azok közül jó ha egyet végigvittem fullra.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56105) Tegla80 válasza dilipok (#56100) üzenetére


Tegla80
addikt

Tuti cfw-s a gep..... (xarasig van az apron is hirdetve)..... xarok is bele gondolkodni,nyilatkozni.....nem szeretem ,ez van ..... ;]

Sony® & PlayStation®

(#56106) nokia párti válasza aizen92 (#56102) üzenetére


nokia párti
őstag

Hát szerintem a 2. részben a szereplők mozgása sokkal jobb, meg úgy kb. minden tekintetben jobb a 2 a 3-nál.

(#56107) Elims válasza maxxenergie (#56099) üzenetére


Elims
veterán

Én 80%-ra mondom,hogy akksi baja van.Vegyél bele egyet ebay-ről és kiderül.
Nagyon egyszerű kicserélni benne.

(#56108) Atish19


Atish19
őstag

Mi a véleményetek ezekről az ''occó'' karokról? valakinek tapasztalat? :D

(#56109) maxxenergie válasza Elims (#56107) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Köszi, de mindkét joynak egyszerre ment volna tönkre, mert kér gyári van hozzá :F
Holnap csinálom a fotót :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56110) Elims válasza maxxenergie (#56109) üzenetére


Elims
veterán

Rendben. :-) Te tudod.Én írtam vmit.
Ha teljesen elkeseredtél és beletörődtél,hogy tönkre ment a 2 joy,adok értük egy karcmentes,eredeti,hibátlan joy-t.

[ Szerkesztve ]

(#56111) sting2


sting2
addikt

Számít az, hogy milyen régióból származik a játék az online pass tekintetében?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#56112) sasa134 válasza aizen92 (#56102) üzenetére


sasa134
addikt

Szerintem nem jobb. Nekem messze a 2 vitte a prímet. Az 1 is jó, de a 2 kiforrottabb, szebb, jobbak a mozgások és a sztori is. A 3 szerintem a leggyengébb - persze a trilógián belül.

Avanti Roma

(#56113) Tegla80 válasza sting2 (#56111) üzenetére


Tegla80
addikt

Persze.
US acc hoz csak olyan dlc es online pass jo,mig EU(HU ,UK,stb) hoz csak EU-s.

Sony® & PlayStation®

(#56114) sting2 válasza Tegla80 (#56113) üzenetére


sting2
addikt

Kanadából van, 1-es régiós..
Ilyenkor milyen Acc.-al kompatiblis?

Gondolom a Single rész az Account független?

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#56115) aizen92 válasza sasa134 (#56112) üzenetére


aizen92
addikt

Akkor nem fogom sürgetni annyira a 2 végigvitelét :))

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#56116) Tegla80 válasza sting2 (#56114) üzenetére


Tegla80
addikt

Azt nemtom,h az US es a Kanadai acc az egy regionak szamit e,bar regiora 1es az US is.(gugliz picit),de Kanadai regio is van kulon az tuti. Igy dlc-t tudnal venni hozza,max krealsz egy "Can" accot is. ;)
szerk:
Az alap lemez teljes erteku minden accon,csak a dlc,online pass,stb vasarlasanal szamit ilyen estben a regio,amugy nem.

MrPG8
koszi a +erositest :R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#56117) MrPG8 válasza Tegla80 (#56116) üzenetére


MrPG8
aktív tag

1-es régió az amerikai, nincs külön szétosztva az országok között.

(#56118) sting2 válasza Tegla80 (#56116) üzenetére


sting2
addikt

Köszönöm.

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#56119) ldave válasza dilipok (#56090) üzenetére


ldave
félisten

ME3-nak igazából csak a legvége volt katasztrofális, azt hittem lefagyott a játék spoiler amikor Londonban mentél be a Conduit-ba, 2-3 másodpercenként tett ki egy képkockát.

A Slime draws near! Command?

(#56120) Atish19 válasza Atish19 (#56108) üzenetére


Atish19
őstag

Erre esetleg valaki? Csak, mert olvastam valahol, hogy ezekkel a hamis ebayes kontrollerekkel valamelyik firmware frissítés óta nem kommunikál az eszköz. Ez mennyire valós?

[ Szerkesztve ]

(#56121) KisTücsök válasza Elims (#56088) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez a Mafia 2 csak azoknak jött be, akik nem játszottak az első résszel. :D Nekem is tetszett, gépen, bár nem vittem végig.
_____

Beyondban megcsináltam a Navajos részt. SPOILER Amikor ki kell választani, hogy melyik ábra volt belerajzolva a földbe, akkor mi történt volna, ha rosszat választok? Hirtelen nem esett le, hogy mi ez, és reflexből nyomtam egy x-et, csak utána eszméltem rá. Ha a későbbiekre hatott volna ki, akkor nem kell válaszolni SPOILER VÉGE

(#56122) maxxenergie válasza maxxenergie (#56109) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Sziasztok!

Sikerült fotót csinálnom ezt írja ki a konzol, ennek lehet köze ahhoz, hogy egyik Joy sem megy töltés után, csak ha vezetékkel össze van kötve a konzollal :F Köszi. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56123) KisTücsök válasza maxxenergie (#56122) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Nem. Ezt mindenkinek kiírja.
___

MrPG8: Értem. Akkor jól beletrafáltam. Na nem mintha nem lett volna mindegy, ezekszerint. :D

[ Szerkesztve ]

(#56124) MrPG8 válasza maxxenergie (#56122) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem, ez minden betöltésnél ottvan mindenkinek. :) Epilepsziás figyelmeztetés.

KisTücsök: Szerintem semmi, de ha jól emlékszem pont az X a helyes válasz. :U

Szerk: Utánaolvastam és itt is azt írja, szóval jót választottál. :D SPOILER [link] SPOILER

[ Szerkesztve ]

(#56125) ldave válasza maxxenergie (#56122) üzenetére


ldave
félisten

Minden PS3 már ezzel a szöveggel indul valamelyik FW frissítés óta. Ez csak egy szokásos figyelmeztetés a lehetséges rohamok miatt az arra érzékenyeknél.

A Slime draws near! Command?

(#56126) maxxenergie válasza KisTücsök (#56123) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Korábban nem tűnt fel, de mind1 akkor ez nem hiba nagy PS3-as vagyok látszik akkor :C :C
De akkor mi lehet vele, amit korábban írtam valakinek van valami ötlete mert annyit érte hozzá hogy nem megy egyik Joy sem vezeték nélkül, be sem tudom kapcsolni, csak ha kábellel össze van kötve a géppel, mrá töltöttem több órát, Pc-ről is stb de egyik sem megy ???

Köszi. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56127) maxxenergie válasza ldave (#56125) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Ja az igaz kínomban FW-t is frissítettem, lehet korábban azért nem tűnt fel még azt hittem valami hiba üzenet :DD

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56128) MrPG8 válasza maxxenergie (#56127) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ha lehúzod a PS-ről a controller-t és megnyomod a PS gombot akkor nem is kezd el villogni?

(#56129) leslieke válasza maxxenergie (#56122) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ennek semmi köze sincs a Joy-hoz.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#56130) Tegla80 válasza maxxenergie (#56127) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
En ezt tennem....
Hdd-t kivenni es pc-n legyalulni csupaszra(allapotat ellenorizni),majd vissza es penrol uj fw ra.
Ha ez nem segit es van otthon masik 2.5"os noti hdd,akkor csatt bele,mert sztem kukas akkor a gepben a hdd.

Sony® & PlayStation®

(#56131) Tegla80 válasza maxxenergie (#56127) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
storno,
mert azt hittem itt (kep amit kiraktal)megall a gep......

Sony® & PlayStation®

(#56132) P. úr válasza maxxenergie (#56126) üzenetére


P. úr
tag

Kontroller hátulján van egy pici luk, ami jóval kisebb a többinél. Egy tűvel, vagy rotringgal nyúlj be, mert ott rejlik a reset gomb. Nekem hasonló problémám volt, és segített. :)

(#56133) maxxenergie válasza MrPG8 (#56128) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szia!

Nem villog semmit nem csinál, ha kábellel összekötöm a konzollal PS gombra elkezd villogni a ledsor, majd 1-es piros led ég és működik ahogy kéne neki wireless, de úgy egyik joy sem csinál semmit ??

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56134) maxxenergie válasza P. úr (#56132) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Szia!

Köszi az infót ezt még nem próbáltam, este sort kerítek rá remélem segít, ha valakinek még van ötelete hallgatom és köszönöm, este sorba megyek rajtuk :R :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56135) MrPG8 válasza maxxenergie (#56133) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ha nem is villog, akkor lehet tényleg kuka az akksi benne. Nem volt valami villám vagy kósza gömbvillám arrafele, ami kisüthette volna? :U Ha a reset sem segít, akkor sajnos nincs más ötletem.

(#56136) maxxenergie válasza MrPG8 (#56135) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Megnézem, de nem. Az a gyanús hogy egyik sem megy a kettőből, ugyanez a hiba, korábban hibamentes volt, 1 hónapig nem használtam be sem volt kapcsoolva a gép, nem is volt rákötve a joy azt most ez van. Remélem segít a Reset ..

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#56137) Synthwave válasza KisTücsök (#56121) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az első rész pure epicness.

A 2 demo-ja tetszett. PC-n. PS3-ast még nem láttam.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56138) nonsen5e válasza KisTücsök (#56121) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ugyanaz történt volna, mint kb. a játék minden más részénél - Jodie lefirkálja szépen a jelet a földre, nem történik semmi, üvöltözik valamit, hogy oh shit, oh fuck letörli majd újra előjönnek a választási lehetőségek.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#56139) KisTücsök válasza Synthwave (#56137) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jaja, rajta is van a "pótolós listámon". Meg még mellette több tucat másik játék is.

Gertrius: :(

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#56140) Elims válasza KisTücsök (#56121) üzenetére


Elims
veterán

Nem játszottam az első résszel.Számítógépen akkor játszottam amikor megjelent a doom és a heroes 2.Azokkal is csak pár órát.
De ez a 2. rész.. :-) Szegényebb lennék nélküle.

MrPG8: Szinte biztos vagyok benne,hogy akksi baja lesz.Hallottam már ilyenről,nem magamtól találtam ki,de remélem kiderül vmikor. :-)

(#56141) HKorn


HKorn
addikt

PS3 SuperSlim 12Gb újonnan 44K-ért jó vétel még manapság? X360-am volt, de egy ideje már eladtam, viszont van pár cím amit végigtolnék, ezért gondoltam a PS3-ra.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#56142) Synthwave válasza HKorn (#56141) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Olyasmi ára van. Gondolom, papíros számla és gari is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56143) HKorn válasza Synthwave (#56142) üzenetére


HKorn
addikt

persze, hivatalosan a konzolokszervize.hu-ról.

Külső HDD-t tud kezelni a gép?

Run&Ride

(#56144) Synthwave válasza HKorn (#56143) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Eddig csak egyszer rendeltem onnan, de szeressem azt a boltot.

Nekem vitte a rack-ben lévő 640-esemet. De játékokat telepíteni csak a flash memóriába tudsz - vagy veszel hozzá egy SATA-s notivinyót + beépítőkeretet. Persze nem biztos, hogy kelleni fog; attól függ, mikkel játszol. Nekem 10 gém van eddig, de még pont elég a 12 GB.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56145) HKorn válasza Synthwave (#56144) üzenetére


HKorn
addikt

aha, köszi. X360 engedte külső vinyóra telepíteni a játékot, de akkor ezek szerint itt ez nem fog menni, max ha beépítek egyet. Bár elvileg a külső vinyóm egy 2,5"-os notivinyó, igaz régi 40Gb-os csak.

Azt mondod a 12Gb általában elég egy játék felinstallálásához? Mondjuk annyira nem létkérdés, jó nekem lemezről is.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#56146) Synthwave válasza HKorn (#56145) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondom, attól függ, hogy mivel játszol.

Amikről érdemben tudok nyilatkozni;

Tales of Xillia - 2268 MB
Tales of Xillia 2 - 3003 MB
Atelier Ayesha: The Alchemist of Dusk - 1600 MB
Final Fantasy XIII - 3156 KB
Final Fantasy XIII-2 - 30.7 MB
Record of Agarest War - 552 KB
Catherine - 2500 MB
BlazBlue: Continuum Shift Extend - 4 MB
Soulcalibur V - 13 MB
Castlevania: Lords of Shadow Collection - 435 KB

Ezekhez kell a lemez is. Ha valamihez szedsz DLC-ket, az rájön pluszba.
A mentések csak párszáz KB-ok.

De van olyan játék is, ami kapásból felrak 12 GB-ot. Ha meg PSN-ről vásárolsz, pláne, mert a lemez tartalmát is vinyóra mented.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56147) Elims válasza HKorn (#56145) üzenetére


Elims
veterán

Ha például a Gran Turismo 5-öt is kipróbálnád akkor biztos,hogy nem elég csak a 12gb.
Ugyanezt olvastam itt a gta5-ről is.

(#56148) Synthwave válasza Elims (#56147) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Például.

Ezért vettem GT 5 Prologue-ot. Elég lesz az, amennyit vezetgetek. Így is 70 vagy mennyi autó meg 6 pálya.

Remélem, hamarosan megjön.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#56149) Elims válasza Synthwave (#56148) üzenetére


Elims
veterán

Mennyiért vetted?

Én amikor vettem a ps3-at szinte csak a GT miatt vettem meg.Nagy pofon volt amikor kiderült,hogy még winchester is kell bele.+1hét...a gép+játék itthon,kipróbálni meg nem tudtam. :-/

(#56150) Synthwave válasza Elims (#56149) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Postával 1500, elvileg hiánytalan és karcmentes.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.