Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54851) ldave válasza B-L-A-C-K (#54850) üzenetére


ldave
félisten

Dehogy, 720p környékén kell hogy legyen.

A Slime draws near! Command?

(#54852) Elims


Elims
veterán

A hatvani tesco teljesen ki van fosztva.
Egy destiny van 15e-ért és egy battlefield4 13e-ért,slussz.
Viszont van két doboz book of spells,5717Ft. :-)
Most még ott hagytam,mert hezitáltam..meg van nekem is,de még egy "fagyi" jó lenne.
Ha kell vkinek szóljon és megveszem.

(#54853) Nayrobi válasza Elims (#54852) üzenetére


Nayrobi
őstag

A szegedi tesco szintén, csak start the party és eyepet&friends volt 1400-ért, meg pár ea pc játék 5-600 forintért.

(#54854) HuMarc


HuMarc
addikt

Most komolyan mindenhez kellenek a bankkártyaadatok? PSP-n anno nem kellett az ingyenes tartalmakhoz. De még PS+ kódot se tudok beváltani. Kicsit gáz, hogy ezzel most holnapig kell várni... Akkor mi értelme a boltban vásárolt kódnak/feltöltőkártyának?

[ Szerkesztve ]

(#54855) supercow válasza Nayrobi (#54853) üzenetére


supercow
őstag

Váci Tesco üres, van battlefield 4 és pár db watch dogs 14e-ért, semmi más.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#54856) Def26


Def26
félisten

Destiny kód usa.
Voucher Code for PS3: HGDN-RFNG-3J3D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#54857) ldave válasza Def26 (#54856) üzenetére


ldave
félisten

Elvittem, köszi.

A Slime draws near! Command?

(#54858) erahurka válasza jookomak (#54845) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem is HD Ready készülékem van de nem cserélem jópár évig az tuti. Én megvagyok vele, kielégíti az igényeim.

(#54859) Bogyi007 válasza Elims (#54852) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ment Pü! ;-)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#54860) Elims válasza Nayrobi (#54853) üzenetére


Elims
veterán

Itt is,számítógépes játék meg xbox játék sok volt.A számítógépes játékok pár 100Ft-ért voltak. (De én nem tudnék velük mit kezdeni,na meg számítógépen 10percet doom-oztam a megjelenésekor /1rész/+5órát heroes 2-őztem a megjelenésekor).

Lehet,hogy itt is a watch dogs volt a destiny helyett.. :-/

HuMarc: Számítógépen is próbáltad aktíválni?
Van eá vmi megoldás ha jól emlékszem,írták itt a múltkor a többiek. (Dilipok biztos tudja)

(#54861) Tegla80 válasza HuMarc (#54854) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Bkartya adatokat nem kotelezo +adni,ha feltoltovel csinalod.....
Ha viszont a 14napos ingyi plus-t probalod aktivalni,ahhoz kerni fogja......
nameg olyan accra amin volt mar elozoleg vasarolva plus,arra nemtod mar activalni a free-t.... (max csinalsz egy uj accot es azon menni fog es igy a sajatodon is elerheto a tartalma.....)

Plusz fontos!!
Ha megadod a bk adataid activalaskor,akkor utana rogton torold vagy off-old az auto meghosszabbitast. ;)
HU es UK accnal is megy a bk vasarlas,ha a valos magyar cimed adod meg.(bk val egyezo legyen)
(plusz celszeru netes kartyat csinaltatni ami sztem minden banknal elerheto..... arra csak annyi penzt raksz ami neked szimpi es azt regeled.Igy tudsz vele vasarolni,de csak annyi ertekben amit elotte atraksz a fo szamladrol arra. )

Elims
"5717.-" az sztem tuti kozponti x%os arcsokkentes,mert "xxx7" re nemigen arazunk kezileg semmit a kereskedelemben... (gondolom ps cuccukra alkalmaztak,mert sok mostanaban irt tacskos ar ilyen vegu amit lattam.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54862) jookomak válasza erahurka (#54858) üzenetére


jookomak
őstag

Nem is az a baj, hogy csak hd-ready, hanem hogy ez már jó pár éves, azon kívül egyszerűen gyenge a képminősége. Néha játék (na jó, átvezetők, meg töltési képernyők) közben látom a sávosodást. És csak 32".

(#54863) ldave válasza ldave (#54857) üzenetére


ldave
félisten

Pöpec, úgy tűnik csak a letöltéshez kellett az US fiók, maga a béta már az angollal is elindul. Mikor lesz amúgy újra aktív a béta?

A Slime draws near! Command?

(#54864) Tegla80 válasza ldave (#54863) üzenetére


Tegla80
addikt

Ez PS4 nel is igy van hala egnek......(ha tudnam tutira ,h a dlc-t is osztja akkor amcsi fullost vennek 90$ ba.... ez haverral +osztva 45$ ,ami szep akcio lenne.... :DDD )
Irtam is ottan,h no para es muxik,mert igy tolom.
Tessek amott is olvasgatni,mert ott irva vagyon,h "szerda"-tol megy +int a beta... ;)
(nameg kacerkodsz a vasarlassal,igy nem art kepben lenni..... :K .)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54865) oriic válasza ldave (#54863) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerda. :)

Live-Die-Respawn

(#54866) Nagytoll


Nagytoll
senior tag

Üdv mindenkinek! Lenne egy kérdésem.
A magyar nyelvű store-ból miért nem lehet megvenni pár játékot amiket másik régiós store-okból meg lehet? Pontosabban a Castle Crashers érdekelne mert steamen megvan, de a testvéreim szeretnének ps3-on co-op-ozni. A gond viszont, hogy a játék nem kapható a magyar nyelvű store-ban.

(#54867) HuMarc válasza Tegla80 (#54861) üzenetére


HuMarc
addikt

Oké :) A fiókot tegnap csináltam, és nem is a 14 napos ingyen +-t, hanem egy 30 napos ingyen +-t (járt a géphez) akartam volna beváltani. Az automata hosszabbítást egyértelműen törölni fogom, nem hiányzik az nekem.

(#54868) Tegla80 válasza Nagytoll (#54866) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Ha konkretan rakeresel a nevere a keresovel,akkor sem dobja ki ra??
Van ugy h nem latod,de keresozve kiadja....
(amugy vannak boven elteresek...... a HU joval kesobbi es igy a regebbi vagy nem annyira nepszeru tartalmak nem kerultek bele sajna...... Sztem ezert is kell mind3 rom acc HU,UK,US.)
Probaltam megnezni kozbe,de mobilnetrol jelenleg nem erem el egyik store-t sem. Mig a napokban aktivaltam a Destiny kodot telorol a ps3 ra...... nem ertem ma mi a gondja....

HuMarc
mind1,h 14napos vagy 30....,ha free akkor keri a bk adatokat es nincs mas. :D
amugy meg sztem jo dolog ez a plus,de csak hosszabb tavon van ertelme..... pl most lottem nemreg egy psp-t azt maris volt ra gammam amit a kozel 2ev alatt zsakolgattam szepen befele,h "majd jo lesz az valamire" . Azt latod,jo is lett :K
Nem vita mar nalam,h vita-m is lesz,csak varom a jo aru,akciooooosat. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54869) Ulius80


Ulius80
tag

Sziasztok!
Ps3 vásárlása elött állok.Olyan kérdésem lenne,hogy melyik tipus gépet érdemes megvenni?Sima vagy slimet?Gta4 és Gta5-el játszanék,semmi extra nem kell!A slimhez találtam hűtőpadot:
http://www.konzoluzlet.hu/67-sony-playstation-3-tuning/338-intercooler-slim-playstation-3-hoz-nyko.html

Mire érdemes odafigyelni,hogy ne legyen hibás?Ez ügyben várnám hozzászólásaitokat!
Előre is köszönöm!!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#54870) jookomak válasza Ulius80 (#54869) üzenetére


jookomak
őstag

Használt gépet szeretnél? NE. Inkább 10-el többért egy új super slim (mást már nem kapsz újonnan), és abba belepattintasz egy 2.5"-os vinyót. Gta-nak nem elég a 12 gb hely, szóval muszáj, hogy nagyobb hdd-s legyen. Ez a hűtő meg fölösleges, ha normál, szellős helyen van, és nem porosodik.

Ha nagyon jó áron kapsz használtat, akkor nézd meg, hogy a gép bontatlan-e, vannak ilyen kis matricák rajta, azon kívül próbáld ki lemezes játékkal, plusz valamit a vinyóról. Ha van rá mód, akkor hdmi-vel, és analóg csatikkal is nézd meg, ad-e képet. Ha ezek működnek, és nem kattog, csattog, üvölt a gép, akkor első blikkre nincs baja.

[ Szerkesztve ]

(#54871) Ulius80 válasza jookomak (#54870) üzenetére


Ulius80
tag

Köszi szépen!
Egy slim lenne,12gb-ost,munkatársam vette idén márciusban,tehát garis,max 1 hónapot használta,45ért kínálja.

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#54872) Anonymus X válasza Ulius80 (#54871) üzenetére


Anonymus X
tag

Ennyiért van új.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#54873) Gombinyó válasza Ulius80 (#54871) üzenetére


Gombinyó
őstag

Annyiba kerül az új is.

(#54874) Tegla80 válasza Ulius80 (#54871) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor az maradhat nala,ha okos vagy.....(35-38e amit szabad erte adni... de inkabb 35e)
Annyiba zsir ujat is tudsz venni es az a 3 ho gari az 3 ho gari plusz neked ez esetben.
En tuti ujat vennek ez nem kerdes szamomra,azt a 45e ret latva. (kollegad nincs kepben,vagy csak nem akar bukni rajta.... :U )

Sony® & PlayStation®

(#54875) Ulius80 válasza Tegla80 (#54874) üzenetére


Ulius80
tag

Inkább nem akar bukni :-D
Ha nagyobb hdd-t teszek bele,az nem jár gari vesztéssel?Itthon van egy felesleges 160gb hdd-m 2,5-es

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#54876) MasterMark válasza Ulius80 (#54875) üzenetére


MasterMark
titán

Nyilván nem. Ha a mobilodba nagyobb memóriakártyát teszel az se veszi el a garanciát.

Switch Tax

(#54877) Brian_GT válasza Ulius80 (#54875) üzenetére


Brian_GT
őstag

Semmit, mert nem bontod meg a gépet. Van rajta gyakorlatilag egy ajtó, ami mögött található a hdd. Mint pc esetén csak kihúzod a rack-et és beteszel egy másikat, ennyi.
Annyi, hogy ha jól tudom, de majd többiek is írják...kell venned egy beépítőkeretet, mert ugye a 12GB ami alapból van az nem hdd formában van a gépen és nem ott ahol a 2,5' hdd.
De az pár ezer Ft...ennyit megér.

Így meg hogy van hdd-d otthon, nagyon hülyeség lenne nem újat venni. Annak szokott kérdéses lenni, akinek nincs elfekvőben otthon hdd és a 12 meg kevés lenne. Ő elcsábul a használt fele, de neked ezt messze kerülni kell ebben a formában.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#54878) oriic válasza Ulius80 (#54875) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vedd meg szépen az új boltit, és tedd bele a saját vinyódat. :)

Live-Die-Respawn

(#54879) Ulius80 válasza Brian_GT (#54877) üzenetére


Ulius80
tag

Nagyon szépen köszönöm,sokat segítettetek!!
Akkor maradok az újnál,ha gondom van,jelentkezek!
További szép napot Nektek!Sziasztok!

"A Jurassic Parkban NEM a T-rex üldözte a dzsippet. Chuck Norris üldözte a T-rexet, és a dzsippet!!"

(#54880) B-L-A-C-K válasza Ulius80 (#54871) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én most vettem nemrég 43-ért egy dobozos decemberig garis gyári 500-as Super Slim-et, GT6 játékkal (ami használtan 6-7 ezer forint.) Szóval egy használt 12GB-osért amúgy is sok a 45, nemhogy haveri alapon..:)

[ Szerkesztve ]

(#54881) HuMarc


HuMarc
addikt

Húha... Hát, mondjátok, hogy félős vagyok, de ez a Last of Us sok nekem... Nem értem, zombik nélkül nem lenne elég apokaliptikus a légkör, vagy mi?

Amúgy érdekes ez a kettősség, hiszen a Last of Us játékmenetileg megpróbál annyira reálisnak lenni, hogy az még ne idegelje fel a játékost, hanem tényleg kihívást jelentsen és mellesleg ne érezzük magunkat úgy, mintha ez egy újabb God Simulator lenne. A játék története viszont pont eléggé elrugaszkodott a valóságtól. Amúgy a játéknak nagyon durva hangulata van, bár ez lehet, hogy csak az én zombi-parám miatt van. És már beletoltam 2 órát (21%).

Szóval most kell egy kicsit Fat Princess-eznem, hogy ne parázzak annyira a zombik miatt :D

(#54882) Synthwave válasza B-L-A-C-K (#54880) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Üzletben nincs barátság. Nekem eddig bevált.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#54883) oriic válasza HuMarc (#54881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" A játék története viszont pont eléggé elrugaszkodott a valóságtól. "

Szerintem meg annyira nem. Vagy mire gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#54884) Nagytoll válasza Tegla80 (#54868) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Természetesen keresővel próbáltam :) ezek szerint kell egy másik acc, ebben kérhetek egy kis segítséget, hogy hogyan érdemes használni? Mert ma jön meg a ps plus és akkor melyik accountra aktiváljam stb.

(#54885) Tegla80 válasza Nagytoll (#54884) üzenetére


Tegla80
addikt

Milyen plus jon meg ma???
Lenyeges kerdes,mert itthon "csak" HU ra lehet hivatalosan kapni a boltokban.(maskepp meg barhova) Szoval mit is vettel?

Sony® & PlayStation®

(#54886) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Elims elérhetőségét tudja valaki?
Sürgős és fontos lenne!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#54887) Nagytoll válasza Tegla80 (#54885) üzenetére


Nagytoll
senior tag

Konzolvilágból van, szóval szerintem akkor ez HU

(#54888) Tegla80 válasza Nagytoll (#54887) üzenetére


Tegla80
addikt

Akkor az HU lesz....
No problem akkor csinalsz egy US accot is es arra veszel feltoltot azt megveszed ott.
(nem erem el telorol tovabbra sem a storte-t ,semelyiket ,igy nemtom hol van meg a game,de neten csak US-ben latok rola utalasokat,igy necces ,h csak ott van fent. 15$ amugy az ara.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#54889) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#54886) üzenetére


Bogyi007
veterán

Azért keresném Elims-et mert elvileg ő hozna egy Wonderbook Ps Move csomagot, de közben lehet én is kapok egyet.

Ha mindkettő bejön akkor az egyik eladós bárki számára.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#54890) Elims válasza HuMarc (#54881) üzenetére


Elims
veterán

Ugyanígy voltam én is! :-))) Teljesen egy az egyben. :-)
A sztori viszont szerintem nagyon komoly.Simán megtörténhet.Igen valóságos lehet.
Menj el benne kb. 50-60 %-ig,addig vegyes érzéseid lesznek...én az első 20%-ig azt mondtam,hogy kár volt érte pénzt adni.Talán 2000-t érne,de megváltozik majd a véleményed.A para megmarad.

Bogyi: Nincs gáz. :-) Még nem vettem meg.

(#54891) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Nem tudom hogy kamu e, de ha valós akkor ez elég ajándék...

(#54892) oriic válasza B-L-A-C-K (#54891) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Maximum személyesen mennék bele ebbe.

Live-Die-Respawn

(#54893) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Mai zsákmányom. :DD :DD :DD

5747 forintot bőven megért! :C :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#54894) Synthwave válasza oriic (#54819) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

HÁZIGIZDA? Mé?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#54895) HuMarc válasza Synthwave (#54894) üzenetére


HuMarc
addikt

Csókos Vagy inkább meg se szólaljak a rangommal?

(#54896) oriic válasza Synthwave (#54894) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ingyé, csak úgy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#54897) Synthwave válasza oriic (#54896) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én (PH! lolicon) rangra gyúrok. :>

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#54898) erahurka válasza HuMarc (#54881) üzenetére


erahurka
félisten

Zombik szerintem sem kellenének, úgy még inkabb McCarthy's The Road hangulata lenne. Bár a történet alappillére a zombi dolog.

(#54899) bognar110


bognar110
őstag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy. [link] ilyen playstation kártyát ha hozzá adom a profilomhoz akkor ez által tudok vásárolni playstation plus előfizetést ? Vagy csak akkor tudok venni plust ha hozzá adom a profilomhoz a bánkártyámat ?

(#54900) Tegla80 válasza bognar110 (#54899) üzenetére


Tegla80
addikt

Milyen regios az accod??

Sony® & PlayStation®

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.