Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) babli


babli
tag

Hello Mindenki!

Tudom, hogy ez nem az a hely, de mégis megkérdem!

Vissza szeretnék térni a helyes útra és hátrahagyni a CFW-s f@szságokat.
Ha egyszerűen frissítem a rendszert 3.70-re (vagy hol is tartunk most), akkor leformáz mindent nekem?
Lesz valami baja a gépnek?

Várom válaszotok, akár privátban is!

Köszönöm...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (itt vágd le)

(#27902) szasanyi válasza babli (#27901) üzenetére


szasanyi
félisten

Anulu volt a téma ismerője leginkább, ha jól emlékeszem. Esetleg priviben támadd meg, valszeg tud segíteni.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#27903) ProdyG válasza DM-Fan (#27749) üzenetére


ProdyG
senior tag

Hi,
te a PS3-at milyen képbeállítások mellett használod a G20-on? A profil nyilván "játék", de kontraszt, fényerő ilyenek?

(#27904) Battle


Battle
csendes tag

Üdv!
Olyanban kérném a segítségeteket, hogy van egy hibás PS3-unk ami 60GB HDD-vel rendelkezik dugig anyaggal. Lett véve egy új PlayStation 3 amiben 320Gb-s HDD van. Hogyan lehetne a régi 60GB-s HDD adatait (mentéseket, és egyéb szemeteket, stb...) átrakni az új 320Gb-s HDD-re.

Milyen low cost megoldás létezik erre?

Emlegettek nekem valamit, hogy előfordulhat BAN-olás is, mert a gép a másolt tartalmat másolt játéknak ítéli meg. Hiszen a HDD-n vannak oda telepített játékok is. :(

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv.: Battle

(#27905) hdcsaba87 válasza jookomak (#27898) üzenetére


hdcsaba87
aktív tag

Köszi, tegnap ki is próbáltam a demot. Első játék amiben kellemesen csalódtam 3D szempontjából. :C

(#27906) desolator válasza szasanyi (#27890) üzenetére


desolator
senior tag

Zsír. Viszont akkor szerintetek nincs értelme 40 colos tv-n nyomatni a régi ps1-es játékokat? Nagyon okádék lenne a képe?

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27907) kelzsoca válasza desolator (#27906) üzenetére


kelzsoca
félisten

Sokszor még a PS3 címek is xarul néznek ki, nem még egy PS1-es játék :D

(#27908) jookomak válasza kelzsoca (#27907) üzenetére


jookomak
őstag

Én elvoltam egy 32"-oson is egy ps1 játékkal, ritkán tűnt fel a grafika. Jó, mondjuk azt úgy kellett, hogy hívják, hogy Metal Gear Solid.

(#27909) SaMURaIDrAkE válasza desolator (#27906) üzenetére


SaMURaIDrAkE
tag

Nem hogy ps1, de még ps2 játékokat sem nagyon érdemes. Néhány cím olyan mintha a képernyőre hányták volna. Pixelhalmaz az egész.

[ Szerkesztve ]

(#27910) szasanyi válasza desolator (#27906) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen. A PaRappa esetén nem gond mert ott az nem lényeg, de mondjuk néztem a Shadow Man játékot, ahol olyan sz@r volt a kép, hogy nem is pixeleket hanem sok-sok négyzetet láttam - ami ráadásul sötét is volt - és azt se tudtam mit kell csinálni, vagy hova kell menni. Olyasmi volt, mint mikor alkalmassági vizsgán a színtévesztő nem látja a számot a papíron, ahol sok színű pöttyökkel telerajzolt lapon az azonos színűekből összeálló számot kéne meglátni. :DDD

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#27911) desolator válasza SaMURaIDrAkE (#27909) üzenetére


desolator
senior tag

Értem, akkor felejtős. Amúgy tegnap megpróbáltalak felvenni de nem találta a psn a nickedet. Bár lehet csak én csesztem el valamit mert nem volt egyszerű beírni :). Mindegy, vegyél fel inkább te engem mert az enyém egyszerűbb: HUNDesolator

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#27912) DM-Fan válasza ProdyG (#27903) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem, én a Professzionális 1 profilt használom a G20-nál egyedi beállításokkal és színvágási szintekkel, magam kalibráltam a TV-t. Délután megírom a pontos értékeket, beállításokat, de azok nálad nem feltétlen ugyanazt eredményezik, mivel típuson belül is nagy szórások lehetnek egyes példányok között. Mondjuk kiindulási alapnak jók lesznek.

Get Moded!

(#27913) ProdyG válasza DM-Fan (#27912) üzenetére


ProdyG
senior tag

ha megírnád ezeket, az nagy segítség lenne. :R
egyébként a "játék" módtól eltérő bármely más mód használata nem okoz nagyobb input lagot?

(#27914) zzola


zzola
félisten

MA sikerült szert tennem egy ilyen készülékre! Platinumshoptól rendeltem...

(#27915) #79125504 válasza zzola (#27914) üzenetére


#79125504
törölt tag

milyen készülékre ?

(#27916) zzola válasza #79125504 (#27915) üzenetére


zzola
félisten

PS3 SLIM 320GB

(#27917) #79125504 válasza zzola (#27916) üzenetére


#79125504
törölt tag

Best választás :R :)

(#27918) Edgeri válasza DM-Fan (#27912) üzenetére


Edgeri
senior tag

Van valami standard kalibrálási technika, amivel egy tv-t be lehet állítani? Ez érdekelne engem, mert elég sok időt el szoktam ezzel vacakolni és nem vagyok meggyőzve utána sem, hogy megtaláltam a legjobbat :F

Üdv, Edgeri

(#27919) jookomak válasza Edgeri (#27918) üzenetére


jookomak
őstag

Igen van: műszeres mérés! Monitoros topikban van pár kollega, aki csinálja. Egy 2 kilós tévénél szerintem megéri még 4-5 rugót kiadni érte. Én a monitorom is kalibráltattam, mikor vettem, holott nem dolgozok vele.

(#27920) Djuree válasza szasanyi (#27890) üzenetére


Djuree
félisten

akkor én tudtam rosszul. úgy tudtam csak a fat játssza le a régieket.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#27921) DM-Fan válasza jookomak (#27919) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Az a baj, hogy plazmát nagyon nehéz műszeresen kalibrálni, nem nagyon vannak kalibrátorok, illetve, amik vannak, azok megfizethetetlenek, nem úgy mint az LCD-re/CRT-re. Inkább koloriméter + spektrométer kombót szoktunk együttesen plazmához használni, illetve ennek hiányában maradnak az ilyen célra készült "kalibráló" DVD-k, Blu-Ray-ek, pattern-sorok.

Edgeri: nézz szét például a Burosch oldalán, innen sok hasznos infó és pattern-fájl beszerezhető. Itt is említettem pár kiadványt, amelyek kis utánajárással neten elérhetők, ezekkel tudsz lemezes lejátszókkal "kalibrálni", de működnek ISO-ból is, ha pl. asztali médialejátszóhoz akarsz profilt csinálni. Általánosságban elmondható, hogy ehhez azért nagy rutin és jó szem kell, egyes linkelt kiadványokon vannak oktatóvideók is, hogy egyáltalán mit kell figyelned az egyes tesztábrákon és hogyan kell módosítani a beállításokat ahhoz, hogy a megfelelő értékeket kapd.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27922) DM-Fan válasza ProdyG (#27913) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nos, leírom a beállításaimat, bár hozzáteszem, hogy nálam erősen árnyalja a képet, hogy a PS3 egy Faroudja DCDi chippel ellátott H/K erősítőn keresztül van a TV-re kötve, ami alapvetően 1080p-re húz mindent és picit korrektúrázik is, úgyhogy nem biztos, hogy nálad ezek az értékek megfelelőek lesznek, plusz ugye említettem már, hogy azonos típusnál is tud lenni szórás két példány között. Azért egy esélyt adhatsz ezeknek.

Szóval 50G20 Professzionális 1 képmód:

Kontraszt: +32
Fényerő: +6
Színtelítettség: +28
Képélesség: +1
Öko üzemmód: Ki
P-NR: Ki
Panel: Be

További beállítások -> Fehéregyensúly:

Vörös szint: 0 (középállás)
Zöld szint: -3
Kék szint: 0 (középállás)
Vörös vágási szint: 0 (középállás)
Zöld vágási szint: 0 (középállás)
Kék vágási szint: 0 (középállás)

További beállítások -> Színkezelés

Vörös színárnyalat: +3
Zöld színárnyalat: -4
Kék színárnyalat: 0 (középállás)
Vörös színtelítettség: +2
Zöld színtelítettség: -1
Kék színtelítettség: 0

További beállítások -> Gamma

Gamma: 2.2

Ezen felül az Beállítások menü Egyéb beállítások menüpontjában kapcsold ki a profilhoz tartozó IFC-t (24p Smooth Film) opciót, mert a 24p kezelés ettől függetlenül is működik, ez csak egy interpolációs algoritmus, amitől sokszor már-már természetellenesen is folyamatos a kép és emiatt hajlamos artifaktolni is! A Szuper felbontás, Takarékos üzem és egyéb szarságok legyenek mind kikapcsolva, ne szóljanak bele a jelbe, csak maszatolnak és rontanak rajta.

Hát ennyi, próbálkozz vele, lehet, hogy nálad abszolút nem lesz jó, ki kell próbálni! Sok sikert!

Get Moded!

(#27923) ProdyG válasza DM-Fan (#27922) üzenetére


ProdyG
senior tag

köszi szépen, kipróbálom, ha hazaértem. :R

Nem tapasztalsz nagy input lagot ezekkel a beállításokkal? mert ez végülis nem játék mód, csak kikapcsolgatjuk kézzel a dolgokat. Egy C650-es LCD-ből indulok ki, aminél hiába kapcsoltam ki mindent, nagyon nagy volt a lag egészen addig, amíg nem lett bekapcsolva a játék mód...
Ez a 24p dolog nem játszik most, mivel 60hz-n küldi a jelet a PS3 a tv-nek.
Ez egyébként mit jelent: "Panel: Be"

(#27924) DM-Fan válasza ProdyG (#27923) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Sosem használtam a játék módot. Semmilyen input lagot nem tapasztaltam még, akármelyik profilt is használtam. Ez nem LCD szerencsére. Nekem meg nem kell a Játék profil azon funkciója, hogy figyelmeztessen a TV, hogy mióta játszom, tudom én azt magamtól is. :N

A Panel: Be arra szolgál, hogy legyen kép a képernyőn. Ha ezt "Ki"-re állítod, akkor nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27925) Edgeri válasza DM-Fan (#27921) üzenetére


Edgeri
senior tag

Köszi!

Üdv, Edgeri

(#27926) Weißturul válasza Battle (#27904) üzenetére


Weißturul
senior tag

Biztonsági mentést kell csináltatnod a PS-sel a merevlemezről egy pendrive-ra vagy külső HDD-re és az új gépbe betéve pedig Restore. Azt nem tudom, hogy gépről gépre lehet-e, de vinyócsere alkalmával tuti.
Mindjárt utánanézek.
De elég lenne csak a mentéseidet, képeidet backuppolnod, a játékok (tudtommal, nincs még PS-em) újra letölthetőek a Store-ból.

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#27927) Biomokus


Biomokus
tag

Helló!

Valaki meg tudja mondani, hogy ha Platinumshopnál vennék ps3-at, élne-e a +2 év méltányossági garancia?

Köszönöm! :R

Üdv: Biomokus

(#27928) Sanyi.mTs válasza Biomokus (#27927) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nekem onnan van, és kérés nélkül adták a sony-s garilevelet

(#27929) Biomokus válasza Sanyi.mTs (#27928) üzenetére


Biomokus
tag

Köszi, az királyság!

(#27930) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Hali!

Masnak is van elmosodott textura az Uncharted 3-ban?...peldaul a zold robbano balackok elege eletlenek es elmosodott textruakat hasznalnak...meg azert eleg sok gyenge textura van...polo az oltonyosok kozel sincsenek olyan jol kidolgozva,mint a foszereplok...es meg sorolhatnam...annyira nagy volt a hype a grafikat illetoen,hogy emiatt kicsit csalodtam...pedig maga ajatek nagyon tetszik.

(#27931) bordi10 válasza Weißturul (#27926) üzenetére


bordi10
senior tag

Nála ha jól értem van egy 60-as fat+320-as slim, a megoldás a 2 ps3 közötti data transfer:
[link]

Kell egy ethernet kábel ill mind2 gép csatlakoztatva legyen tv-re, h lássátok is mit csináltok :)

Amúgy mindent átpakol, nemrég csináltam én is..témákat, mentéseket, game datát, még a böngésző könyjelzőit is :Y ...a store-os cuccokat nem, azokat újra le kell húzni!

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#27932) ProdyG válasza DM-Fan (#27924) üzenetére


ProdyG
senior tag

a játékidő kijelzést ki lehet kapcsolni a "képernyő beállítások" menüben.

(#27933) DM-Fan válasza ProdyG (#27932) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Tudom, de ettől függetlenül nem észlelek input lagot a Professzionális képmódban sem, minden bemenethez azt kalibráltam magamnak.

Get Moded!

(#27934) ProdyG válasza DM-Fan (#27933) üzenetére


ProdyG
senior tag

kipróbáltam a beállításaidat, nincs input lag abszolút...
ami nekem kicsit fura az ez:
- Kontraszt: +32
- Fényerő: +6

a fényerő +6-oson nálam pont olyan feketét eredményez, mint amilyen az LCD-ken látható (tehát a fekete az nem fekete, hanem szürke). ha a fényerő nullán van, az nekem sokkal jobban tetszik, akkor valóban fekete aminek annak kell lennie, a kontrasztot azt meg megemeltem vmivel. így most nekem megfelelő.

(#27935) DM-Fan válasza ProdyG (#27934) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Ez valószínű azért van, mert nálam a Harman/Kardon erősen belenyúl ebbe, ezért mondtam, hogy nálad ezek a beállítások eredményezhetnek merőben eltérő képet. A teljesen más karakterisztikájú Popcorn-omhoz pl. hiába, hogy ugyanazon erősítőn keresztül van kötve, teljesen más profil kell, ott pl. nekem -2 a fényerő.

Get Moded!

(#27936) ProdyG válasza DM-Fan (#27935) üzenetére


ProdyG
senior tag

igen, értem.
még egyszer köszi a segítséget :R

(#27937) Weißturul válasza bordi10 (#27931) üzenetére


Weißturul
senior tag

Hát igen, én még nem láttam két PS3-at egyszerre, csak a médiában ;]
Kell egy ilyen gépezet, úgy döntöttem.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#27938) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Uncharted 3-ban kéne egy kis segítség. Kicsit SPOILER
Most játszom másodjára, crushingon. Feljutottam a hajóra, és ott van egy boss szerűség, ilyen szuperpáncélos katona, valami szuperfegyverrel. Egyszerűen nem tudom megölni. Nem találok jó fedezéket, ráadásul ugye mozog is a hajó. Sőt néha még jön 4-5 sima katona is, egyik biztos gránátvetővel. Tudtok ajánlani valami jó taktikát? Vagy egy videót.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#27939) zzola válasza Biomokus (#27927) üzenetére


zzola
félisten

Nekem épp ma jött meg tőlük a készülék. Adtak Sony meg Platinumshopos garanciajegyet, bár nem tudom, hogy a garanciajegy eredeti-e...

(#27940) DM-Fan válasza Ocarina (#27938) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Én is most toltam végig másodszor crushing-on. Azt a páncélos, nehézgéppuskást nagyon egyszerű kicsinálni még crushing-on is: föntről, egy magasabb szintről jön egy korlát mögül. Amikor lejön, dobd oda az összes nálad levő gránátot, ahová leugrik. Ezt követően szaladj hátra a ferdén álló konténer mögé (ne oda, amelyik csúszkál jobbra-balra, hanem a hátrébb levőhöz). Itt bújj meg, elindul majd feléd. Amint már rálátsz, hajolj ki a konténer mögül és kezdd el sorozni a fejét. Pikk-pakk elterül. Ha ez megvan, akkor csináld ki a lemászó 2-3 embert, plusz a gránátvetőst. Ezek után mehetsz tovább fölmászva.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27941) Ocarina válasza DM-Fan (#27940) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Köszi. Épp most sikerült megcsinálnom. A csúszkálós konténerre felmásztam, és bementem abba a lyukba leghátulra, és onnan lőttem ki. Amikor nagyobbat mozdult, akkor tudtam előrébb menni és megsorozni. Valamiért ő belőni nem nagyon tudott, de még a gránátokat sem dobta be.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#27942) kelzsoca


kelzsoca
félisten

(#27940) DM-Fan
(#27941) Ocarina

Egy SPOILER megjelölést, ha tennétek az ilyen hozzászólások elé, az jó lenne... :U

[ Szerkesztve ]

(#27943) Battle válasza Battle (#27904) üzenetére


Battle
csendes tag

Az alábbi dologban még mindig kérném a tapasztaltak segítségét.

Van egy hibás (egyáltalán nem kapcsol be) PS3-unk ami 60GB HDD-vel rendelkezik dugig anyaggal. Lett véve egy új PlayStation 3 amiben 320Gb-s HDD van. Hogyan lehetne a régi 60GB-s HDD adatait (mentéseket, és egyéb szemeteket, stb...) átrakni az új 320Gb-s HDD-re.

Milyen low cost megoldás létezik erre?

Emlegettek nekem valamit, hogy előfordulhat BAN-olás is, mert a gép a másolt tartalmat másolt játéknak ítéli meg. Hiszen a HDD-n vannak oda telepített játékok is.

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv.: Battle

[ Szerkesztve ]

(#27944) DM-Fan válasza Ocarina (#27941) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Lényeg, hogy megvan. :K

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27945) DM-Fan válasza kelzsoca (#27942) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

De hát ott volt a kérdése előtt, magad is láthatod. Az arra adott válasznál meg evidens, nem? :U

Get Moded!

(#27946) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Uncharted 3: Drake's Deception | Chapter 11

[link]

Ennél a videonal is a 18:10nel a hatso torony valmint az arus holmijai is csunyan elmosott textruakbol allnak....es sajnos gyakori az ilyen...szoval azert nem olyan egetrengeto a grafika....oke,hogy szep,de ne mondjatok mar,hogy ez a legszebb...a gow 3 sokkal szebb volt szerintem....Ezt a jatekot a hangulata viszi el,de az nagyon....Drake egyszerűen a legklasszabb karakter a mostani jatektortenelemben akarcsak kratos....de grafikailag az u3 nem mondanam kimagaslonak....eleg sok az ilyen elmosott textura...meg hajos palyanal is a viz azert 2011-ben neha mosolyogato....grafika 7.5. Ha nincs ez a nagy hype akkor lehet 8.5 lenne... Gow 3 9.5 :D

(#27947) DM-Fan válasza Scoobyka (#27946) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Nem mondanád kimagaslónak? :Y Hát, szerintem inkább azt vizsgáld meg, hogy a játék hány százalékát teszik ki az ilyen, grafikailag "hibás" textúrák! Szerintem kb. 1%-át sem. Ráadásul vedd hozzá, hogy most jelent meg a játék és még egy darab patch sem jött hozzá, pedig biztosan fog, nem is egy! A hajós pályán a víz egyértelműen bug és nem grafikai hiba, azt tuti, hogy javítani fogják, volt már rá példa a korábbi részek során is. Ez egyáltalán nem megmosolyogtató 2011-ben sem, egy ilyen komplex és hosszú játéknál azon csodálkoznék, ha nem maradna benne bug.
A szomorú inkább az, hogy a PS3-ra megjelenő címek 80%-a ennél sokkal durvább hibákat, vagy eleve butított megjelenést tartalmaz. Nézz meg mellette egy akármilyen multiplatform címet, akár egy BF3-at, egy COD-ot (akármelyiket), egy Rage-et, vagy más blockbuster címet. Kb. hánysz attól, amit azoknál látsz és nem azért, mert egy-kétóránként feltűnik egy mosottabb textúra, hanem azért, mert az egész olyan, vagy még durvább esetben csak akkor látsz éles dolgot, ha megállsz és vársz 1-2 másodpercet, hogy legyen ideje a gépnek betölteni a textúrákat (lásd Rage). Az Uncharted 3 grafikailag olyan gyönyörű, mint nagyon kevés cím PS3-on. Rendkívül komplex munka, a legtöbb textúra még közelről is pengeéles, a karakterek kidolgozottsága is félelmetes (különösen az, hogy még az ingame movie-kban is látszik, hogy épp milyen fegyver van nálad), a mozgásuk pedig a mocap-nek köszönhetően tökéletes. A GoW-ban én több helyen láttam sokkal durvább grafikai hibákat, illetve nagyon sok glitch-et is.

Szóval szerintem az Uncharted széria bármelyik rész (ide értve a harmadikat is) bőven benne van a top5 legjobb grafikájú PS3 címben.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#27948) bordi10 válasza Battle (#27943) üzenetére


bordi10
senior tag

Ott a válaszom a #27931-es hsz-ben!

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#27949) Scoobyka válasza DM-Fan (#27947) üzenetére


Scoobyka
addikt

BF3-at majd U3 utan nezem meg....nekem nem a grafika az elso...a jatek maga nalam 9pontos 10es skalan...mert egyszerüen marha joooooo...kalandos apro poenokkal....szoval a jatek maga allat...a grafikat nem ertettem miert emelitek olyan magas szintre....ne vegye senki trollkodasnak de x360on a Gears of war 3 gyönyörübb grafikailag...de hangulatilag azert az U3 viszi a primet......Kratos kalandja is a hangulat miatt sokat dobott....

van boxom meg ps3am,de azt egyertelmüen ki merem jelenteni,hogy az exkluziv cimek sokkal jobbak ps3on....mert van hangulata es elvezetesek....mondjuk a gears-t is szeretem es az alan wake-t exkluzivak között es szerintem vege is a felsorolasnak...de a halo forza es fable annyira nem nagy szam nekem,mint a God of war,Unc,Resi...haevy rain....szoval exkluziban a ps a csucs....ha ugyanarra a gepre jelenik meg akkor egy hajszalnyit az x360on szebb a grafika.

(#27950) DM-Fan válasza Scoobyka (#27949) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Még mindig nem értem, hogy mi bajod az Uncharted grafikájának méltatásával? Mutass már olyan címet PS3-ra, ami grafikailag olyan hatalmasat verne az Uncharted-szériára! Mert nekem konkrétan most így hirtelen egy cím sem jut eszembe arra a konzolra, amitől úgy leesne az állam helyenként, mint attól és nem, a GoW3 közel nincs annyi részlet, mint ami az Uncharted-ban sok helyen van, ráadásul ugye a perspektíva miatt teljesen más is a dolog. Nézd meg az Uncharted 2-ben a tibeti falut, vagy nézd meg itt a harmadik részben a piacos jeleneteket! Olyan részlet van ott grafikában is mindenhol, annyi apró objektum, annyi karakter, mozgás, hogy az valami brutális, mindemellett még közben figyeld meg az épületek apró részleteit, stukkókat, stb. Egyszerűen döbbenetes az a játék, grafikailag is. Hardcore PC-s ismerősöm is járt nálam, megmutattam neki és még úgy is azt mondta rá, hogy gyönyörű, hogy hozzá van szokva a PC által nyújtott csúcs fullHD grafikához. Bátran ki merem jelenteni, hogy ilyen részletezettsége egyetlen másik PS3-as címnek sincs, mindehhez mérten pedig baromi jól fut, nincs egy röccenés, akadás sehol, még ott sem, ahol rohadt sok részlet és mozgás van. Na ezért értékeli mindenki top-ra, teljesen jogosan. Az, hogy itt-ott látsz elszórva a messzi távolban egy életlen textúrát, az teljesen elfogadható, én még nem láttam hibátlan játékot. Majd javítják, de ha nem, akkor sincs semmi. Nem tudom volt-e 2-3 olyan hiba az egész játékban, amire komolyabban felfigyeltem. Pedig nem volt rövid játék a harmadik rész sem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.