Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17351) HorCsa válasza zodo (#17348) üzenetére


HorCsa
csendes tag

Próbáltad ellentétes előjellel az ffb erősséget a játékban? (ha most pozitív akkor negatívval, ha most negatív akkor pozitívval). Tehát pl.: -100% most, akkor 100% legyen. Vannak olyan modok ahol fordítva működik.
Vagy még próbálkozhatsz a LeoFFB tunerrel. Még az is lehet, hogy van benne alapból ehhez a modhoz beállítás.

''Az a legszebb érzés az életben, ha valakinek szüksége van ránk.'' http://www.vcrc.hu , http://www.kiccsillag.hu

(#17352) proof88 válasza HorCsa (#17351) üzenetére


proof88
addikt

azért az csak feltűnik neki ha teljesen ellentétesen működik az ffb ;]

(#17353) zodo válasza Szabesz (#17350) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem, nem is tudom hirtelen milyen "loaderre" gondolsz. :U
Ha a Logitech Profiler-re akkor is is mert abban csak egy profil van ami eddig minden módhoz megfelelt és az automatikusan töltődik a win-el.
Ezen belül is állítgattam az értékeket a játékon belüliekkel párhuzamban de sehogy sem lett elfogadható.

Horcsa!

Köszi az ellentétes irányú beállítási lehetőséged, de ezen már rég túl vagyok.
Ma ismét egy órát bajlódtam vele mármint a különböző beállítási lehetőségekkel de sikertelenül.
Az ajánlott Leo FFB Tuner 1.01-ről még nem hallottam de lehet kipróbálom. Köszi.

Egyenlőre ott tartok hogy újrateszem a módot egy Lite kiadásra egyéb pluginek nélkül.

proof88

Akár az is lehetett volna mert igazából nem érezni nagy különbséget a két állás közt a mostani állapotban. Nagyon érdekes amúgy mert ha játékon belül felteszem az ffb erősségét akkor úgy érzem hogy csak az effektek erejét emelné de pl a kormányzás ugyanolyan "erőtlen". Középre húzás bekapcsolása kissé segít a ffb lyuk eltüntetésével de akkor is korrigálni próbál és így kihúzza az adott oldalra a kormány kereket.
Teljes káosz.
Lehet hogy a régi rF (amire a módot tettem) lesz a ludas amit már agyonhasználtam a kipróbált plugin sereggel a nyakában. Talán a friss telepítés segít majd.

(#17354) proof88 válasza zodo (#17353) üzenetére


proof88
addikt

még annyi van hogy nekem egyszer valami bekavart az rfactorba, de nem tudom hogy csak abba vagy minden más játékba is ahol ffb van, mert mással nem játszottam, mert nem olyan volt az ffb, mint ami addig volt hanem erősebb. A megoldás az volt hogy szerverre fellépés után kocsiba ülés, vissza garázs, alt+tab, vissza a játékba, kocsiba ülés, vissza garázs, és kocsiba ülés és így már jó az ffb. :D Utóbbi fél évben kb mindig így játszottam már rfactorral. És minden alt+tab után az volt hogy először kocsi aztán garázs aztán kocsi és úgy jó. Valami bekavart neki mert természetesen régebben nem kellett ez. Igazából odáig már nem jutottam el h újrarakjam az rfactort. :D

Szabesz amúgy VLSUI-féle loaderre gondolt. asszem.

szerk.: egyébként rakd újra az egészet szerintem, érdemes tiszta lappal kezdeni a szezon elejét.

[ Szerkesztve ]

(#17355) zodo válasza proof88 (#17354) üzenetére


zodo
nagyúr

Érdekes megoldás amit írsz. :)
Kipróbálom ha még mindig fent áll majd a probléma.

Vlsui csak a Vcrc-s módokhoz van vagy nem ?

(#17356) proof88 válasza zodo (#17355) üzenetére


proof88
addikt

nem tom én már nem vagyok tag ;] :DDD

(#17357) JColee válasza zodo (#17355) üzenetére


JColee
őstag

Horcsa csinálja, szóval igen. :)

#17354 CTDP-nek is van saját loaderje, ahol lehet választani mindenféle okosságot.

[ Szerkesztve ]

(#17358) zodo


zodo
nagyúr

Végül jót tett neki hogy újra tettem az egészet. :D
Nem tettem fel semmilyen plugint csak a logi driver megy és kb. pont olyan mint ahogy eddig megszoktam/használtam.
Ebben a módban igen részletesen lehet konfigurálni a játék alól is a kormány és azon belül az ffb értékeit is de mindent alapon hagytam.

Viszont jó lenne némi segítség pl.:

Mit takarnak a gumik számozásai, melyik-melyik? (01hot -től 10hot-ig elnevezéssel)
7. sebesség az amolyan motor kímélő (vagy mindig épp dombnak mentem) hogy visszaesik a fordulat és a sebesség ha beváltom?
Csak a TC van alacsony állásban plusz a Kuplung be, kézi váltó és csak a végáttételt toltam arrébb.

(#17359) JColee válasza zodo (#17358) üzenetére


JColee
őstag

(#17360) zodo válasza JColee (#17359) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm. :R

(#17361) akoska07


akoska07
nagyúr

ma ismét teszteltem offline vagy 200 kört.
egyre inkább ugy érzem,nem akarok ezzel a mod-al menni.
ahogy fentebb is irtam,amikor először mentem akkor tetszett.

ugyhogy sztem ne számoljatok velem a szeptemberi indulásnál.
vszinü a fun futamra sem jövök.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17362) proof88


proof88
addikt

Ma reggel megszületett Sziszifeca kislánya! :C

(#17363) cila1


cila1
aktív tag

-1?
Valójában mennyien leszünk?

(#17364) Mastre válasza proof88 (#17362) üzenetére


Mastre
tag

Így van, itt is gratulálok nekik! :C

(#17365) Szabesz válasza proof88 (#17354) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem, a CTDP-ére.

¯\_(ツ)_/¯

(#17366) proof88 válasza Szabesz (#17365) üzenetére


proof88
addikt

igen amúgy fura is lett volna :DDD

(#17367) cila1


cila1
aktív tag

Én nem bízok a liga indulásába. :((
Senki nem akar nyilatkozni csak én tépem a szám.

(#17368) JColee válasza cila1 (#17367) üzenetére


JColee
őstag

Akkor lehet tenni valamit azért, hogy jöjjön pár emberke. :)

(#17369) cila1 válasza JColee (#17368) üzenetére


cila1
aktív tag

Mit csináljak?Menjek le a Moszkva térre és adjak a csöveseknek egy laptopot meg egy kormányt? :F
Csak Ákoska mondta,hogy nem jön ezzel a moddal.Rajta kívűl senki nem szól egy szót se.

[ Szerkesztve ]

(#17370) Frenky89 válasza cila1 (#17369) üzenetére


Frenky89
őstag

Nem hát, mert mi(?) nyilatkoztunk, hogy jövünk.

Erről ez jut eszembe:
- Szeretsz?
- Egyszer már megmondtam, hogy szeretlek! Majd szólok, ha változott a helyzet.

(#17371) cila1 válasza Frenky89 (#17370) üzenetére


cila1
aktív tag

Te jössz akkor megnyugodtam. :P

(#17372) zodo válasza cila1 (#17367) üzenetére


zodo
nagyúr

Kíváncsiságból tettem fel mert anno is érdekelt vagy talán épp valamelyik F1 mód volt amivel elkezdtem játszani.

JColee-al csak a Fun futamot beszéltük.
Szóval velem ne számoljatok!
Bocs ha félreérthető volt a topik beli bénázásom!

Szerk:

Frenky

PH WTCC elköltözött, ide.

[ Szerkesztve ]

(#17373) KaraDani


KaraDani
addikt

Sziasztok!

Van valamerre valami összefoglalás a szükséges infokról, a bajnoksággal kapcsolatban? Kicsit visszaolvasgattam, meg megnéztem az első hsz.-t is, de az nem túl aktuális :)

(#17374) JColee válasza KaraDani (#17373) üzenetére


JColee
őstag

Hi!
Sajnos kevesen vagyunk, de most vasárnap lesz egy fun futamunk amire mindenkit várunk. A bajnokságban a 2006-os szezont futnánk (annak megfelelő versenynaptárral). A futamok vasárnap esténként (quali 19:50-kor, futam utána) voltak, ez most is így lenne, ha más igény nem lép fel. A szabályzatot az előző szezon óta nem frissítettük, de a futam hossza, törés, stb nem változik.

[ Szerkesztve ]

(#17375) KaraDani válasza JColee (#17374) üzenetére


KaraDani
addikt

Ejj, mindenki ebben a cipőben jár, nálunk is ez van, mint láttad :( Kb. hány ember, amúgy? A Vasárnap meg sajnos üti a BMW M1 Procar futamunkat :((( De, ha hétközben szoktatok esténként lenni szerón, felnéznék gyakorolni, ha kérhetek elérhetőséget? A mod telepítési infói megvannak.

(#17376) JColee válasza KaraDani (#17375) üzenetére


JColee
őstag

Passzolom, sajnos nagyon szétszéledtünk előző szezon óta. Aztán valaki most mondta be az unalmast. :(
Egyébként én még anno azért mondtam, hogy nem érek rá Procarra, mert F1ezem. :DDD
Azt mondanám, hogy kb. 5-en vagyunk. :) Szóval ha valakit még érdekel a Procar-os fiúk közül, szeretettel várjuk. Érdeklődés esetén szerintem tudunk váltani időpontot. Szerver elérhetőség privátban küldöm. Majd szólj, ha felmész, mert akkor felmegyek én is.

[ Szerkesztve ]

(#17377) KaraDani válasza JColee (#17376) üzenetére


KaraDani
addikt

Köszi!

Még a mod maga nem jött, le remélem délután jobban fog pörögni a torrent, mint este ment. Ha lejön estefelé majd felnézek, szólok :) Megkérdezem, majd nálunk, hogy érdekel-e valakit F1.

(#17378) Szabesz válasza JColee (#17374) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem tudok fun futamozni, külföldön leszek.

¯\_(ツ)_/¯

(#17379) KaraDani


KaraDani
addikt

Fent vagyok a szerón :)

(#17380) JColee válasza KaraDani (#17379) üzenetére


JColee
őstag

Megyek énis :D

(#17381) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Szevasztok!
Alkalomadtán én is kipróbálnám magam, mert a kihívások elől nem szokásom elfutni és mivel nem F1 fan, hanem általános autóbuzi vagyok, így mindenképpen érdekel ez is. :)
Sajna a Procarral tényleg ütközik a dolog, de na... még bármit hozhat a jövő.

Fenti dolgokat már megcsináltam telepítéssel kapcsolatban.

Vagyis ja nem... most raktam fel a phf1 1.2 patchet, de most eltűnt az összes autó, csak a safety car választható... wtf?

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#17382) JColee válasza N€T0X|N (#17381) üzenetére


JColee
őstag

Szerverre csatlakozáskor tudsz csak azt választani, vagy általában a játékban? Így nem tudom, hogy mi lehet a probléma, talán az, hogy nem csináltad meg a mod_deriveres mókát?

(#17383) akoska07 válasza N€T0X|N (#17381) üzenetére


akoska07
nagyúr

nekem ugyanilyen gondom volt.

csináld ujra a "mod_deriveres mókát"

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17384) N€T0X|N válasza akoska07 (#17383) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Igen, közben újrahúztam a cuccot, mert kifejeltettem menet közben a 1.2.1-et, lehet hogy az volt a baj, mert az a deriveres cucc is jóval többet molyolt vele. Mos'má' jó. :K

Szeróra fel lehet nézni alkalomadtán, valakitől kaphatok hozzáférést? :B

Próbálgattam off, egész jó kis mod. Még anno ez volt az első F1 mod, amit kipróbáltam és eléggé szenvedtem vele, mire egyszer végig bírtam menni egy ismert pályán... most azért kicsit jobbnak tűnt a helyzet. :D

Sent from my keyBoard

(#17385) KaraDani válasza N€T0X|N (#17384) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem is értettem tegnap amikor kipróbáltam, hogy miért mondtad, hogy ez milyen nehéz :DDD Majd azt figyeld, hogy a dudát bent felejtették, azon nagyot röhögtem :))

JColee: amit szabályzatot belinkeltél, nekem azt nem találja, sőt a honlapot magát sem

[ Szerkesztve ]

(#17386) proof88 válasza KaraDani (#17385) üzenetére


proof88
addikt

sajnos most nincs honlap már :DDD ásik tárhelyre mentünk, az előző amit linkelt, megszűnt a napokban :U a hülyegyerek aki meg a weblappal foglalkozik most, bénázik :DDD

(#17387) Szabesz válasza proof88 (#17386) üzenetére


Szabesz
őstag

Critical error. Mondom h hagyd a fenébe a dbt, nem èri meg.

¯\_(ツ)_/¯

(#17388) proof88 válasza Szabesz (#17387) üzenetére


proof88
addikt

igazából már fenn van minden tábla, rájöttem h egyszerűen meg lehet oldani és pár perc alatt fel is került minden tábla az adatbázisba :) most csak az az 1etlen gondom van, hogy miért nem tud csatlakozni, holott teljesen jó dolgok vannak a config php-ban ... meg örülnék mondjuk egy részletesebb hibajelzésnek is.

(#17389) proof88 válasza proof88 (#17388) üzenetére


proof88
addikt

megvan a gond :D nem volt hozzáadva a user az adatbázishoz :C

(#17390) JColee


JColee
őstag

Proof jóvoltából újra megy az oldal. Lényeges funkciókat tudja, szerveradatok is felkerültek.
Szóval legyetek kedvesek regisztrálni, mivel a user adatbázis nem maradt meg.

[ Szerkesztve ]

(#17391) KaraDani válasza JColee (#17390) üzenetére


KaraDani
addikt

Regisztráltam tegnap este, de nem jött megerősítő mail :F

(#17392) proof88 válasza KaraDani (#17391) üzenetére


proof88
addikt

valamiért nem megy. de aktiváltalak most :)

(#17393) KaraDani válasza proof88 (#17392) üzenetére


KaraDani
addikt

Kösz! :R Chatboxra nekem is hibát dob, bepróbáltam.

(#17394) JColee válasza KaraDani (#17393) üzenetére


JColee
őstag

Te meg mit művelsz, már 1,3 secet adtál. :DDD
Sikerült egy jó kört összerakni?

(#17395) KaraDani válasza JColee (#17394) üzenetére


KaraDani
addikt

Maxos engine boost mapping sokat segít :) (a mod mauáljával ellentétben ami azt írja, hogy a 9es a max, az 1-es az :U ) Kicsit keményítettem a felfüggesztésen még, meg levettem a benyát quali mennyiségre. Az első 2 szektorban még lett volna, de a 3-at nem tudtam reprodukálni, -0,4 ről is kikpatam magamtól utána folyton a végén :W Amúgy egész pofás kör volt már, az Eau Ruge lett csak kirívóan lassú.

(#17396) JColee válasza KaraDani (#17395) üzenetére


JColee
őstag

Most olvasom, a magyarban tényleg hülyeség van. A \ModData\CTDP\CTDP06\help mappában van angol manual is, ott jól írják a boostot.

(#17397) KaraDani válasza JColee (#17396) üzenetére


KaraDani
addikt

Én a holnapjukról szedtem le, az angol és rosszul írja. (nem jutott eszembe, hogy úgyis benne van a modban)
Mondjuk nem gond mert felraktam 9-re és azonnal feltűnik, mert el sem enged már tiltásig, ez valahogy rögtön gyanús volt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17398) JColee válasza KaraDani (#17397) üzenetére


JColee
őstag

Honlapjukon nem is találom. :)

(#17399) KaraDani válasza JColee (#17398) üzenetére


KaraDani
addikt

(#17400) JColee


JColee
őstag

Neuro sem megy rossz időt (csak 18 kört ment) :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.