Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17951) Motion_Blur válasza JColee (#17950) üzenetére


Motion_Blur
félisten

?

Demo-ban sajna ez a legjobb autó, a TOP csapatok nem kerültek bele :B

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#17952) hermanyi


hermanyi
őstag

Úrak lenne egy kérdésem .
Amint feltelepítem az alapjátékra a 2012 es demot f1rft 2012 és utánna betölt a játék és a pályabetöltés végén ezt a hibaüzenetet kapom

Aki tudná a megoldást annak megköszönném

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#17953) proof88 válasza hermanyi (#17952) üzenetére


proof88
addikt

azt az rfdynhud plugin-t nem kéne beállítani az rft2012 modhoz? amúgy nem tudom de láthatóan az rfdynhud okozza a problémát

(#17954) macy


macy
addikt

Na mi van, mindenki a Fosmasztersz gagyimulátorával kockul, hogy ilyen kihalt a totyik?

(#17955) proof88 válasza macy (#17954) üzenetére


proof88
addikt

nekem még mindig nincs kormányom :C

(#17956) macy válasza proof88 (#17955) üzenetére


macy
addikt

Sajnálhatod mert brutál jó a game. Nem is, csak vicc volt. Egy kalap szart nem ér az egész.

(#17957) proof88 válasza macy (#17956) üzenetére


proof88
addikt

nekem még úgyis van mit bepótolnom a régi időkből :D sztem ha meglesz a kormány, első pár hónapban visszaszokok az rfactorra meg 1-2 hasonló szimre, és csak később nézem meg az rfactor 2-t :D

(#17958) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Tud valaki egy értelmes normális ligát ahol IP cím alapján lehet belépni és jelszós és nem fizetős?
Olyanra gondolok mint a HRF1RT liga :)

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#17959) cila1 válasza Potyka03 (#17958) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerinted a szerver bérlés ingyen van??
Fizetőst azt tudok.9hónap/1000Ft. Keress meg ha érdekel

(#17960) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Jó ez a 2012-es MOD!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#17961) proof88


proof88
addikt

Ericssonnál eddig nem volt elérhető az oldalunk. Fölülvizsgáltattam és most már elérhető. :C
Így biztos népszerűbb lesz a klánunk ligánk.

(#17962) Balazsrbr


Balazsrbr
csendes tag

Egyébként nektek milyenek a benyomásaitok az rft 2012 fizikájáról?
Szerintem egész jó lett :D

(#17963) zodo válasza proof88 (#17961) üzenetére


zodo
nagyúr

Ez az aktuális oldal?
Csak azért kérdem mert az 1.hsz-ben lévő mindenhova irányít csak oda nem ahova kéne. :U

Lesz valaha még futam, bármi?
Melyik mod-al, stb?

(#17964) Szabesz válasza zodo (#17963) üzenetére


Szabesz
őstag

Az első hsz nem lett szerkesztve egy ideje (majd azt is helyre kellene pofozni)

Gondolom ha a társaság javának csökkennek a kötelezettségei, akkor újraszerveződünk.

¯\_(ツ)_/¯

(#17965) zodo válasza Szabesz (#17964) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi.

Jó ideje nincs semmi, kár érte.
Na de addig is figyelek, hátha.

(#17966) Szabesz válasza zodo (#17965) üzenetére


Szabesz
őstag

Egyszerre lett hirtelen mindenki elfoglalt, ezért is maradt annyiban (pedig pont az előtt nem sokkal lett befizetve a domain, amit linkeltél).
Reméljük egyszer majd feléled a team :)

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#17967) zodo válasza Szabesz (#17966) üzenetére


zodo
nagyúr

Remélem.
Épp szabadúszó vagyok mármint nincs bajnoki nevezésem és szíves tolnám a forma autózást ha úgy alakulna a helyzet.

(#17968) proof88


proof88
addikt

Én tavaly azért hagytam abba a szimulátorozást mert nappali tagozat és heti 30+ óra meló mellett nem lett volna rá időm rendesen. Plusz a kormányt is eladtam és egyelőre azóta sincs másik. :D Az volt a terv, hogy idén nagyon jó évem lesz, de máshogy alakultak a dolgok és hónapok óta anyagi problémákkal küszködök, meg elégedetlen voltam az életemmel, amit végül sikerült jó irányba terelni és most ismét annyit tudok mondani, mint tavaly ilyenkor :D : jövőre visszatérek. :DDD
Na de most komolyan. Ha nem jön közbe semmi gáz, és a jelenlegi életvitelemet tudom folytatni rendesen továbbra is, akkor jövőre visszatérek, de csak olyan késő tavasz / kora nyár környékén. Viszont szervező szerepet nem szívesen vállalnék, mert versenyezni szeretnék, és nem akarok plusz időt rááldozni a szervezősdire. :(

(#17970) Szabesz válasza proof88 (#17969) üzenetére


Szabesz
őstag

nosztalgiázunk? :D

¯\_(ツ)_/¯

(#17971) proof88 válasza Szabesz (#17970) üzenetére


proof88
addikt

gondoltam videóként felrakom a tyúbra, és világsztár leszek. De kevés embernek tetszik. Sokan nem értik hogy mi a jó benne, értetlenkednek. :( :))

(#17972) proof88


proof88
addikt

Nosztalgiáztam kicsit és belenéztem a 2. szezonunk közvetítéseibe kicsit. Hát nagyon durva, szinte kivétel nélkül minden futam elején blőd hibákat követtem el, nem csodálom hogy annyira hátramaradtam a pontversenyben ... tiszta szégyen! De legalább az interjúimon tudok mosolyogni. :DDD

(#17973) JColee válasza proof88 (#17972) üzenetére


JColee
őstag

Jah, azok mindig jók voltak. :D
Egyébként ha játszanánk valamit, akkor valami pöpec v10-es évadot kéne kifogni, nem a mostani nitrót és társait.

(#17974) Balazsrbr


Balazsrbr
csendes tag

Sziasztok!
Valakink van setupja RFT 2008 V3.1 hez és Kanadai vagy bármilyen pályához?

(#17975) proof88


proof88
addikt

Dear PR00F88,

Your video "Montreal Incidents - k00-02 - Start, first 2 laps", may have content that is owned or licensed by Formula One Management. As a result, the video has been blocked on YouTube.

This claim is penalizing your account status. Visit your Copyright Notice page for more details on the policy applied to your video.

Sincerely,
- The YouTube Team

szerk.: természetesen fellebbezek

[ Szerkesztve ]

(#17976) proof88 válasza proof88 (#17975) üzenetére


proof88
addikt

remélem ebből nem lesz rendszer hogy a Formula One Management megtámadja minden egyes rFactor videómat. Az is lehet hogy valamiféle video elemző automatika végzi ami felismer logókat a videóban vagy passz. Mindenesetre az is lehet, hogy valami lelkes új alkalmazott vélte jogsértőnek felfedezni a gameplay videót ...

(#17977) Szabesz válasza proof88 (#17975) üzenetére


Szabesz
őstag

cöh. Mókás.

¯\_(ツ)_/¯

(#17978) cila1 válasza proof88 (#17975) üzenetére


cila1
aktív tag

Szerintem lesittelnek ezért.
Aztán megyünk majd a börtön elé integetni neked zsebkendővel. :D

(#17979) proof88


proof88
addikt

na, feloldották a blokkolást :)

(#17980) Frenky89 válasza proof88 (#17979) üzenetére


Frenky89
őstag

Free Tibet!

(#17981) proof88 válasza Frenky89 (#17980) üzenetére


proof88
addikt

:DDD

(#17982) Balazsrbr


Balazsrbr
csendes tag

Srácok, nincs valakinek véletelnül rft 2008 ra valami setupja, vagy tanácsa? :)

(#17983) proof88 válasza Balazsrbr (#17982) üzenetére


proof88
addikt

én nem próbáltam soha az rft2008-at, szóval nekem nincs :N

(#17985) Balazsrbr válasza proof88 (#17984) üzenetére


Balazsrbr
csendes tag

Ez egy pro hardveres bajnokság, vagy mást jelent az a bizonyos PH? :)

(#17986) proof88 válasza Balazsrbr (#17985) üzenetére


proof88
addikt

prohardveres :D mert itt a prohardveren gyűltünk össze :D és ez a topikunk ahol most beszélgetünk :D csak sajnos már kb másfél éve áll a liga, vagyis szünetel, szétszéledtünk :U

(#17987) proof88


proof88
addikt

jólvan, a Silverstone interjú videóra máris kaptam egy warningot, hogy a tartalom benne az EMI-é vagy a WMG-é lehet, úgyhogy lehet hogy reklám fog társulni hozzá vagy esetleg nem jeleníthető meg ... szal majd lesz valami, de végső esetben felrakom a végén lévő zene nélkül :D

(#17988) JColee válasza proof88 (#17984) üzenetére


JColee
őstag

Szuzuka Speedg-JColee FAIL
Rejkönen itt félrekapta volna a kormányt, hogy elkerülje az ütközést. :U :DDD

(#17989) cila1


cila1
aktív tag

Sziasztok.
Január 20.-án indul az új szezon az A-Ligába RFT 2012-vel.Ha valakit érdekel az nálam jelezze és mondom a feltételeket.Eddig 16-an vagyunk tehát van még 8 helyünk.Van közvetítésünk is az SSTV jóvoltából.
A tagdíj csekély és tuti társak vannak.Ufók azért ne jöjjenek.:) :D

(#17990) Stirlitz


Stirlitz
senior tag

Kellemes ünnepeket urak! :) Ki merre nyomja mostanában? Priviben is jöhet az infó! ;)

(#17991) macy


macy
addikt

(#17992) proof88


proof88
addikt

Boldog karácsonyt az egész csapatnak! :D
Én nem nyomom sehol, mert még mindig nem szimulátorozok, kormányom sincs még. De már csak hónapok kérdése és visszatérek. Tudom-tudom, ezt mondom már régóta, de igyekszem! :D
Jelenleg dolgozok főállásban, talán jövőre folytatom az egyetemet is. :D De a meló előtérben marad!
Én most úgy tervezem hogy késő tavasszal vennék magamnak egy kormányt. Szóval legkorábban akkor térnék vissza. :D

(#17993) Speedg


Speedg
csendes tag

Boldog karácsonyt mindenkinek!
Nagyon várom már hogy feléledjen a liga.
Nagyon jó versenyeket nyomtunk,sokszor nézem vissza őket.
Úgyhogy Proof rajtad a világ és a remélhetőleg újjá éledő liga szeme :K
Szerintem mindenki rajtra kész lenne :)

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#17994) proof88 válasza Speedg (#17993) üzenetére


proof88
addikt

Lehet, hogy majd valakivel leszervezek egy interjút. Szóval majd valaki meginterjúvol engem a visszatérésem előtt. Igazi exkluzív interjú lesz!
Viszont azt most elmondanám, hogy én nem igazán szeretnék már szervezőként dolgozni. Nem mondanám, hogy soha többé, de most biztos nem, mert egyszerűen nem érek rá. Én csak versenyezni akarok, az is sok időt emészt fel, hátha még szervezősdit kell játszani! Meg BT-döntéseket hozni, ülésezni, stb., én ezt nem akarom. Maximum admin lennék a szerveren, de ennyi. Szerintem találnánk biztosan a csapatból embert szervezői feladatra. Ha az előző szervezők sem akarják vállalni, akkor is biztosan. :K
És azt is tudom, hogy amikor visszatérek, akkor csak lájtosan, mert rehabilitálódni kell. :D És a VCRC-ben mindenképpen szeretnék versenyezni. Újoncként, lépdelve a ranglétrán, mintha még sosem versenyeztem volna ott. Az is biztos hogy nem akarok egyszerre 3 sorozatban indulni mint azt tavaly tavasszal csináltam, megterhelő volt (persze élveztem, de túl sok időmet elvette). De az F1 is hiányzik. A zárt kasztnis igényeimet meg bőven ki tudnám élni a VCRC-nél.

(#17995) Speedg válasza proof88 (#17994) üzenetére


Speedg
csendes tag

Exkluzív interjú lesz :C :C
Pedig az Ecclestone szerepet jól csináltad szerintem :K
De ez is biztos megoldódik valahogy :U
Majd mindenki vállal egy kis szerepet...ki mit tud,vagy bír
A végén meg már úgy is az volt hogy csak a kérdéses esetek lettek megnézve-kivizsgálva.
De jó persze az is idő.
És ha egyszer újra szerveződünk,ezeket úgyis át kell beszélni.

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#17996) proof88 válasza Speedg (#17995) üzenetére


proof88
addikt

Végül is már felépítettünk valamit közösen a 2 év alatt, szóval nem a nulláról kell majd kezdenünk, az tuti. :D Tapasztalata mindenkinek van már, belerázódunk. :D

(#17997) Speedg válasza proof88 (#17996) üzenetére


Speedg
csendes tag

Így van !
Már nagyon nem is volt rajt baleset :K .... ha hiányoztam a futamról ;] :DD

Nem vagyok ász,de benne vagyok a pakliban

(#17998) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok.Gyertek csatlakozzatok a HRF1RT ligához.Jó közösség,izgalmas futamok.
Honlapunk: HRF1RT

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#17999) Frenky89 válasza Potyka03 (#17998) üzenetére


Frenky89
őstag

Megyünk.

(#18000) Mastre


Mastre
tag

Így, több, mint egy hónap topik-csönd után csak beírom már a 18000. kommentet :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.