Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) JColee válasza proof88 (#17248) üzenetére


JColee
őstag

Szerintem legyünk innovatívak, és legyen mindjárt webhármas. :)
Egyébként szerintem is kipengethetjük.

(#17252) proof88 válasza JColee (#17251) üzenetére


proof88
addikt

én is beleadok a közösbe úgyh velem is számolhattok, DE NEM SZIMEZEK!
de csak keveset tudok beleadni mert nagyon le vagyok égve és még nem indult be a meló :O

[ Szerkesztve ]

(#17253) cila1 válasza proof88 (#17252) üzenetére


cila1
aktív tag

Te akkor bedobsz 12000Ft-ot mi meg álljuk a 375Ft-ot.
Így értetted? ;]
Köszi szépen hálásak vagyunk neked. :R

(#17254) JColee


JColee
őstag

Na szerver megy, Szabesz mindjárt kiírja a honlapra az adatokat.

(#17255) cila1 válasza JColee (#17254) üzenetére


cila1
aktív tag

szerver ok.
Kipróbáltam :C :R

(#17256) proof88 válasza cila1 (#17255) üzenetére


proof88
addikt

és ugye nagy tempóval esel be a kanyarokba? nem ilyen vasárnapi sofőr módra? ;]

(#17257) jozsi252


jozsi252
veterán

üdv

Nos kormányom még nincs de szivesen néznék 1-2 futamot, van lehetőség ilyenre rfactoron belül hogy belenézek a futamba vagy edzésbe?

phf1team.hu-t néztem amit írtatok de az oldal nem megy.

iPhone 13 Pro Max

(#17258) JColee


JColee
őstag

Cila, megy a szeró, honlapra kiírta Szabesz, hogy lehet pályát váltani.

(#17259) cila1 válasza JColee (#17258) üzenetére


cila1
aktív tag

Ok!
Köszi.

(#17260) proof88 válasza jozsi252 (#17257) üzenetére


proof88
addikt

http://www.ph-f1team.hu

amúgy van lehetőség letölteni futam közvetítéseket innen, kapp a phf1 mappára és ott vannak közvetítés videók ... jobbklikk és mentsd el gépre :) időmérők (Q) és verseny (R) általában külön videók :)

(#17261) proof88


proof88
addikt

Srácok!
Hamarosan nem csak a KERS&DRS progi jön ki rFactorhoz FSone-éknak köszönhetően, de a várva-várt jelenlegi verziója Spa-nak!!! És ebből lesz olyan verzió is, ahol az 1. szektor száraz, a többi vizes!

Videó

(#17262) cila1


cila1
aktív tag

Ezt írom be.
/callvote event 01
Nem megy tovább a pálya.Vagy nem ezt kell?

(#17263) jozsi252 válasza cila1 (#17262) üzenetére


jozsi252
veterán

/callvote nextrace ezt talán még megpróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#17264) JColee válasza cila1 (#17262) üzenetére


JColee
őstag

Írd ki az egészet, honlaponon megtalálod.
Egyébként 01_Bahrein_Fsone06 ezt kell.

(#17265) cila1 válasza JColee (#17264) üzenetére


cila1
aktív tag

Próbáltam ezeket sehogy sem jó.
shakir_06 //callvote event 01_Bahrein_Fsone06
01_Bahrein_Fsone06
/callvote event 01_Bahrein_Fsone06
01_Bahrein_Fsone06
Van még valami variácó?

(#17266) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

próbálkoztam felmenni szerverre.
elinditottam a játékot.
nem tudtam autót és csapatot választani.
az az opció üres volt.

mit hagyhattam ki ?

a telepitést ugy csináltam végig ahogy le van irva.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17267) JColee válasza cila1 (#17265) üzenetére


JColee
őstag

Jó lett volna, ha beírod a szeró hasfájását is. Most megnéztem, nekem azt írta, hogy két szavazó kéne ahhoz, hogy lehessen szavazást indítani. Ezt nme tudom, hol lehet beállítani, hogy elég legyen 1 is, majd ha erre téved Proof, megkérdezem tőle.
Egyébként átraktam Spa-ra, legyen itt egy fun futam vasárnap este.

(#17268) proof88 válasza JColee (#17267) üzenetére


proof88
addikt

hát figyelj. nem tudom :D átküldtem a fájlokat nézegesd a tartalmukat :D
ha egyedül van fenn cila akkor egyedül át kell tudnia rakni.
egyébként továbbra sem érem ez az oldalt és fingom nincs hol tárolja h ki van tiltva :D ja de, adatbázisban. ja rájöttem h abba bele tudok nézni ha tdnám melyik tábla az :D

(#17269) JColee válasza proof88 (#17268) üzenetére


JColee
őstag

Én is egyedül voltam fenn, és nem engedte. Adminként kellett átraknom.

(#17270) JColee


JColee
őstag

Lekapcsolom a szerót, megcsinálom, hogy más is tovább tudja rakni.
Na most tessenek fellátogatni.

akoska07 Amikor elindítod az rFactort, utána a vehicles fül alatt nyomj egy olyat, hogy show all, szerintem azelőtt csak a spykert vagy valami ilyesmi kocsit mutat. Ezután mindet mutatja majd (elvileg).

[ Szerkesztve ]

(#17271) akoska07 válasza JColee (#17270) üzenetére


akoska07
nagyúr

természetesen próbálkoztam azzal.
de semmi nincs ott csak az SC.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17272) JColee válasza akoska07 (#17271) üzenetére


JColee
őstag

Elvileg lennie kéne egy Ph F1 Team vagy ehhez hasonló nevű modnak is. Nézd meg a modok között, hogy ott van-e.

(#17273) akoska07 válasza JColee (#17272) üzenetére


akoska07
nagyúr

holnap ujra rakom az egészet.
vmi nem stimmel. (pedig a leirtak alapján csináltam)
a mod-ot látja,de az SC-n kivül nem lát mást.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17274) cila1


cila1
aktív tag

Nem tudom a TVstyle-t életre kelteni.Tipp?

(#17275) JColee válasza akoska07 (#17273) üzenetére


JColee
őstag

Akkor írd le, hogy mit milyen sorrendben stb csináltál.

(#17276) Frenky89 válasza akoska07 (#17273) üzenetére


Frenky89
őstag

Én mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva és elsőre tökéletesen működött.

(#17277) cila1 válasza JColee (#17270) üzenetére


cila1
aktív tag

Minden ok,tovább lehet rakni a pályát.

(#17278) JColee válasza cila1 (#17277) üzenetére


JColee
őstag

Akkor lehet tenni a kilométereket a szerverbe, meg a pályába, mert vasárnap este lesz egy futam (Spa).
Most szólok, hogy rossz helyen van a rajtrács, tudok a dologról, de ez van. :D

(#17279) cila1 válasza JColee (#17278) üzenetére


cila1
aktív tag

Én már mentem 9 kört. :D

(#17280) proof88 válasza JColee (#17278) üzenetére


proof88
addikt

így kell kinéznie

2006-ban nem volt Spa egyébként tehát ez 2005-ös verzió lehet.

(#17281) JColee válasza proof88 (#17280) üzenetére


JColee
őstag

Igen tudom, hogy nem volt. A vonalvezetés ilyen de nem ott vana célvonal, hanem a La Source után.

(#17282) akoska07 válasza JColee (#17275) üzenetére


akoska07
nagyúr

abban a sorrendben ahogy leirtad.

mostmár látszik minden autó.

most más probléma van :D

szerverre való belépéskor,betöltéskor meg áll a betöltés
és ezt irja hibaüzenetnek:

gMotor 2 error
Error loading global material MATERIA2921

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#17283) JColee válasza akoska07 (#17282) üzenetére


JColee
őstag

Melyik rFactor ez? Van külön f1nek? Próbálj single playerben felmenni ugyanarra a pályára.

[ Szerkesztve ]

(#17284) cila1


cila1
aktív tag

Nektek megy a TvStyle vagy csak én bénázok?

(#17285) proof88 válasza cila1 (#17284) üzenetére


proof88
addikt

nekem megy ;]

(#17286) Frenky89 válasza cila1 (#17284) üzenetére


Frenky89
őstag

Nálam nem megy, de nem is használtam soha. :) Viszont ez egész jónak tűnik egyelőre. Kis ráfordítással szerintem akár tök ugyan olyanra lehet beállítani mint a TvStyle-t.

(#17287) proof88 válasza Frenky89 (#17286) üzenetére


proof88
addikt

igen ez jó cucc, Horcsáék is ezt használják

(#17288) JColee válasza Frenky89 (#17286) üzenetére


JColee
őstag

Én még nyáron kirpóbáltam a ProCar mod mellett, de nem tetszett annyira, mert alt tabbal lassan tudtam csak ablakot váltani.

(#17289) cila1 válasza Frenky89 (#17286) üzenetére


cila1
aktív tag

Köszi az infót.
Működik csak nekem ennyi minden nem kéne a képernyőre.Most azzal kínlódok,hogyan tudom eltüntetni a felesleges szarokat.

(#17290) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Lenne még 1-2 kérdésem dfgt-vel kapcsolatban.

Mégpedig mi miatt van hogy pl középállásból mozgatom el, és akkor könnyebben lehet mozgatni a kormányt, viszont ha már mittudomén 100 fok körü járok akkor egy hangyányival nehezzen lehet mozgatni a kormányt, ezt lehetne valamilyen beállítással korrigálni hogy mindig ugyanolyan nehezen lehessen mozgatni a kormányt?

Illetve lenne 1 másik kérdésem hogy pl rfactorban lehet állítani hogy mennyire lehessen a kereket elforgatni? vagy csak azt lehet állítani pl logitech driverébe hogy 200 foknál forduljon el maximumra a kerék? Sry ha kicsit össze vissza írtam le, de a lényege hogy van-e olyan beállítás rfactorba hogy pl

200 fokos elfordulással a kerék teljesen elfordul balra pl, de ha állítanék valamit rfactorba akkor ugyanúgy 200 fokos kormányfordulás beállítással még jobban elforogna a kerék?

Illetve mennyire baj a kormánynak ha pl bevan állítva 400 fokos elfordulás és kicsit túltekerem? tehát érzem hogy sokkal nehezebb tekerni gondolom akkor lépi át a beállított fokot

sry ha kicsit hosszú voltam :U

iPhone 13 Pro Max

(#17291) JColee válasza jozsi252 (#17290) üzenetére


JColee
őstag

Első kérdésedre nem igazán tudok válaszolni, nekem ilyesmi nem tűnt fel. Szerintem egyébként a sebesség növekedésével fokozatosan nehezebb kormányozni (kerekek perdülete nő). Ha kikapcsolnád az FFB-t a játékban, és a logi driverében a centering springet (vagy ehhez hasonló a neve) nem 0%-ra állítanád, talán megszűnne a jelenség.

A kormány elfordulás szempontjából két érték a döntő. Az egyik a steering lock, a másik, hogy a kormányod hány fokot fordul. A lényeg: a steering lock azt jelenti, hogyha "teljesen" elfordítod a kormányt, akkor mennyit forduljon a kerék. A teljesent azért raktam idézőjelbe, mert ezt tudod beállítani a logi driverében. Vegyük észre, hogyha van egy olyan kormányod, ami 180°-ot tud fordulni, és van egy, ami 360°-ot, akkor ha az utóbbinál kétszer akkora kormányzárat állítasz be, azonos kormányelfordításra ugyanannyira fog kanyarodni a kocsi (persze ameddig mindkettőt tudod forgatni). Tehát még egyszer: driverben azt állítod, hogy a kormányodat hány fokig tudjad forgatni, rFactorban pedig azt, hogy ha elforgatod ütközésig a kormányt, akkor mennyire forduljon a kerék.

Szerintem a kormánynak nem árt, ha túltekered a beállított értéken. Én néha túltekerem, de nem játékban, hanem csak úgy, és még nem panaszkodott. Egyébként simán lehet érezni, hogy elérted a tartomány végét (olyasmi, mintha egy fizikai korlátozó elem lenne, szóval mintha felütközne valamin), ilyenkor meg hiába tekered tovább, nem fordul jobban a kocsi, szóval megtanulja az ember, hogy hiába tekergeti.

Remélem minden világos így.

(#17292) Kleroo válasza jozsi252 (#17290) üzenetére


Kleroo
veterán

Ez az erősödő tekerés nem abból ered,hogy beállítod mondjuk 400fokra a kormányt,és a leszabályzáson túl forgatod a kormányt?
Mert ugyebár nem fog kattanásra megállni a kormány az aktuális beállított foknál,hanem onnantól írtó nehéz tekerni-ezzel létrehozva a jelzést,hogy odáig "van"

Azért jövök ezzel a furcsa dologgal,amit azért csak nem rontassz el,mert másra nem tudok gondolni

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#17293) jozsi252 válasza JColee (#17291) üzenetére


jozsi252
veterán

Első bekezdésre válaszolva te hogy használod a kormány középrehúzást? gondolom magyarul ez akar lenni a centering spring, vagy úgykérdem hogy érdemes ezt a beállítást hagyni?

Második bekezdésnél már teljesen világos amit írtál, így már tudom akkor mi az a steering lock.

Amúgy még 1 dolgot akarok kérdezni hogy hol lehet azt beállítani hogy milyen nehezen lehessen a kormányt forgatni?

(#17292) Kleroo

Igen ez akart lenni, de akkor mostmár tudom hol a határ, könnyen meglehet érezni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#17294) JColee válasza jozsi252 (#17293) üzenetére


JColee
őstag

Én 0%-on használom a középre húzást (=centering spring). FFB erősségével állítom, hogy milyen erősen akarom forgatni a kormányt, én pl szeretem, ha erősen kell forgatnom. Egyébként menet közben az autó beállítása miatt visszatekeredik a kormány magától, nem emiatt nem kell külön centering spring. Amikor még a Momoval vezettem, akkor nem használtam FFB-t mert kényelmetlennek éreztem. Na akkor be volt kapcsolva a középre húzás.

(#17295) proof88 válasza jozsi252 (#17293) üzenetére


proof88
addikt

nem kell középrehúzás, az ilyen mű dolog lenne, de egy tisztességes szimulátor középre húzza ahogy számolja a fizikát.

JColee: a sebesség növekedésével fokozatosan nehezebb kormányozni - a sebesség növekedésével fokozatosan könnyebb kormányozni, mert csökken a tapadása a kerekeknek. Persze egyre nő a leszorítóerő, de túraautóknál az nem nagy, de nem emlékszem már h könnyült-e nagy sebességnél.

[ Szerkesztve ]

(#17296) jozsi252 válasza JColee (#17294) üzenetére


jozsi252
veterán

Amúgy azt nem értettem hogy miért lehet -100 - 100% ig állítani az ffb erősségét? mit csinál a kormány ha minuszba állítom?

iPhone 13 Pro Max

(#17297) Frenky89 válasza proof88 (#17295) üzenetére


Frenky89
őstag

Sztem is könnyebb kormányozni nagyobb sebességnél. :B

jozsi252: Pont az ellenkezőjét mint kéne. Egyébként vannak olyan szimulátorok, vagy plugin-ek amik ellenkező előjelű FFB-t kívánnak, de ez gyorsan kideríthető: ha egyenesen mennél, 100% az FFB erőssége, de az FFB kitépi a kezedből a kormányt és elfordul a kocsi, akkor valószínűleg pont -100%-ra kell állítani és fordítva.

[ Szerkesztve ]

(#17298) JColee válasza proof88 (#17295) üzenetére


JColee
őstag

A kerekek tapadása ugyanakkora marad. Nem tudom, te mire gondolsz. Ti arra gondolhattok, hogy álló helyzetben ugye nehéz tekerni. Ez amitt van, mert súrlódik a talajon a kerék, ahogy elforgatod. Ha menet közben tekered, akkor kevesebbet súrlódik. De szerintem ezen leragadni.

videjó

[ Szerkesztve ]

(#17299) proof88 válasza JColee (#17298) üzenetére


proof88
addikt

a gumi fájlban van is erre egy érték, hogy adott sebességnél a felére csökken a tapadása a guminak

(#17300) JColee válasza proof88 (#17299) üzenetére


JColee
őstag

Ja, én igazából mondtam. :D
Egyébként miért csökkenne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.