Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) lemusz válasza TheProb (#3893) üzenetére


lemusz
addikt

Te se voltál semmivel se jobb, amikor elkezdted fikázni az iobit progikat az FPS optimalizációs tippjeimből...

(#3902) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Látom egyesek még csak most másztak le a fáról. Kéretik megtanulni normális hangnemben beszélni, majd azután erre a fórumra visszatérni. Köszönjük.

szerk.: tudtam, hogy ebben a témában meg fog jelenni egy lemusz hozzászólás. :))

[ Szerkesztve ]

(#3903) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

(#3904) Jinxb1rd válasza jkrisztian (#3902) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

lol

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3905) jkrisztian válasza Jinxb1rd (#3904) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Én tudok viselkedni, rajtad kívül soha senkivel nem volt még konfliktusom itt. Erről ennyit. A jövőben hiába akarsz majd reagálni ilyen frappáns általános iskolás szúrjunk be egy gif-et stílusban mert nem fogom látni. Letiltom a bejegyzéseidet. Már ezért megérte támogatni a prohardvert. :C

(#3906) _drk


_drk
őstag

Valami lehetőség van gyakorlásra? Fegyverek hogy szórnak, melyikkel hogy érdemes pöcögtetni, melyiket lehet tunkolni.

Most is red dottal be van célozva a feje, lövöm lövöm semmi, az meg 2 találatból megöl.
Utána kis uzival tunkolnak szarrá, míg m1-essel ugyan úgy a fejét lövöm...

(#3907) lemusz válasza _drk (#3906) üzenetére


lemusz
addikt

Ez engem is érdekelne, de még nem vettem a fáradtságot hogy rákeressek. Béta szerveren biztosan lehet ilyet, de a rendes játékban is talán a custom meccsek között keresgélve.

(#3908) sagem válasza _drk (#3906) üzenetére


sagem
addikt

Sajnos nincs..illetve vannak custom szerverek, de azt csak a PUBG partnerek tudják indítani, kezelni. Jelenleg az a legjobb gyakorlás, ha egymás után nyomatod a játékokat, a statisztikákat úgy is havonta törlik, nem kell vele törődni :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3909) #73737728 válasza _drk (#3906) üzenetére


#73737728
törölt tag

rifle: nagyon kozelre tunkolhatsz, tavolra pontozz
smg: tunkolj, tavolra ne hasznald

(#3910) RaGi91 válasza _drk (#3906) üzenetére


RaGi91
senior tag

Semmi. A kezdés előtt az 1 perc. 20-30 fps-el :( Nekem is jól jönne, meg szerintem sokaknak.

(#3911) jkrisztian válasza _drk (#3906) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Jelenleg talán a legjobb módszer a gyakorlásra, ha egymás után nyomod a meccseket és igyekszel olyan helyre menni ahol előreláthatólag sok akció várható.

(#3912) Jinxb1rd válasza jkrisztian (#3905) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Yupp, te a viselkedés mintaképe vagy discordon is. :R

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3913) lemusz válasza jkrisztian (#3911) üzenetére


lemusz
addikt

Az a baj ezzel, hogy fél órát lootol és mire az igazi lövészgyakorlatra kerülne a sor az lepörög fél perc alatt amiből így vagy ő jön ki szerencsésen vagy nem. Ha azt a tűzpárbajt lehetne fél órán át gyakorolni álló és/vagy futkározó botokkal különböző távolságból különböző fegyverekkel, különböző armorral felszerelten, na az lenne az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#3914) gyuribácsi88 válasza Jinxb1rd (#3912) üzenetére

A múltkor 2 ilyen kis pelyhes bejött hozzánk a squad-ba, 3 perc alatt úgy összevesztek hogy 15 percet ordibáltak egymással, csak azért, mert az egyiknek nem jutott fullos loot 1 perc alatt. Már discordon is le kell tiltani sajnos az embereket, nem csak facebook-on. :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3915) jkrisztian válasza lemusz (#3913) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Jobb lenne az tuti, de sajnos abból kell főzni ami van. :O

(#3916) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mára kiégtem a játéktól. Kempelni kezdtem egy házban, mert valaki rámjött, vágta hogy valamerre ott lehetek. Jön fel, haha, majd sks-sel közelről jól megdarálom. 3 lövés után hirtelen kiürült a tár, 7 golyó az így eltűnt... :F

És ne égjek ki, hogy fos bug játék miatt halok meg.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3917) Mr.White válasza Jinxb1rd (#3916) üzenetére


Mr.White
senior tag

Töröld le.

(#3918) gyurkikrisz válasza Jinxb1rd (#3916) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Biztos mert kempeltél :U ;]

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3919) _drk


_drk
őstag

Közelre tunkolni? Akkor nincs akkora durva szórás mint a CS-ben? Azt is csak régen csapattam, itt is láttam hogy csak pöcögtetnek, így még közelre se nagyon tunkoltam még az uzival se, mert mondom 5. golyó már biztos a holdra megy.
Merre érdemes húzni, tunkolás közben?

Pugb.blog.hu-n olvastam a sniperes hatótávolságokat, na azokat érdemes elolvasni. Meg a páncélok is.

(#3920) Winne válasza gyuribácsi88 (#3914) üzenetére


Winne
nagyúr

Egyszer én is becsatlakoztam 3 sráchoz, akik a halál után elkezdtek egymással fullba ordibálni, hogy a másik hogy lehet ilyen fa*z és miért nem őt szedte fel tűzharc helyett, meg hasonlók, majd valahogy betalálták a 3-at is, aki akkor bas*ódott fel és elkezdett ordítani, én meg ültem a monitor előtt tágra nyitott szemekkel, hogy mivan? Ez egy játék, sosem kiabálnék senkivel, hogy mit miért, vagy miért nem csinált és hogy mit keresek én itt, frankón kellemetlenül éreztem magam. Illedelmesen megköszöntem a játékot és mentem a dolgomra, a játéktól is elment a kedvem.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3921) TheProb válasza _drk (#3919) üzenetére


TheProb
veterán

mert mondom 5. golyó már biztos a holdra megy :DDD :DDD

Amúgy CS ebben a király, ez tény. Ezért is nem szeretem. Kb ha 3 centiről tunkolod a gyereket, akkor se találod el már a 3. skulóval se, mert az már a hátad mögé megy. :D

(#3897) tepenzed:Te vagy a kretén és neked áll feljebb/sértődsz meg? :D Oké. "Ne szólj hozzám légyszi! köszi" Remélem azért holnap kialszod magad a délutáni pihi alatt, mert az óvónénik morcosak lesznek. :D

(#3898) Årpi : Én se azért lobbiztam, hogy terjesszünk dezinformációkat, hanem azért, hogy ne basztassuk a másikat és személyeskedjünk ok nélkül.

(#3901) lemusz:Én csak szívtam a véred az 1-2 baromság miatt, ami mellett annyira kardoskodtál és persze szintén személyeskedtél velem egyből.

Na de mindegy, akkor öljétek egymást továbbra is. :P

(#3920) Winne: Csak a felszedős témára: Amúgy eddig összesen 1 emberkével játszottam eddig, aki tudta, hogy illene füstöt dobni akkor, ha fel akarunk valakit szedni. Fura amúgy, hogy kb senki nem használ füstöt ilyenkor, pedig K sokat segít és hatványozottan nagyobb az esélye, hogy megmentsünk egy földön fekvőt.
Amúgy szerencsére én még ilyen pisisekkel nem játszottam, bár nem is keresek mate-ket a "nagy" pubg hun disc szerveren. pont ezért.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3922) Årpi válasza TheProb (#3921) üzenetére


Årpi
őstag

Én nem fogom használni addig a füstöt amíg teljesen kliens oldali. Illetve nagyon ritkán, de volt már olyan, hogy könnyesre szopattak vele mert náluk valszeg nem ott látszódott a füst, de volt hogy én is ki tudtam szedni egy duot mert azt hitték védve vannak.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3923) TheProb válasza Årpi (#3922) üzenetére


TheProb
veterán

Ez elég gáz, "jó" tudni. :S

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3924) KisTücsök válasza _drk (#3919) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nincs olyan durva, viszont ez szerintem rosszabb, mert azontúl, hogy elkezd felfele lőni, teljesen random, hogy mikor melyik golyó merre megy pontosan, szóval tanulni sem lehet. Csak annyit csinálhatsz, hogy elkezded lehúzni, de folyamatosan. Kiegészítőkkel persze könnyebb a helyzet. Lobbyban lövöldözz konténerekre, látni fogod.

(#3925) #73737728 válasza Årpi (#3922) üzenetére


#73737728
törölt tag

A fustben engem az irrital, hogy nem konstans. Teljesen random, hogy ha eldobom, akkor merre fog nezni a fujo fej. Volt, hogy eldobtam es az egnek allt. Felfele fujta a fustot es semmit nem takart ki.

(#3926) Årpi válasza TheProb (#3923) üzenetére


Årpi
őstag

Asszem májusban volt róla szó, hogy vannak szerver oldali részei is (pl. az irány, de nem teljesen működik megfelelően (ezt maga PU nyilatkozta)). Így azóta nem igazán szeretem használni, de persze ilyen felszedéses eseteknél simán jó lehet sokszor.

(#3925) hugopareiros:

Az meg a másik, hogy nagyon random irányokkal dolgozik.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3927) Jinxb1rd válasza TheProb (#3921) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én játszottam a ph discordon valakikkel, lehet épp veletek, ahol szintén ez történt. :DDD Épp kérdeztem a nagy esemény előtt, hogy füstgáránátot, gránátot senki nem veszi fel? Nem, minek...

Aztán pár momentummal később el lett lőve a csapat a mező közepén, eldobtam párat és sikerült legalább egy embert így felszedni. De nem csak erre lenne jó, hanem arra is, hogy eltereljük az ellenség figyelmét, de nem szedik fel lol.

Az viszont tényleg gáz, hogy kliens oldali, az meg méginkább, hogy simán ki lehet kapcsolni konfigon keresztül. :(

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3928) KisTücsök válasza Jinxb1rd (#3927) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Az viszont tényleg gáz, hogy kliens oldali, az meg méginkább, hogy simán ki lehet kapcsolni konfigon keresztül. :("

lol ez komoly?

(#3929) Winne válasza Jinxb1rd (#3927) üzenetére


Winne
nagyúr

Én a fraget és a smokeot felszedem, de kb csak a végjátékban használom. (viszont egyre többször) :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3930) Jinxb1rd válasza KisTücsök (#3928) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hááát... én tudom melyik paranccsal lehet, kérdés hányan tudják ezt rajtam kívül. :DDD

We are only Stardust...

(#3931) vaakuum válasza Jinxb1rd (#3916) üzenetére


vaakuum
addikt

hoppá---én is jártam így, de utólag azt hittem, hogy elfelejtettem tárazni...pedig mindig tárazok. Nem is értettem akkor. Nekem két lövést sikerült leadnom, és klikkegett a fegyó.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3932) TheProb válasza Jinxb1rd (#3927) üzenetére


TheProb
veterán

Nemtom, én sose mondtam füst-re, hogy minek felvenni.
Egyedül a stun grenade-et nem szoktam felszedni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3933) cintula187 válasza KisTücsök (#3928) üzenetére


cintula187
addikt

Ezt hogy értitek, hogy kliens oldalon?Konfigon keresztül?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3934) TheProb válasza cintula187 (#3933) üzenetére


TheProb
veterán

Mindenkinél eltérően szállhat ugyan abból a gránátból jövő cucc, mert nem a szerver "jegyzi".

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3935) olle válasza TheProb (#3934) üzenetére


olle
senior tag

Most már értem. :D nem szedem fel többet a füstöt.

PlayerUnknown írta régebben.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#3936) cintula187 válasza TheProb (#3934) üzenetére


cintula187
addikt

Atyaég és ez másnál is így működik? Akár H1N1 vagy COD multiban?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3937) RaGi91


RaGi91
senior tag

Jujj de szép a távoli textúra néha. Így szúrj ki valakit az ablakba :DDD

(#3938) core i7


core i7
addikt

Na nemhittem volna ,hogy leszek ebben a játékban első valaha soloban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3939) etejedu válasza RaGi91 (#3937) üzenetére


etejedu
őstag

Ezekről beszéltem pár havernak, persze most épp a tiédből se látunk semmit...

(#3940) RaGi91 válasza etejedu (#3939) üzenetére


RaGi91
senior tag

Jobb gomb, megnyitás új ablakba?

(#3941) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ez a discord csoport dolog hogy működik? Magát a progit az elejétől kezdve használom, de csak arra hogy felvettük egymást cimbivel, és beszélünk rajta. Jó lenne valakivel menni squadban amikor nincs elérhető ismerős.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#3942) etejedu válasza RaGi91 (#3940) üzenetére


etejedu
őstag

:R

(#3943) TheProb válasza DrTechnoid (#3941) üzenetére


TheProb
veterán

Csatlakozol a bemutatóban lévő linken keresztül a szerverhez, ott lesz a LFT szoba, ott tudsz írni, ha valakikkel mennél valamit.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3944) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Sziasztok!

3440x1440-ben futtatom a játékot egy GTX970-el, ami hát nem egy optimális helyzet azt tudom, ezért levettem mindent low-ra, így az fps játszható simán, ezzel nincs gondom. A célzás során viszont feltűnt, hogy elég zavaró input lag-om van. Ez más játékban nem jelentkezik (pl. BF1), csak itt valamiért. nincs valakinek ötlete, hogy mi okozhatja?

(#3945) lemusz válasza -FreaK- (#3944) üzenetére


lemusz
addikt

Előre renderelt képkockaszámot leveszed 1-re az csökkenteni tudja az input laggot, de az fps-edet is...

(#3946) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

Üdv újra!
Előző posztban kértem segítséget a játékhoz a konfigom miatt.Kipróbáltam a játékot szigorúan very low beállításokkal és lényegében játszható, de idegesítő. Még nem teszteltem ki teljesen, viszont a legutóbbi meccsen játék közben is állítgattam dolgokat lehet hogy azért állt elő ez a helyzet. A repülőgépút alatt szaggat, de ezt máshol is láttam. Viszont akkor a memóriát is megtölti, és földet érés után legalább 30-40 másodpercig dobja le az fpst hogy addig nem lehet csinálni semmit. Viszont ezután kb 1 GB-nyi ramot kitölt és innen már 60 körül szaladgál. Nyilván jelenettől függ az fps de 30 alá nem láttam beesni. A lényeg hogy lehet játszani 4gb-vel de egyáltalán nem éri meg. Kelle hozzá még 2gb és akkor kibékülnék vele. Videókártyát a proci sokszor kihajtja, jelenleg 4,2-re húztam.Van hogy a proci is elfogy , sajnos akkor nincs mit tenni. Nos, remélem gyarapíthattam a fórum tudástárát :DDD

V6

(#3947) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap squadba mentünk 4-5 kört, általában top10-ben voltunk, nagyon jó móka, tegnap este nekem mindig minden esett, ment is a végén a röhögés, valakinek kellett valami nálam mindig volt:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3948) Winne válasza kisza25 (#3947) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez a squad legnagyobb előnye egyértelműen, össze lehet tenni ami van és szépen szét lehet osztani. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3949) RazoR


RazoR
veterán

Remélem ezt hamarosan belerakják, hasznos lenne!!

(#3950) cintula187 válasza RazoR (#3949) üzenetére


cintula187
addikt

Nagyon esedékes lenne.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.