Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

914mb patch

https://twitter.com/PUBATTLEGROUNDS/status/903137295758352384

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#4652) Stylerr


Stylerr
addikt

Steam mobilappról miért dob hibát, hogy nem tud csatlakozni a szerverekre, mikor meg akarom erősíteni egy tétel eladását?

(#4653) spanglee001 válasza Stylerr (#4652) üzenetére


spanglee001
addikt

a steam kínlódik én sem érem el a raktáramat sem a mai napon

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4654) TheProb válasza MarkusSchulz (#4651) üzenetére


TheProb
veterán

Pöcs notesz-t nem tud valaki linkelni?
Vagy csak ez lenne majd 1 gigás update? :F

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4655) kisza25 válasza MarkusSchulz (#4651) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Már tölthető, vagy csak lesz?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4656) regener válasza kisza25 (#4655) üzenetére


regener
veterán

Tölthető, viszont nincs patch notes a Gamescom cuccok kivételén és a Twittch ikonon kívül :C

(#4657) saen válasza kisza25 (#4655) üzenetére


saen
Topikgazda

Már reggel tölthető volt. Nincs benne semmi extra, csak ami elhangzott.

(#4658) ReFleXx


ReFleXx
addikt

nalatok sem frissul a statisztika a mai peccs óta?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4659) saen válasza ReFleXx (#4658) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem, mivel reset van és szólni fognak mikortól indul újra nulláról. Kb holnap reggel környéke.

(#4660) Årpi válasza ReFleXx (#4658) üzenetére


Årpi
őstag

[link] :R

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#4661) regener válasza ReFleXx (#4658) üzenetére


regener
veterán

Reset után 24 órán át nem ment statot.

(#4662) ReFleXx


ReFleXx
addikt

uhh, koszi all :D
a resetrol hallottam, de a 24h-s rank suspendrol nem

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4663) Lokids


Lokids
addikt

Egy igazi box meccsben volt részem nem várt eredménnyel. :)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4664) Jinxb1rd válasza Lokids (#4663) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Boxolásnál ugorj és céloz fejre, mert ha a másik teszi, mint itt, akkor könnyű célpont leszel.

We are only Stardust...

(#4665) RazoR


RazoR
veterán

3x lőttek le most úgy, hogy fingom se volt, hogy honnan lőnek..... :(((

(#4666) PeL


PeL
addikt

Benéztünk squadban AS szeróra két meccs erejéig, meg NA-ra 1 meccs erejéig, mind 3 meccs win :DDD

(#4667) Stylerr


Stylerr
addikt

100ról levettem 95re a Screen Scalet, aztán így már be se esik 60 FPS alá, 70-80 megvan, és grafikai romlás se szembetűnő, elvégre csak 5-el vettem le.

(#4668) gyuribácsi88 válasza RazoR (#4665) üzenetére

Pont néztem ma egy stream-et, Shroud meg Grimmz játszottak (duo-t), ugye egyik se valami béna játékos :D és őket is lőtték, de fogalmuk se volt hogy honnan, majdnem meg is ölte őket 1 ember, szóval azért nevetek mikor itt az megy a fórumban hogy márpedig mindent lehet hallani, és az irány is húúú de nagyon könnyen beazonosítható. Persze nyilván, a profik nem tudják beazonosítani, a ph fórum játékosai meg igen :DDD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4669) infectedmann


infectedmann
őstag

Nem tudom nektek volt e már ilyenhez szerencsétek. Két külön UAZ-zal ment a 4-es squadunk, az egyikben hárman egy srác meg egyedül. Az "különcködő" srác egy ellenséges UAZ-zal ütközött szemből full gázzal. Az övék felrobbant, de mindkét UAZ felrepült, a felrobbantból kipotyogtak a hullák repülés közben, meg a "különcködő" srác is belehalt az akcióba.

Annyira sajnálom, hogy nem volt valami felvevő bekapcsolva, vagy valaki nem streamelt a csapatból, megért volna egy klipet meg youtube feltöltést.

(#4670) ReFleXx válasza infectedmann (#4669) üzenetére


ReFleXx
addikt

youtube tele van ilyen videokkal mar :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4671) Winne válasza gyuribácsi88 (#4668) üzenetére


Winne
nagyúr

Engem pont a hang vert át az előbb, mentem egy solot, úgy lettem második, hogy fedezék nélkül a partra szűkült, egy srác a vízben volt, néha kiment a hajóra lövöldözni, általában a kékben, de 3-an lőtték, gondoltam csak meghalt, miután a város felől jött a lövés hangja, mikor csak ketten voltunk, én persze kerestem, mint egy bolond, de nem volt semerre, vissza is néztem valszeg a kékben volt továbbra is a hajón, 3 killel nyert.

Nem sajnálom tőle, az első winje, most 100%-on áll EU-n, legalább lett egy jó napja. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4672) infectedmann válasza ReFleXx (#4670) üzenetére


infectedmann
őstag

Hát én esküszöm kerestem, hogy UAZ crash, UAZ frontal crash, de nem találtam semmit. Potato vagyok :(

[ Szerkesztve ]

(#4673) Winne


Winne
nagyúr

Silenceres fullos kar, fullos m416 és red zone kill egy két szintes épületben. Ennyi mára..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4674) vzsryl válasza gyuribácsi88 (#4668) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szerintem a hangok irányának és távolságának meghatározásához nem profi játékosnak kell lenni, hanem inkább vájt fülűnek és nem árt ha rendelkezik az ember egy normális forrással is, aminek a fogalmát a gamer foshallgatók nem elégítik ki.
A profi játékosok nem a hallásuk miatt profik, hanem inkább a reflexük, játék intelligenciájuk és aimjuk miatt.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4675) kisza25 válasza Winne (#4671) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

volt tegnap egy olyan köröm, hogy elég sok enemyvel összeakadtam soloban, 5-öt öltem, de még 30-an éltünk, viszont a sok összecsapás miatt már 2x szűkült úgy hogy én még nem értem be a kékbe sem, nemhogy a fehérbe.
Szóval esélytelenül messze voltam, még járművel sem értem volna be a fehérbe, ami a környéken nem volt. Viszont volt nálam 3 medicpack és 25 bandage, elkezdtem magamat gyógyítani (ekkor még 25-en éltek) és 15-ik lettem:P
Mikor felgyógyítottam magam mindig haladtam, de teljesen esélytelen volt a hídon haltam meg és a sziget túloldalára szűkült

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4676) infectedmann válasza kisza25 (#4675) üzenetére


infectedmann
őstag

Tegnap én is mentem egy ilyet, már nem emlékszem hányadik lettem, de én is valahol tizedik-huszadik hely között.

Mondjuk én azért indultam el későn, mert szólított a természet és már nem bírtam tartani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4677) [-HERO-] válasza Winne (#4673) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Hiaba bujsz el epuletbe, ugyan annyi mintha mezon allnal :)
Sajnos a hazak sem vedenek meg.

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#4678) kisza25 válasza infectedmann (#4676) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

múltkor úgy nyertünk egyet squadban, hogy a gyerek felébredt, elmentem csináltam neki kaját (mondjuk ez kb 2 perc nekem) és utána rohantam a többek után, nem lootoltam, csak egy pisztoly volt nálam, aztán nagy nehezen beértem a többieket, mert találtam járművet, valahonnan lett egy ak-m meg 2x scope és behúztam a végét:D
Röhögtek is a többiek, hogy elmentem "peluscserére" és még így is behúztam :DDD

Tegnap 2. hely volt a legjobb, mező közepére szűkült, én megint lemaradtam valami miatt, többiek röhögtek, hogy a mező közepén hasalok ők meg házban vannak, betoltam 2 redbullt és egy paintkiller-t vagy mi a tököm és kúsztam ezerrel. Egy szűkülést be tudtam kúszni.
A többiek tűzharcba keveredtek és meghaltak, persze nem oda szűkült ahol voltam így felpattantam és elkezdtem cikcakkban szaladni a nyílt mezőn, a többiek spectában néztek és röhögtek, persze folyamatosan lőttek rám, de csak 1db találat ért.
Beértem a fehérbe és hasra vágtam magam és 3 lövéssel leszedtem a gyereket aki a mezőn táncoltatott, mert pont akkor tárazott:D
Ekkor már csak 4-en voltunk, közben kiszúrtam én is egy gyereket 2x rálőttem, de elbújt, egymást lőtték már nagyon nagyon picire volt szűkülve, persze végig kúsztam a fehérbe, mert ilyenkor a kék már nagyon gyorsan öl.
Ketten maradtunk, megláttam a gyereket, de mire ráfordultam 1 fejlövéssel kifektetett.
Ilyen meccs után még a kezem is remeg, rohadt jó ez a játék:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4679) etejedu válasza kisza25 (#4678) üzenetére


etejedu
őstag

Ok 2 perc mig megcsinálod a kaját de ki etette meg?
Vagy ott van veled egy hintaszékben és elnyammogja a tápot?

(#4680) _drk válasza gyuribácsi88 (#4668) üzenetére


_drk
őstag

Hely és szituáció függő szerintem.
Volt már hogy hallotam honnan lőnek, de legtöbbször, főleg végjátékban Fogalmam nincs.

Ha abból indulunk ki hogy messzi lövéseket hallod, hol megy a csata.
Lehet közelről annyira hangos hogy mindenhonnan hallod.

(#4681) Lokids válasza _drk (#4680) üzenetére


Lokids
addikt

És ha még esik is, akkor főleg ráb@szol.
Tegnap 10. lettem, mert mikor lootoltam a gyereket, rám lőttek, és én meg voltam győződve, hogy előröl, fedezékbe mentem, majd meghaltam. És akkor látom, hogy mögülem rohan a gyerek.
Amúgy az eső hangerejét nem lehet valahogy lejjebb venni? Hangosabb, mint a fegyverlövés, ami azért nonszensz.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4682) kisza25 válasza etejedu (#4679) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A párom, csak ő már alszik 10 körül én meg ~éjfélig játszok, felébred a gyerek megcsinálom neki a flamót ő meg megeteti.:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4683) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Ti nem szoktatok megijedni, amikor hirtelen rátok lőnek? Felvettem a hangerőt, hogy jobbna halljam a lépteket, hangokat, de amikor meglepetésből néha megrotálnak, néha olyan szinten megijedek, hogy inkább azért lőnek le, mer megnyomom a windows gombot meg hasonlók :D

btw, megjött az új gépem, nagyon kiváncsi vagyok, hogy fog futni a játék és mennyit dob a játékélményen, hogy kevésbé szaggat. :K

We are only Stardust...

(#4684) RazoR válasza Jinxb1rd (#4683) üzenetére


RazoR
veterán

Dehogynem, néha úgy megugrok hogy majdnem hanyattesek a székkel. Utoljára a Resi 7 közben ijedtem meg enniyre! A kedvencem az volt, mikor gyanútlanul lootolgatok a házban, kinyitok egy ajtót és pofánlőttek a fürdőből shotival, ott kiszaladt a számon egy elég cifra mondat is! :DDD

(#4685) infectedmann válasza Jinxb1rd (#4683) üzenetére


infectedmann
őstag

Az első pár óra játékban még össze csináltam magam, rángattam az egeret össze-vissza, de most már rögtön próbálok bújni meg nézni honnan lőnek. Persze van amikor instant halok és esélyem sincs vissza lőni meg healelni. Az első szűkülés után minden zárt épületben és szobába úgy nyitok be, hogy lehet ott valaki.
Amitől még szívbajt kaptam az elején, az az esős mapon a villámlás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4686) ReFleXx válasza infectedmann (#4672) üzenetére


ReFleXx
addikt

[link]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4687) kisza25 válasza Jinxb1rd (#4683) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

dehogynem, sokszor akkorákat ugrok még a párom is megijed nem csak én:D
Múltkor párom mögöttem vasalt, ki lootoltam a házat, minden ajtó csukva volt és mindenhol volt szajré, utolsó ajtót kinyitom és pofán lőnek sotival, olyat ugrottam, és talán valami hangot is adtam ki, hogy párom is majdnem elejtette a vasalót és mérgesen kérdezte mi volt ez, mondom semmi csak megilyedtem:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4688) niof válasza Winne (#4673) üzenetére


niof
addikt

Velünk is volt hasonló squadban, 2 szintes épület (a nyitott garázsos) az alsó részén csereberéltük a lootot, red zone. Mondja haver, várjuk meg, utána go. Bombázás. Egyszer csak az egyik robbanás a fölöttünk lévő szoba felől a tetőn átrobbant. Nem halt meg senki, de az összes ajtó és ablak kitört körülöttünk. Kb beszartunk... :DDD Viszont volt rá példa, hogy szólóban nem volt járgányom, és futottam, jött a kör, nem volt idő kerülni. Red zone fölém. Na, mondtam, szopó, de ez van. Robbanások körbe körülöttem, de karcolás nélkül átértem rajta. Szóval, a ház sem biztos, hogy megvéd, de inkább szerencse kérdése.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#4689) RaGi91 válasza niof (#4688) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én általában nem kerülöm ki a red zone-t (csak ha nagyon jó lootom van). Eddig még nem ölt meg, pedig vagy 20-30-on már átautóztam, futottam, lootoltam, harcoltam. Statisztikailag nincs értelme kikerülnöm. Majd ha meghalok 2-3x egymás után, megfontolom.

[ Szerkesztve ]

(#4690) niof válasza RaGi91 (#4689) üzenetére


niof
addikt

Ha szólozok, akkor én sem mindig, pláne járművel. Nagy eséllyel átér az ember gond nélkül. Viszont haverjaim valamiért nagyon fosnak tőle, megjelenik fölöttünk, vagy amerre épp mennénk, és már kerülünk/bújunk is... (Squadban általában haverom vezet, mert a jelenlegi gépem finoman szólva sem nagyon alkalmas ehhez a játékhoz, és nehogy vezetés közben kifagyjak. Volt már rá példa sajnos...)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#4691) cintula187 válasza Jinxb1rd (#4683) üzenetére


cintula187
addikt

+1

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4692) kisza25 válasza RaGi91 (#4689) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mi jártunk úgy, hogy az egész squadot kicsinálta, engem már házban is kapott el az ajtóban, mielőtt beértem volna, olyan 2-3x haltam már miatta, de én sem szoktam kerülgetni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4693) infectedmann válasza RaGi91 (#4689) üzenetére


infectedmann
őstag

Engem eddig egyszer knockolt, de szerencsére még engem sem ölt meg a redzone.

(#4694) Cseri0058 válasza RaGi91 (#4689) üzenetére


Cseri0058
őstag

Engem a redzone házban ölt meg....

(#4695) _drk válasza Cseri0058 (#4694) üzenetére


_drk
őstag

Engem is. A ház nem véd meg!

Azóta menekülök belőle, főleg ha jól állok.

(#4696) Sati1984


Sati1984
tag

Annyiban csalódás nekem az új update, hogy a memory leak dolog még mindig nincs megfixálva - az én konfigommal sajnos 4-5 menetenként (de lehet, hogy inkább 2-3) újra kell indítani a játékot, sőt, az egyik squados gém végén 3 FPS-re vissza is esett, és le is lőttek azonnal. Kialttabolva láttam, hogy 91%-nyi a memóriahasználat, pedig csak TS meg Steam ment a háttérben, semmi más.

Amikor jó, akkor gördülékeny (persze minden low-on, kivéve a textúrákat, ami mediumon van), szóval jó lenne, ha ezzel csinálnának valamit.

Tudom, EA, de akkor is már azért lassan fél éve kinn van a játék, és ez azért egy igen nagy gond, ami szerintem jó sok olyan embert érint, aki nem tud PC-t fejleszteni a közeljövőben. :O

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#4697) tepenzed válasza Sati1984 (#4696) üzenetére


tepenzed
őstag

a 2 gb vramból nem csordulsz ki? csodálkozom, hogy elég neki annyi, azért manapság az már kv kevés

[ Szerkesztve ]

(#4698) Sati1984 válasza tepenzed (#4697) üzenetére


Sati1984
tag

Nem, az a két problémám szokott lenni a játékkal, hogy a harmadik-negyedik meccsnél (ha nem indítottam újra előtte), akkor landolás után kegyetlen szaggatás van és kerreg a vinyó, mert nem tudja betölteni időben a textúrákat, amik körülöttem vannak. De az előtte lejátszott 1-2 meccsnél ez nem volt, tehát általában elég lenne az a 2GB VRAM, csak valami programozástechnikai dolog nincs megoldva, és szerintem nem kezeli rendesen a VRAM-ot.

A másik dolog amit írtam, hogy néha memory leak van (ez teljesen kiszámíthatatlan) és akkor elkezdi megenni a RAM-ot. Szintén inkább harmadik-negyedik meccsnél fordul elő, az első két meccs szinte mindig sima. Valami nagyon nincs rendben itt a memóriakezeléssel tehát.

Ami még elő szokott fordulni, hogy az inventoryt megnyitva akad be egy 4-5 másodpercre, ezért nem is fáradok azzal, hogy TABlootoljak, mert gyorsabb felkapkodni mindent, mint várni, hogy magához térjen a játék és betöltse a játékosom modelljét az inventory képernyőre, ami eleve hülyeség, hiszen annak amúgyis mindig benn kéne lennie a memóriában - ergo itt is a memóriakezelésre lehet visszavezetni a problémát.

Egyik haverom egy i3-as procival, sima 750-nel (1GB VRAM) és szintén 8GB RAM-mal nyomja, igaz kicsit alacsonyabb felbontásban (én 1920*1080-ban) szintén szinte minden low-on nála (csakúgy, mint nálam) és neki semmi gondja nincs, se memory leak, se textúratöltögetés, semmi. Amikor duózunk vele, akkor szoktunk is mindig röhögni, hogy inkább ő vezessen járműveket a gyengébb gépével, mert nekem néha beakad meccs közben, amikor járművel megyek. Szóval ez tényleg az optimalizáció hiányának számlájára írható, mással nem tudom magyarázni. Hisz látod, 1GB VRAM is elég hozzá :D :D :C :DD :D :DD

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#4699) niof válasza tepenzed (#4697) üzenetére


niof
addikt

Az én laptopomban is annyi van a dedikált kártyán, csak én nem szoktam újraindítgatni. Megvárom, míg kifagy magától. Egy esetet kivéve, mikor az árnyékok nekiállnak stroboszkópot játszani. :DDD
De már épülőfélben van a játékra szánt asztali, abban kicsit több VRAM lesz.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#4700) kisza25 válasza _drk (#4695) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de a 2, vagy több szintes

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.