Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) ingalls válasza kisza25 (#3191) üzenetére


ingalls
senior tag

GG! Nekem 150 óra alatt 1 csirkém volt eddig :)
Öreg Béefes becsípődések nem hajlandóak megszűnni! :B

[ Szerkesztve ]

(#3202) kisza25 válasza ingalls (#3201) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

itt a kerüld a konfliktust kifizetődőbb, a végén mindenképpen lesz tűzharc.
Mit mondjak bf-re ~5000 óra pub+ war, nekem is beidegződött, hogy tűzharccal tudjam le a dolgokat. Mondjuk bujkálni nem bujkáltam, csak lopakodtam, meg füleltem, taktikáztam, a végére kerestem a mezőn egy védhetőbb helyet, mert nyílt terepen lett vége a körnek:)
Bevallom a végén mikor már csak 5en voltunk minden idegszálam befeszült, nehéz volt nem kapkodni:B

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3203) vzsryl válasza kisza25 (#3202) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha körön kívül vagy, akkor célszerű kerülni a konfliktust, de belül nyugodtan le lehet vadászni 1-2 ellenfelet. Utána végjátékig kuss, és meg kell várni, míg az utolsó elő nem bukkan.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3204) kisza25 válasza vzsryl (#3203) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

még nagyon tanulom a fegyvereket is, összesen öltem eddig vagy 10-et.
Mikor első lettem, 1-et öltem menet közben, a végén meg mikor már 4 -en voltunk 2-őt.
Fogalmam sincs melyik fegyver milyen távolságig hatásos és mennyit sebez, mennyit ér egy sisak, vagy egy mellény, vagy egy serpenyő a hátadon:D
Mai nap azt tervezem, hogy belemegyek a sűrűjébe csatázni, hogy teszteljem a fegyvereket:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3205) Winne válasza kisza25 (#3204) üzenetére


Winne
nagyúr

A legnehezebb sztem az, hogy ráérezz arra, hogy az adott fegyverrel ami a kezedben van, az adott távolságra hova kell vele lőni. Elé, fölé, rá, mennyivel. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3206) kisza25 válasza Winne (#3205) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ezt én úgy próbálom kivédeni, hogy mindenkit közelről szedek le:P, ha messze van, akkor odalopózok, ha meg észre vesz, akkor spuri és bevárom valahol, próbálok helyzeti előnyhöz jutni, ha már nem ismerem a fegyvereket:D Álltalában fejre célzok, akkor valahol csak eltalálom:D Mondjuk nagyon nehezen veszem észre az ellent ennyire lebutított graffal, vagy ez amúgy is ilyen? :F
Eddig nagyon hiányzott a kuszás, egyszerűen bármit nyomtam nem hasalt le, na majd ma:D
A fegyverekhez elég jól tudok alkalmazkodni, csak párat ölni kellene velük.
BF3-4-ben is az volt a heppem, hogy minden fegyverrel legalább 500-at öljek (bf3 83 fegyver 500+ kill, bf4 113 fegyver 500+ kill):)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3207) Winne válasza kisza25 (#3206) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez amúgy is ilyen. :K

Túl sok dolog van, amire figyelni kell és nagyon nagy a pálya, én is nehezen veszem észre őket. :((( :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3208) HdRew válasza #32256704 (#3058) üzenetére


HdRew
őstag

Bocs srácok, ez már ahogy nézem lerágott csont, de azért nekem is lenne véleményem.

Volt a CSGO-s összehasonlítás, hogy van, akinek rush b-ből áll az egész.. Nem azt mondom, hogy el kell ítélni azt, aki ebben a játékban kempel, mert ez is része a dolognak. Na de aki 4 körön keresztül nem öl meg egy embert sem, az ne jusson már be a döntőbe. 1 körben azt mondom benne van, 2 körben úgy-ahogy, 3 körben már azt mondom, hogy elég vicces, 4 körben pedig már szánalmas.

Még nincs meg a játék, lényegében csak a twitch-et bújom, persze nem lehet mindenki Grimmmz, hogy a szerver ötödét leölje egyedül, de:

Ha megölsz egy embert, ki tudod lootolni, ami jobb fegyvert, scope-ot, med kit-et, páncélt tartalmazhat, persze, nem eszetlenül kell a playerekre rohanni, viszont elszomorító, hogy egy ennyire konzervatív taktikával eredményt lehet elérni egy kupán.

Igen, ehhez talán még több ész is kell, meg szerencse (a kör miatt), csak ennek milyen élvezeti értéke van?

Nem jobb mondjuk, ha van 1-2 extra ölésed is? (PL. tegnap Nessaj hogy örült a killjének, ami tényleg tök jó volt :D)

(#3209) saen válasza HdRew (#3208) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem a játékost kell szidni, hanem a szabályokat. Az óvatos játék része a dolognak, persze a 4 meccs alatt nulla az azért extrém.

(#3210) TheProb válasza gyuribácsi88 (#3189) üzenetére


TheProb
veterán

np

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3211) kisza25 válasza HdRew (#3208) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az a helyzet, hogy nem olyan egyszerű ám ölni, amikor meg sem találod az enemyt:D
Olyan nagy a pálya, hogy elveszik rajta a 100 ember:)

Más: A járműveket minden fegyver sebzi?
Winne: azóta top21-nél nem tudtam jobbat, mondjuk este már squadban nyomtunk 2 kört, de már az elején elhagyott a szerencsém :P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3212) Winne válasza kisza25 (#3211) üzenetére


Winne
nagyúr

Majdnem minden, de sok kell az autókba, a szélvédőn és az ablakokon keresztül ki lehet pötyögtetni az embereket viszont. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3213) guftabi96 válasza kisza25 (#3191) üzenetére


guftabi96
addikt

Mi már körök óta csak szenvedünk (szerintem már vagy 6-ot lejátszottam úgy, hogy killem se volt), te meg megveszed, és egyből jön a csirkevacsora :D
Colonel100 itt se viccel :DDD

#KeepFightingMichael

(#3214) kisza25 válasza guftabi96 (#3213) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A bipodos kést kell csek megtalálni, onnan gyerekjáték az egész:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3215) TheProb válasza guftabi96 (#3213) üzenetére


TheProb
veterán

Ne is mond, én is csak luftokat játszok jó ideje... Soloban nagyon nyomorult vagyok, így duo/soloban kell magam carryztetni... :D Na jó, túlzok picit, de sokszor tényleg én érzem magam a gyenge láncszemnek... :(

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3216) spanglee001


spanglee001
addikt

igen mióta kisza megvette, kb azóta killem sem volt :D kezdve ott hogy 4en toljuk de ha ebbe a 4esbe kisza is benne van olyan még nem volt hogy 1 helyre ugorjunk :DDD tegnap ugrunk kisza ellenkező irányba siklik :Y aztán látom guftabi is :Y kérdem wtf? ja kiszát követtem :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3217) lemusz válasza HdRew (#3208) üzenetére


lemusz
addikt

Szerintem anti-camp mechanizmus kellene. Olyasmire gondolok hogy ha az adott játékos néhány méteres körön belül huzamosabb ideig guggol vagy fekszik, akkor kezdjen el fokozatosan sötétedni a képe és adjon ki ásító hangokat is. :D

[ Szerkesztve ]

(#3218) pethYeti válasza lemusz (#3217) üzenetére


pethYeti
addikt

Ajánlom figyelmedbe a Quake, Unreal Tournament c. játékokat. Agyatlan lövölde. Szerintem tetszene neked. Nem tudom miért kell ettől a játéktól elvárni, hogy mindenki fusson keresztbe a mezőn...

(#3219) HoyHoy2 válasza HdRew (#3208) üzenetére


HoyHoy2
tag

Szerintem aki 4 meccsen keresztül nem öl senkit és döntős ezekben a meccsekben, egyenesen ügyes inkább mint szánalmas. Mindenki úgy játszik,nyer,veszít, ahogy akar, míg azzal szabályt nem sért. Persze, véleménye mindenkinek lehet :R

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#3220) lemusz válasza pethYeti (#3218) üzenetére


lemusz
addikt

Tényleg ilyen választ érdemel ez az ötlet? Tényleg rögtön arra kell belőle következtetni, hogy agyatlan lövöldözéssé tenné a játékot? Akkor is, ha csak 5-10 perc egy helyben gubbasztás után kezdene el ásítozni a karakter? Szerintem túlreagálod...

(#3221) Jinxb1rd válasza HoyHoy2 (#3219) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mert ahhoz tényleg rengeteg skill kell, hogy elbúj a fészerben a kör közepén és 30 percig fappolgass sisak és mellény nélkül. Valószínű hogy ez a "akár lerakhatnám tálcára is" style rengeteg ügyességet követel

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3222) HoyHoy2 válasza Jinxb1rd (#3221) üzenetére


HoyHoy2
tag

hát ha létezik is ilyen személy aki ezt megcsinálja, vagy képes megcsinálni ő addig fappolhat a fészerben, míg te a bizonyos 30 perc alatt 234x halsz meg. Ő játszik 1-et annyi idő alatt és döntős míg mások 10-et és 1 bejön (vagy nem), miért fáj ez bárkinek, ha campel meg le kell lőni azt jólvan, sisak és mellény nélkül úgysem kihivás, mert ugy se tud lőni :) :DDD

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#3223) pethYeti válasza lemusz (#3220) üzenetére


pethYeti
addikt

Lehet túlreagálom és nem is csak neked szól, hanem a sok másik embernek akik folyamatosan panaszkodnak. Ennek a játék módnak mindig ez lesz a lényege, megtaláld a legjobb pozíciót, jobban helyezkedj mint mások.

Amin változtatni kellene, az a kör szűkülése, hogy ne bizonyos szélsőséges területekre szűküljön. Ne kelljen bizonyos embereknek 5-10 perceket futni míg másoknak 5-10 percet campelni mert rászűkül a kör. Ez utóbbival sincs baj, csak egyszerűen sokkal nagyobb előnyben van. 2 hónappal ezelőtt sokkal jobb volt a kör szűkölési mechanizmusa. Most ez az új nagyon megnöveli a random faktort.

zo-lee: Pontosan. Kb. mintha valaki FIFA-ban beadásokból szeret gólt szerezni ezért az ellenfele utálja... :W

[ Szerkesztve ]

(#3224) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Itt tényleg azért megy a rinya már oldalakon keresztül, mert valaki nem úgy játszik, ahogy azt más szeretné ?! :DDD

Röhejesek vagytok! :C

[ Szerkesztve ]

(#3225) HoyHoy2 válasza zo-lee (#3224) üzenetére


HoyHoy2
tag

itt mindig :))

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#3226) TheProb


TheProb
veterán

Nem uncsi még ez a campel/nem campel téma?
Ez nem csgo. Én is ellene vagyok a campelésnek, de itt nem akkor előny a kamperkedés, mint ahogy azt sokan gondolják. Valamint ha egy nyílt mezőre szűkül a kör (amit elég gyakran csinál amúgy...), akkor inkább futsz a nyílt terepen, fejed fölött az "ide lőjj!" nyíllal vagy inkább keresel egy bokrot vagy lehasalsz a fűbe, hogy túléld?

Ahogy más sokan mondták, ez egy survi game, a lényeg, hogy minél tovább túlélj.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3227) Hauptmann válasza pethYeti (#3223) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem pont a random faktor a lényeg ebben a játékban? Hogy ne lehessen kiszámítani, hová szűkül majd a kör? Mert korábban ha valaki jó helyre ugrott, nem 5-10 percet camp-elt, hanem az egész meccset végig. Jelenleg meg az van, hogy majd lehet, a mostani kör széle lesz az új középpontja, állanó a bizonytalanság.

[ Szerkesztve ]

(#3228) pethYeti válasza Hauptmann (#3227) üzenetére


pethYeti
addikt

Nincs baj a randomitással bizonyos keretek között. Szerintem ebben az új rendszerben, borzasztó. Nagyon sok múlik az esélyeken, hogy rádszűkül vagy a túl oldalra és futnod kell. El lehetne ezt fogadni, ha nem akarnák ezt e-sport szintre emelni. Bár ha azt nézzük a Hearthstonet is e-sport-nak merik nevezni...

Jelenleg meg az van, hogy majd lehet, a mostani kör széle lesz az új középpontja, állanó a bizonytalanság.

Ilyen biztos, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3229) kisza25 válasza spanglee001 (#3216) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na igen, mert azt az apróságot kihagytad, hogy téged kövessünk ;] amúgy 2. ugrásnál azt hittem titeket követlek, aztán a lófütyöt, meg is haltam hamar, az egyiket kinyírtam, de ugye 3-an voltak :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3230) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Engem nem érdekel, ki hogy pazarolja el az idejét egy játékban.

Az zavar, hogy itt ez a verseny az elnagyolt, átgondolatlan pontozási rendszerével, ahol azokat helyezik előtérbe, akik ezzel az unalmas afk stílussal tolják, miközben mások csinálnak 10 killeket is és ezért egy deka pontot nem kapnak. Pedig maga a játék rating rendszere is jobban díjazza, ha 8-at ölsz és 5. leszel, mint azt, aki csak kettőt öl és a seggét vakarásza végig a fűben.

De mondjuk feleslegesen zavar, le is iratkozom róla és kész. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3231) spanglee001 válasza kisza25 (#3229) üzenetére


spanglee001
addikt

de azért van jelölve a térképen :D

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3232) Hauptmann válasza pethYeti (#3228) üzenetére


Hauptmann
addikt

Rosszul fogalmaztam, a kör széléhez közel spawn-ol a kör. Ilyet már láttam. Volt is nagy rohanás. :DDD

(#3233) pethYeti válasza Hauptmann (#3232) üzenetére


pethYeti
addikt

Igen. Ilyen tényleg van. :) Ezzel van bajom. Hatalmas előnyben van akinek csak be kell kúsznia. Régen úgy volt hogy volt egy minimális távolság a kör összes széléhez. Így mindenkinek kellett legalább kicsit mozognia. Most nagyon ketté szakadt véleményem szerint.

(#3234) KaraDani válasza pethYeti (#3233) üzenetére


KaraDani
addikt

Azzal meg az a baj, hogy ha nem mehet túl szélre, hogy akkor meg azutolsó pár körnél tudod előre, hogy ami most a kör közepe az már úgyis benne lesz a végén is, ami szintén nem szerencsés. Valahogy meg kéne oldani azt, hogy egyrészt ne tudd, hogy hol fog végződni, másrészt meg ne is kedvezzen nagyon soha senkinek, ez a két feltétel meg nem fog együtt teljesülni szerintem.

(#3230) Jinxb1rd Szerintem nem a campeléssel van a baj, hanem a rank és reward rendszerrel. Bele kéne számolni az aktivitást mutató dolgokat is, pl distance travelled a rank és reward számításba és akkor összességében annyira nem lenne kifizetődő ücsörögni valahol és nézegetni a falat és talán magas rankon se csak a camperek lennének.

[ Szerkesztve ]

(#3235) gyuribácsi88

Mennyi idő míg megjelenik a steam profilban (piac) egy adott tétel amit ládából nyitottam? Van olyan amit nem lehet eladni? Mert nyitottam egy fekete mandarin kabátot, és a játékon belül ott van, de a steam-nél már nem látom, és 1 darab eladó sincs a steam-en, viszont egy csomóan vennének belőle.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3236) pethYeti válasza KaraDani (#3234) üzenetére


pethYeti
addikt

Persze ez is érthető. Értem miért találták ki ezt a rendszert. Csak ez se jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#3237) MarkusSchulz válasza FoLey-v (#3111) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

azóta változtattam ezen a beállításon, mivel volt észrevehető optimalizálás

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#3238) Hauptmann válasza pethYeti (#3233) üzenetére


Hauptmann
addikt

KaraDani jól megfogalmazta a régi rendszer hibáját, az inkább camp barátabb volt, mert az első két szűkülés után már lehetett tudni nagyjából, hol lesz a középpont. Nekem ez az új jobban tetszik, de majd biztos változtatni fognak rajta még.

(#3239) sagem válasza Jinxb1rd (#3230) üzenetére


sagem
addikt

szerk: ok, elnéztem, a többi eredményt is kiírja, szal semmi ;) De technikailag, adminisztratív okokból jelenleg ez volt a legjobban kivitelezhető formátum.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3240) saen válasza Hauptmann (#3238) üzenetére


saen
Topikgazda

A rendszerrel csak annyi baj van, hogy túl gyors a kör néha és ezért nem érsz át. Ezt viszont változtatni fogják még, szóval nem lesz itt gond.

(#3241) Jinxb1rd válasza sagem (#3239) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A többi embert is megtudják nézni, mert lehet görgetni.

Kill pontokat hozzá kell adni a helyezéssel elért pontokhoz és annyi. Ehhez nem kell zseninek lenni, számológépet is kölcsön tudok adni nekik, ha nem megy. ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3242) niof válasza KaraDani (#3234) üzenetére


niof
addikt

És mi van azokkal, akik csak a játék miatt játszanak, és pont nem érdekli őket a pontozás, meg a ranking?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#3243) pethYeti válasza Jinxb1rd (#3241) üzenetére


pethYeti
addikt

Én valahol örülök, hogy neked nincs befolyásod a fejlesztésbe, mert garantáltan kapnánk egy ótvar deathmatch játékot egy 8x8 km-es mapon...

(#3244) kisza25 válasza spanglee001 (#3231) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ja hogy jelölve is volt :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3245) sagem válasza Jinxb1rd (#3241) üzenetére


sagem
addikt

Ja, már javítottam:) Most lesz hamarosan a 350 ezer dollár összdíjazású meghívásos PUBG verseny, nem tudom, hogy ott milyen formátumot alkalmaznak majd, de szerintem ott sem az ölést helyezik előtérbe :)

De:
Később biztosan lesz több féle verseny is, kisebb térkép is lesz majd ugye..:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3246) ingalls válasza kisza25 (#3206) üzenetére


ingalls
senior tag

A 3 accountomon összesen az első fegyverem a M16A3, amivel 194.000 killem van. 74k AEK-kel, 30k FAMAS-szal. Nehéz lesz ezeket a statokat itt reprodukálni :D A 7.31-es k/d-t meg főleg, úgy, hogy itt 150 óra alatt 1 win-em volt :D Irtó béna vagyok ebben a játékban :) Te legalább könnyen alkalmazkodsz eszerint az új játékstílusokhoz.

(#3247) atee


atee
őstag

Tegnap volt egy problémám a kulcs vásárlással.
Lehet csak nekem új, de a megoldás az lett, hogy kikapcsoltam az AB-t.
Ezek után simán ment minden!
Nyitottam is egy eladhatónak tűnő itemet. School Jacket [link]

D-day 2002-01-04 01:54

(#3248) Jinxb1rd válasza pethYeti (#3243) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ja, a végén még lőni is kellene benne. Szörnyű lenne... :K

Közben gondolkodtam, lehet mégiscsak letolom a versenyt hitman challenge módban. Pont passzolna.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3249) Winne válasza ingalls (#3246) üzenetére


Winne
nagyúr

Ismerős probléma. :DDD

Nekem a gombnyomvatartós belső zoom hiányzik nagyon. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3250) pethYeti válasza Jinxb1rd (#3248) üzenetére


pethYeti
addikt

Elfogadom, hogy neked nem tetszik ez. De nem a játék hibája ez. Ez egy ilyen model. Akármilyen játékstílussal tudsz jó helyezést elérni. Az a cél minél jobb helyen végezz. Nem az, hogy minél többet ölj. CS-ben se ez a cél. Battlefieldekben se. Ha ilyen játékot keresel, ott a Quake Champions. Az az első aki a legtöbbet öli.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.