Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Hauptmann válasza Stylerr (#4046) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem 400 MB a pagefile, soha nem blokkolt semmilyen dll-t a Battleeye.

(#4052) cintula187 válasza Dr_Senkihazi (#4050) üzenetére


cintula187
addikt

Ez mitől másabb attól a szutyok időtől ami eső közben van?

Gyuribacsi: tényleg. ott a pont :R

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4053) gyuribácsi88 válasza cintula187 (#4052) üzenetére

Mondjuk attól, hogy itt legalább hallani is fogsz valamit, nem csak az esőcseppek bugyborékolását.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4054) Dr_Senkihazi válasza cintula187 (#4052) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

esős mapon sokkal nagyobb a látótáv,és kifolyik a füled a zúgástol :D ezen nem.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#4055) sagem válasza Dr_Senkihazi (#4050) üzenetére


sagem
addikt

Ebben a videóban az FPP nézetes vaulting animáció számomra sokkal izgalmasabbnak tűnt, jónak ígérkezik :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4056) Winne válasza TheProb (#4049) üzenetére


Winne
nagyúr

16 GB ram mellé én sem állítanék nagyobbat. :)

@(#4050) SPucu: jól néz ki, meg hangulatosnak tűnik, de az fpst valszeg ugyanúgy fogja zabálni, mint a smoke és akkor sokan nem játszanak majd rajta. :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4057) vzsryl válasza Dr_Senkihazi (#4050) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem rossz, de az igazi horror játék akkor jönne el, ha behoznák az éjszakát is. Ha látni akarsz valamit, akkor zseblámpázol, de akkor az ellen is észrevesz. Fúúú, nagyon adnám! :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4058) saen válasza vzsryl (#4057) üzenetére


saen
Topikgazda

Az biztosan nem lesz, már volt róla szó.

(#4059) _drk válasza vzsryl (#4057) üzenetére


_drk
őstag

Ha nem loot-olsz zseblámpát , vagy nightvision-t akkor meg lőhetsz vakon!

(#4060) lemusz válasza vzsryl (#4057) üzenetére


lemusz
addikt

Amilyen kiforgatott színű reshade-ekkel játszanak egyesek, nekik az is nappal lenne... :D

(#4061) bombibmw válasza KisTücsök (#4040) üzenetére


bombibmw
veterán

Akkor felrakom majd azt is.
Amitőlnkivagyok már most, az a tereptárgyakon való átugrás.
Amit nemrég Razor linkelt megoldást(átmászás, visszamászás), az megváltás lenne mindenkinek szerintem.
Köszi!

(#4062) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg jön UI frissítés:

[link]

Csak Fan cucc, sry. [link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4063) olle válasza oriic (#4062) üzenetére


olle
senior tag

Csak fanmade cucc. :) De egész ötletes.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#4064) Winne válasza oriic (#4062) üzenetére


Winne
nagyúr

30k pont omg! :Y

Amúgy fasán néz ki, bár gondolom ez nem teljesen ingame pic. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4065) RaGi91 válasza Winne (#4064) üzenetére


RaGi91
senior tag

Egyik streamer csókánál, akinek 1300+ órája van benne, 900k+ pontja volt :Y

[ Szerkesztve ]

(#4066) Lokids


Lokids
addikt

Kezd elegem lenni a híd campből...
Nem értem miert kell az esetek nagy részében miljtaryra szűkülnie...
Sokan a körön kívül is hajlandoak inkabb ölni és meghalni, mint szaladni a kör felé.
A játék túl sok pontot ad az ölésért, míg a helyezést már kevésbé értékeli.
Ha megalok 2perc alatt 1 killel több pont jár mintha 20percet szenvednék és kilőnének a 17. helyen.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4067) #73737728 válasza Lokids (#4066) üzenetére


#73737728
törölt tag

Hajo vagy atuszas. Nem kell atmenni a hidon, ha nem akarsz.

(#4068) Jinxb1rd válasza Lokids (#4066) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én meg nem értem, hogy egyesek miért akarnak a hídon átmenni mindenáron, mikor át is lehet úszni vagy hajózni, ami ezerszer biztonságosabb... :DDD

Mi ritkán szoktunk hídkempelni, de ha igen, akkor meghal mindenki, aki át óhajt menni rajta.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4069) saen válasza Jinxb1rd (#4068) üzenetére


saen
Topikgazda

A hídon simán át lehet menni. Az a lényeg, hogy először megállsz és körülnézel, simán le lehet lőni a kempelőket. Átmenni csak úgy öngyilkosság...

(#4070) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Egyetlen egy esetre emlékszem, amikor megszívtuk volna a hídon. Egyébként ha átakar jutni az ember a szigetre, akkor át is jut.

Arra sem kell várni, hogy bekempeljék, lehet menni elsőnek foglalni.

[ Szerkesztve ]

(#4071) Winne válasza Lokids (#4066) üzenetére


Winne
nagyúr

Nekem 15 meccsből 1 ha a szigetre szűkül és még lehet keveset is mondtam. :)

@(#4065) RaGi91: na az se lehet normális. :DDD

Más: ha valaki esetleg tudja a Shadowplayen hol lehet kikapcsolni, hogy rögzítse az én mikrofonomat is az ne tartsa magában, még csak most fogok guglizni. :)

Csak a régi verzióban látok audio beállítást.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4072) KisTücsök válasza Winne (#4071) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha belépsz a menüjébe (altgr+z) akkor jobb oldalt ott van a kis mikrofon jelecske.

(#4073) Winne válasza KisTücsök (#4072) üzenetére


Winne
nagyúr

Pont csak a szemem nem szúrta ki eddig, a menüben kerestem, msot meg már nem tudtam szerkeszteni a commentet.

Köszi

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4074) Jinxb1rd válasza saen (#4069) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az azért erős túlzás, hogy simán el lehet lőni a kempelőket, illetve az is, hogy kiszúrod őket, mikor simán be lehet feküdni a roncsok mögé, nem kell ahhoz látszódni, hogy figyelni tudjuk, jön-e valaki a hídon. Bár kérdés, hogy milyen rankkal rendelkező játékosokról beszélünk egyáltalán.

+

Kétféleképpen is fel lehet mászni a híd tetejébe, szóval, ha nem mi hídkempelünk és hacsak nem csípi már a kör régóta a hídat, én biztos nem ott megyek. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4075) saen válasza Jinxb1rd (#4074) üzenetére


saen
Topikgazda

A keleti híd iszonyat szarul védhető, oldalról simán lehet lőni. A nyugati az már neccesebb, de a lényeg akkor is az, hogy nem ész nélkül kell átmenni rajtuk.

(#4076) Lokids


Lokids
addikt

A bajom az, hogy ha az ember Zharkiban kezd, és nem talál azonnal autót, majd körön kívülről kell beérni a szigetre, akkor sajna a hídon kívül nincs más lehetőség. Átúszva az embert kinyírja a kör félúton. Hajó, meg akkorra már rég nincsen. A hidat meg 100%, hogy addigra kempelik.
Volt már, hogy Georgopolból futva (!) beértem a szigetre, de az nagyon ritka.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4077) olle válasza Lokids (#4076) üzenetére


olle
senior tag

Kötelező Zharkiban kezdeni? :D Nem! :) A map közepét kell megcélozni.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#4078) Dr_Senkihazi válasza olle (#4077) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

pontosan,nagyon nagy butaság zharkiba (vagy bármelyik nagyon kieső helyre) ugrani...ugrani mindig középsö részre kell,kb 100-bol 100x találunk autot,és onnantol bármi elérhető.akár zharki is,de nem döglünk meg ha szigetre szűkül :D

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#4079) Jinxb1rd válasza Lokids (#4076) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Több hiba is van ezzel a játékmenettel:

1) Zharkiban kezdesz - ne kezdj ott
2) Utolsó pillanatban keresel járművet - már ugrás közben keresd
3) Körön kívül mozogsz - ne várd meg a kört
4) Hídon keresztül hajtasz át - ne hídon keresztül menj

Nem csoda, hogy egyet nem lősz így és csak 17. leszel, mert kb 25%-50%hp-val felhajtasz a hídra fullos loot-tal és one shot-olnak. :N

LEhet Zharkiban kezdeni, ha nyugodt lootra vágysz a játék elején, csak akkor a többi pontot figyelembe kell venni. A város szélén egyébként szokott jármű lenni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4080) Lokids válasza Jinxb1rd (#4079) üzenetére


Lokids
addikt

Nem szeretek olyan helyen kezdeni, ahova sokan ugranak. Elvileg a cél az, hogy első legyél, akár kill nélkül, nem az, hogy megölj 10 embert és 40. helyen meghalj...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4081) olle válasza Dr_Senkihazi (#4078) üzenetére


olle
senior tag

A Zharkiba vezető út mentén rengeteg autó van. :D Nem probléma eljutni a map bármely részére. Csak nem kell nézelődni meg ámuldozni a tájon. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#4082) vzsryl válasza Jinxb1rd (#4079) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Rengetegszer kezdünk Zharkiban, és nyertünk már párat úgy, szóval egyáltalán nem gáz.
Tele loottal, autóval, minden adott a winhez.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4083) bombibmw


bombibmw
veterán

Első játékom:
19. lettem, 1 öléssel.
Végül a kék köd ölt meg.
Össze kell majd szednem, hogy mit kell nyomkodni pánik esetén, de jó lesz ez.
Szépen fut 75FPS-el.
Már tolom is tovább. :D

(#4084) Stylerr válasza lemusz (#4047) üzenetére


Stylerr
addikt

Értem. Nekem a C meghajtón van a Windows, ott állítottam be a az 1024-4096MB Lapozófájl méretet, viszont a játék a D meghajtón van, oda pedig azt írja a rendszer, hogy "Ne legyen lapozófájl". Akkor melyik meghajtóra kell belőnöm a Lapozófájl méretét? Amelyiken a játék van, vagy amelyiken a Windows, vagy ez hogyan működik?

(#4085) TheProb válasza Winne (#4056) üzenetére


TheProb
veterán

Mondjuk én 8nál is ennyit szoktam beállítani, sose volt gondom.

(#4083) bombibmw: Ilyet itt nem mondunk, hogy csak 1-et öltél, mert lincselés lesz, meg fáklyázás... ;]

(#4084) Stylerr: Mindegy. Pontosabban amelyik drive a gyorsabb. SSD>SSHD>HDD

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4086) Stylerr válasza TheProb (#4085) üzenetére


Stylerr
addikt

Eg HDD van a gépben, az van C és D partícióra bontva. C-n a Win van, D-n a Pugb. De akkor mindegy, hogy melyik partíción állítom be a lapozófájl méretét, vagy inkább azon a partíción kellene, ahol a játék van telepítve?

(#4087) bombibmw válasza TheProb (#4085) üzenetére


bombibmw
veterán

:D
Öltem volna én többet is, de nem volt lehetőségem. :)
Amikor elkezdett fogyni rohamosan az életem a köd miatt, nyomtam mindent, csak azt nem, amit kellett volna. :D
Egyébként nem szeretnék ebből vitát kelteni, de szerintem az is rendes győzelem, ha valaki kikempeli az egész meccset.
Azt is meg kell úszni és ahhoz is kell egy tudás.

(#4088) olle:
Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#4088) olle válasza bombibmw (#4087) üzenetére


olle
senior tag

Figyu aki 1v1 be lelövi az utolsót az nyert. sőt ha nem öl senkit csak az enemy meghal a force fieldben az is Win. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#4089) TheProb válasza bombibmw (#4087) üzenetére


TheProb
veterán

Én is azok közé tartozok, akik ezt nem cikinek találják. Csak sajnos a másik oldalon is sokan vannak.

(#4086) Stylerr:Az mindegy, főleg ha ugyan az a fizikai hdd, csak eltérő partíció.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4090) gyuribácsi88

Jó ez az új hájglájtsz fícsőr, megöltem egy teljes squad-ot, majd a meccs végén feldobja az experience az ablakot hogy melyik jeleneteket akarom menteni, erre a a teljes squad kill-ből annyit rögzített hogy turkálok a halottak dobozaiban :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4091) MarkusSchulz válasza Stylerr (#4086) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

C-n legyen. Ha van rá keret szerezz be 2 SSD-t egyet windowshoz és egyet a játéknak. Nagyon sokat fog dobni :)

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#4092) Winne válasza gyuribácsi88 (#4090) üzenetére


Winne
nagyúr

Állítsd be sztem úgy (ha nem úgy van most is), hogy állítasz mondjuk két percet és ha volt valami fas*a vagy érdekes, akkor rányomsz a gombra és kimenti neked, akkor tuti meglesz.

Én azért állítottam be, hogy ha úgy lőnek ki, hogy azt se vettem észre honnan lőttek, vagy nem értettem a helyzetet, akkor vissza tudjam nézni. :)

Így sikerült ezt is rögzítenek nemrég, azt hiszem erre találták ki, hogy jobb adni, mint kapni... :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4093) Stylerr


Stylerr
addikt

Köszönöm a tippeket, valszeg beruházok egy SSD-re akkor! :)
Más: Nézegettem a Reshadeban a Clarity shadert, és bekapcsolva eszik 5-7 FPS-t. Az Adaptive Sharpen is, de az mindenképp kell, hogy ne legyenek pixelesek az élek.

(#4094) kisza25 válasza gyuribácsi88 (#4090) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ezért kell 5percre állítani nem 1-re

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4095) gyuribácsi88 válasza kisza25 (#4094) üzenetére

Aranyos ahogy tanítjátok a halat úszni, de inkább ne írjatok ilyen válaszokat. :DDD 20 másodperc alatt nyírtam ki a 4 embert, ez a fos meg felvette azt a 15 másodpercet amiben loot-oltam. Sehogy se jön ki még az 1 perc se. Inkább maradok az azonnali visszajátszásnál, az legalább azt veszi fel, amit szeretnék, nem amit ő akar.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4096) Winne válasza gyuribácsi88 (#4095) üzenetére


Winne
nagyúr

"maradok az azonnali visszajátszásnál"

Én azt írtam. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4097) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Éjfél óta mennek felfele az árak, szóval aki longolni akar, annak most lenne érdemes szerintem bevásárolnia. :K

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4098) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Én meg most jövök rá, hogy a víz alatt halhatatlan vagy... Király.

(#4099) Winne válasza KisTücsök (#4098) üzenetére


Winne
nagyúr

Én ma lőttem ki egy palit, aki ugyanezt hitte az endgameben... Feljött levegőért és ment a heccsát. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4100) sagem válasza Winne (#4099) üzenetére


sagem
addikt

Ezzel nem cáfoltad meg, mert azt írta, hogy a víz alatt halhatatlan ;) ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.