Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) HoyHoy2 válasza Lokids (#4199) üzenetére


HoyHoy2
tag

mondták is biztos egymás között, hogy ez bíz' ám érdekes volt :DD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#4202) bombibmw válasza gyuribácsi88 (#4200) üzenetére


bombibmw
veterán

Ez tök jó. :D

(#4203) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Olyan lehetőség is van, amikor a szerver miatt nem regisztrálódnak a lövések. DrDisrespect egy streamjénél láttam pl ezt kristálytisztán, egy helyben álló gyereknek a fejére 3x lőtt rá karral és egyiket se regisztrálta.

Szerencsére én ilyet nagyon ritkán tapasztalok, azokat is csak külföldi szerókon.

De na, ez is 'érdekes' ;]

Más:
Ezért nem érdemes 2-3 eurós ládát kinyitni.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4204) KisTücsök válasza Jinxb1rd (#4196) üzenetére


KisTücsök
addikt

Eddig is lehetett. De ebből mi is derülne ki? Te is csak találgatnál, megpróbálnád megmagyarázni, hogy bug/szerver hiba/potato aim, szóval te voltál a balfasz/etc.

Amúgy nehogy már ne lehessen beszélni egy valós problémáról. :DDD
____

Lokids: Közelre Vectort szoktam tartani, ha az nincs, akkor mást helyette nem igen. Egy fullos AR mindenképpen közel-közép távra, m4 lehetőleg. Távolabbra meg mostanában egyre többször hagyok magamnál M16-ot, egyre jobban tetszik, pedig régen utáltam. Persze ha van kar, az más. De mostanában sokszor a két M-mel nyomok végig.

(#4205) Jinxb1rd válasza KisTücsök (#4204) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Amíg mindenki mindenféle bizonyíték nélkül vádaskodik, addig semmi.

De most nekem is volt egy érdekes esetem: az előbb 14-et lőttem egy ember fejébe, de nem halt meg. Ő viszont beleugrott egy csónakba, és a map másik végébe elhajtva kiugrott max sebességnél és esés közben adott egy headshotot. wtf? :F
(Vagy volt 22-23 fejlövés is talán? Franc se tudja, tele voltam adrenalinnal, hisz már csak 73-an éltek)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4206) kisza25 válasza Lokids (#4190) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

UMP+ AKM

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4207) kisza25 válasza Jinxb1rd (#4196) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

van olyan, hogy 4en lövünk 1 embert és mindenkit megöl a squadból, pedig fröcsög a vére, ugy TS megy a duma, hogy kettő benne...

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4208) PeL


PeL
addikt

Előbb lőttem :DDD

(#4209) RazoR


RazoR
veterán

Képtelen vagyok nyerni, duo-ban jutottunk most 4. helyig... :(

(#4210) kisza25 válasza RazoR (#4209) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

2solo, 1 squad, azt hiszem 30 órám van a gameben, 2 óra kellett az első winhez, de egy ideje nem is arra megyek, hanem, hogy a fegyvereket próbálgatom
Nyerni szeretnél:
1., messze ugorj a repcsitől lootolni,
2., majd szépen haladj a körbe, lehetőleg ne a közepébe,
3.,a lövéseket, házakat kerüld,
4.,végjátékra kell találni egy védhető helyet,
5.,megölni a maradék 2-3 embert és win
én favorizálom a járművel haladást a kör szélén, a házakat kerülve és csak a legvégén megyek gyalog

Mostanában azért nem nyerek, mert ez a stílus nem fekszik nekem, hanem inkább rámegyek arra akit meglátok, de így nehéz nyerni:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4211) RazoR válasza kisza25 (#4210) üzenetére


RazoR
veterán

20 óránál tartok és 0 win, soloban 3. hely, duo-ban 4. a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#4212) nejad


nejad
aktív tag

mekkora bullshit ez a pubg verseny 20 úsznak ki militaliról erre mit ad isten pont a partra szűkül a kör

(#4213) Lokids


Lokids
addikt

Ti FPS-ben vagy TPS-ben játszátok a játékot?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4214) sagem válasza Lokids (#4213) üzenetére


sagem
addikt

Mindkettőben, váltogatva :) De én személy szerint az FPP-t preferálom jobban :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4215) lemusz válasza Lokids (#4213) üzenetére


lemusz
addikt

Mindkettőnek van előnye meg hátránya, de én inkább abban szeretek játszani, amiben az eredeti játék ki lett találva. Ha FPS-re vágyom ott a cs:go... :D

szerk.: Meg minek akkor battle royal macialsó-felső, ha nem láthatom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4216) RaGi91 válasza Lokids (#4213) üzenetére


RaGi91
senior tag

FPS egyértelmű. Tps-ben sokkal több a kemper, sokkal defenzívebben tudnak játszani az emberek. Szeretem, ha látok valakit és rá tudok menni anélkül, hogy Ő pl. a fa mögött healel és tudja, hogy futok felé, vagy épp gránátot dobok. Tudom, hogy én is meg tudnám ugyanezt csinálni, csak nem az én stílusom.

Másik:
Néztem tegnap 20 percig ezt a csodálatos bajnokságot, míg vacsiztam és hát mit ne mondjak. Egyik csávó az egyik fa mögött, másik a másik mögött és várják, hogy ki kezd el előbb futni a kék elől.... A spectator kamerát kezelő úriember inkompetens barom. Nem sok esély van rá, hogy minden killről lemaradjon, de neki összejött.

A koreai csóka 3 meccsből 2 killel nyerte meg a solo bajnokságot. Utolsón 9. lett, úgy hogy kezdőszigeten lootolt (ezzel semmi baj), majd a maradék 15 percben hajókázott, healelt és beszorult a sziklán és összetettbe megnyerte. Tele izgalommal, adrenalinnal..huhúú. Volt egy olyan érzésem, hogy elég lenne a killfeed szöveget streamelniük a kommentárral.

Jó lehet ez, sőt biztos vagyok benne, hogy jó is lesz, de nem az early access 5. hónapjában. Kell még idő egy normális spectator program készítéséhez, kompetens embert találni rá, átgondolni a szabályokat, hogy ne bújócskát nézzünk esetleges távoli petárdázással, mert gyakorlatilag az volt :)

(#4217) saen válasza Lokids (#4213) üzenetére


saen
Topikgazda

Amikor kijött csak FPS-t toltam, de most kezdek visszaállni TPS-re és addig így marad amíg ki nem jön a leaderboards FPS-re is. Utána FPS lesz szerintem a fő módszer.

(#4218) Årpi válasza Lokids (#4213) üzenetére


Årpi
őstag

Mióta kijött az FPP mode, azóta szinte csak abban tolom, egyedül a logolás hiánya zavar kicsit, de az is csak azért mert jobb lenne mint TPS-ben :D

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#4219) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Soloban FPS inkább, duo-ban, squadban mind1.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4220) Winne válasza kisza25 (#4210) üzenetére


Winne
nagyúr

Meló előtt felba**ott a játék, mondtam is magamban, hogy ezen a héten nem játszom többet, mert először kidobott, utána meg potato voltam, mint a sz*r, nagyon elment tőle a kedvem, elolvastam a commentedet, hogy most inkább mész és akciózol, mondom egy körre van időm, nem fogok bujkálni lesz ami lesz és eleve középre ugrottam, landolás után fél hp-ről kezdtem, mert tetőről fekvésbe landoltam valahogy, egy pali rámjött mindjárt ahogy lett fegyvere, én meg bekerültem és feküdt is szépen, utána szereztem kocsit és elindultam. Rámlőtt egy pali, ilyenkor el szoktam hajtani, eszembe jutottál, na mondom nem, most nem, visszamentem és levadásztam. Utána kis loot és figyeltem merre mozog a kör és elvileg melyik irányban vannak és utána amint megláttam valakit, rámentem és nem megvártam amíg elmegy, hátha megáll alapon és akkor könnyebb célpont lesz és meg is nyertem a kört 6 killel végül. :D Nagyon helyzet/enemy és körfüggő, hogy melyik taktika a célravezetőbb, most ez jött be, köszi. :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4221) RazoR válasza kisza25 (#4210) üzenetére


RazoR
veterán

Tuti a taktikával van a baj, meg ha jön valaki akkor bújkálok ahelyett, hogy rámennék.

(#4222) kisza25 válasza Winne (#4220) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na igen a szerencsefactorra is szükség van, gart :DDD :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4223) Jinxb1rd válasza Winne (#4220) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez a taktika azért jó, mert kitisztítod magad körül a terepet, szóval amikor jön a szűkülés, kevés az esélye hogy észrevegyen valaki és ellőjön. Míg ha csak hagyod, hogy elmenjen melletted, akkor lehet ő ki fog szedni, ha már körön belül lesz. Nyilván az a jobb, ha már te szeded ki előbb.

Grat egyébként. :)

We are only Stardust...

(#4224) TheProb


TheProb
veterán

[link]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4225) Ochocinco46 válasza TheProb (#4224) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

végre találtunk autót, nem neked kellett volna először beszállni :D :D

(#4226) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Na most buktam egy végjátékot amiatt, mert rám dobtak egy olyan gránátot, ami bebugolt a mellettem lévő szikla és fa közé, amitől fénysebességgel elkezdett pattogni ott hangtalanul, majd fel is robbant. Én nem tudtam róla, hogy ott van, csak a shadowplay segítségével visszanéztem, és "láttam, hogy miért nem hallottam". (Ez jó mondat volt, de ez az igazság. :) )

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4227) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Most zsinorban 2 egymas utani meccsen , par percel a start utan kifagyott a server es kidobott tarsammal együtt valami Host connection closed vagy hasonlo hibaval. Nektek csinalt mar ilyet? Eddig nekem soha, most viszont rogton 2x is.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4228) Årpi válasza ReFleXx (#4227) üzenetére


Årpi
őstag

Mostanában nem csinált, de anno többször is erőfordult, hogy kilőtte magát a szerver(ek) :D volt hogy háromszor is egymás után..

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#4229) Winne válasza Jinxb1rd (#4223) üzenetére


Winne
nagyúr

Pontosan, igazad van. :K

Reggel azért is idegesített fel a játék, mert a végén megálltam picit beljebb, hogy bevárjam a kört és kocsival mögém mentek a szélére egy meg a nem messze leesett dropra kezdett menni és láttam mindhármat, ők meg nem láttak engem. Vártam, hogy mi legyen, aztán elindult a kör és a közelebbi beljebb kúszott, hogy már fekve is ráláttam, mondom ok, rálövök, két fejestől nem halt meg, hanem felpattant és elfutott, na mondom ezt nem, ráfutok, hogy befejezzem, majd ahogy elindultam észrevett ugye a másik és kaptam 3-5 sec múlva egy egyhitest karból, full hp 70% booster és fullos 2-es sisakban. Ott ha nem vagyok fa*z az elején, akkor ez nem történik meg.

Igyekszem tanulni ezekből persze, ha már megszívtam, legközelebb ne legyen ez. :K

Köszi! :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4230) kisza25 válasza Winne (#4229) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk sokszor beszívom, azzal is, hogy rámegyek valakire, meg ha lövöldözöl ugye észrevesznek.
Tegnap volt egy köröm, egymás mellé estünk, ő egyből fegyverhez, pisztollyal lőtt, de lepofoztam:D
Alig maradt életem, a fegyverében meg nem volt lőszer, kaját találtam, gyorsan feltápláltam magam, majd indultam volna fegyvert keresni, megjelent egy uzival, de nem vett észre, viszont elkezdte lootolni az imént lepofozottat, gyorsan odamentem és azt is lepofoztam:D
Elszedtem a fegyverét, mentem kicsit lootoltam, mentem tovább.
mezőn 2-en viaskodtak, megvártam, hogy kinyírják egymást, majd mikor a győztes lootolt lelőttem.
Egyből lett is mindenem a 2 halottól:D
Mondjuk 9. lettem, de eddigi rekord 6 killel, eddig 4 volt a plafon :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4231) Winne válasza kisza25 (#4230) üzenetére


Winne
nagyúr

:C :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4232) kisza25 válasza Winne (#4231) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ilyenkor sajnálom, hogy nem veszem fel a játékot, mert nagyon vicces volt az egész szitu:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4233) KisTücsök válasza kisza25 (#4232) üzenetére


KisTücsök
addikt

SP-t nyomass, szinte nem eszik semmit, aztán vagy mentesz a végén vagy nem.

(#4234) kisza25 válasza KisTücsök (#4233) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és az megy rx 560-al? nem nv progi véletlen?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4235) KisTücsök válasza kisza25 (#4234) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh.

Passz. :D

(#4236) Winne válasza kisza25 (#4234) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem. De. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4237) vaakuum


vaakuum
addikt

[rpm hack lehet?] Csak mert az első sorozat a buggyt is félig lelövi ... :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4238) Szeszkazán válasza kisza25 (#4234) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

A Radeon programban is van hasonló cucc, 1-2 fps vesztéssel tud felvenni .Relive a neve.

(#4239) cintula187 válasza vaakuum (#4237) üzenetére


cintula187
addikt

Azzigen, mintha rpg vel lötte volna ki a buggyt. Amúgy mi az rpm hack? :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4240) bombibmw válasza vaakuum (#4237) üzenetére


bombibmw
veterán

Ez a játékos nemsokára bannolva lesz szvsz.

(#4241) HoyHoy2 válasza cintula187 (#4239) üzenetére


HoyHoy2
tag

annyi, hogy nem 1 lövés / 0,0075 sec, hanem 100 lövés ugyanennyi idő alatt :U de a rpm nem túl megfelelő név mert rotation per minute-t jelent :D (vagy aki elnevezte a hack-et nem épp szerencsésen tette azt) de gondolom erre gondolt a kolléga. Sajnos 1x már én is találkoztam hasonlóval, vagy szerencsére 1x nézőpont kérdése :DDD

edit: utána olvastam, tényleg RPM, elég idétlen :)) :W

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#4242) KaraDani válasza HoyHoy2 (#4241) üzenetére


KaraDani
addikt

Fegyver témakörben az rpm rounds per minutet jelent, szóval stimmel az a név. Motorral kapcsolatosan pedig revolutions per minute, nem rotations per minute amúgy.

szerk.: na mire leírtam te is utánanéztél :D

[ Szerkesztve ]

(#4243) HoyHoy2 válasza KaraDani (#4242) üzenetére


HoyHoy2
tag

igen x2, de azért köszi :D :B

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#4244) cintula187 válasza HoyHoy2 (#4243) üzenetére


cintula187
addikt

Jó akkor az RPM elnevezés. De azt is hackeli, hogy többet lőjön, mint amennyi a tárban van? Vagy azt ezért nem.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4245) bombibmw válasza cintula187 (#4244) üzenetére


bombibmw
veterán

Csak az RPM-et tudja hekkelni.
Ezek biztosan bannolva lesznek szerintem.
Nekem tegnap a Riva Tunert tiltotta a Battleye, pedig az csak egy monitorozó.

(#4246) Dr_Senkihazi válasza bombibmw (#4245) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

abba rendszeresen beleköt,nekem is felugrik a battleye,de nem tiltja.

[ Szerkesztve ]

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#4247) cintula187 válasza bombibmw (#4245) üzenetére


cintula187
addikt

Nekem az MSI AB nem tetszik neki. Vagy a vga driver volt elavult...

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4248) Zimmi91 válasza vaakuum (#4237) üzenetére


Zimmi91
addikt

Eleg korrekt, remeljuk hamarosan repul :)

" Just remember Manchester is RED! "

(#4249) lemusz


lemusz
addikt

Érdemes lehet telepíteni a legújabb nvidia drivert (385.41), mert a PUBG is helyet kapott benne. Elvileg ez performance tweakeket és bug fixeket takar, tehát végeredményben némi fps boostot.

(#4250) TheProb


TheProb
veterán

A Discord szerverhez hozzáadtam egy Bot-ot, amivel le lehet kérni a statokat.

Bővebb infó itt: [link]

u.i.: A regisztrácót légyszi a "Bot-nak" írjtok PM-ben, mert így tele lesz floodolva a chat. Köszi

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.