Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Winne válasza tepenzed (#4697) üzenetére


Winne
nagyúr

Virtuális memória megoldja azt is. :K

@(#4700) kisza25: én abban haltam reggel. :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4702) Stylerr


Stylerr
addikt

Na Urak, nagyban teszteltem itt a dolgokat, és arra jutottam, hogy Reshadet letöröltem, és +10-15 FPS, sokkal stabilabb a játék. AA-t ha Ultrára rakom akkor nem homályos, és nem recés a kép, Digital Vibranceval pedig driverből adok neki színt. Full HD, élsimítás ultra a többi very low, 100 Screen scale, és 60+FPS-em van, van, hogy 70-80 is megvan.

(#4703) Årpi válasza Stylerr (#4702) üzenetére


Årpi
őstag

Milyen pluginokat használtál ReShade-ben? Mert nekem a legdurvább különbség talán 7-8 fps volt 6 plugin mellett ( i5 4590 / 1060 ) mióta meg kettőt használok ennyi sincs, de persze ahány konfig annyi lehetőség :D.

Egyébként te az az "Imperialz" vagy aki Cucu chatén is megfordult tegnap?

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#4704) Lokids


Lokids
addikt

Nem tudom mi van most. Mentem vagy 8 gamet egymás után és nemhogy 0 kill, de 0 hit. És ebben volt olyan, hogy squadban elsők lettünk. Képtelen vagyok észrevenni, vagy meghallani az ellent. Direkt mentem egyet népszerű helyre ugorva 40 másik is oda ugrott és nem tudtam beazonosítani, hogy hol a fenébe mászkálnak körülöttem. Le is lőttek mint egy kutyát... :(

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4705) infectedmann


infectedmann
őstag

Nekem megfogta a ReShade-et a Battle Eye úgyhogy váltottam Vibrance GUI-ra.

(#4706) spank0309


spank0309
tag

Sosem fogom megérteni hogy miért kell ez a reshade meg a többi felesleges cucc. Jobbak lesztek tőle vagy mi?

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4707) KisTücsök válasza spank0309 (#4706) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen. Könnyebb kiszúrni a másikat.

(#4708) xtro válasza spank0309 (#4706) üzenetére


xtro
aktív tag

:W

(#4709) spank0309 válasza KisTücsök (#4707) üzenetére


spank0309
tag

igazi csalókkal állok itt szemben :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4710) KisTücsök válasza spank0309 (#4709) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én meg trollokkal. Szörnyű lett ez a topik. :(

(#4711) KaraDani válasza spank0309 (#4706) üzenetére


KaraDani
addikt

Ha neked felesleges akkor neked nem kell, lehet másnak nem felesleges, imádom az ilyen 0 toleranciát :U Én spec hányok a játékban levő AA homályosságától, milliószor szebb adaptive sharpennel, meg némi plusz színnel az egész játék.

(#4712) gyuribácsi88 válasza spank0309 (#4706) üzenetére

2017-ben nehogy már egy elmosódott pacát nézzek, mert a fejlesztők nem tudják mit kell csinálni egy U4-es motorral.

Nálam pl így néz ki a játék, nem mindenki állítja be rikító narancssárgára, be lehet ezt állítani szépre is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4713) Stylerr válasza Årpi (#4703) üzenetére


Stylerr
addikt

Igen, én vagyok! :) Adaptive sharpen, technicolor2 volt beállítva. Gépem az adatlapomon, de neked jóval erősebb konfigod van, lehet azért nem fogja meg a Reshade annyira.

(#4714) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Sziasztok!

Az utolsó 900 megás update után csak nálam szaporodtak meg a crash-ek? Volt olyan meccs, amikor 2x is kivágott.
Előtte szinte soha nem volt ilyen gondom.

(#4715) <Lacy85> válasza spank0309 (#4709) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nincs itt semmi csalás, csak reshade-et használva sokkal szebb a játék. ;)
Majd ha a fejlesztők is megcsinálják normálisan, akkor nem fogjuk használni.

(#4716) spank0309 válasza gyuribácsi88 (#4712) üzenetére


spank0309
tag

Hát én nem látok különbséget, ne haragudjatok.

EclipseGT: Nálam semmi nincs már régóta.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4717) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Most letöröltem én is a ReShade-t. Csak Technicolor2-t használtam még benne. 2 meccset mentem, de meglepően nagy a különbség. Erdőben amikor mesterlövészkedtem általában leesett akár 40-re is zoomolásnál, amit még annyinak sem éreztem. Most stabil 60-70 felett. Jött is egyből egy 14. hely 8 killel. :D

Azért este jobban letesztelgetem. De ugye a patchnek ehhez nagy köze nem lehet.

Btw amikor kiléptem a menübe most becrashelt a játék. Ilyet sem csinált még. Esetleg lefagyott.

(#4718) lemusz


lemusz
addikt

Mondom mi ez a sok easy 1. 2. hely, aztán nézem a statisztikákat 11 ezredik vagyok, reseteltek ugye aztán azért... előtte top5-600-as voltam, ott valahogy jóval nehezebb a téma. :DDD

(#4719) RazoR válasza gyuribácsi88 (#4712) üzenetére


RazoR
veterán

Mit használsz a Resahde-ből és melyik, hogy van beállítva?

(#4720) kisza25 válasza lemusz (#4718) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és miért reseteltek? :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4721) vzsryl válasza kisza25 (#4720) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Finomítanak rajta folyamatosan, hogy a megjelenésnél beiktatandó rendszer már jól müködhessen.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4722) Winne válasza kisza25 (#4720) üzenetére


Winne
nagyúr

hogy mindenkinek legyen sikerélménye az elején.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4723) sagem válasza kisza25 (#4720) üzenetére


sagem
addikt

vzsryl megírta a lényeget, én annyit teszek hozzá, hogy a megjelenésig minden hónap elején lesz reset, de szerintem ez jó dolog, mármint hogy dolgoznak ezen is :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4724) kisza25 válasza Winne (#4722) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha engem resetelnek attól egy új tagnak nem lesz sikerélménye ;]
Mentem egy kört fura is volt, hogy letudtam lőni az embereket:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4725) vzsryl válasza Winne (#4722) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem feltétlen.
Tegnap minden meccsem úgy nézett ki, hogy belefutottam pár holdkórosba is, de legkésőbb a TOP10-ben megtaláltam azt az ellent, aki sima AR-rel viszonylag távolabbról megölt egy mp tört része alatt, hiba nélküli pontossággal. Gyanítom ez utóbbiak előtte valami hardcore ratinggel rendelkezhetnek.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4726) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

még 17-en éltünk, de már szűk volt a kör csendben kúszok, erre leesik elém a drop 2méterre, mondanom sem kell, hogy kb 10 másodpercig éltem még:amúgy 3as sisak m24 volt benne:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4727) <Lacy85> válasza kisza25 (#4726) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nekem ma 2 érdekes halálom volt. Egyik crash miatt, másik meg az én bénázásom következtében.
Egyiknél át akartam menni a hídon, mert Military-ra szűkült. Híd előtt nem sokkal elkezdenek lőni rám, mint állat.
Kilőtte a kocsi kerekét, kiugrottam, gyors lelőttem. Hallom, hogy jön egy UAZ is. Elkezdem szórni, erre crash. :DDD

Másiknál meg 90-es tempónál kiugrottam a kocsiból. :C
Lassítani akartam, de valamiért F-et nyomtam.

(#4728) gyurkikrisz válasza gyuribácsi88 (#4712) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem tudnak, vagy csak nem akarnak vele mit csinálni? :W Ha szegény playunknown nem lenne ilyen kétarcú már kapná a bannt minden ilyen "csaló" :W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4729) <Lacy85> válasza gyurkikrisz (#4728) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mi abban a csalás, hogy szebb a játék? :DDD

(#4730) KaraDani válasza <Lacy85> (#4729) üzenetére


KaraDani
addikt

Azon a magas kompetitív szinten ahol itt mindenki játszik és a megélhetése is függ tőle, minden apróság számít, szerintem ez tök érthető :P

(#4731) PeL válasza vzsryl (#4725) üzenetére


PeL
addikt

Tegnap megint levágott minket egy csávó suppressoros M24-el, nem lőtt mellé, mindenkit fejbelőtt kb 600 méterről. Nézem az adatlapját, volt kb. 2,5 óra playtime-ja... Statja alapján nem mondható csalónak de azért 2.5 óra után nem hiszem hogy fejbe kéne lőnie mindenkit sniperrel :DDD

https://pubg.me/player/balakey

[ Szerkesztve ]

(#4732) gyuribácsi88 válasza <Lacy85> (#4729) üzenetére

Magyar mentalitás. Igényes vagy, akkor csaló vagy. Amúgy meg totál nem érdekel hogy ki mit hörög. A PUBG twitteren megírta hogy lehet használni nyugodtan a reshade programot.

Ennyi erővel az is csal, akkor full very lowon játszik, meg aki európaiként AS szerveren játszik.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4733) sagem válasza PeL (#4731) üzenetére


sagem
addikt

A pubg.me-s playtime csalóka, mert nem számolja az FPP játékmódot, illetve azt hiszem az előző szezonok idejét sem, csak a jelenlegit. 200 órája van a tagnak elvileg ;)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4734) Hunbeast87 válasza PeL (#4731) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Azért, mert ebben a játékban 2,5 órája van, miért ne tudna lőni? Lehet kismillió beleölt órája CS:GO-ban, korábbi CS játékokban, Cod-okban, BF-ekben, bármiben...
Nem mindenki ebben a játékban tanul meg lőni.

Plusz pont: ott van az is, amit sagem írt.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4735) olle válasza Hunbeast87 (#4734) üzenetére


olle
senior tag

Persze mert minden játékban egyformán kell lőni hisz mind ilyen lődözős tudod! :D Ugyan már! :DDD :DDD :DDD

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#4736) <Lacy85> válasza gyuribácsi88 (#4732) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ennyi :D
Én sem azért használom, mert esetleg előnyt ad (rohadtul nem ad), hanem azért, mert így sokkal jobban néz ki. Szebbek a színek, nem homályos, élesebb, stb.

Amúgy ha ez csalás, akkor very low-ra tenni az árnyékot is az. legtöbb streamer leveszi teljesen (többi beállítás ultra), mert olyankor könnyebb észrevenni az embereket, ha árnyékban vannak.
Nahát, beépített cheat van a játékban. :DDD :DDD

#4735: Egyrészt 600 órája van benne, másrészt a "veteránok" tényleg sokkal jobban nyomják.
Magyarok közül ott van pl. Kodiak. 1000 éve CS-zik, és meg is lehet nézni, mit művel PUBG-ben.
Csak pislogtam.

(#4737) ReFleXx válasza <Lacy85> (#4736) üzenetére


ReFleXx
addikt

akkor nezzetek meg mit müvel shroud, olyanokat lő hogy csak pislogok, total mas kategoria :D
multkor neztem par orat a streamet, es kb minden akcio dús rész highlight videoba illő volt
nyalás off, de akkor is tud a srác :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4738) atee válasza <Lacy85> (#4736) üzenetére


atee
őstag

+1 nem csalás! Egyszerűen szebbek a színek. Vagyis legalább vannak!
Jellemzően azok mondják, hogy csalás akik ki se próbálták!

D-day 2002-01-04 01:54

(#4739) regener válasza gyuribácsi88 (#4732) üzenetére


regener
veterán

Lehet, de a BattleEye kirakja h nem tetszik neki a dxgi.dll és nem indult a játék amíg ki nem szedtem...

(#4740) <Lacy85> válasza ReFleXx (#4737) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Majd meglesem.
magyarokat szoktam csak nézegetni. Hozzám képest ők is master fokozatban játszanak. :DDD

(#4741) gyurkikrisz válasza <Lacy85> (#4729) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Szebb a játék. Gondolom minden beállításod a legmagasabban van, csak hogy szép legyen a játék. :W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4742) <Lacy85> válasza gyurkikrisz (#4741) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Gondolom kipróbáltad, nem csak itt osztod az észt a levegőbe. ;)

(#4743) gyurkikrisz válasza <Lacy85> (#4742) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

:W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4744) KisTücsök válasza <Lacy85> (#4736) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pedig ad(hat).

Az hogy szebb-e meg szubjektív (lehet). Átlag user olyan bődületes undorító beállításokkal játszik, csoda h nem folyik ki a szemük. Mindent feltolni a picsába, persze esetleges képernyő kalibrálásról még nem hallott. Na az minden csak nem szép.

Az eredeti színeknek amúgy megvan egyfajta hangulata, csak saját beállításokkal többet látok. Pedig tolnám én azon nonstop.

(#4745) <Lacy85> válasza gyurkikrisz (#4743) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezek szerint csak osztod az észt a levegőbe. :D

(#4746) <Lacy85> válasza KisTücsök (#4744) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Persze, szubjektív. Nekem jobban bejönnek a kicsit élénkebb színek, valamint, hogy nincs annyira elmosódva minden.
Előbb direkt kikapcsoltam, de már úgy megszoktam, hogy bántotta a szemem a "gyári" kinézet. :D

(#4747) gyurkikrisz válasza <Lacy85> (#4745) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Például könnyeben kiszúrsz egy fűben fekvő játékost. Meg szebb is, persze te azért használod ugye!!!!!!!!!

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4748) gyuribácsi88 válasza <Lacy85> (#4745) üzenetére

Hagyd már rá. ;)

Amúgy meg a battle eye néha (kb 2 hetente 1x) nem akarja elindítani a játékot a reshade miatt, ez igaz, de elindítod még 1-2x és már indul is.

Amúgy meg nekem pl a reshade-től függetlenül, high-on van a játék. :DDD

És nem lettem tőle csaló, vagy esetleg a 1.4-es k/d-m meg a 6%-os win rate arról árulkodna? :D

Károgónak:

Amúgy meg mint mondtam, aki full very lowon játszik, na ő az aki sokkal hamarabb észrevesz mindent, szóval :))

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4749) vzsryl válasza atee (#4738) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Mindenki írja, hogy mennyire gagyik a színek és homályosak alapból. Először nem értettem, de aztán levittem a felbontást FHD-ra, és tényleg brutálisan homályos, színtelen fos lett.
Megpróbálom majd shadowplay-jel felvenni, hogy szemléltessem.
Érdekes, hogy csak a szélességet kell visszavegyem, mert UW monitoron van 2560x1080-as felbontással, mégis megcseszi a képminőséget. Lehet rosszul skáláz a játék FHD-ban valamit?

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#4750) <Lacy85> válasza gyurkikrisz (#4747) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha könnyebben akarsz valakit kiszúrni, akkor shadows very low-ra, oszt jó napot. Legális cheat. :D

[link]

[link]

Ezért használom. De amúgy miért szúrja ennyire a szemedet, nem értem.

#4748:"Amúgy meg mint mondtam, aki full very lowon játszik, na ő az aki sokkal hamarabb észrevesz mindent, szóval"

Ezt mondom én is. Árnyék, view distance very low, oszt jó napot. 500m-re tőled hasal a fűben, te meg csak a krapekot látod, mert olyan messze nem tölti be a füvet. :D
De ez így persze jó.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.