Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) Dendytv válasza malacka87 (#4848) üzenetére


Dendytv
senior tag

"Meglatta hogy kar van nálam még scar hangtompitoval"
Én sírok xD ;] ha velem történne biztos én is el lennék ragadtatva :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4852) cintula187 válasza Jinxb1rd (#4817) üzenetére


cintula187
addikt

Szóval akkor ennek köszönhetem a resetelést.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4853) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Lövés irány beazonosítás segédlet

Mostanában találkoztatok "bot"-okkal?
Múltkor (péntek este) squaddal ugrottunk és 5 embert tudtam kiütni kézzel, abból 4 állt egy helyben, egy próbált lelőni pisztollyal de az (itt olvasott) ugrás ütés kombó sikeres volt.

PSN: sirarcheer

(#4854) etejedu


etejedu
őstag

Csak nekem új, hogy két drop esik egy repcsiből mostanában?

(#4855) saen válasza etejedu (#4854) üzenetére


saen
Topikgazda

Régen is volt ilyen.

(#4856) TheProb válasza kisza25 (#4850) üzenetére


TheProb
veterán

Nekem tegnap egy meccs alatt 2 crash + ráadásként egy BSOD :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4857) Sati1984


Sati1984
tag

Na, végre sikerült megvágnom és feltöltenem így két és fél hét után a második 3 meccsemet. Így láthatjátok, hogy jutottam el a top10-be a hatodik meccsemen.

Első 3 meccs

Második 3 meccs (új!) :D

Eszméletlen sokat bénáztam az elején, azóta már jóval rutinosabb vagyok, csak gondoltam, tanulságos lehet így végignézni egy totál kezdő játékos első botladozásait (és persze helyenként még viccek is előfordulnak a kommentárban! :DD ).

Az a rész különösen arcpálma, amikor nem értettem, miért nem megy a Dacia, de hát ez van, bevállalom, ilyen is kell.

(Arcátlan önreklám rovatunkat hallottátok)

Más: nálam a frissítés óta egy crash sem volt, az aláírásban olvasható konfig + Win7 ketyeg, csak itt olvasom, hogy sokaknak problémája van, engem nem érint.

Illetve találtam egy ilyet:

https://vibrancegui.com/

Merthogy szeretném beállítani, hogy a Digital Vibrance legyen 70% körül a játékban, hogy ne legyen ennyire fakó a színvilág, viszont ha beállítom simán az NVidia driverben, akkor mivel az asztalon sokka élénkebbek a színek, ezért sima böngészés vagy bármi más tevékenység közben is kiég a szemem. Erre kerestem megoldást, hogy alkalmazásonként lehessen állítani és ezt adta a Google első találatnak. Még nem próbáltam ki, úgyhogy nem tudom 100%-ig ajánlani, de érdemes lehet meglesni annak, aki ezt hozzám hasonlóan szeretné beállítani.

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#4858) xyzikeee


xyzikeee
aktív tag

Sziasztok!

Csak minimum gépigényt találtam a játékhoz. Azt szeretném kérdzni hogy ha most vásárolnék PC-t mi lenne az a minimum specifikáció amely mellett élvezetesen elfutna a játék.

Keret 150-200 ezer Ft.
Kinézett kész konfig:
[link]
[link]

Nem tudom hogy ezek megfelelnek-e ennek a kritériumnak FullHD felbontás mellett. Lehet e még faragni valahol az áron? Nem muszáj előre összeszerelt gépnek lennie.

Köszönöm.

(#4859) RaGi91 válasza xyzikeee (#4858) üzenetére


RaGi91
senior tag

Ebbe a topikba nézz be és kérdezz bátran az összefoglaló alapján. Sokkal olcsóbban megúszod és jobb gépet kapsz ugyanazért a pénzért, mintha ilyen előre összebarbárkodott valamit veszel. Más boltokba kérhetsz összeszerelést (pl. Ipon, pcx, stb.) és jobban jársz hidd el.

(#4860) Lokids válasza xyzikeee (#4858) üzenetére


Lokids
addikt

Elég,
De ahogy RaGi91 mondja, jobban jársz, ha magad rakod össze a gépet.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4861) cintula187 válasza xyzikeee (#4858) üzenetére


cintula187
addikt

Ezektől az előre konfigolt retkektől menekülj.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4862) xyzikeee válasza cintula187 (#4861) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Köszi az infokat!

Igen én is így gondoltam. Nem nekem lesz igazából.. De akkor még mindig nem érdemes ilyen összerakott gépeket venni. :)

(#4863) ReFleXx válasza xyzikeee (#4858) üzenetére


ReFleXx
addikt

a kolink táptól a hideg is kirázott , brrrr

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4864) lemusz válasza xyzikeee (#4862) üzenetére


lemusz
addikt

Az a baj velük, hogy nagy a haszonkulcs rajtuk (ha ugyanezt összerakod más helyről lehet ott lesz 15-20 ezres difi is), valamelyik alkatrész általában nagyon gagyi, így ezen spórolnak sokat, de sok esetben veszélyesnek minősülő tápot is tartalmaznak. Arról nem is beszélve, hogy lopják a 'PH különösen ajánlott' plecsniét...

A fentebb linkelt 'Milyen gépet vegyek' topikba írd be a keretet, meg azt hogy PUBG-re kell, van-e használható alkatrészed (pl gépház, monitor-annak felbontása stb) aztán adnak neked egy jó ajánlatot, amit még ha összeszereléssel kérsz is jobban fogsz kijönni, mint ezeknél...

[ Szerkesztve ]

(#4865) cintula187 válasza lemusz (#4864) üzenetére


cintula187
addikt

Arról nem is beszélve, hogy lopják a 'PH különösen ajánlott' plecsniét...

Ez annyira olcsó húzás. Gáz. :W

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4866) PeL


PeL
addikt

Nem tudom volt e már: Azért ez így elég gáz :D

[ Szerkesztve ]

(#4867) XP NINJA válasza PeL (#4866) üzenetére


XP NINJA
őstag

Már én sem használom pár napja, és valóban jobb. :K

(#4868) PeL válasza XP NINJA (#4867) üzenetére


PeL
addikt

Azt mondják a vertical foregrip sem használ rajta úgy mint kéne csak az angled. Ezt kipróbálta már valaki és alá tudja támasztani?

(#4869) MarkusSchulz válasza PeL (#4866) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

az kemény.. köszi! :)

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#4870) TheProb válasza PeL (#4868) üzenetére


TheProb
veterán

Csak olvastam, hogy M4 az egyetlen, amihez az angled jobb, mint a vertical.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4871) lafaty80 válasza TheProb (#4870) üzenetére


lafaty80
őstag

Májusi, de nagy eltérés nem lehet

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4872) niof válasza PeL (#4866) üzenetére


niof
addikt

Igazából nem értem, hogy mi a gáz abban, hogy egy fegyver elsütése után újra célra kell tartani?... :F
Volt már a kezedben valódi, éles fegyver? Lőttél is vele esetleg? A gáz az lenne, ha pontosan ott maradna, mint a lövés előtt.
Esetleg talán a Battlefrontban a lézerkarabély nem rúg vissza, de a lőporosok mindig is fognak. :U
Na mindegy...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#4873) ReFleXx válasza lemusz (#4864) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem lopták, kaptak ilyet, csak nem erre hanem három 7évvel ezelőtti gépre.
Ugy latszik még mindig abból probalnak megélni, viszont ezeket a gépeket most tesztelve biztos nem kapnának ilyen plecsnit rajuk.

(#4872) niof szerintem nem jott at neked a video uzenete

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4874) TheProb válasza niof (#4872) üzenetére


TheProb
veterán

Látom átment a lényeg... :DDD :U

Tactical Stock-kal szarabb a céltartása a fegyvernek, mint nélküle. Ez az anomália és erről szól a videó.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4875) Winne válasza TheProb (#4870) üzenetére


Winne
nagyúr

Ump-n is jobb az angled. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4876) Lokids válasza Winne (#4875) üzenetére


Lokids
addikt

Én úgy tudom, hogy jelenleg minden esetben jobb a vertical.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4877) lemusz válasza ReFleXx (#4873) üzenetére


lemusz
addikt

Na ezt nem tudtam, hogy volt annak idején ilyen kooperáció. Sokkal inkább arra gondoltam volna, hogy pl egy i5 7500 különösen ajánlott - volt valamikor - és akkor innentől kezdve szerintük ez értendő az egész konfigra is. Látszik hogy azoknál a 7 éves konfigoknál értelmes tápok is voltak, mostaniaknál sokszor ki se merik írni mi van benne...

[ Szerkesztve ]

(#4878) Hunbeast87 válasza Winne (#4875) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Wnnie és (#4876) Lokids: Teljesen másról beszéltek. M416-ra tactical stock helyére csak tactical stock mehet, UMP-n nincsen ilyen.
Angled vagy vertical foregrip másik slotba megy bele.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4879) niof válasza TheProb (#4874) üzenetére


niof
addikt

Öööö... Akkor sry, melóban néztem kutyafuttában, hang nélkül... Volt sokszor szó a vertical vs angledről, azt hittem ez is egy ilyen videó. A címét meg el sem olvastam. Hivatalosan is elnézést. Amúgy azt én sem szoktam felvenni sűrűn, csak ha már megvan az m4...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#4880) saen válasza Lokids (#4876) üzenetére


saen
Topikgazda

Nincs olyan, hogy jobb, preferencia van, mindkettő mást csinál. Az angled a jobbra-balra mozgást csökkenti, a vertical pedig a felfelé mozdulását a fegyvernek. Az angled összességében több statot ad, illetve gyorsabban tudsz belenézni a sightba/scope-ba. Ez a különbség, döntsd el, hogy neked melyik a fontosabb.

(#4881) TheProb válasza Hunbeast87 (#4878) üzenetére


TheProb
veterán

Másról beszélnek igen, tudják is :D
Volt szó a stock-ról, majd a gripekről. :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4882) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én mindenhez angledet használok, mert a vertical felfele-lefele nem korrigál, ami általában nagyobb problémát okoz, mintha oldalra, balra-jobbra is kellene korrigálni.

We are only Stardust...

(#4883) Lokids válasza saen (#4880) üzenetére


Lokids
addikt

Én ezen videó alapján mindig a verticalt használom.

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4884) saen válasza Lokids (#4883) üzenetére


saen
Topikgazda

Kezeld ezt a tesztet fenntartással. Először is a statisztikák teljesen hülyeségek amiket felsorol, a játékból bányászott adatok teljesn mást mutatnak. Másodszor nem ő az egyetlen aki tesztelte ezt és teljesen más eredményre jutottak. Harmadszor ez a video már régi, azóta volt nagy patch is és minden hónapban balanszolnak + bugokat javítanak, olyanokat is amiket nem írnak le.
Ettől függetlenül használd nyugodtan a verticalt, jellemzően én is azt szoktam, de teljesen más indok miatt, mint amit a srác elmondott.

(#4885) Jinxb1rd válasza Lokids (#4883) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én meg saját teszt alapján választottam. Miért videókat nézel, amikor te is kipróbálhatod? :D

We are only Stardust...

(#4886) Winne válasza Hunbeast87 (#4878) üzenetére


Winne
nagyúr

Itt a válasz: (#4881) TheProb :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4887) Hunbeast87 válasza Winne (#4886) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Délutános műszak, káosz mindenhol...
Én néztem félre, ezer bocsánat! :R

(#4881) TheProb: Szintúgy, bocsánat. :R

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4888) Dendytv


Dendytv
senior tag

Ma meló után mentem párkört végre már annyira vártam egész nap ez járt a fejembe ;] ;]
Rájöttem arra,hogy Az UMP az az én kezembe való valamint már az őrületes AK mániám mellet kezdem meg felé szeretni az M16-ot Single-be nagyon adja !
Volt egy gyerek akit egy UMP-vel le tudtam vadászni azt volt nála egy M24 még néztem is. Soha nem használtam még M24-et :D És ez így is maradt mikor felvettem kicsit camp-eltem a körszélét vele azt egy UAZ hát nem elütött :O Szombaton vettem meg a játékot.12-órakor már le is szedte azóta van benne 15-órám ! Nagyon tetszik amúgy,remélem még sok 100-órán keresztül ez így is marad :D

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4889) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Lehetséges, hogy ez a játék kimondottan érzékeny a RAM gyorsaságra: 3.9-en muzsikáló procimat levettem 3.8-ra, cserébe így a rendszer képes a ramot 2600 körül járatni 2100 helyett, és sokkal jobban fut a játék. Simább és szerintem az fps-em is több, wtf :F

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4890) kisza25 válasza Jinxb1rd (#4889) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

lehet 3,9Ghz-en nem volt stabil

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4891) Lokids válasza Dendytv (#4888) üzenetére


Lokids
addikt

Én tegnap mentem 1 kört.
Sokáig megint nem találkoztam senkivel, majd amikor már top20-nál tartunk észrevettem egyet, aki futott, tőlem olyan 300 méterre. Ak-val rálövök, futás közben eltaláltam 3x, majd mikor megált, mindet mellé lőttem. És persze lelőtt mint egy kutyát. Abba is hagytam. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4892) kisza25 válasza Lokids (#4891) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap elememben voltam, 4-es squadokból 3-at kiszedtem 3 körben is, uzi-val operálok mostanában közelre és akm-elm16-al messzire a többi nem igazán adja, ha nincs más ump, de az közelre rosszabb az uzinál, középtávra egész jó messzire meg fos, ennek ellenére sokszor szednek ki vele kilométerekről
2 napja meg kiszedtem egy egész squadot egyedül, jól kell helyezkedni, meg béna enemy kell hozzá:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4893) Dendytv válasza Lokids (#4891) üzenetére


Dendytv
senior tag

Óóó velem ha tudnád hányszor előfordul, hogy 1-2 lövés után már mind mellé megy! :DDD

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4894) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Tudtam hogy vannak beteg custom menetek, de ez.. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4895) ReFleXx válasza Jinxb1rd (#4889) üzenetére


ReFleXx
addikt

mennyit dobott PUBG-ben az i5 3450-ről Ryzen 5-re váltás?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4896) X Factor válasza Jinxb1rd (#4889) üzenetére


X Factor
addikt

Maga a ryzen mint architektúra szereti a gyors ramokat. Nálunk cégnél is ddr4 2400-ről felmásztunk 3200-ra és egy 5.30-as kód fordÍtásnál hozott 30-40secet.

Csak az elmúlt 5-7 év alatt hozzászoktunk, h. tökmindegy milyen a ram csak elég legyen :D

Make things work

(#4897) Winne


Winne
nagyúr

Az utolsó kör már nem szűkül tovább?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4898) #67947008 válasza Winne (#4897) üzenetére


#67947008
törölt tag

X(2 perc talan) ido utan osszemegy teljesen. Elotte 15 secrol visszaszamol.

(#4899) infectedmann


infectedmann
őstag

Most látok ilyet először a játékban :D [link]

(#4900) RaGi91 válasza Winne (#4897) üzenetére


RaGi91
senior tag

De. Ahogy fölöttem is írták kb. 2 perc után szűkül tovább. Időzítő nincs és arra figyelni kell, hogy NEM középre, hanem lehet látni egy apró fehér pöttyöt és oda szűkül majd teljesen.

Amikor városba szűkül az utolsó kör ott simán előfordulhat, mert sokan bújkálnak a házakba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.