Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) gyuribácsi88 válasza Jinxb1rd (#4344) üzenetére

Persze hogy nem számolja, amíg beta fázisban van, addig nem is fogja. Na de azért nem fogsz játszani mert nem számít bele a statba? Mert ha jó a statod akkor mi van? Olcsóbb a kenyér a boltban vagy mi? Lehet csak azért nem értem ezt mert már öreg vagyok. Én azzal játszom inkább ami jobban szórakoztat, a lőtéri kutyát nem érdekli a stat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4352) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akkor másképp teszem fel a kérdést, mi értelme a skineknek?:D
Pláne ezért pénzt adni, pláne, hogy a pályán is van minden féle felszedhető, pláne, hogy hátizsák+golyóálló+ sisakkal már kb mindegy is mi van rajtad:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4353) TheProb válasza kisza25 (#4352) üzenetére


TheProb
veterán

Ugyan az, mint cségóban. Semmi. Pontosabban, hogy a gazdag hülye külföldiek még hülyébb gyerekei valamire elkölthessék apu/anyu pénzét.

Ez a sárga melegítő szett amúgy a vicc. Drága, de legalább úgy világítasz benne, mint a karácsonyfa. Ennél már csak akkor lehetnél látványosabb, ha egy csokor héliumos lufival rohangálnál a pályán.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4354) Jinxb1rd válasza kisza25 (#4352) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát annyira azért nem mindegy, mert pl a khaki kabát, nem csak hogy eltakarja a feltűnően sötét mellényeket, amiket felveszel, hanem nagyon jó rejtőszíne is van. Ha hozzá felveszel egy beige színű nadrágot az új dropból vagy a camo combat nadrágot a régiből, meg az alap cipőt, akkor kész is a legrejtőbb színű ruházat. És a Camo sapkát is felveheted, hogy az elején kevésbé észrevehető legyen a fejed, ha el kell rejtőznöd valamiért.

Gamescomos cuccok egyébként nincsenek a pályán, de mégis valakit az hoz lázba, ha felveheti a citromsárga sportruházatot, hogy minél előbb észrevegyék. És ha nem esett, akkor azt meg kell venni.

Szóval egyrészt a rejtő szín miatt vesznek ruhát, másrészt azért, mert a saját stílusukra akarják szabni a karakterüket. Én is jobban szeretem a narancs felső - beige - fehér sportcipő párost vagy az elegáns fekete-fehér ügynöki stílust (bár ez utóbbi úgy vettem észre, hogy jobban agróz sajna :U ). Speciel örülnék, ha lehetne ruhaszett beállításokat is elmenteni a játékban. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4355) lafaty80


lafaty80
őstag

Tegnap volt szerencsém thevr q3-ban tolni és bár nem lettem top20, élvezetes volt. Végre nem kempelés volt, de nem is cséphadarás.
Én élveztem és bár tétje nem volt, 3. kör végén remegő kézzel áltam fel fújni egyet és a pulzusom is az egekben volt.

Remélem lesz még valamikor majd duo és squad verseny is (tps és fps mód is).

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4356) KisTücsök válasza TheProb (#4353) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Pontosabban, hogy a gazdag hülye külföldiek még hülyébb gyerekei valamire elkölthessék apu/anyu pénzét."

Ez azért nem valami szerencsés általánosítás...

(#4357) atee válasza kisza25 (#4352) üzenetére


atee
őstag

A lényeg, hogy van rá igény. És így a hozzánk hasonlóak kis pénzhez jutnak amiből majd vehetünk "ingyen" játékot steamon :)

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#4358) Winne válasza kisza25 (#4352) üzenetére


Winne
nagyúr

Az az értelme, hogy kereskedhetsz vele, amiből ha ügyes vagy pénzed lesz. Jobb érzés már az is, ha a játék árát visszahoztad és ingyen játszhatsz. (nem az értéke a lényeg, hanem az érzés, hogy megdolgoztál érte, hogy játszhatsz és nem megvetted) :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4359) kisza25 válasza Winne (#4358) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

értem, így nem a való életben végzett munkával keresed meg rá a pénzt, hanem a virtuális világban végzett munkával ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4360) etejedu válasza kisza25 (#4359) üzenetére


etejedu
őstag

Efelé halad a világ nemde?
Mig van ki dolgozzon: termeljen, kézzel fogható terméket állítson elő, addig lesznek olyanok akik a semmit árulják és nagyon jól megélnek belőle!

(#4361) DrTechnoid válasza kisza25 (#4359) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Lehet munkának nevezni, de legtöbbször csak a szerencse ami gyors pénzt hoz , de némi türelemmel is lehet extra vasat keresni , például jól járt aki 4 éve bespájzolt Bravo ládákból, vagy '14-ben Kato kapszulákból.
Ha az elővételi PUBG itemjeimet eladogattam volna 2 hónapra a megjelenés után akkor sok száz plusz euró bukóval megtehettem volna a mostani árak helyett.
Ha azt veszem figyelembe hogy a játékot megvettem 40 Eur-ért, akkor már ez a kendő 540 eur ( mínusz a valve / opskins / paypal fee ) hasznot hoz egymagában. És akkor még ott a másik 4 item ami az elővételi ládában volt. Nagyon nem piacozok , úgyhogy ezt nem ios tekintem munkának, mégis lehet hogy több pénzt ki tudnék szedni belőle mint az , aki évek óta piacozik, ami tényleg egy kicsit már online munkának tekinthető.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#4362) saen


saen
Topikgazda

Ma lenyomta a játék steamen a CS:GO rekordját, soha ennyien nem játszották a CS:GO-t egy időben, mint ma a PUBG-t :C
Most nem keresem ki, hogy ki mondta anno, hogy lehetetlen lesz megdönteni ezt :D ;]

(#4363) TheProb válasza saen (#4362) üzenetére


TheProb
veterán

Azt nem a Dota-ra mondták?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4364) saen válasza TheProb (#4363) üzenetére


saen
Topikgazda

Aktuális játékosszámban lenyomta a Dota 2-t is, de az örök rekordban még nem, az azért elég kemény a Dotánál, közel 1.3 millió...

(#4365) Winne válasza DrTechnoid (#4361) üzenetére


Winne
nagyúr

Az a kapucnis kabát az egyedüli, ami nagyon tetszik, azt nem adnám el így sem, hogy nagyon drága. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4366) Hauptmann válasza saen (#4364) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt elmagyarázhatná valaki, hogy mi a nagy szám abban a Dota 2-ben, hogy ennyien játsszák? Mindig is rühelltem a fantasy baromságokat.

[ Szerkesztve ]

(#4367) sagem válasza Hauptmann (#4366) üzenetére


sagem
addikt

? Ez kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy miért szereti valaki a kék színt vagy a mogyorót? A DOTA egy MOBA játék, a MOBA meg egy műfaj, mint mondjuk az FPS, RTS vagy éppen a Battle royale játékok. Ezt a műfajt vagy szereti valaki vagy nem. Műfaján belül meg jó játék a Dota, ráadásul esportot és építettek már köré + megvannak azok a "szokásos" Steames dolgok (skinek adás-vétele stb.) amikkel a PUBG most kezd el próbálkozni, mindezt nyakon öntötték azzal, hogy teljesen ingyenes a játék, ennyire egyszerű a dolog :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4368) gyurkikrisz válasza Hauptmann (#4366) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

fantasy :C

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4369) xtro válasza Hauptmann (#4366) üzenetére


xtro
aktív tag

ingyenes és szinte minden gépen elfut + addiktív :U

[ Szerkesztve ]

(#4370) Lokids


Lokids
addikt

Ebben a játékban azt az 1 dolgot nem értem, hogy a fenébe van az, hogy az enemy a világ végéről is kiszúr red dottal, de mikor n odanézed 15x zoommal se látom...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4371) tepenzed válasza Lokids (#4370) üzenetére


tepenzed
őstag

nem jó irányba nézel ;]

(#4372) gyurkikrisz válasza xtro (#4369) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ezek igazak még 5 tucat free to play játékra is, akkor miért ennyire kimagasló a Dota?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4373) Winne válasza Lokids (#4370) üzenetére


Winne
nagyúr

15x-s zommal zoomolva nehéz az ellent észrevenni, zoom nélkül keresel, utána rámész, lájköpró. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4374) spanglee001 válasza Winne (#4373) üzenetére


spanglee001
addikt

én max 2xessel lövöldözök de inkább reddottal, csak addig teszem fel a 8xost ameddig keresgélek a távolba enemyt :DDD aztán közelmegyek optikacsere és kill :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4375) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag


Alakul ez, bár elég szegényes loottal indultam. :))
Cserébe majdnem minden embernél találtam valami hasznosat, akit a közelemben öltem meg. :DDD

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4376) Winne


Winne
nagyúr

Battle Royale, pont tegnap néztem meg.. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4377) Hauptmann válasza gyurkikrisz (#4368) üzenetére


Hauptmann
addikt

Miért, nem az? Nekem minden fantasy, ahol varászlások, meg ilyen marhaságok vannak.

(#4378) Ted_Beneky válasza lafaty80 (#4355) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Láttalak a közvetítésben, jól nyomtad! :R

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4379) pethYeti válasza Hauptmann (#4377) üzenetére


pethYeti
addikt

Én is marhaságoknak tekintem az olyan embereket mint te. Ne haragudj, de téged miért zavar, hogy bizonyos dolgok másoknak tetszenek, de neked nem. Tipikus esete vagy annak az életformának aki szerint minden szar kivéve az nem amit ő szeret...

(#4380) Lokids válasza Winne (#4373) üzenetére


Lokids
addikt

A 15x költői tulzás volt.
A lényeg, hogy mikor már a társak mondják, hogy hol az ellen, én akkor sem látom...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4381) xtro válasza gyurkikrisz (#4372) üzenetére


xtro
aktív tag

ingyenes és szinte minden gépen elfut + addiktív :U + steam piac

Hauptmann: És a Wicser 3 is xar ?44!!?44! :O

[ Szerkesztve ]

(#4382) RazoR


RazoR
veterán

Kiborít ez a játék, képtelen vagyok 10 alá bejutni, nemhogy nyerni....

[ Szerkesztve ]

(#4383) TheProb válasza Winne (#4376) üzenetére


TheProb
veterán

Múltkor én is belekezdtem, de nem sikerült végig nézni, mert untam magam és hülyeségnek tartottam a filmet.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4384) xtro válasza RazoR (#4382) üzenetére


xtro
aktív tag

¯\_(ツ)_/¯ Mit csináljunk? :P

(#4385) RazoR válasza xtro (#4384) üzenetére


RazoR
veterán

Nem kértem senkit, hogy csináljon valamit, csak megosztottam a gondolatomat, de ha ez Téged zavar akkor bocsáss meg!

(#4386) lafaty80 válasza Ted_Beneky (#4378) üzenetére


lafaty80
őstag

Köszi, most néztem vissza én is, párszor le lettem írva, de csak sikerült tovább menni. :DDD
Iletve ami hátráltat, hogy nemrég műtötték a szemem és közelre nem látok vele jól (occsó lencse átka), nem tudom mikorra lesz felírva végre szemüveg.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4387) kisza25 válasza RazoR (#4382) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

top10-hez elég még bujkálni is, onnan nehéz csak igazán, jól kell időzíteni, várd ki az idő limiteket és csak akkor indulj tovább, így álltalában te leszel kívül, elöted lesz mindenki, hátba legalább nem lőnek

más.: itt elég vacak a netem, de 2hét múlva költözök haza kiváncsi vagyok mennyit javulok, mert 1v1-ben 50% alul maradok

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4388) spanglee001 válasza RazoR (#4385) üzenetére


spanglee001
addikt

próbálj a kör szélén maradni akkor nem kapnak hátba jóeséllyel. 10alá álltalában kill nélkül is be lehet jutni, néha túl sokáig lootolok :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4389) Ted_Beneky válasza RazoR (#4382) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Ne bosszankodj! Csinálj egy fun kört, pan-nel, gatyában ;)

@lafaty: Hát ha még láttál volna! :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4390) Hocsika


Hocsika
tag

Sziasztok!
Ez a ReShade mennyire ajánlott, nem ajánlott a játékhoz?
Van értelme használni/nem használni?

(#4391) gyurkikrisz válasza xtro (#4381) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

a Steam piachoz nem kell megnyitni a játékot :F

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#4392) Winne válasza Lokids (#4380) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is nehezen veszem észre őket sokszor sajnos, főleg mikor már el is kezd rám lőni fedezékből valahonnan, mikor nekem meg nincs fedezékem és közben keresem azt is. Menet közben sokat segít a free look és ha néha megállsz mozdulatlanul pár pillanatra. :K

@(#4383) TheProb : jah jó ratyi volt, azért néztem meg hajnalban, akkor még nem is láttam annyira, hogy felmenjek játszani.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4393) Årpi válasza Hocsika (#4390) üzenetére


Årpi
őstag

Én szeretem használni, valakik innen nem igazán, egy próbát simán megér szerintem...

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#4394) Ted_Beneky válasza Hocsika (#4390) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Kodiak használja és szerinte jó

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4395) Hauptmann válasza xtro (#4381) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem igen, nagyon nem az én stílusom. nem vágom, hogy miért ekkora sláger a fantasy, na demindegy, ne off-oljunk.

pethYeti,

Na, pont a fantasy fanboy-ok azok, akik szerint nem ember az, aki nincs oda a varázslókért, meg a sárkányokért...

[ Szerkesztve ]

(#4396) RazoR válasza Hocsika (#4390) üzenetére


RazoR
veterán

Én is ezt használom!

(#4397) KisTücsök válasza Hauptmann (#4395) üzenetére


KisTücsök
addikt

De hát te kezdtél el a semmiből egy komplett műfajt szarozni. lol

(#4398) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na most nyomtam egy top2-t, elizgultam a végét, meg sem mozdulok, akkor nyerek, erre elkezdtem keresni az utolsót, az meg kar-al kiszedett, pedig kint volt fehérből én meg bent, fa + autó fedezékében, na mindegy elsőre jó volt:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4399) infectedmann válasza Winne (#4376) üzenetére


infectedmann
őstag

Én nem mertem megnézni a filmet a könyv után. Féltem, hogy az egész élményt elrontja, mivel könyvben az egyik legjobb, amit valaha olvastam. Már az előzetes sem volt túl bizalomgerjesztő.

(#4400) saen válasza infectedmann (#4399) üzenetére


saen
Topikgazda

A film szerintem vacak, nemrég néztem meg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.