Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) TheProb válasza Keller16 (#3300) üzenetére


TheProb
veterán

Steam-esnél mindig jobb ár van akárhol :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3302) PeL


PeL
addikt

Mai termések eddig, ezen kívül egy második hely, meg 5-6 rosszabb:

[ Szerkesztve ]

(#3303) lemusz válasza tepenzed (#3298) üzenetére


lemusz
addikt

Meg lesz a 100 órád mielőtt megszületik a purgyé? Vagy inkább a fórumozásba ölöd a szabadidődet gyerekgyártás mellett?

(#3304) TheProb válasza lemusz (#3303) üzenetére


TheProb
veterán

Nem unjátok még?
Egy kiszabott játék miatt mért kell személyeskedni és egymást flamelni?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3305) Create. válasza Keller16 (#3300) üzenetére


Create.
addikt

Én cdkeys-en vettem, most 24.79 euro.

Más: Jó lenne már befejeznétek, nem tudom miért éri meg nektek oltani a másikat. Fel kellene már nőni (szellemileg), felfogni, hogy ez csak egy játék, mindenki játszon úgy vele, ahogy tetszik. A topikot meg békén hagyni az ilyen hozzászólásoktól, koncentráljunk már arra, hogy értelmes, segítőkész hozzászólások legyenek itt.

[ Szerkesztve ]

(#3306) tepenzed válasza TheProb (#3304) üzenetére


tepenzed
őstag

én befejeztem, amúgy is egyszer vitatkoztam vele, azóta mindenhova próbál beépíteni szegény :D

De mindegy, megtaláltam az internet bugyraiban a fiút, elnézve az arcot, felesleges vitáznom vele :DDD, ezért nem fizetem be a vipet, hogy ne lássam a faszságait, igyekszem a profil kép alapján szűrni ;]

[ Szerkesztve ]

(#3307) olle


olle
senior tag

Feladom. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#3308) tepenzed válasza olle (#3307) üzenetére


tepenzed
őstag

megvan vagy felszedted?

(#3309) Jinxb1rd válasza olle (#3307) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Most már értem miért ér olyan sokat lol.

We are only Stardust...

(#3310) cintula187 válasza Winne (#3299) üzenetére


cintula187
addikt

Áj láv disz gém. :))

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#3311) olle válasza tepenzed (#3308) üzenetére


olle
senior tag

Valakiről lerángattam. :D Azt hittem jó móka lesz! De az is csávó volt! :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#3312) lemusz


lemusz
addikt

Elbuzul a világ... ez a játék meg segít neki. :DDD

(#3313) gyuribácsi88

Feltettem ezt a reshade-et, hogy tudom letörölni? Van valami trükk, vagy mehet a satuba az ssd?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3314) TheProb válasza gyuribácsi88 (#3313) üzenetére


TheProb
veterán

Én inkább a mikróba tenném, 800W-on 1 percre. ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3315) gyurkikrisz válasza gyuribácsi88 (#3313) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

10 másodperc keresés volt, remélem azért a játékban lőni tudsz egyedül... [link]

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3316) atee válasza gyuribácsi88 (#3313) üzenetére


atee
őstag

Mi bajod vele? Normálisan beállítva sokkal szebb a kép!

D-day 2002-01-04 01:54

(#3317) olle válasza lemusz (#3312) üzenetére


olle
senior tag

Te vagy szűk látókörű. :D Mondjuk egy fasza skót szoknyás cucc még adná is. :D Vagy eny Mel Gibsonos Rettenthetetlenes szett. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#3318) TheProb


TheProb
veterán

Kezdem azt hinni, hogy menthetetlen a topik lassan... Már egy kérdés miatt is képesek egyesek a másiknak suttyó megjegyzéseket tenni... gg wp gj... :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3319) Create.


Create.
addikt

Dob valamit az fps-en, ha 16gb ram van 8gb helyett?

(#3320) gyuribácsi88 válasza TheProb (#3318) üzenetére

Ne is törődj vele.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3321) gyurkikrisz válasza TheProb (#3318) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem azzal van a baj, hogy kérdezett. Hanem azzal, ahogy. Ha rákeresel, hogy "how to uninstall reshade pubg", ez a harmadik találat. Az első is tökre megfelelt volna, csak akkor már gondoltam valami ismertebb közösségből linkelek.

Ez jól mutatja azt, hogy rá se keresett. Ott ül az internet előtt, minden választól egy keresésnyire, és inkább mástól várja, hogy kikutassa. Ez szinte már dühítő. És nem csak erről a topikról beszélek, sok ilyen ember van.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3322) #32256704 válasza gyurkikrisz (#3321) üzenetére


#32256704
törölt tag

ha ennyire zavart teged, akkor miert kerestel ra?
Miert linkelted be neki?
Miert irtad le hosszan a fassagodat?
Miert irtad le ezt a kommentet?

(#3323) Hunbeast87 válasza gyurkikrisz (#3315) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Komolyan ilyen választ kell adni? Normálisan már nem is ment volna? :O
Mi van ha nem tud 100%-osan angolul és inkább elolvasná magyarul valaki tanácsát? :U

(#3312) lemusz: Abszolút nem segít neki semmiben sem, csak a vele játszó emberek nem tudják normális módon megbeszélni az ellentétes elképzeléseiket.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3324) Stylerr válasza Create. (#3319) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem azt írták, hogyha 10 GB van 8 GB helyett az se dob, és én ezért bele se raktam a plusz 2 GB RAM-ot.

(#3325) gyurkikrisz válasza Hunbeast87 (#3323) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hát nem kell az egészhez több angol, mint a PUBG főmenüjéhez.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3326) Create. válasza Stylerr (#3324) üzenetére


Create.
addikt

Csak azért kérdeztem, mert laptop miatt mást már nem lehet bővíteni rajta. Hd felbontáson minden very low nagyrészt van 60fps, de az is esik össze-vissza pályarésztől, playerszámtól függően (van hogy 20-ra is leesik).
6300hq,960m gtx 4gb,120gb ssd, 8gb ram, már próbáltam állítani mindent, de csak nem az igazi. Egyébként van, hogy 40fps-el is lassúnak érzem a játékot. Remélem sikerülni fog optimalizálni a játékot év végén.

Theprob: nem is feltétlen több fps-t, hanem stabilabbra gondoltam. De ezek szerint felesleges pénzkidobás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3327) TheProb válasza Create. (#3319) üzenetére


TheProb
veterán

RAM ritkán ad plussz FPS-t, konkrétan én még nem is láttam. Főleg 8GB felett.
VGA a szűk keresztmetszet.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3328) KisTücsök válasza gyurkikrisz (#3325) üzenetére


KisTücsök
addikt

Már csak azért sem, mert beírva a gugliba ezt: "uninstall reshade" kidob 8 millió yt videót.

(#3329) gyurkikrisz válasza KisTücsök (#3328) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

jó, és ez hogy jön ide?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#3330) saen


saen
Topikgazda

Több offtopic-ot és veszekedést nem szeretnék mára.

(#3331) gyuribácsi88 válasza KisTücsök (#3328) üzenetére

Rákerestem, láttam hogy miket kell törölni, csupán azért kérdeztem meg, hogy esetleg van e opció, amit nem veszek észre, és magát a programot elindítva van benne uninstall, csak nem találom.

De mivel látom hogy egyes embereket ennyire zavar egy kérdés, ígérem többet nem kérdezek. Én pl ha olyan kérdést látok ami baromság, akkor átsiklok felette, nem foglalkozom vele. De ez biztos csak azért van mert én vagyok a hülye.

Mellesleg a topikban feltett kérdések 99%-ra van már válasz más külföldi fórumokon, szóval ilyen alapon zárható is a topik nyugodtan.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3332) KisTücsök válasza gyurkikrisz (#3329) üzenetére


KisTücsök
addikt

Általánosságban írtam.
____

gyuribácsi88: Szerintem ilyenkor igenis az a legjobb megoldás, hogy segítesz neki, de azért közlöd azt is, hogy nagyon könnyen segíthetett volna saját magán is. Tényleg rengeteg olyan kérdést tesznek fel, amire 3 sec gugli után megvan a válasz.

A közlés mondja persze más kérdés.

Ezt is általánosságban írom.

Bocs az offért topikgazda! :D

(#3333) Hauptmann válasza gyurkikrisz (#3321) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor zárjuk be a topic-ot, mert minden kérdésre megvan a neten a válasz. Esetleg meghagyhatjuk, hogy a pro-k, vagy a magukat pro-knak gondolók verhessék a faszukat a statokra.

(#3334) agressor12


agressor12
senior tag

Annyira kár,hogy nem lehet visszanézni a dolgokat,mikor 2x telibelövöd az embert közelröl és ő még csak nem is fröccsen.
Sokszor az ajtó annyira bugol....

(#3335) nepszter1 válasza agressor12 (#3334) üzenetére


nepszter1
addikt

Elméletileg tervezik a kill camot

(#3336) KozyP válasza Create. (#3326) üzenetére


KozyP
csendes tag

V-Sync bekapcsolása nekem sokat segített az fps droppoláson.

Ugyanez volt a problémám, mint neked. A konfigom kicsivel erősebb laptop (6700HQ, 16 Gb ram, GTX 965M 4Gb).

Steam: KoZ ; PSN: KozyP ; Origin: KozyP_Origin

(#3337) Palesz191


Palesz191
aktív tag

(#3338) TheProb válasza Palesz191 (#3337) üzenetére


TheProb
veterán

:DDD

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3339) vzsryl válasza jkrisztian (#3286) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Sajnos mobával még sosem játszottam, így ebben nem tudok vitázni veled. A CS-ben magas szinten bizony szükség van a gondolkodásra, de nem ezen van a hangsúly, hanem inkább azon, hogy minél gyorsabban tudj gondolkodni adott szituációban, tehát lassú felfogással nem lehet elérni komolyabb eredményt abban a játékban sem, még akkor sem ha 100ms alatt van a reakcióidőd, és pontosabb vagy Robin Hood-nál. :)
Itt PUBG-ben is néha nagyon gyorsan kell kigondolni, hogy mi a helyes döntés, de nem annyira számottevő, mint CS-ben. Engem sokkal jobban ellazít ez a játék, emiatt is tértem át rá.

(#3290) nejad: Elképesztő módon általánosítasz, így sajnos nem tudom folytatni veled a vitát, mert nagyon meddő a dolog.

A lényeg, hogy a CS playereket próbáljuk békén hagyni, és a játékot se piszkáljuk. Annyi a közös a két játékban, hogy mindkettőben lehet AK-val lőni valamilyen módon...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3340) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondom most bele a tömegbe, kipróbálom a fegyvereket, aztán ez lett belőle:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3341) Jinxb1rd válasza kisza25 (#3340) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Bele a tömegbe és van három killed? :U

Winne, jól játszasz kezdő létedre egyébként, itt még lehet valami. Fel is veszlek friendlistre, ha nem gond. :R

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3342) Winne válasza Jinxb1rd (#3341) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát úgy indult, de menekültek előle! :K

@(#3341) Jinxb1rd: hogy lenne gond? :)

A taktika része megy azért jobban, mint az elején, de a lövésen kell sokat fejlődnöm, nagyon kellene ez a jobb gombot nyomvatartós belső nézetes zoom. :DDD

A stock már nem is menő, mi?

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3343) Jinxb1rd válasza Winne (#3342) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én is csak support szerepet játszottam, amikor kezdtem, most hogy már van elég fps-em, meg tapasztalatom, már ölni is tudok. Majd kialakul. :K

We are only Stardust...

(#3344) Winne válasza Jinxb1rd (#3343) üzenetére


Winne
nagyúr

Remélem! :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3345) kisza25 válasza Jinxb1rd (#3341) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egyből kiugrottam és a többiek is, de valahogy nem találkoztam senkivel a kör végéig, ez volt a poén a mondandómban, szarkazmus :U
Winne: 1x nyomod a bal egeret az a nézet lesz

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3346) Jinxb1rd válasza kisza25 (#3345) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem jött át sorry, de akkor nem szóltam. :DDD

We are only Stardust...

(#3347) Winne válasza kisza25 (#3345) üzenetére


Winne
nagyúr

Úgyérted a jobb klikket? :D

Tudod ahogy BF-ben is volt, hogy amíg nyomvatartom, addig zoomol, én nagyon sokszor halok meg emiatt. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3348) kisza25 válasza Winne (#3347) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jaja a jobbost, ha nyomva tartod, csak kicsit zoomol, ha 1x megnyomod akkor belenéz a célzókába
Jinxb1rd :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3349) Winne válasza kisza25 (#3348) üzenetére


Winne
nagyúr

Jah vágom, csak nekem ez így nem jó. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3350) ReFleXx válasza KaraDani (#3234) üzenetére


ReFleXx
addikt

en mar ezt mondtam masoknak is, ugy csinalnam meg a kor szukulesi algoritmusat, hogy mindig oda szüküljön ahol a legkevesebb ember van/ahova a legtöbb embernem mozognia kell.

Másik ötlet a kempelők margójára, oda szüküljön a következő kör, ahol a nagyobb távolságot megtett/többet mozgott jatekos van, ergo ez valamennyire balanceolna azt hogy aki sokat mozgott eddig annak a következő körben kevesebbet kell, aki meg kempelt eddig es keveset mozgott annak meg majd a következő körben kell,
persze ezt kivitelezni nem egyszeru, foleg ha vegyesen vannak szektorokban emberek, de a jatek vege fele mar lehet hatekonyabb lenne.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.