Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Jinxb1rd válasza gyuribácsi88 (#4945) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A te verziód is egy jó megoldás végül is. Olcsóbb lesz a ramod és az mehet egy erősebb prociba = profit.

We are only Stardust...

(#4952) CarajoEsp válasza zo-lee (#4948) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Én csak annyit mondok, hogy sok ido kell, mig raall az ember szeme a pixelek mozgasara. Szerintem, ha azonos felbontasban hasznalod a jelenlegi monitort, nem kellene, hogy gondot okozzon, de nyilvan egy fizikailag nagyobb monitoron ha nem ezer k-s, akkor nagyobbak a pixelek, jobban latszodhatnak az ellenfelek.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#4953) gyuribácsi88 válasza Create. (#4949) üzenetére

Szia, köszi az infót, valóban, ez elkerülte a figyelmemet, jó hogy szóltál :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4954) Create. válasza gyuribácsi88 (#4953) üzenetére


Create.
addikt

Nincs mit, gondoltam, hogy nem nézted. Szerintem megéri ddr4-et venned akkor már minthogy ddr3L-re cseréld. A sima ddr3-as rammal lehet mókolgatni kell, mert nem tuti, hogy felismeri majd egykönnyen.

(#4955) Carlytoo válasza lemusz (#4950) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ezzel abszolút egyet tudok érteni. 8 fizikai mag alá nem érdemes már menni.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4956) Winne


Winne
nagyúr

Ilyen kezdőlootot szeretnék mindig, olyan nagy kérés ez?

Egy nagy hát plusz egy rendőrség.

:D

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4957) Carlytoo válasza Winne (#4956) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Azt még scope sincs :(

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4958) gyuribácsi88 válasza Create. (#4954) üzenetére

Akkor megvárom ezt a kávé procit, aztán mellé majd ddr4-et. Csak nem találok róla infót hogy mikor jön ki. Na de mindegy, ennek itt helye nincs, off vége.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4959) Winne válasza Carlytoo (#4957) üzenetére


Winne
nagyúr

Kiszedtem hozzá egy 8-ast a dropból. :DDD

Egy grozat és egy m249-et hagytam ott, mert elégedett voltam. :B

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4960) saen válasza Winne (#4959) üzenetére


saen
Topikgazda

Hogy lehet egy Grozát otthagyni??? Legjobb fegyver a játékban...

(#4961) Winne válasza saen (#4960) üzenetére


Winne
nagyúr

Egy felszerelt M416-ot nem dobok el érte. :)

Nem azért fogok meghalni, ha meghalok, mert nem a Groza volt a kezemben, hanem azért mert vagy béna voltam, vagy a másik jobb volt. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4962) Carlytoo válasza saen (#4960) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Mindenkinek más-más fegyver áll a kezére. Személy szerint én sem szeretem a Grozát.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4963) ReFleXx válasza Winne (#4961) üzenetére


ReFleXx
addikt

szerintem legkozelebb azert vidd el a grozat, mar csak azert is hogy probalgatsd , mert amugy kb mindent tekintetben jobb az m4nel es ha raerzel akkor ez csirke vacsi :D

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4964) Carlytoo válasza ReFleXx (#4963) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Vagy agyonlövik 500 méterről Kar-al és akkor nem. Nem vitatom, hogy tényleg nagyon jó, hiszen ha nem így lenne, akkor nem a crate-ből potyogna hébe-hóba, de semmilyen fegyver nem garantálja a győzelmet. Mondjuk, ha olyan jó játékos lenne, illetve lennék én is, mint itt páran leírják (ez nem neked szól), hogy kiszámolják a lövés és becsapódás közötti hangszünetből a távolságot és az irányt is teljes pontossággal meghatározzák, illetve ezen kívül azonnal ki is lövik az ellenfelüket, akkor mindegy is, hogy Groza vag M4 :D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4965) saen válasza Winne (#4961) üzenetére


saen
Topikgazda

Én bármit eldobok érte... Egyébként a legtöbb esetben valóban mindegy, hiogy mi van a kezedben, de azért van kivétel is. Van amikor egyszerre lövitek egymást, ott nem mindegy a tűzerő és abban a Groza a legjobb a játékban.

(#4966) KisTücsök válasza Winne (#4961) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez csak mentegetőzés. Sosem tudhatod.

A fullos m4 nagyon jó, de már egy natúr grozára is bármikor lecserélném. Mert egyszerűen jobb.

Carlytoo: Ez igaz egy bizonyos szintig. Aztán szerintem túl kell lépni rajta, elfogadni mindegyik előnyét, hátrányát, és szépen megtanulni mindegyiket használni.

(#4967) Carlytoo válasza KisTücsök (#4966) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Egy UZI mind fölött, Egy UZI kegyetlen, Egy UZI a sötétbe zár, mert bilincs az Egyetlen.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4968) ReFleXx válasza saen (#4965) üzenetére


ReFleXx
addikt

tegnapi nap 1v1-ben maradtam uccso emberrel, nalam AK meg talan kar98, jobb poziban vagyok, szukul a kor, meglatjuk egymast enemivel es masfel haznyi tavolsagrol szetdaralja a fejem a keretes repedesen UMP-vel, gg rank2

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#4969) kisza25 válasza Carlytoo (#4964) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ennyi, nekem egy p18c is elég mindenre is ;]
Más: viccet félre nekem mikor 3-4 enemy is a környezetemben mozog, el kezd lagolni a játék, ez cpu, vga, vagy net miatt lehet?
elég idegesítő, hogy pont mikor akció lenne akad, mint a disznó
ui.:közelre uzi, messzebre AKM a kedvenc

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4970) LLKobe válasza kisza25 (#4969) üzenetére


LLKobe
veterán

Procira tippelnék. 2c4t?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4971) Winne válasza ReFleXx (#4963) üzenetére


Winne
nagyúr

Szoktam vele menni, kicsit hangosnak találom, de jól adja. :K (Így is az lett.. :DDD )

@(#4965) saen: milyen kiegészítők mennek rá?

@(#4966) KisTücsök : mi mentegetőzés? :DDD

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4972) kisza25 válasza LLKobe (#4970) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az, de 45-50%-nál nem pörög többet, a VGA 100% teker, a net is elég trágya, azt jövőhéttől tudom megszűrni, mert akkor költözök és ott jó net van

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4973) saen válasza Winne (#4971) üzenetére


saen
Topikgazda

Scope max 4x-ig, muzzle attachmentből csak silencer (be van építve a compensator) és nagyobb tár.

(#4974) Winne válasza saen (#4973) üzenetére


Winne
nagyúr

Az AR-es silencer és ext mag?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4975) MarkusSchulz válasza Winne (#4974) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

aha

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#4976) KisTücsök válasza Winne (#4971) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Nem azért fogok meghalni, ha meghalok, mert nem a Groza volt a kezemben, hanem azért mert vagy béna voltam, vagy a másik jobb volt. :)"

(#4977) Winne válasza KisTücsök (#4976) üzenetére


Winne
nagyúr

Továbbra sem értem ebben mi a mentegetőzés. :)

Leírtam, hogy azért fogok meghalni, mert vagy Ő jobb éppen, vagy én bénázom el és nem azon múlik, hogy Groza volt a kezemben és nem M416. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4978) KisTücsök válasza Winne (#4977) üzenetére


KisTücsök
addikt

Pont ez az. És le is írtam, hogy miért. Ahogy saen is.

De ha továbbra sem érted, akkor inkább hagyjuk.

(#4979) Winne válasza KisTücsök (#4978) üzenetére


Winne
nagyúr

Én értem, hogy erősebb és jobbak lehetnek az esélyeim adott szituációkban, de mi ebben a mentegetőzés? Tényleg nem ezt jelenti szvsz. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4980) TheProb válasza Winne (#4979) üzenetére


TheProb
veterán

BTW én se értem, hogy ez miért mentegetőzés. Pont akkor lenne az, ha a fegyver miatt rinyálna, hogy csak xy-nal tud nyerni, stb.

De amúgy van értelme még ezt forszírozni? :D

(ezt nem neked írom)

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4981) <Lacy85> válasza Create. (#4949) üzenetére


<Lacy85>
addikt

1,5V-os DDR3 ramokat használok i7 6700 mellett. Köszönik szépen, jól vannak. :K
Nincs feszelve semmi. Elméletileg ugye nem támogatják az új intelek ezeket a ramokat, gyakorlatilag meg a gigabyte kompatibilitási listájában is ott vannak a 1,5V-osak.

#4950: "6 fizikai mag alá nem adnám..."

Játékoknál pont nem oszt, nem szoroz a 6 mag, mert semmi nem használja ki. Egyelőre.
Ha nem akar vagyonokat költeni rá, akkor egy használt 6700, vagy egy új 1500X tökéletesen megfelel. Mindegyik 4/8-as, és 50-60 körül meg is úszta a procit.

[ Szerkesztve ]

(#4982) LLKobe válasza <Lacy85> (#4981) üzenetére


LLKobe
veterán

Játékoknál pont nem oszt, nem szoroz a 6 mag, mert semmi nem használja ki. Egyelőre

Ez pont nem igaz:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#4983) KisTücsök válasza Winne (#4979) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem cserélsz le egy fegyvert egy egyértelműen jobbra, arra hivatkozva, hogy ha meghalsz, úgysem azon múlik, hogy melyik volt a kezedben. Ami nyilvánvalóan baromság, mert sosem tudhatod. Ergo akármi miatt sem cseréled le, ezzel a baromsággal akarod mentegetni magad érte.

Viszont én ennél egyértelműbben nem tudom elmagyarázni.

(#4984) kisza25 válasza KisTücsök (#4983) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk mitől lesz egy fegyver egyértelműen jobb? Mert papíron az? Én bf3 bf4 ben minden fegyvert elvittem 500 killig és nem minden fegyver adta nekem jobban, pedig papíron jobb volt, pl famas nekem jobb volt mint az aek, bf3 m416 jobban feküdt, mint m16a3...
attol, hogy neked jobb egy fegyver nem biztos, hogy nekem is az
PDW-R el 10000 killem volt és állítólag szar fegyver...
ebben a gameben nekem közelre uzi, általánosnak meg akm 2x zoomal, 4x több esetben zavar, mint használ
Azt akkor rakom fel, ha ténylef messziről lődöznek

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4985) saen válasza kisza25 (#4984) üzenetére


saen
Topikgazda

Próbáltad a Grozát?
Ha össze akarnám foglalni, olyan könnyű kezelni, mint az UMP-t, de AKM sebzése van. Emellett a sebzés per másodperc alapon a statjai a legjobbak a játékban, még az M249-nél is többet sebez amíg nem fogy ki a tár.

Persze értem én, hogyha megszoktál valamit azt nehéz letenni, de van mikor érdemes. Ez egy picit olyan, mint amikor te UMP-pal elkezded lőni az AKM-es embert egyszerre és nincs esélyed, mert akkora fölénye van sebzésben, hogy te hamarabb halsz meg. M249-ről láttam már elemzést streamernél, hogy átnézte a statjait és rájött, hogy egy M249 sokkal jobban növeli meg a nyerési esélyét, mint egy AWM.

(#4986) Carlytoo válasza saen (#4985) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Felesleges statisztikai adatokkal dobálózni, ha 100 játék alatt jó, ha egyszer hozzájutsz egy ilyen fegyverhez. Növeli a nyerési esélyeidet? Valószínűleg igen. Akkor is célszerűbbnek tartanám, ha olyan fegyverekről esne szó a nyerési esélyeket illetően, amit nem csak loot crate-ből lehet kiszedni. Illetve itt is melyik fegyverkombináció, ami a legjobb lehet a legtöbb szituációban.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4987) Carlytoo válasza Carlytoo (#4986) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ráadásul nekem mindenki a 4x scope-ot isteníti, meg, hogy mennyire jó. Én rühellem mint a sz*rt. A 8x, illetve a 2x jön be.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4988) Lokids válasza Carlytoo (#4987) üzenetére


Lokids
addikt

Megszokás. Én hozzászoktam a 4x-hez. A 2x-nél számomra a red dot is jobb, a 8x meg tényleg csak egy darabig jó. A végjátékban túl nagyot zoomol.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4989) spank0309


spank0309
tag

Embere válogatja a fegyvereket és a tartozékokat is, pont úgy ahogy a való életben is a zsoldosok. De nyilván nagyobb az esélyed egy AR-el mint egy pisztollyal.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4990) _drk


_drk
őstag

Az m16-os szar, arra rájöttem. :D
M4es meg a kar98 meg nagyon ritka.
Scar-l a legjobb jelenleg nekem

(#4991) Carlytoo válasza _drk (#4990) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ezt így nem jelenteném ki. Csak neked nem áll a kezedre.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4992) Lokids válasza _drk (#4990) üzenetére


Lokids
addikt

Én meg pont jobban szeretem az m16-t, mint a scar-l-t.
Nálam így néz ki:
AK>M16=M4>Scar-L

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4993) TheProb


TheProb
veterán

Tegnap hosszú idő után mentem egy solot, egész jól haladtam, megöltem mindenki, akivel találkoztam. Erre jön egy gyerek, én láttam ő engem nem, majdnem biztos voltam benne, hogy ezt is leszedem. Erre akm-mel instant meghaltam úgy, hogy 2es sisak, 3mas vest volt rajtam, full hp-n. Fura, mondhatni fura. Ja és még lövés hangot se hallottam.

(#4990) _drk: Azért az m4 a nagyon ritkától messze van. M16 igazából távolra jó leginkább, de oda eléggé, ha nem találsz rendes snipert/DMR-t.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4994) Carlytoo válasza TheProb (#4993) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Lehet pont arcon lőttek. Van olyan, hogy UMP-vel 2-es sisakkal 1 lövés vagyok. Pech.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4995) infectedmann


infectedmann
őstag

Ez most tényleg valami cheat/hack vagy bug? [link]
Remélem ha cheat/hack, akkor az ilyenek kapják szorgalmasan a bant.

(#4996) adise válasza infectedmann (#4995) üzenetére


adise
őstag

Belinkelsz vmit és még csak meg sem nézed ezekszerint. :U

(#4997) Carlytoo válasza infectedmann (#4995) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ez nem csííít. Csak Flash játszik, amikor épp nincs más dolga. :D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#4998) <Lacy85> válasza LLKobe (#4982) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Akkor mégis miért van az, hogy a 7700K agyonveri játékokban mondjuk a 6900K-t és az 1800X-et?
Pedig kétszer annyi mag van mindkettőben.

(#4999) adise válasza <Lacy85> (#4998) üzenetére


adise
őstag

Mert egyszálas teljesitmenyben jobb. Hogy megértsd te is, azért mert több a Ghz.

(#5000) saen


saen
Topikgazda

Jövő héten jön a nagy patch:
Some of the key features of the new build include a new weapon, foggy weather condition, FPP leaderboards and multiple bug fixes.

:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.