Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) <Lacy85> válasza vzsryl (#4791) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Win 10 van itt is. Friss minden. Tegnap mondjuk játszottam jó pár órát, és semmi gond nem volt.

(#4802) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Engem nem dobál ki, nem lagol, minden okés. 64bit Win10 Home.

We are only Stardust...

(#4803) spanglee001 válasza Lokids (#4797) üzenetére


spanglee001
addikt

meg rajtam kívűl a több100 embernek aki ugyanazon hibára keresték a megoldást, hónapokon keresztül de nem lett :DDD ezt a frissitést szedd le külön, azt töröld, amazt meg tiltsd, utorrent helyett deluge stb. frissítés/friss telepítés, hangkártyát is cseréltem mert volt akinek az oldotta meg, volt próbálkozás minden de mint sokaknak, nekem sem segített, kb 3 havonta rápróbáltam, de még mindíg kínlódott, asszony laposán meg hibátlanul ment bármit csináltam. ezek miatt én egy életre kukáztam a win10et, van amelyik gépen jól megy van amelyiken nem ez van, hiába ugyanaz a szoftverkörnyezet.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4804) Lokids válasza spanglee001 (#4803) üzenetére


Lokids
addikt

EREDETI Win10-em, van. No problem.

Win10 összehasonlíthatatlanul jobb, mint a win8.1.
Inkább a játékot törölném le mint a win10-et.
Mellesleg a játék hibájáért ne a windowst hibáztasd.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4805) spanglee001 válasza Lokids (#4804) üzenetére


spanglee001
addikt

az nem a játék hibája, hogy tized másodpercekre megakad a gép (se egér se hang se kép nem mozdul), (első gyanu merevlemez volt, de azt kivéve és uj ssd-vel sem javult a rendszer semmi program semmi nem jelzett semmi hibát, vagy 100os használatot valamire) tökmindegy hogy semmi sem fut csak az asztalon húzom az egeret és megáll, de eleve nem adott semmi pluszt a win10 számomra, és nem is tetszett, a dx12 meg vagy hoz valamit vagy nem. amig minden hiba nélkül fut minden, és mindenre képes a gép, semmi hátrányom nincs belőle, addig felőlem win95is futhat rajta :DDD
de ezt már hónapokkal ezelőtt kitárgyaltuk a számtalan hibákkal kűzdő emberekkel win10es fórumokon.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4806) Jinxb1rd válasza spanglee001 (#4805) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Pedig simán lehet, hogy döglődik a merevlemezed és azért spike-ol. És ehhez nem kell, hogy a Windows rajta legyen. Kötetek egyesítése, majd teljes, lassú formázás megoldja. Ahogy nálam is megoldotta.

Most attól, hogy Win8-nál ez nincs... tudod lehet menni olyan orvoshoz, akinek semmi végzettsége nincs és azt mondja, hogy egészséges vagy csak nem fogsz jól járni vele... :N

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4807) Lokids válasza spanglee001 (#4805) üzenetére


Lokids
addikt

Ezzel a hibával találkoztam, de win7-en. És HDD-vel.
Én se jöttem rá mi okozta. Hiába volt reinstall.
Ritkán volt és géprestart megoldotta. De win 8 óta nem találkoztam vele.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4808) kisza25 válasza spanglee001 (#4803) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

eredeti win10 volt?mert nálam az van 5 gépen és hibátlanok

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#4809) <Lacy85> válasza spanglee001 (#4805) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az komoly. Nálam ezeket a beakadásokat a Win 8.1 csinálta folyamatosan. Win10 meg megy tökéletesen. :D

Mikor először felraktam a PUBG-t, akkor Win 7 volt a gépen. Asszonynak vissza raktam, mert utálja a 10-est.
Valami kegyetlen szarul futott a játék. Akadt, laggolt, FPS a pincében, stb.
Próbaképp feltettem megint a 10-et, és össze sem lehetett hasonlítani, annyival jobb lett.

[ Szerkesztve ]

(#4810) spanglee001 válasza kisza25 (#4808) üzenetére


spanglee001
addikt

amíg nem aktiváltam addig persze eredeti :DDD de 8.1 frissitett az eredeti. asszony laposán eredeti és virágbolti is hibátlanul megy :F nekem meg 2 konfigon is ugyanez a hiba, igaz még az új laposon nem teszteltem a 10et de nem is fogom :DDD tervbe van az assus chimera ha kijön és win10el lesz szerelve akkor nem formattal kezdek hanem ki is próbálom :DDD de elég a win10 téma mert csak idegesít hogy mennyit kínlódtam vele, és költöttem még feleslegesen hardwerekre.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4811) kristof_ válasza spanglee001 (#4810) üzenetére


kristof_
tag

El kell fogadni, Bill Gates pikkel rád. Nem tetszik neki a géped, igaz másik >400 millió eszközön jóváhagyja, hogy jól működjön. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#4812) KisTücsök válasza Dendytv (#4796) üzenetére


KisTücsök
addikt

Lesz ez ugyanekkora, mint a mostani, csak sivatagos. Meg azt hiszem egy fele ekkora, ami erdős lesz főleg.

Jön majd a ködös időjárás is. Guglizz rá.

(#4813) TheProb


TheProb
veterán

Én is észlelek anomáliákat.
Csak 1-2:
-tegnap gyerek bemegy a kisebbik típusú háznak a fürdőjébe, ami ugye kb. 4m^2, bevágunk egy frag-et, nem hal meg. Utána benézek, gyerek a kádban gubbaszt és agyonlő. Ha kap 1 gránátot, én full hp-n vagyok és 1m-ről tunkolom egy fullos m4-gyel, akkor hogy az anyjába öl meg engem és nem fordítva?
-gyereken 3mas sisak, 2 kar-os headsot-tól se fekszik ki
-meg a rengeteg instant halál mikor AR-ral 1hitelnek, úgy, hogy full hp-n vagyok 3mas sisakban és legalább 2es vestben.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4814) forras2


forras2
őstag

Nahm!
Délután csináltam egy windows frissítést... 188 frissítendő dolgot talált. Jó 2 órát csinálta, de az óta úgy tűnik, hogy jó :K Most már jó 2 órája toljuk, és még nem dobott ki :R

(#4815) <Lacy85> válasza ReFleXx (#4737) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Na meglestem ezt a Shroud gyereket. Volt nemrég egy 15 órás stream-je. Hát b@zmeg. :DDD
Leugrik a sulihoz, és szó szerint ledarál mindenkit. Mikor kijött onnan, már 12 killnél tartott.
Meg sem állt 23-ig. Persze meg is nyerte. Első kör volt a stream-ben.

Kegyetlen, amit művel. :DD

(#4816) lafaty80 válasza TheProb (#4813) üzenetére


lafaty80
őstag

+1

Ma mentem / mentünk 10-12 kört és szinte mindegyiket tapasztaltam(tuk).

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#4817) Jinxb1rd válasza forras2 (#4814) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az a frissítés átírt pár dolgot, mint például a videókártya beállításokat is, alapértelmezettre. Lehet azért... :U

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4818) KisTücsök válasza <Lacy85> (#4815) üzenetére


KisTücsök
addikt

Suliba random ugrani. Még neki is. Rengetegszer hal is meg ott már az elején. Ha találsz az elején fegyvert, meg 1-2 gyors killt, akiket tudsz lootolni, akkor jó vagy, de ha nem..

Egyébként azt tegyük még hozzá, hogy FFP-nél nincs ranking system. Ha lenne, és bekerülne a helyére, azért nem lenne ilyen könnyű dolga. Nagyon nem.

(#4819) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

[KIKERÜL A TOMMY GUN A DROPBÓL!]

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#4820) Hauptmann válasza TheProb (#4813) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az előbb FPP mód, 3-as sisak rajtam, egy ház teraszán térdelek, az ajtó zárva, oldalról figyelem. Jön fel az ember, nyílik az ajtó, nyomnám le a bal gombot, és már halott vagyok AKM-es headshot-tal. Korábbi meccsen embert hátba támadom SCAR-ral kettő lövés testbe, kettő fejbe. És nem döglik meg baszdmeg, megfordul, és instant kill azt hiszem M416-al. Haver is hasonló dolgokról számol be. Új aimbot van?

MarkusSchultz,

És az jó nekünk? Soha nem használtam ilyen fegyvert.

[ Szerkesztve ]

(#4821) saen válasza Hauptmann (#4820) üzenetére


saen
Topikgazda

Ehhez nem kell aimbot, én is lövök időnként ilyeneket, pedig nagy potato vagyok. A hitreg bug szerintem idegesítőbb, én is belefutottam párszor mostanában.

Tommy Gun: szerintem egy gyenge fegyver, egyedül a nagy tár ami vonzó volt belőle. Nem tudtál semmilyen sight/scope-ot rárakni, erősségre meg olyan volt, mint egy gyengébb AR. Squadban kocsik ellen jó volt, kb ennyit ért, esetleg ha játék elején felkaptad és nem volt másod. Soloban szerintem gyenge.

[ Szerkesztve ]

(#4822) Dendytv


Dendytv
senior tag

Valaki(k) így estére ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4823) Lokids válasza Dendytv (#4822) üzenetére


Lokids
addikt

Akár. Tolhatunk 1-2-t. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4824) Dendytv válasza Lokids (#4823) üzenetére


Dendytv
senior tag

Szuper PÜ-ben beszéljük meg

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4825) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Bárcsak én is beszámolhatnék egy hit-es fejes halálokról, de nem tudok. Pedig napi 4-5 órát játszok. Annyira erősen próbálkozok, de nem megy. Érdekes ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4826) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Szerintem a Tommy-ra inkább úgy tekintsük, mint egy alternatíva az SMG-re, ami általában a 2. fegyó, ha nincs SR. Annak pedig nagyon jó.

A kar-t is kivehetnék. Nincs annál bosszantóbb, amikor kar-ral megyek a drophoz, h majd leváltom valami fincsi m24-re, esetleg awm-re, erre egy kar van benne... Olyan fegyvernek nem szabadna lennie benne, ami megtalálható a világban.

(#4827) saen válasza KisTücsök (#4826) üzenetére


saen
Topikgazda

A Kar-t is kivehetnék, de azért az nem lenne jó ha szinte csak sniperek maradnának a végén a dobozban. Kellene a változatosság, valami extra SMG ami mondjuk tényleg jó, egy spéci shotgun, egy extra pisztoly, akármi.

(#4828) regener válasza saen (#4827) üzenetére


regener
veterán

Desert Eagle x8 scope-al vagy valami Revolver :D

(#4829) Hauptmann válasza Jinxb1rd (#4825) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az, hogy te nem találkoztál vele, nem jelenti azt, hogy nem áll fent a probléma.

(#4830) Grillo


Grillo
senior tag

Valaki pár kört? Vagy mindenki meccset néz?

(#4831) KisTücsök válasza saen (#4827) üzenetére


KisTücsök
addikt

A pálya meg maga a játékmenet miatt billen a sniperek felé a drop tartalma szerintem. Jelenleg legalábbis, mert ha kivennék a kar-t, akkor csak 2 sniper maradna benne. Meg azaz Mk14 hibrid izé. Egyébként még ugye a Groza meg az M249. Utóbbi kettőnél nem nagyon tudok más alternatívát elképzelni.

Valami alapból hangtompítós smg-t viszont elviselnék benne. Nagy tűzerővel, közelre nagy pontosság, könnyen kezelhető, etc.

(#4832) Dendytv válasza KisTücsök (#4831) üzenetére


Dendytv
senior tag

M249 Van benne M249 :Y Hát az meg hogy szór ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#4833) saen válasza Dendytv (#4832) üzenetére


saen
Topikgazda

Brutál fegyver nagyon, de minimum gugolni, de inkább feküdni kell vele. Állva azért nehéz megtartani, ott keményen szór.

(#4831) KisTücsök: persze, ez igaz, de én szeretném ha változatos lenne a drop és nemcsak a sniperekről szólna.

[ Szerkesztve ]

(#4834) Grillo


Grillo
senior tag

Na, kipróbáltam, mi van, ha megvárom, hogy kidobjanak a gépből. Nem lehet megölni az AFK játékosokat, csak azokat, amelyek mozognak is. Ez régebben nem így volt, nem?

(#4835) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Air drop-ról jut esztembe, tegnap volt olyan meccs, ahol a tengerbe esett. :DDD

Grillo,

Korábban nagyon sokan rámentek az AFK-kra, ez bölcs lépés volt a sok AFK kill-ező gyökér ellen.

[ Szerkesztve ]

(#4836) spank0309 válasza Hauptmann (#4835) üzenetére


spank0309
tag

A tengerbe esés nem új dolog, nem tudom te hol voltál eddig hogy még nem láttál ilyet :DD

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#4837) Grillo válasza Hauptmann (#4835) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, nem bánom én sem, csak mondom szólok.

(#4838) Hauptmann válasza spank0309 (#4836) üzenetére


Hauptmann
addikt

Pl. úgy, hogy leszarom a drop-ot, nem foglalkozom vele. Csak tegnap feltűnt, hogy épp a tengerbe esett.

(#4839) infectedmann válasza Hauptmann (#4835) üzenetére


infectedmann
őstag

Egyszer úton motorcsónakkal Sosnovka sziget seggébe két gazdátlan dropot is találtunk a vízben tele minden jóval.

(#4840) Hauptmann válasza infectedmann (#4839) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, hogy ott lebeg as víz felszínén? :DDD

(#4841) gyuribácsi88 válasza Grillo (#4834) üzenetére

Gyorsan megnéztem a kedvedért, annyira nem lehet őket megölni, hogy gyorsan lepofoztam 11-et. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4842) olle


olle
senior tag

OK. :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#4843) Grillo válasza gyuribácsi88 (#4841) üzenetére


Grillo
senior tag

Érdekes, én áthajtottam rajtuk autóval meg lőttem is, de semmi.

(#4844) Årpi válasza gyuribácsi88 (#4841) üzenetére


Årpi
őstag

Egyébként érdekes, mert néha tényleg nem lehet őket megölni,vagy kocsival áthajtani rajtuk :D Máskor meg simán megölöd az összeset..

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#4845) Grillo válasza Årpi (#4844) üzenetére


Grillo
senior tag

Tényleg, most lehetett egyelni őket. Meg az erre utazókat :)

(#4846) PeL válasza Årpi (#4844) üzenetére


PeL
addikt

Amelyiken nem lehet átmenni az nem afk igazából hanem valszeg ki van fagyva. Egyszer ismerősömnek kicrashelt a játék és nem bírtuk sem lelőni sem leütni.

[ Szerkesztve ]

(#4847) RazoR


RazoR
veterán

Valaki el tudná mondani, hogy van ez a rangsorolás és nehézség?

(#4848) malacka87


malacka87
senior tag

Tegnap gondoltam megyek egy public squadot erre a faszfej nem agyonlő utolsó 20 embernél. Valami retardált volt ment is a report a mocsoknak. Meglatta hogy kar van nálam még scar hangtompitoval. Rá fél percre agyon is lőtték. Szánalmas volt mondtam is neki a magamét ingame.

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#4849) saen


saen
Topikgazda

Mai karbantartás:
"We will have a one hour maintenance to add servers to accommodate our increasing user pool at 4PM KST/12AM PDT/9AM CEST."

(#4850) kisza25 válasza saen (#4849) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

remélem megszűnnek vele a kressek, bár tegnap pont nem volt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.