Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24851) JanR válasza Csokishurka (#24850) üzenetére


JanR
addikt

A pass-ra, vagy a season-ra gondolsz?

(#24852) Csokishurka válasza JanR (#24851) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát gondolom egyszerre jön majd nem? :F Vagy nem?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24853) patakij


patakij
tag

Vkinél nincs jelen a következő probléma? Pár napja tapasztalom, hogy óriási a packet lossom. 5-20% közötti, sokszor itemet nem tudok felvenni, ajtót nem tudok kinyitni, a lövésről már ne is beszéljünk :D Társaimnál nincs ilyen ugyanazon a szerveren, nálam sem jelentkezett eddig. Más játékban nincs jelen, a TS szerint is 0,00% a fel/le packet lossom, nem töltök se fel, se le, más se teszi. Tehát lefutott kör hogy az internetem lenne a ludas :D A beállításaimon sem változtattam. Valami olyasmi rejtélyes egyéni PUBG problem lehet, mint hogy valaki állandóan crash-el megmagyarázhatatlan okokból, én pedig soha.

(#24854) Segal válasza LendvaiFeri1 (#24849) üzenetére


Segal
veterán

Most nézegettem redditten július 24-et írnak. :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24855) Csokishurka válasza patakij (#24853) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nálam is volt ilyen igaz az első kör erejéig. Futottam előre majd hirtelen egy 5 métert előre laggoltam és utána minden szépen ment a következő ilyen esetig.
De tudom mivel játszom szóval meg sem lepődöm....

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24856) vaki


vaki
aktív tag

Mr. kipróbáljuk a cheat arzenált kínai barátunk:

A megnyert gammájában lettem 5., tök jó pozim volt, egyszercsak jön 2 granyó a semmiből...

A felhasználóbarát felhasználó

(#24857) Csokishurka válasza vaki (#24856) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az is lehet hogy őstehetség...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24858) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Új egyszerűen beszerezhető csítek jöttek ki, vagy mindenki megtanult hirtelen lőni a játékban? Mostanában elég gyakori az egygolyós fejes halálom az első golyóval rohantamban cikázva, szitálva loot közben....stb.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#24859) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valaki szokott nyomni 1 man squadot?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24860) Macka válasza IgnisFatuus (#24858) üzenetére


Macka
veterán

Hát nem tudom.
Megvettem, tetszik a játék, de ahogy a deathcam-okat visszanézem, egyeseknek röntgenszeme vagy 6. érzéke van rendesen.

(#24861) vaki válasza Csokishurka (#24859) üzenetére


vaki
aktív tag

A passoknál ha sqados küldi van akkor igen. Mivelhogy nem vagyok egy shroud, ritkán sikerül jól.
Amúgy úgy vettem észre, hogy az átlag tudás alacsonyabban van, mint a csak solo playereknél - legalábbis 4-5* már előfordult hogy sikerült egyedül kinyírnom egy squadot.

A felhasználóbarát felhasználó

(#24862) PeL


PeL
addikt

Kicsit vicces, hogy a BRDM-2 -t amiben négyen ültünk és elvileg a valóságban 7.7 tonnát nyom, egy 1,5 tonnás UAZ úgy kipördítette ma, mintha kartonból lenne...

(#24863) DiszNóÓl válasza PeL (#24862) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link]

HATER

(#24864) Csokishurka válasza vaki (#24861) üzenetére


Csokishurka
őstag

Gondoltam már rá hogy kicsit jobban fejleszteni a skillt néha néha tolni kéne 1 man squadot. De eddig nem jártam sok sikerrel :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24865) niof válasza Csokishurka (#24864) üzenetére


niof
addikt

Hát, az teljesen más taktikát igényel. Én 2* hoztam le egyedül squad meccset (egyedül maradtam a teamből), de kb. bujkálás volt végig. Az én esetemben masszív rejtőzködés volt - a második ilyen meccsre emlékszem konkrétan - 3 team maradt a végére, 2 solo, és egy 3 fős csapat. Nekünk (a soloknak) baromi jó pozink volt szerencsére, szinte minden irányból volt fedezék. A másik solo 2 srácot kiütött m24-el, a harmadik ment segíteni, és hozzájuk vágott egy gránátot. 1v1-ben maradtunk, ráadásul a srácnak kedvezett a kör, nem kellett a poziját elhagynia. Próbált engem is m24-el ellőni, de azért futás, meg cikk-cakk közben nem olyan egyszerű, ezért átváltott m4-re és megsorozott. Közelebb értem, volt egy dombom, elbújtam, felhealeltem. Kinéztem a srácra, és akkor láttam a scopeban, hogy nincs sisakja. 2* fejbe lőttem m16-al. A másik már régebben volt, arra már nem emlékszem...
Szóval, a 1 man squad nem egyszerű történet, nekem is szerencse kellett hozzá bőven, mert hát skillről az én esetemben nem igazán lehet beszélni... :P

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24866) Csokishurka válasza niof (#24865) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen pont ezért gondoltam, hogy ott jobban nőne a skill...talán...hátha :D
Nekem egyszer sikerült majdnem lehozni akkro szerettem meg a Berylt.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24867) Running válasza PeL (#24862) üzenetére


Running
tag

Mitől furcsa? Nem játszottál még eleget a játékkal? Pontosan tudod mennyit ér a járműfizika a játékban.

(#24868) niof válasza Running (#24867) üzenetére


niof
addikt

Én Miramaron utálom a Picupokat pl... Ha egyszer megindul a seggük, nem fogod meg, csak ha megállsz, vagy nagyon lassan mész. Erangelen a buggy hasonló, de az azért talán nem sodródik annyit. :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24869) PeL válasza Running (#24867) üzenetére


PeL
addikt

Tudom csak annyira komolytalan és vicces hogy nem bírtam nem megírni... :)

Az a legjobb mikor kipördülsz a járművel, nyomod az előre gombot úgy hogy majd átszakad a billentyűzet, és még akkor vár 3-4 másodpercet az autó / motor (főleg a hármas motor) mire tényleg elindul előre a minimálisan hátrafelé gurulásból, addig meg gondolkodik vagy nem tudom, gyakorlatilag egyhelyben állsz, és ez elég kellemetlen ha pont olyankor következik be miközben többen is lőnek rád...

[ Szerkesztve ]

(#24870) Running válasza PeL (#24869) üzenetére


Running
tag

Kb az egész el van baszva, egy teljes fizika revamp kéne ennek a sztorinak is, ahogy a teljes kézi és közel harc témának. Mindkettő borzasztó állapotban van.
Sokat gondolkodtunk azon, hogy a körön kívül miért nem csinálnak valami vihar effektet, pl esőnél erős záport, ködnél teljes ködöt, miramaron homokvihart, ilyesmiket, aztán rájöttünk, hogy valszeg azért, mert az fps-t így is alig tudják tartani.
Ezt a játékot én totál újraírnám a helyükbe és kidobnám két év múlva a piacra, mert a játék jó, de az alapból elcseszett kódokat kibogozni 5x annyi meló és hibaforrás, mint újraírni. Piaca lenne, a hibákat már ismerik, alá lehetne tenni az engine új verzióját rombolhatósággal, valami normálisabb fizikával, fegyveres harc maradhatna, 1-2 új pálya, átkonvertálni a régieket, ennyi.
Persze ez álom, de megoldható lenne.

[ Szerkesztve ]

(#24871) Segal válasza Running (#24870) üzenetére


Segal
veterán

Mert skineket gyártani egyszerűbb és abból pénz is van.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24872) Csokishurka válasza Segal (#24871) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát persze, részükről kevesebb munka és jön be a pénz. Még mindig sokan játszák, jó közel sem annyian mint anno, de még mindig elég. Mondjuk az pofátlanság, hogy így felnyomták a skinek árait. De azért csinálják a dolgaikat, talán az erangel 2.0 fog visszahozni egy pár playert. De olyan változás ami a fizikát változtatná olyan már nem lesz szerintem, pubg 2 meg elvileg nem lesz, szóval ebből kell gazdálkodni ami van. Aztán reméljük rosszabb már nem lesz. :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24873) scabi78


scabi78
senior tag

Elegem van ebből a sok pro unknow játékosokból. Második lettem, mert az elő nagyon ügyes, 17 szóló körből 3 csirkéje van, 10 killes köre és tudta, hogy hol vagyok...
Ez bug vagy csalás, esetleg névváltás vagy csak simán most vett egy új játékot egy másik névre?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#24874) scabi78 válasza scabi78 (#24873) üzenetére


scabi78
senior tag

Ezzel most mi történt? Szólózott egy párat, de a stat nem mutatja, a 10 killes győzelmét sem, sőt a 16 órával ezelőtti 5 és 15 killeset sem.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#24875) scabi78 válasza scabi78 (#24874) üzenetére


scabi78
senior tag

Megkaptam a választ, bannolták a nyomorékot! :W

Tiszta Windows, rendes ház!

(#24876) Csokishurka válasza scabi78 (#24875) üzenetére


Csokishurka
őstag

Helyes :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24877) Mate válasza scabi78 (#24874) üzenetére


Mate
nagyúr

Mutatja a statját. A bannolás nem szokta befolyásolni a dolgot. Mondjuk kétlem, hogy ennyi idő alatt perma bannt kapott volna.

(#24878) Demo07


Demo07
aktív tag

Sziasztok!
Hosszú idő után megint lett időm és rendes gépem játszani, így játékos társakat keresek!
Nem vagyok egy shroud, utoljára még dec-január magasságában játszottam,illetve a napokban párszor, szóval elsőre csodák nem lesznek... nem vagyok profi, sőt, sok idő kimaradt, de szeretném jobban élvezni a gamet. Akinek van kedve ennek tudatában vegyen fel! :) Steam(Demo325),Discord(Gabesz325 #6697)
:R

ELADÓ vízhűtés cuccok: EK HDC 16mm fittingek

(#24879) vaki


vaki
aktív tag

Vikendin mióta vannak csak úgy a földön 3-as sisakok? Vagy megint valami félrecsúszott az update-ben??

A felhasználóbarát felhasználó

(#24880) eLit-MiLan válasza vaki (#24879) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Mióta kijött a Vikendi :U

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#24881) vaki válasza eLit-MiLan (#24880) üzenetére


vaki
aktív tag

Azt tudom, hogy az elején volt, de én azt hittem az megszűnt már valamikor...
Mondjuk nem mintha gyakran játszanék Vikendin, csak tegnap odadobott az auto pályaválasztó.

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#24882) Csokishurka válasza vaki (#24881) üzenetére


Csokishurka
őstag

Sokan nem szeretik, pedig szerintem jó kis pálya, nálam második helyen szerepel Sanhok után.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24883) Segal válasza Csokishurka (#24882) üzenetére


Segal
veterán

Én akkor látogatom meg a pályát amikor a Goroka-ra ugorj napi feladatot kapom :DDD Gyorsan egy ugrás aztán vissza Sanhok vagy ha nagyon healelős a feladat akkor Erangel-en Yasnaya :K
Bár mostanság bp pontért nem izgatnak a feladatok, így is annyi van...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24884) niof válasza Csokishurka (#24882) üzenetére


niof
addikt

Akkor egyből adja magát a kérdés, kinek mi a kedvenc pályasorrendje?
Nekem Erangel, Sanhok, Miramar.
Vikendi kizárólag squad-ban. Soloban instant leave.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24885) Segal válasza niof (#24884) üzenetére


Segal
veterán

Sanhok, Erangel, Miramar, Tesztpálya :DDD , Vikendi

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#24886) JanR válasza Segal (#24885) üzenetére


JanR
addikt

Nekem Vikendivel 1 nagy bajom van, az fps droppok elviselhetetlenek, pedig erős gépem van. Egyik pályával sincs gondom, de a havas pálya mindig meg tud lepni..

(#24887) pigatt válasza niof (#24884) üzenetére


pigatt
őstag

Erangel, Sanhok, Vikendi, Miramar.

i9 / 4080 / 32"

(#24888) saen válasza niof (#24884) üzenetére


saen
Topikgazda

Mindegy, csak ne Miramar legyen :D

(#24889) Csokishurka válasza JanR (#24886) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen tényleg elég zavaró pedig nagyon jó lenne maga a pálya . Században kb mindig itt megyünk. Solo meg vagy csak sajgok vagy random. De ha mirámat akkor mindig hacienda aztán ha túlélem akkor folytatom ha nem akkor még következő.

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#24890) niof válasza JanR (#24886) üzenetére


niof
addikt

Igen, Vikendin valami nagyon nincs rendben. Haverom gépén (i9 9900X, 2080Ti, 32GB) múltkor Volnova-ban olyan szinten leesett az FPS-e, hogy csak lesett. 2, nem vicc 2 FPS-e volt, kb. fél percig, miközben az Afterburner adatai szerint a procija nem ment 30%-on sem, meg a videókártya is kb 50%-on volt. Az én gépemen is leesett ugyanakkor az FPS, de nálam "csak" olyan 15-ig, aztán szépen visszakúszott 120 környékére. A másik két társunknál meg nem volt semmi drop. Annyi még, hogy mi elég közel voltunk egymáshoz a városon belül, a másik két társunk kicsit kijjebb, a város szélében. A többi pályán soha nem volt ilyesmi gondunk...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24891) JanR válasza niof (#24890) üzenetére


JanR
addikt

Nekem is ez a bajom, hogy szinte mindenhol stabilan 200 felett van az fps-em (persze nagy városokban azért 150-160-ra esik, de vikendin. Futok a mező közepén és egyszercsak 50-60, majd vissza 90 és a kettő között vacakol. Kis idő után pedig észhez tér. Nem is szeretek rajta játszani.

(#24892) scabi78


scabi78
senior tag

Tegnap hívta fel egy srác a figyelmem arra, hogy ha scope-ba nézek, akkor nem csak a távcsőben lévő táj nagyítódik, hanem az egész képernyő. A nagyítón kívüli dolog is megnövekedik. :))
Két éve játszom a pubg-vel de nem vettem észre vagy nem zavart és most sem zavar, csak azért ez furcsa...

Szintén az említett srác panaszkodik a szkópok pontatlanságára. Nem oda lő ahova a távcsőben látja a keresztet. Régen hallottam és tapasztaltam ilyet a kar98+4x kombóval, de azt hittem már javították. Ti hallottatok valami pontatlanságról?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#24893) JanR válasza scabi78 (#24892) üzenetére


JanR
addikt

Persze, hogy nem oda lő. Minél nagyobb a távolság, annál nagyobbat "esik" a töltény.

(#24894) saen válasza scabi78 (#24892) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez nem pontatlanság, hanem fizika. Minél távolabb lősz, annál inkább érződik a golyó esése. Egyébként meg távhoz lehet állítani a scope-ot és akkor oda lő ahová célzol, feltéve ha jól állítottad be.

(#24895) PeL válasza saen (#24894) üzenetére


PeL
addikt

Feltéve ha 8x-e van :D

(#24896) scabi78 válasza JanR (#24893) üzenetére


scabi78
senior tag

Nem-nem, rosszul fogalmaztam :) Nyilván van esés a lövésnek, okés.
Kb. 50-100 méternél is volt, hogy a kar98 négyes távcsővel fölé lőtt és nem csak egyszer. 2 éve játszik a srác aki panaszkodott a pontatlanságra és jól tolja, tehát hiszek neki, hogy valami gáz van a szkópokkal, csak a kar98+4x-en kívül mást nem vettem észre, mert nem sznájperkedem, csak dmr jöhet szóba.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#24897) saen válasza scabi78 (#24896) üzenetére


saen
Topikgazda

Ha jól emlékszem 100m-re vannak belőve a scope-ok alapból. Ez azt jelenti, hogy kisebb távolságnál fölé fog lőni, mert ott is van valamennyi esése a golyónak.

(#24898) protegum válasza saen (#24897) üzenetére


protegum
aktív tag

"Bocsi Saen, Scabinak a hsz-re akartam válaszolni. Nem a tiédre. "Szinte minden fegyver célzója 100 m-re van beállítva. Lőszertől függően mindegyik lövedék a röppálya elején emelkedik és kb a 100 m az az átlag távolság ahol megközelítőleg pontos a fegyver. A pubg-ban lényegében lövedékre ható erők közül szinte csak a gravitáció számít. Ha a barátod használ zeroing-et vagy sighting in-t és nem a "célkereszt" közepébe lő akkor lehet probléma, bár én nem vettem, hogy szignifikáns lenne az eltérés. Akkor lehet nagyon észrevenni a pontatlanságot, ha a skálát használja az ember főleg a 4x-en, ahol elég picik a jelek. Mégha a pubg nem a realizmus példaképe azért nem egy bf1 vagy bfv a lövészet szempontjából, ahol mindegy a távolság csak legyen a célpont feje középen.

[ Szerkesztve ]

(#24899) niof válasza protegum (#24898) üzenetére


niof
addikt

:D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#24900) BaLee válasza niof (#24899) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Viccesnek tűnik, pedig a PUBG-s áll legközelebb a valósághoz. :K

Persze lőszer meg kaliber válogatja, de kilövés után a lövedék először emelkedő pályára áll, majd miután 100-150m után elérte a csúcsot, utána kezd esni.
Mondjuk a végén már nincs emelkedés, mint a képen. :)

* Most látom, már valaki megelőzött.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.