Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) chungee válasza JanR (#25199) üzenetére


chungee
addikt

10-en vagyunk :( Akkor nem is tudnánk indítani privi meccset:F

(#25202) LendvaiFeri1 válasza chungee (#25198) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Van duo, meg squad... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#25203) niof válasza chungee (#25201) üzenetére


niof
addikt

Nekem is úgy rémlik, hogy 16 fő kell hozzá. Egyszer két játékostársammal becsatlakoztunk néhány custom meccsbe, valami ismerősük toborzott embereket, hogy meglegyen a létszám. De nagyon bénák voltak a szervezők, azt nem tudták megoldani, hogy minden meccsben egy teamben legyünk, inkább TS-en huzigáltak át minket egyik szobából a másikba... :U
Mondjuk ez már elég rég volt...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25204) chungee


chungee
addikt

Solo-znánk 10-en. Nem nagy a létszám ezért nem érdemes csapatban tolni. De ha ilyen körülményes akkor kuka :( Megvettük volna mert Fortnite-ban nincs ilyen lehetőség :(

(#25205) JanR válasza chungee (#25201) üzenetére


JanR
addikt

Mi 12-15 létszám fölött jövünk össze.
Általában egymás ellen játszunk, random sorsolással felosztjuk csapatokra, ki kivel és Squadokat ugrunk.
Nem teamingelünk, mielőtt kérdés lenne, discordon más-más szobában vagyunk és pontokat kapunk az elért eredmények után. Nagyon sokat röhögünk 1-1 játék után :D

(#25206) DiszNóÓl válasza chungee (#25204) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

8 embernél már el tudod indítani.
[link]

HATER

(#25207) niof válasza chungee (#25204) üzenetére


niof
addikt

Vannak itt akik szívesen szólóznak, pl. én is. Ha komolyan gondoljátok, itt találtok hozzá még pár főt...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25208) Csokishurka válasza niof (#25207) üzenetére


Csokishurka
őstag

Meg ha már itt tartunk, lehetne egy PH-s custom meccset is szervezni :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25209) Dictator^


Dictator^
veterán

Múltkor írtam egy posztot, hogy végre a repülő autós csávót még ingame a repülés után egy jó 5-10perccel kibannolták.
Írtam is, hogy végre jó a rendszer.. működik az antihack.

Azóta kb 10 embert bannoltak, mióta azért aktívabban nyomjuk megint.

Tegnapi gyöngyszem

A srác profilja (60% HS RATE)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25210) jozefgucci1 válasza Dictator^ (#25209) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szart sem ér az anticheat rendszerük sem .A múltkor mind a két nap ugyan abba a négy fős csaló társaságba botlottunk és a reportok után jött is , hogy ideiglenes bannt kapott kettő :W Mindezt úgy , hogy 12,88-as K/D-val 60% win-el játszanak 200+meccs után .Persze az ilyen nagyon durva falban mászós-repülős emberkéket kiveszik ,de a túlnyomó többség nem így csal azok maradhatnak.

Várok egy akciós PUBG kulcsra, hogy valami fake accon megnézzem ezek tényleg ennyire nyomorultak ? :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25211) Zimmi91 válasza jozefgucci1 (#25210) üzenetére


Zimmi91
addikt

és annak mi értelme lesz, hogy te is ugyan olyan nyomorult leszel?!

" Just remember Manchester is RED! "

(#25212) Dictator^ válasza jozefgucci1 (#25210) üzenetére


Dictator^
veterán

Múltkor meglepődtem, mert kezdésnél Campo Militar mellett elment egy repülő buggy mellettünk.. 10 percre rá, két ember is bannolva lett (ingame) , azaz ki is vágta őket az aktuális játékból.

Ezek szerint tényleg nem sokat ér, ha még mindig megy így..

Múltkor volt egy durva fight Miramaron, aztán persze vesztettünk. 4v2-ben.
Mondom csak amiatt kapnak egy reportot, mert kínaiak.. amúgy jól játszottak, mármint látszott a mozgásokon is, hogy van eszük.. aztán 2-ből 2 bannolva is lett :D
Nem szoktam olyanra reportolni akit normális játékosnak ítélek meg.. ez picit gyanús volt, de semmi egyéb..
ezek szerint beletrafáltam :D

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25213) agressor12 válasza JanR (#25199) üzenetére


agressor12
senior tag

Szerintem csak partnerek tudnak custom server-t csinálni.

(#25214) DiszNóÓl válasza agressor12 (#25213) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Bárki tud.

HATER

(#25215) BaLee válasza chungee (#25198) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

* Már megválaszolták látom.

[ Szerkesztve ]

(#25216) adakiller válasza DiszNóÓl (#25206) üzenetére


adakiller
senior tag

4 emberrel is indítható már, mi is csináljuk. múltkor írtam, hogy akinak van kedve jöjjön (dobjon itt egy privit). Mi 4-6 fővel szoktuk tolni normal módot tolni, meg a wart is. egyikünk se csitel ,és ezt "elvárjuk" mi is :). ja és FPP :)

(#25217) chungee válasza adakiller (#25216) üzenetére


chungee
addikt

Tényleg működik:F Már 4 főnél:F :R

[ Szerkesztve ]

(#25218) adakiller válasza chungee (#25217) üzenetére


adakiller
senior tag

igen :) , most is 4 fővel toljuk :))

csak sok a random freeze war-nál

[ Szerkesztve ]

(#25219) chungee válasza adakiller (#25218) üzenetére


chungee
addikt

"csak sok a random freeze war-nál"

Ezt nem értem :B

[ Szerkesztve ]

(#25220) Tressy válasza chungee (#25219) üzenetére


Tressy
senior tag

Kifagy véletlenszerűen és annak körnek akkor már annyi mert nem lehet visszamenni :U

[ Szerkesztve ]

(#25221) adakiller válasza Tressy (#25220) üzenetére


adakiller
senior tag

igen, 5-6 ember közül már az első 2 percben freeze a vége valaki(k)nek :(((

[ Szerkesztve ]

(#25222) Urgot válasza PeL (#25166) üzenetére


Urgot
kezdő

Neked egyedi grafikad van jelenleg, külön pugbetol speciális edition :D

(#25223) PeL válasza Urgot (#25222) üzenetére


PeL
addikt

Nem igen hiszem, társaimnál is ugyanúgy ott van ez a jelenség :)

(#25224) protegum válasza PeL (#25223) üzenetére


protegum
aktív tag

Úristen, fertőző! ;)

(#25225) Urgot válasza PeL (#25223) üzenetére


Urgot
kezdő

Tudom, tudom nekem is ilyen sajnos

(#25226) Achar válasza Dictator^ (#25209) üzenetére


Achar
tag

Tegnap este visszaraktam pc-re. Valóban, javult a helyzet, nincsenek teleportáló emberkék. Viszont most már az arabokat nehéz megérteni. :))

(#25227) Dictator^


Dictator^
veterán

Tegnapi gamek után beléptem most, és ez fogadott..
Ez két különböző team volt, az egyikben egy aimbotos volt fixen, SKS-el 5 hit kb 400m-ről, a másik másik M249-el végiglött mindenkit testre miközben hajóval mentünk.
Úgy tűnik, hogy a squadból mást is bannoltak az obvious hackeren kívül :D



[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25228) Winne válasza Dictator^ (#25227) üzenetére


Winne
nagyúr

Mindig TPP-t játszol?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#25229) Dictator^ válasza Winne (#25228) üzenetére


Dictator^
veterán

Az estek 95%-ban igen.
Az egyik társunk csak a TPP-t szereti. Max akkor FPP-zünk, amikor nincs online, ez pedig elég ritkán van..
De FPP-ből is tiltottak már ki embert, aki reportoltam, pedig aztán tényleg nincs sok játékom benne :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25230) jozefgucci1 válasza Dictator^ (#25229) üzenetére


jozefgucci1
addikt

FPP ugyan úgy tele van csalókkal .Szinte minden este csapatunk pár kört és reportolunk is embert a csalás miatt .Átjönnek a majmok VPN-el a 200+-os pingel és még csalnak is mellé , annyira nehéz lenne egy ping korlátot belerakni a játékba ? :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25231) Dictator^ válasza jozefgucci1 (#25230) üzenetére


Dictator^
veterán

Volt ott is, nyilván nem annyi, mint TPP-ben, de mondjuk annyit sem játszottam FPP-ben, hogy ekkora összehasonlítási alapom legyen...

Nálatok sincs ready gomb?
Elvileg patch lesz, de nem ma, illetve nem most..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#25232) jozefgucci1 válasza Dictator^ (#25231) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk mükszik minden , most hagytuk abba .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25233) Achar


Achar
tag

Ma 5. meccset buktuk úgy. hogy megjelent valaki, és egyszerűen beakadt a játék, pedig minden háttérben futó dolgot lelőttem, internetkapcsolat stabil. Interesting...

(#25234) Urgot válasza jozefgucci1 (#25230) üzenetére


Urgot
kezdő

Azt nem tudják szabályozni, ping csak a szerverről való távolság

(#25235) protegum válasza Urgot (#25234) üzenetére


protegum
aktív tag

Egy pinglimitet berakni csak akarat kérdése. A ping amúgy sem a "távolságot" mér.

(#25236) dudu5130


dudu5130
őstag

Első 10 kill feletti meccsem egy szép csirkével. Scar challenge jó része meg lett volna ezzel a meccsel. Kár, hogy ilyenkor csak egyet fogad el :O :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25237) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

6.6 GB-os a patch, valakinek van már tapasztalata vele?

(#25238) LendvaiFeri1 válasza mg1992mg (#25237) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

[link]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#25239) mg1992mg válasza LendvaiFeri1 (#25238) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nincs több kérdésem, ezt elnéztem :D

(#25240) Csokishurka válasza dudu5130 (#25236) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szép volt :C :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25241) dudu5130 válasza Csokishurka (#25240) üzenetére


dudu5130
őstag

Köszi! :DDD
Nagyon el vagy tűnve :DDD

(#25242) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Egyik napról a másikra el kezdett laggolni a játékom, de brutális mód.
Az érdekes az, hogy csak Yasnajában a kajálda környékén, meg Georgopól felső részén.
Játék reinstall meg volt, win reinstall meg volt, feltettem a játékot másik SSD-re, játék fájol ellenőrzése megvolt.
Ezzel párhuzamosan előjött 1 olyan jelenség is, hogy a csatából való kilépés marha hosszadalmas lett.
Sokszor 1 percet is várakozik fekete képernyő meleltt, mire vissza dob a menüben.
Tapasztaltatok már ilyesmit?
Esetleg valami ötletetek, vagy megoldásotok a problémára?

:R

(#25243) jozefgucci1 válasza forras2 (#25242) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem is volt-van hasonló problémám és nem tudtam rájönni , hogy mi lehet a gond ? Addig mentem el , hogy egy másik SSD-re raktam át a játékot és most így úgy ahogy elfut ,de a menü + a visszalépés rengeteg idő és alacsony FPS . A WIN telepítésre még nem szántam rá magam :F

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25244) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mai nyomorult csaló NyolcasK/D és 20-bol 14 csirke Ezek annyira látnak mindent és agresszívan mennek az emberre hihetetlen .

Nektek , hogy fut a játék a pöcs után ? Nálunk két embernél borzalmasan rosszul , persze én vagyok az egyik :C A 144 FPS-em odalett és lement 100-ra csak nem értem mitöl :F

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25245) hegegabi80 válasza jozefgucci1 (#25244) üzenetére


hegegabi80
addikt

Nálam elég katasztrófa, bár a legújabb pöcst még nem néztem. De mostanában elég szar, ernyőzés katasztrófa, beesik 10-re is néha. Ez még annyira nem is gáz, de amikor a pályán is bemegy 30 alá, hmmmm...
Eddig még 60 alatt sose volt, olyan 70-90 körül mozgott.

(#25246) dudu5130 válasza jozefgucci1 (#25244) üzenetére


dudu5130
őstag

Erangelen a ködös esős idő nem hiányzott. Amúgy Yasnaya, Gerogi ugyanolyan laggos fos.

(#25247) PeL válasza dudu5130 (#25246) üzenetére


PeL
addikt

Nekem sem, annyira jó volt eddig, most meg megint állandóan dobálja a rossz időt, a rohadt eső meg továbbra is olyan hangos hogy semmit nem hallani + szét megy a fejem tőle...

(#25248) kelekyle


kelekyle
őstag

Az új peccs nem igazán jött össze, többünknek néha úgy elkezd szaggatni a játék, hogy csuda, ha kijutok az ajtón, főleg koncentrált helyeken jön elő. (Amúgy 100-120fps) De legalább a patch óta loot betöltés során nem crashel ki a játék.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#25249) PeL válasza kelekyle (#25248) üzenetére


PeL
addikt

Jaja, nálam sem volt utóbbi időben szaggatás de most megint volt hogy 10-15 másodpercig 40 fps-es akadások voltak. Hihetetlen h mindig jön valami negatív dolog a nagyobb updatekkel :U

(#25250) Segal válasza PeL (#25247) üzenetére


Segal
veterán

Le lehet venni a hangot a játékba ha zavar az eső :DDD

Más
Nálam az új patch a Vector challange érdeklődésemet nyírta ki. Igaz csak ma ugrottam fel pár pillanatra ládát venni (pontért) de láttam vannak új skinek. Gondoltam végigfutom. Erre ott a Vector skin readásul bp pontért...
Szöszöljön a tököm a challange-el ha megvehető egy másik szerintem szintén jól kinéző bp pontért... Úgyis csak rohad rám a bp pont most legalább jól jött. :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.